Blog

2018 Yılının En İyi Yabancı E-Ticaret Hosting Şirketleri

E-Ticaret mağazası oluşturmak için en iyi E-Ticaret Hosting Şirketi mi arıyorsunuz?

2018’de En İyi Ticaret Hosting Şirketleri (İncelemeler & Performans Testleri)

E-Ticaret mağazası oluşturmak için en iyi E-Ticaret Hosting Şirketi mi arıyorsunuz? En iyi barındırma sağlayıcısını seçmek, e-ticaret işiniz için yapacağınız en önemli kararlardan biridir.

Tipik bir paylaşılan barındırma sağlayıcısı her zaman WooCommerce için iyi bir seçim olmayabilir. Bunun nedeni daha fazla kaynağa, SSL sertifikasına ve WooCommerce merkezli destek platformuna ihtiyacınız olacaktır. Bu kılavuzda, çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce hostingini seçmenize yardımcı olacağız.

WPBeginner’de, 100.000’ten fazla kullanıcının web sitelerini başlatmasına yardımcı olduk. En büyük gayri resmi WordPress kaynak sitesi ve hosting hizmetleri ile yılların deneyimi olarak, bir eTicaret başlangıcı için en iyi WooCommerce hosting’in önemini biliyoruz. Amacımız, bir WooCommerce hosting şirketi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken şeyler hakkında bilgi sunmaktır.

Süreci kolaylaştırmak için, en iyi WooCommerce barındırma sağlayıcılarını da seçtik. Bunlar, kalite, performans ve mükemmel müşteri desteği nedeniyle sürekli yüksek sırada yer alan en iyi eTicaret hosting şirketleridir.

WooCommerce Hosting Nedir?

WooCommerce barındırma için, kutunun dışında WooCommerce depolarını işlemek için donanımlı bir optimize edilmiş bir barındırma çözümüne ihtiyacınız var.

WooCommerce dünyanın en popüler e-ticaret platformudur. Tüm dünyada milyonlarca küçük ve büyük işletmeler tarafından kullanılmaktadır. WordPress üzerinde çalışır, bu yüzden WordPress’i destekleyen bir barındırma sağlayıcısına ihtiyacınız olacaktır.

Ama hepsi bu değil.

Çevrimiçi ödemeleri kabul etmek için bir alan adına (ör. Wpbeginner.com) ve bir SSL Sertifikasına ihtiyacınız olacaktır. Daha iyi performans için WooCommerce için optimize edilecek arka uç sunuculara da ihtiyacınız olacak.

Çevrimiçi mağazanız büyüdükçe, bu trafiği kesinti yaşanmadan nasıl ele alacağınızı düşünmeniz gerekecektir.

İyi bir WooCommerce hosting şirketi, tipik bir paylaşılan WordPress barındırmahesabıyla karşılaşmayacağınız tüm bu şeyleri size sunmalıdır . Anlaşmayı tatlandırmak için, günlük olarak WooCommerce web siteleriyle uğraşmak üzere eğitilmiş personelden de destek alacaksınız.

WooCommerce barındırma arkasındaki fikir, çevrimiçi mağazanızı kurmak için sorunsuz bir yol sunmaktır. Bu, işinizi büyütmeye odaklanma özgürlüğünü sağlar.

Arka planda çalışan bir hosting mühendisleri ordusuyla e-ticaret mağazanız için özel olarak tasarlanmış bir platform olarak düşünün.

WooCommerce Hosting Artıları ve Eksileri

WooCommerce hosting harika geliyor ama kendine özgü avantajları ve dezavantajları var. Bir karar vermeden önce, WooCommerce’in hostinginin artılarını ve eksilerini gözden geçirin.

WooCommerce Hosting’in Avantajları

 • WooCommerce Hazır – WooCommerce hosting şirketleri, önceden kurulmuş olan WooCommerce ile kullanıma hazır bir tasarıma sahiptir.
 • Yüksek Performans – Hız kullanıcı deneyimi için değil, aynı zamanda SEO için de önemlidir. WooCommerce hosting platformları, pürüzsüz e-ticaret işlemleri için daha hızlı yükleme süreleri sunar.
 • Güvenlik – WooCommerce hosting planları SSL sertifikası ile birlikte gelir. Bu, müşterinin tarayıcısından web sitenize veri aktarımı etrafında bir güvenlik katmanı ekler.
 • WooCommerce Desteği Hepimizin şimdi ve sonra yardıma ihtiyacı var. WooCommerce hosting ile gerçek WooCommerce uzmanlarından e-posta, canlı sohbet veya telefon aracılığıyla yardım alabilirsiniz.
 • Barındırma Özellikleri WooCommerce’e özgü özelliklerin yanı sıra, ölçülmemiş bant genişliği, devasa disk alanı, e-posta hesapları ve daha fazlası gibi her zamanki barındırma özelliklerine sahip olursunuz.

Şimdi muhtemelen bunların hepsinin harika olduğunu düşünürdünüz, dezavantajlar neler?

WooCommerce Hosting’in dezavantajları

 • Fiyat – WooCommerce hosting planları fiyatları ortalama paylaşılan WordPress hosting planlarından biraz daha yüksektir.
 • Önceden Yüklenmiş Yazılım – Bazı ileri düzey kullanıcılar, WooCommerce’i kendi başlarına kurmak isteyebilir. Önceden yüklenmiş yazılımlar, bazı kullanıcıların ihtiyaç duyamayacağı WooCommerce hazır tasarımları ve bonus uzantıları da içerebilir.
 • Bakım – Tüm WooCommerce hosting planları otomatik güncellemeler sunmaz. Otomatik yedeklemeleri ayarlamanız ve güncellemeleri yüklemeniz gerekecektir.

Artık WooCommerce’in hostinglerinin artılarını ve eksilerini incelediniz, muhtemelen sizin için doğru çözümün olup olmadığını merak ediyor musunuz?

Ne zaman WooCommerce Hosting’e ihtiyacınız var?

Yeni başlayan biriyseniz ve birkaç öğeden fazlasını satmayı düşünmüyorsanız, paylaşılan bir WordPress barındırma hesabına gidebilirsiniz. Bluehost kullanmanızı öneririz , onlar resmi olarak tavsiye edilen WordPress hosting şirketlerinden birisidir.

Tamamen işlevsel bir çevrimiçi mağaza açmak niyetinde küçük bir işletme iseniz, WooCommerce barındırma ile daha iyi olurdu.

Özellikle, WordPress ve WooCommerce kurulum ve kurulum teknik yönünü bilmiyorsanız, doğru WooCommerce hosting seçerek size çok zaman kazandıracak.

Bir işletme sahibi olarak sınırlı bir paylaşımlı barındırma planına gitme seçeneğine sahipsiniz ve daha sonra teknik malzemeleri yönetmek ya da gittiğiniz şeyleri öğrenmek için birini işe alın. Bu sizin zamanınızı alacak ve muhtemelen beklediğinizden daha fazla para ödeyeceksiniz.

İkinci seçeneğiniz, bir WooCommerce hosting planı ile sorunsuz bir rotaya devam etmektir. Hiçbir teknik beceri gerektirmeden gitmek için hazır bir hızlı hızlı online mağaza olacak.

Sonunda, kendi öncelikleri için aşağı geliyor. Düşük maliyetli tutmak en önemli faktör ise o zaman düzenli WordPress hosting için gidebilirsiniz.

Öte yandan, hızlı bir şekilde satış yapmaya başlamak istiyorsanız, o zaman WooCommerce barındırma maliyeti daha mantıklı ve kolay anlaşılabilir.

Artık, WooCommerce hosting’i seçmeyle ilgili her şeyi okuduğunuza göre, karar vermenin zamanı geldi.

Bir WordPress kaynak sitesi olarak, sektörde birçok üst düzey hosting şirketi ile çalışma fırsatı bulduk. 100.000’den fazla kullanıcı ve yılların deneyimine yardımcı olduktan sonra kurucumuz Syed Balkhi, sizin için en iyi tanınan ve en iyi WooCommerce hosting şirketlerini bizzat seçti.

Bu WooCommerce hosting firmalarının her biri mükemmel performans, üstün altyapı ve bilgili destek sunar. Bunların her birine 5 yıldızlı 5 üzerinden mükemmel bir puan veriyoruz. En iyi WooCommerce hosting sağlayıcıları listesine göz atın.

En İyi WooCommerce Hosting Sağlayıcıları

Bluehost

En eski web sunucularından biri 1996 yılında başladı, Bluehost, WordPress hosting konusunda en büyük marka oldu. Onlar resmi bir ‘WordPress’ ve ‘WooCommerce’ hosting sağlayıcı tavsiye edilir. Bluehost ile, çok fazla trafik olduğunda bile web sitenizin yavaş olmasından asla endişelenmenize gerek yok. Telefon, e-posta veya canlı sohbet ile ihtiyacınız olduğunda 7/24 uzman desteği her zaman size yardımcı olur. Onlar küçük işletmeler için web barındırma # 1 puanlanır. Bunun da ötesinde, WPBeginner kullanıcılarına özel% 51 indirim, Ücretsiz Alan Adı, Ücretsiz SSL ve önceden yüklenmiş bir WooCommerce sunuyor.

SiteGround

SiteGround, WordPress topluluğundaki en popüler ve en yüksek puan alan hosting sağlayıcılarından biridir. Sitenizi olabildiğince hızlı ve güvenli hale getirmek için benzersiz WordPress hız ve güvenlik çözümleri sunarlar. Endüstrinin en iyi 7/24 desteğiyle tanınıyorlar, bu yüzden resmi bir ‘WordPress’ ve ‘WooCommerce’ hosting sağlayıcıları tarafından tavsiye ediliyor. SiteGround özellikleri arasında önceden yüklenmiş WooCommerce, ücretsiz SSL, otomatik yükseltmeler, dahili WP önbellekleme, CDN, tek tıklamalı aşamalandırma ve GIT sürüm kontrolü bulunur. Ayrıca, ABD, Avrupa ve Asya’da 3 veri merkezine sahip konum özel barındırma hizmeti sunan birkaç şirketten biridir. Tüm bunlara ek olarak, WPBeginner okuyucuları için özel% 70 indirim var.

WPEngine

WPEngine, VIP WordPress sunucusudur. Onların sorunsuz barındırma, herhangi bir şeyle başa çıkabilecek hızlı ve güçlü sunucular sunar. Web siteniz pratik olarak hacker kanıtıdır ve akıllara durgunluk veren müşteri hizmetleri sizi kral gibi hissettirir. Otomatik güvenlik güncellemeleri, günlük yedeklemeler, tek tıklatma geri yükleme noktaları, otomatik önbellekleme, üst düzey güvenlik, tek tıklatma aşamalı alan ve daha fazlasını sunarlar. WPEngine, yardım için yanınızda bir WordPress uzmanları ordusuna sahip olmak gibidir. HTC, FourSquare, SoundCloud, Balsamiq ve diğerleri gibi markalar, WordPress hostingleri için WPEngine kullanıyorlar (Just sayin ‘). Eğer blogunuzu yürütmenin teknik yönüyle uğraşmak istemeyen bir işletmeyseniz, WPEngine sizin için bir çözümdür.

Liquid Web

1997 yılında başlayan Liquid Web, yönetilen VPS ve bulut barındırma alanında lider konumuna geldi. ‘Kahramanca Destek’ olarak bilinen hızlı ve kaliteli destekleriyle ünlüdürler. Tüm Liquid Web hosting sunucuları hız, performans ve güvenlik açısından oldukça zahmetli bir şekilde ayarlanmıştır ve bu da tamamen sorunsuz bir barındırma çözümüdür. Yeni yönetilen WordPress barındırma seçenekleri, tüm sitelerinizi tek bir yerde yönetmek için hazırlama siteleri, otomatik güncellemeler, görüntü sıkıştırma araçları, ücretsiz SSL, güçlü geliştirici araçları ve sezgisel bir kontrol paneli içerir. Motorola, Red Bull, ESPN, Audi ve FedEx gibi en iyi şirketlerin Liquid Web’i kullanmasının bir nedeni var.

HostGator

HostGator 8 milyondan fazla alana ev sahipliği yapar ve sektördeki en popüler web sunucularından biridir. Tek tıklamayla WordPress kurulumu,% 99,9 oranında zaman garantisi ve 7/24 destek ile her web sitesi sahibi için akıllıca bir seçimdir. WPBeginner, 2007’den beri gurur verici bir HostGator müşterisidir ve web sitemiz HostGator’a özel sunucularda barındırılmaktadır. Bunları işletmeler için barındıran en iyi web arasında görüyoruz. WooCommerce’i kullanmak için İş planına ihtiyacınız olacak.

En İyi E-Ticaret Hosting Karşılaştırması (2018)

Şimdi yukarıda listelenen en iyi WooCommerce hosting şirketlerini inceledikten sonra, çevrimiçi mağazanız için hangisinin en iyi olduğunu merak ediyor olabilirsiniz?

Detaylı WooCommerce Hosting Performans Karşılaştırması

WPBeginner kullanıcılarının bize güvendiği ana neden, incelemeleriniz gerçek kullanım, gerçek zamanlı testler ve doğru verilere dayanmaktadır.

Barındırma şirketleri tarafından sağlanan bilgileri kullanmak yerine, aslında her bir WooCommerce barındırma sağlayıcısına kaydolup hizmetlerini iyice test ediyoruz.

Pingdom, LoadImpact ve Bitcatcha gibi profesyonel üçüncü taraf kıyaslama araçlarını kullanıyoruz. Her şirketin performansı ve güvenilirliği için kapsamlı testler yapıyoruz, bu yüzden işiniz için en iyi WooCommerce hostingini seçmenize yardımcı olabiliriz.

Tüm WooCommerce hosting şirketlerinde doğru test için, her bir hosting sağlayıcısında örnek bir web sitesi oluşturuyoruz. Bundan sonra varsayılan bir tema yüklüyoruz ve siteyi resim ve medya da dahil olmak üzere sahte verilerle doldurduk. Bu sayede testlerimiz ortalama bir web sitesine benziyor.

İşte adım adım test sürecimiz:

İlk olarak, birden fazla WooCommerce hosting şirketi genelinde örnek web sitesi hızımızı ölçmek için endüstri lideri bir web sitesi hız testi hizmeti olan Pingdom’i kullanıyoruz.

Ardından, barındırma sunucusunun birden fazla bağlantıdan gelen istekleri bir kerede nasıl ele alacağını görmek için sanal sitelere (VU) her bir web sitesine göndermek üzere Load Impact hizmetini kullanıyoruz. Bu, bireysel WooCommerce barındırma şirketinin pik trafiği sırasında nasıl performans göstereceğini görmemize yardımcı oluyor.

Son olarak, Amerika Birleşik Devletleri, Londra, Singapur, Sao Paulo, Hindistan, Sidney ve Japonya gibi çok sayıda coğrafi konumdaki sunucu yanıt sürelerini test etmek için Bitcatcha hizmetini kullanıyoruz. Bu, hangi WooCommerce barındırma alanının coğrafi konum için en uygun olduğuna karar vermemize yardımcı olur.

Şimdi test sürecimizi bildiğinize göre, en iyi WooCommerce hosting firmalarının performansını karşılaştıralım.

1. Bluehost

Bluehost, dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir ve resmi olarak tavsiye edilen bir WooCommerce hosting sağlayıcısıdır.

Bluehost performans testlerimizin sonuçları:

Yukarıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi, test sitemiz iki saniyeden daha kısa sürede yüklenmiştir. Test edilen tüm web sitelerinin% 85’inden daha hızlı. Test sitesinin önbelleğe alma eklentileri veya performans optimizasyon ipuçlarınıkullanmadığı göz önüne alındığında , bu sonuç çok iyi.

Daha sonra Bluehost sitesinde Load Impact testini çalıştırdık. Sunucunun artan bağlantıları birden çok bağlantıdan bir kerede nasıl ele alacağını görmek için bir kerede 100’e kadar benzersiz ziyaretçiyi oluşturduk.

İşte sonuç ekran görüntüsü:

Bu grafikte, mavi çizgi sitede aktif sanal kullanıcıların sayısını gösterir ve yeşil çizgi sunucu yükleme süresidir. Görebildiğiniz gibi, sunucu yükü en yoğun trafikte bile testten çıkarak sabit kalmıştır.

Bir sonraki aşamada, sunucu yanıt süresini farklı coğrafi konumlardan daha doğru bir şekilde test etmek için Bitcatcha’yı kullandık.

Bluehost test sitemizin tepki süreleri, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir saniyenin çok altında yükleme yapmak için olağanüstü derecede büyüktü. Diğer lokasyonlardaki tepki süresi biraz daha yüksekti ama yine de bir saniyeden daha kısa bir sürede.

Hedef müşterileriniz ABD’deyse, bu sizin WooCommerce mağazanızdan büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.

Ayrıntılı Bluehost incelememizde müşteri desteği, özellikleri ve fiyatlandırmalarını da değerlendirdik . Bu kapsamlı analizden sonra, Bluehost’un çevrimiçi mağazanızı başlatmak için # 1 WooCommerce barındırma sağlayıcısı olduğuna inanıyoruz .

 • PROS: WooCommerce barındırma hizmetinde% 50 indirim + Ücretsiz Alan Adı + Ücretsiz SSL
 • PROS: WooCommerce ve WordPress tarafından resmi olarak önerildi
 • PROS: Önceden yüklenmiş WooCommerce Sitesi
 • CONS: Bazen destek yavaş olabilir

2. SiteGround

SiteGround, WooCommerce topluluğundaki en iyi hosting şirketlerinden biridir. Benzersiz bir şirket içi performans optimizasyonu ve güvenliği sağlarlar; bu yüzden resmi olarak tavsiye edilen bir WooCommerce barındırma sağlayıcısıdır.

İşte SiteGround performans testlerimizin sonuçları:

Test sonucundan da anlaşılacağı üzere, şantiye testi sitemiz Dallas, Texas’taki bir sunucu için bir saniyeden daha kısa sürede (649 msn) yüklenmiştir. Test sitemiz test edilen sitelerin% 95’inden daha hızlıdır ki bu inanılmaz.

Bundan sonra, Site Etkisi sunucularında Load Impact testini çalıştırdık. Sunucunun artan bağlantıları birden çok bağlantıdan bir kerede nasıl ele alacağını görmek için bir kerede 100’e kadar benzersiz ziyaretçiyi oluşturduk.

Bu grafikte mavi çizgi, sitedeki aktif sanal kullanıcı sayısını belirtir. Yeşil hat, sunucu yükleme süresidir. SiteGround, site üzerindeki 50 kullanıcıdan oluşan bir artış haricinde neredeyse tutarlı bir performans gösterdi. Hızlı bir şekilde iyileşti ve sayfa yükleme süresi, daha fazla kullanıcıyla bile sabit kaldı.

Daha sonra, yanıt süresi testini çalıştırdık, çeşitli coğrafi konumlardan daha doğru sunucu yanıt süresini test etmek için Bitcatcha’yı kullandık.

SiteGround test sitemiz, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Japonya dışındaki tüm diğer yerlerde gerçekten iyi performans gösterdi.

Kitleniz Asya’da ise, SiteGround’tan bunu düzeltmek için sizi Asya-Pasifik sunucularına taşımasını isteyebilirsiniz.

Çözümlememizden sonra, SiteGround’un WooCommerce için başlangıçlar için mükemmel bir seçenek olduğunu görüyoruz çünkü destekleri inanılmaz derecede faydalı.

 • PROS: En İyi WordPress desteği, iyi çalışma süresi, hızlı hızlı ve ücretsiz SSL.
 • PROS: WordPress ve WooCommerce tarafından resmi olarak önerildi
 • PROS: Ücretsiz Site Geçişi
 • CONS: Ücretsiz alan ve GoGeek Planı biraz pahalı değil

3. WP Engine

WP Engine, en popüler yönetilen WordPress ve WooCommerce barındırma sağlayıcılarından biridir. Şirket içi performans optimizasyonu, yönetilen güncellemeler sunuyorlar. 1-aşamalı hazırlama ortamı ve daha fazlası.

WP Motor performans testlerimizin sonuçları aşağıdadır:

Gördüğünüz gibi, test sitemiz New York City, NY’deki bir sunucu için bir saniyeden daha az sürede yüklendi. Test edilen tüm sitelerin% 96’sından daha hızlıdır. Herhangi bir performans optimizasyonu yüklememize gerek olmadığı göz önüne alındığında, bu sonuç oldukça iyi.

Peki WP Engine trafikte nasıl çalışıyor?

WP Engine sunucusunda Load Impact testini yürüttük ve sunucunun bir seferde birden çok bağlantıdan gelen artan istekleri nasıl ele alacağını görmek için bir kerede 100 benzersiz ziyaretçiyi oluşturduk.

Yeşil çizgi sayfa yükleme süresini temsil eder ve mavi çizgi sitede kullanıcı sayısını temsil eder. Gördüğünüz gibi, test sitemiz 80 kullanıcıya kadar iyi performans gösterdi, bundan sonra yavaşlamaya başladı.

Grafikte gördüğünüz gibi, kullanıcı sayısı arttıkça WP Engine sunucu performansı test boyunca sabit kalmıştır.

Yük darbe testinden sonra, çeşitli coğrafi konumlardan daha doğru sunucu yanıt süresini test etmek için Bitcatcha’yı kullandık.

Sonuçlarda görebileceğiniz gibi, WP Engine sunucu yanıt süresi tüm coğrafi konumlarda yarım saniyeden daha az bir süre kaldı. Amerika Birleşik Devletleri’nde özellikle harikaydı.

Analizimizden sonra, WP Engine’in yönetilen WordPress ve WooCommerce barındırma için en iyi seçenek olduğunu görüyoruz.

 • PROS: istikrarlı bir yönetilen barındırma platformu ile WordPress ve WooCommerce için optimize edilmiştir
 • PROS: 1 tıklatma aşamalı ortam, ücretsiz SSL ve bir eklenti olarak CDN hizmeti eklemek için tümleşik destek
 • PROS: Mükemmel müşteri desteği ve özel bir barındırma kontrol paneli
 • CONS: Fiyatlar bir WooCommerce mağazası için biraz daha yüksek, ancak tamamen $$$ değerinde.

4. Liquid Web

Liquid Web, WooCommerce ve WordPress topluluğu arasında bir başka popüler seçimdir. VPS, bulut siteleri, yönetilen ve 7/24 destekli özel planlar da dahil olmak üzere birden fazla WooCommerce hosting planı sunuyor.

Sıvı Web performans testlerimizin test sonuçları aşağıdadır:

Test sonucundan da görebileceğiniz gibi, Sıvı Web test sitemiz San Jose, Kaliforniya’daki bir sunucu için bir saniyeden daha kısa sürede yüklendi. Bu, sitemizin test edilen sitelerin% 91’inden daha hızlı olduğu anlamına gelir.

Ardından, bir kerede birden çok bağlantıdan gelen isteklerin nasıl ele alınacağını görmek için bir kerede 100 benzersiz ziyaretçiyi aşamalı olarak inşa ettiğimiz Sıvı Web sunucularında Load Impact testini çalıştırdık.

Mavi çizgi, sitedeki aktif sanal kullanıcı sayısıdır ve yeşil çizgi sunucu yükleme süresidir. Görebildiğiniz gibi, sunucu yükü en yoğun trafikte bile testten çıkarak sabit kalmıştır.

Bundan sonra, Sıvı Web sunucularının farklı coğrafi konumlardan gelen isteklere ne kadar hızlı yanıt verdiğini görmek için yanıt süreleri testini çalıştırdık.

Sonuçlarda gördüğünüz gibi, Liquid Web test sitesi bir saniyeden daha kısa sürede yanıt verdi. Yanıt süresi Amerika Birleşik Devletleri’nde özellikle daha yüksekti.

Analizlerimizden sonra, Liquid Online’un her büyüklükteki çevrimiçi mağaza için barındıran WooCommerce için güvenilir bir seçenek olduğunu görüyoruz.

 • PROS: İnanılmaz derecede hızlı bir şekilde yönetilen güçlü yönetilen bulut.
 • PROS: Tamamen yönetilen sunucular, SSL dahil, mükemmel destek.
 • PROS: İşletmeniz büyüdükçe ölçeklendirmek kolaydır. Kurumsal için harika.
 • CONS: Fiyat, paylaşılan WooCommerce hosting sağlayıcılarından daha yüksek

5. HostGator

HostGator, en iyi web hosting şirketlerinden biridir. 8 milyondan fazla alana ev sahipliği yapıyorlar. WPBeginner web sitesi HostGator adanmış sunucularda barındırılıyor ve çeşitli web sitemiz için 2007’den beri bunları kullanıyoruz.

HostGator performans testlerimizin sonuçları:

Ekran görüntüsünde de gördüğünüz gibi, test sitemiz Dallas, Texas’taki bir sunucu için bir saniyeden kısa bir sürede yüklenmiştir. Test edilen tüm sitelerin% 94’ünden daha hızlıdır. Test sitemizin önbelleğe alma eklentileri veya performans optimizasyon ipuçlarını kullanmadığı göz önüne alındığında, bu sonuç mükemmeldir.

Daha sonra, HostGator’un en yoğun trafikte nasıl performans gösterdiğini test etmek istedik?

HostGator sunucularında Load Impact testini çalıştırdık. Sunucunun artan bağlantıları birden çok bağlantıdan bir kerede nasıl ele alacağını görmek için bir kerede 100’e kadar benzersiz ziyaretçiyi oluşturduk.

Bu grafikte yeşil çizgi sayfa yükleme süresini gösterir ve mavi çizgi sitede kullanıcı sayısını temsil eder. Gördüğünüz gibi, test sitemiz 80 kullanıcıya kadar iyi performans gösterdi, bundan sonra yavaşlamaya başladı.

Sunucu kaynaklarını sunucudaki diğer sitelerle paylaşırken paylaşılan barındırma ortamları için normaldir. WooCommerce mağazanız büyüdükçe VPS’ye veya yönetilen barındırma sağlayıcılarına geçmeniz gerekir.

Daha sonra, farklı coğrafi konumlardan sunucu yanıt süresini test ettik. Daha doğru sunucu yanıt süresini test etmek için Bitcatcha’yı kullandık.

Gördüğünüz gibi test sitemizi tüm konumlar için bir saniyeden daha kısa bir sürede yanıtladı. Amerika Birleşik Devletleri’nde, yanıt süresi sadece 37 ms idi.

 • PROS: İyi destekle hızlı ve güvenilir
 • PROS: WPBeginner web sitesi HostGator ile barındırılıyor
 • PROS: Ücretsiz Site Geçişi
 • CONS: Ücretsiz alan adı ve yenileme ücreti daha yüksek değil

* Not: İnternet ödemelerini kabul etmek için gereken özel SSL almak için İş planını kullanmanız gerekecektir.

En İyi WooCommerce Hosting (Hızlı Recap)

Artık en iyi WooCommerce hosting şirketlerinin performans sonuçlarını karşılaştırdınız, e-ticaret işiniz için hangisinin en iyi olduğuna karar vermelisiniz.

Bunu kolaylaştırmak için, yan yana özellik listesi içeren bir tablo oluşturduk, böylece en iyi WooCommerce hosting şirketlerini kolayca karşılaştırabilirsiniz.

Barındırma Maliyet Ücretsiz Alan Adı Ücretsiz SSL 1-Tıkla Kurulumu
Bluehost $ 6.95 / ay Evet Evet Evet
SiteGround $ 3,95 / ay Yok hayır Evet Evet
WP Motoru $ 14.50 / ay Yok hayır Evet Yok hayır
Sıvı Web 22 $ ​​/ ay Evet Evet Evet
HostGator (İş) $ 5.98 / ay Yok hayır Evet Evet

 

Kapsamlı WooCommerce hosting incelememizde, bir çevrimiçi mağazaya başlamak istiyorsanız, Bluehost’un en iyi seçenek olduğuna inanıyoruz . Planları uygun, ücretsiz alan ve aylık 6,95 ABD dolarına ücretsiz SSL dahildir. Şimdiye kadar en iyi değer.

Orta büyüklükte bir e-Ticaret mağazanız varsa, WP Engine ile birlikte gitmelisiniz çünkü tamamen sorunsuz bir deneyim sunuyorlar. Maliyet biraz daha yüksek olsa da, paraya değer.

Aslında, yukarıda karşılaştırdığımız en iyi WooCommerce hosting şirketlerinden hiçbiriyle yanlış gidemem. Hepsinde hızlı hızlı sunucular, mükemmel çalışma süresi, mükemmel destek ve farklı bütçeler için fiyatlar var.

WooCommerce Barındırma SSS

Binlerce kullanıcıya yardım ettikten sonra, hemen her hosting sorusunu duyduk. İşte WooCommerce hosting hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarına cevaplar:

Bir çevrimiçi mağazaya başlamak için WooCommerce hostingine ihtiyacım var mı?

WooCommerce ile çevrimiçi bir mağaza kuruyorsanız, o zaman WooCommerce hostingine ihtiyacınız olacak. Hosting, tüm web sitenizin dosyalarının depolandığı yerdir. Her web sitesi ve çevrimiçi mağaza bir barındırma sağlayıcısı kullanır.

Paylaşılan WordPress hosting hesabımda WooCommerce kurabilir miyim?

Evet yapabilirsin. Ancak, paylaşılan WordPress hosting planları, küçük işletmelerin ve kişisel web sitelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. WooCommerce, özellikle web sitenizde 100’den fazla müşteriniz olduğunda daha fazla kaynağa ihtiyaç duyan işlemsel bir uygulamadır. Bu nedenle bir WooCommerce hosting planına ihtiyacınız vardır, böylece çevrimiçi mağazanızı herhangi bir aksama süresi olmadan ve daha hızlı hızlarda çalıştırabilirsiniz.

Ücretsiz WooCommerce hosting sağlayıcıları var mı?

Hiçbirimiz farkında değiliz. Ücretsiz bir WooCommerce hosting’i bulsanız bile, onlardan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Çoğu durumda, ücretsiz barındırma sağlayıcıları web sitenize reklam verir. Müşterilerinize kötü amaçlı yazılım bile dağıtabilirler. Son olarak, web sitenizi herhangi bir bildirimde bulunmaksızın istedikleri zaman kapatabilirler. Siteniz hakkında ciddi iseniz, özellikle ücretsiz hosting vermeyi teklif eden herkesten uzak durun.

WooCommerce ile çevrimiçi bir mağaza kurmanın maliyeti nedir?

WooCommerce mağazanızın toplam maliyeti, barındırma maliyetleri, alan adı ve SSL sertifikası temelinde hesaplanır. İşletmenizin büyüdükçe çevrimiçi mağazanızın bakım maliyeti artar.

Zaten bir alan satın aldım. WooCommerce hosting’imle kullanabilir miyim?

Evet yapabilirsin. Bir alan adı satın aldığınızda, onu herhangi bir hosting şirketi ile kullanmakta özgürsünüz. Tek yapmanız gereken etki alanı ayarlarınıza gitmek ve DNS’sini WooCommerce hosting şirketinize yönlendirmektir. En iyi WooCommerce hosting şirketlerinin her biri, bunun nasıl yapılacağına dair adım adım talimatlara sahiptir.

Aynı şirketten alan ve WooCommerce barındırma satın almam gerekir mi?

Hayır, yapmazsın. Bir şirketten bir alan adı satın alabilir ve WooCommerce bir başkasından ev sahipliği yapabilir. Ancak, DNS ayarlarını değiştirmek zorunda kalmayacağınız gibi, aynı şirketten onları almanıza yardımcı olur ve alanınızı yönetip aynı panoda barındırabileceksiniz.

WooCommerce hosting için kayıt olurken herhangi bir addo satın almam gerekir mi?

Kayıt işlemi sırasında, bazı hosting şirketleri size eklenti hizmetleri satmayı teklif edecektir. Barındırma faturanızın maliyetine ekleyeceğinizden güvenli bir şekilde onları kaldırabilirsiniz.

Daha sonra, bu eklenti hizmetlerinden birine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, bunları yalnızca hesap kontrol panelinizden barındırma planınıza ekleyebilirsiniz.

Bu WooCommerce hosting şirketleri kaç müşteriyi idare edebilir?

En iyi WooCommerce hosting listemizdeki tüm hosting şirketleri her gün milyonlarca sayfa görüntülemeyi işliyor. Hepsi de yoğun tatil alışverişi trafiğinde bile daha küçük mağazaların yanı sıra büyük çevrimiçi mağazaları ele almak için donatılmıştır.

Sitenizin yönetebileceği trafik büyük ölçüde seçtiğiniz plana bağlıdır. Bluehost, SiteGround ve HostGator gibi paylaşılan WooCommerce barındırma sağlayıcıları ile, web siteniz hız optimizasyonu ile günde 1000 – 5000 ziyaretçiyi işleyebilecek.

Yönetilen barındırma sağlayıcılarıyla, ihtiyaç duyduğunuz kadar fazla işlem yapabilmeniz gerekir. Çünkü ekip, hesabınızı gerektiği gibi otomatik olarak ölçeklendirir.

WooCommerce hosting şirketleri sitemin yedeklerini tutuyor mu?

Evet, çoğunu yapıyorlar. Ancak, barındırma şirketinizin yedeklerine güvenmenizi önermiyoruz. Bir WordPress yedekleme eklentisi kullanarak her zaman kendi yedeklerinizi oluşturmanız gerekir .

WooCommerce hostingimi daha sonra değiştirebilir miyim?

Evet, onlardan mutsuz iseniz WooCommerce hosting şirketinizi tamamen değiştirebilirsiniz. Çoğu barındırma şirketi, minimum kesinti süresiyle kullanabileceğiniz geçiş hizmetleri sunar.

Sizce en iyi WooCommerce hosting şirketleri hangileridir?

WooCommerce hosting için en iyi üç seçeneğimiz:

  1. Bluehost – Performans, fiyat ve özellikler açısından en iyi genel.
  2. WP Motoru – En üst düzey performans, destek ve ölçeklenebilirlik gerektiren büyük e-ticaret siteleri için en iyisi.
  3. SiteGround – Büyüyen işletmeler için en iyi WooCommerce hosting (GoGeek planını kullanın).

Bu kılavuzun, çevrimiçi mağazanız için en iyi WooCommerce hostingini bulmanızı sağladığını umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu