Adsense

Google AdSense bir aldatmaca mı?

Her neyse, bununla ilgili hemen hemen her şeyi açıklığa kavuşturacağım,  , google’a gidin ve “Adsense yazılımı udemy” yazın. Bu konuda çok fazla bilgi edineceksiniz. Şu anda sizi açıkça anlatayım.

Google AdSense, insanların daha sonra AdSense’e kaydolmuş sahiplerinin sitelerinde yayınlanan Google AdWords üzerinden reklam satın almalarına izin veren büyük bir üçüncü taraf reklam ağıdır.

Tabii bu bir aldatmaca değil , çoğunluk yasaklı hesapların meşru yasaklandı ve sistemi aldatma çalıştıkları için bunu hak edilir. Diğer hesaplar onları eski yapan yeni Google algoritmaları nedeniyle yasaklanabilir. Ancak, nedense yasaklanıp aylarca süren çalışmaların temizlendiğini izleyen, kafası karışmış ve oldukça sinirli bir web sitesi sahiplerinin çoğunluğu var.

Eh, iki gerçeğin birleşme noktasında yatıyor: Google, TOS’larını ihlal etmek için bir şey yapmış olabileceğinden şüpheli olsalar bile hesabınızı yasaklayabilir ; 100,00 $ ‘lık bir eşiğe ulaşana kadar ödeme alamamanız ve ödeme yapmanız 30 gün sürüyor. Halen aldatmacalı Sorunu görmedin mi?

Google AdSense’den Ban Yememek İçin Bunları Yapın

  • TOS’u dikkatlice okuyun ve yasaklanmanıza neden olabilecek herhangi bir şey yapmaktan kaçının. Bu, yalnızca kendi reklamlarınıza tıklamayı değil, aynı zamanda kullanışlı, orijinal içerik sunmak anlamına gelir. İçerik almak için yardıma ihtiyacınız olursa, her zaman iyi bir yazar kiralayabilirsiniz.
  • Google’ın nasıl çalıştığı konusunda kendinizi eğitin ve ziyaretçilerinizin tıklama reklam istismarı ve bunun nasıl önlenebileceğini de anlamalarını sağlayın.
  • AdSense sistemini dolandırmakla suçlanmanız durumunda ispat alabilmeniz için tıklamaların nereden geldiğini izlemenize yardımcı olacak analitiklerinizin ekran görüntülerini saklayın ve araçları kullanın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu