Adsense

Google AdSense: Web sitenizdeki trafiği artırmanın yolları nelerdir?

Para Kazanmak İçin Adsense Kullanıyorsanız, Bir Blogcu Olarak Trafik Almak İçin En İyi konuları size aktarmak istiyorum

Türkiyede’daki en büyük sosyal toplulukta paylaşılan web sitesi yayınlarının istatistiklerinden, Türkiye blogcuların% 90’ının eğlence, haber, buluşma, moda, sağlık, eğitim ve girişimcilik nişlerinin altında kaldığı ve çok azının blog yazısına düştüğü kanıtlandı. öğretici, futbol, ​​yemek, eğlence, seyahat ve emlak nişleri.

Para Kazanmak

Bu, ülkenin sosyal statüsünü ve içindeki insanların duymak istediklerini düşünmenin bir sonucudur.

Şimdi, eyaletin her yanındaki bu web sitelerine trafik çekmek çok zor bir iş olabilir çünkü herkes SEO’su kusursuz olan yüksek profilli web sitelerini aramakla meşgul.

SEO kullanarak arama sonuçlarında en üste çıkmaya çalışmak, bu web sitesi nişlerinde (örneğin, eğlence alanı) görülen özgünlük seviyesini göz önünde bulundurarak çok zor bir konudur.

SEO sonuçlarının bir sonucu olarak, Türkiyedeki birçok web sitesinin deneyimleri, çoğu durumda Google Adsense kurallarına uymayan ve programdan çıkma tehlikesiyle karşı karşıya kalan kaynaklardan elde edilen diğer trafik yollarını ararlar. Adsense için iyi değil trafik kaynaklarından bazıları örnektir fiverr.com, trafficadventure.com , 10knewsletter ve bazı diğerleri. Bu yasadışı kaynaklardan trafik almak yerine, Nijerya’daki saygın bir reklamcılık Ağı ile reklam vermenin daha güvenli olduğu düşünülmektedir.

Kimse SEO sizin için işe yaramadı, başka bir şey işe yaramaz demişti.

Aşağıya bakıp daha fazlasını öğrenelim…

Bu yazıda, Türkiye’daki yukarıdaki muazzam nişlerin gerçek insan ziyaretçileri kullanarak ve Botların trafiğinden kaçınarak nasıl para kazanacağını tartışacağız.

Prensip olarak en büyük Nijeryalı sosyal topluluğunu kullanın (NAIRALAND)

Ücreti yüksek olan ve Adsense’e iyi dönüşüm sağlayan trafik kaynağı oluşturmak isteyen web sitesi sahipleri için, Nairaland’a hedefli reklamların nasıl yerleştirileceğini ve kılavuzun tamamını nasıl görebileceklerini kullanarak bir reklam oluşturabilirsiniz. Reklamı oluşturduktan sonra, web sitenize uygun olan bölümü seçin ve reklamı sayfaya yerleştirir.

NB; haftalık ve günlük reklam ödemelerini görün ve ayrıca, reklamlarınızı sizin için program kılavuzuna uyacak ve reklamların onaylanmasını önleyecek şekilde tasarlama konusunda bir banner tasarımcının becerilerine danışmanız gerekir.

Web sitesi trafiği

Web sitesi trafiğini sağlamak için Nairaland’ı kullanmak hakkında uzun zamandır bir şeyler oldu, ancak bunun yerine, fiverr.com ve diğer pek çok ülkeden trafik satın almak gibi yazılım trafiği kaynaklarının kullanımını teşvik ediyor , ancak Türkiye’daki en önemli ve en hayati sosyal topluluğu ihmal ediyorlar.

Trafiği artırmak veya reklam vermek için Nairaland’ı kullanmanın faydaları

  1. Nairaland% 100 ziyaretçi sunuyor ve gönderilen trafikte yer almıyor.
  2. % 100 Adsense güvenli. Nairaland’dan üretilen web sitesi trafiği o kadar orijinaldir ki, Google Adsense kurallarına uygun olarak% 100 olarak adlandırılır ve Google Adsense’de geçersiz etkinlik başlatmaz.
  3. Dönüşümleri garanti et. % 100 insan trafiği olarak Nairaland’dan bahsettiğimizden söz ettiğimizden, web sitelerini ziyaret edenlerin reklamlarınızla ilgilendiklerinden mümkün olan en yüksek dönüşümleri elde etmede güvenilirdir.
  4. % 100 alakalı ve hedefli ziyaretçiler. Nairaland reklamlarıyla kitlenizi hedeflediğinizde, hedef kitleniz kendi web sitenizde hedeflediğiniz şeye özgü olacaktır. Web sitenizi ziyaret eden doğru ziyaretçileriniz olduğunda, web sitenize gelen ziyaretçilerin web sitenize dönüşüm şansını artırabilir, satış ve geliri artırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu