Blog

Kişisel Blog Örnekleri

Kendi blogunuza başlamayı düşünüyorsanız , ancak ne hakkında bir ipucu yok, o zaman korkmayın!

Kişisel Blog örnekleri ile karşınızdayız.Kendi blogunuza başlamayı düşünüyorsanız , ancak ne hakkında bir ipucu yok, o zaman korkmayın!

Bu makalede, çok çeşitli farklı nişlerden bir sürü blog örneği ekledim.

İnternetin başlangıcından bu yana, milyonlarca ve milyonlarca ve milyonlarca blog oluşturulmuştur. Birçoğu kaybedilen ilgi veya sahiplerinin fikrinden vazgeçtiği için öldü, bazıları ise büyümüş, büyümeye devam etmiş, para kazanmış ve sahiplerine sabit bir gelir elde etmişlerdir. İnsanların daha fazlası için geri gelmelerini sağlayan sürekli bir içerik gelişimi, özellikle de bu bloglar, insanların yararlı ve ilginç bulduğu yüksek oranda becerikli malzemelerle iletişim kurarsa.

Bu blog yazısında listelenen her örnek, bir şekilde farklıdır ve hepsi, okuyucularına ve abonelerine benzersiz bir şey getirir. Neyin mümkün olduğunu ve onlardan nasıl ilham alabileceğinizi ve kendinize ait harika bir blog yaratabileceğinizi göstermek istiyorum.

Bu blogların bazıları ayda 100 dolardan fazla para kazanıyor, bazıları ise sahipleri için sadece bir hobi, ancak hepsinin özünde aynı amaç var… bilgilerini arktarmak ve paylaşma sevgisi.

Mesleki Bloglardan Örnekler

Tutumluluk blogları son 3 yılda, esas olarak küresel ekonominin durumuna bağlı olarak gerçekten çoktan çıktı. Para biriktirmek ve ücretlerinizle kazançlı olmak son derece popülerdir çünkü insanlar bugünlerde kira, ipotek, fatura vb. Ödedikten sonra daha az paraya sahiptirler. Olumlu bir tasarruf / tasarruf blogu oluşturmak da sizin için büyük bir kazanç olabilir. Bu niş almak için iyi bir açı. Aşağıdaki örneklerin hepsi gerçekten iyi açılara sahip. Belirli bir demografiyi hedefler ve sevecekleri, paylaşacakları ve harekete geçecekleri içerik oluştururlar. Bu işlemler size ortaklık bağlantıları, Google Reklamlar ve kuponlar yoluyla para kazandırabilir.

Bayan Thrifty

İngiltere’deki en popüler tutumlu bloglardan biri olan Miss Thrifty, para biriktirdiği tasarruflu tutumlu ipuçları ve makalelerle genç anneleri hedef alıyor. Ve haklı olarak! Pazar çok büyük ve bu tür bilgilere ihtiyaç duyuyor. Genç anneler tam anlamıyla nakit olarak değil. İşlerinden vazgeçmek zorunda kalmış olabilirler ve şimdi gelen tek bir ücrete güveniyorlar, bu yüzden günlük yaşamda daha tutumlu olma zorunluluğu bir zorunluluktur.

Bu blog hakkında en güzel şey, konuşma tonu ve markanın arkasındaki gerçek kişi. Bence, diğer annelere,% 100 hareketli olan şaşırtıcı derecede faydalı içerik oluşturarak diğer insanların hayatlarında böyle bir fark yarattığını görmek ilham veriyor. Ayrıca annelere, kendi bloglarını kurma ve 21. yüzyılda anne ve eş olarak deneyimlerini yazma konusunda ilham verebilir.

Skint Dad

Yani bir nişe farklı bir açıdan gelmekten bahsettiğimde bu örnek tam olarak demek istediğim. Skint Dad genç / yeni babaların para biriktirmelerine ve günlük yaşamlarında daha tutumlu olmalarına yardımcı olan bir sitedir. Ayrıca, çocuklara aylık iş ücretlerinin biraz üstünde nasıl daha fazla para kazanacaklarını gösteren bir bölüm var, bu da bazı durumlarda kafanızı suyun üstünde tutmak için hayati öneme sahip. Birçok yeni baba, eşlerinin veya kız arkadaşlarının ücretlerinin her ay gelmemesini, ayrıca tam zamanlı bir bebeğin annesi olma geçici kariyer değişikliği nedeniyle ek bir strese sahiptir. Bu nedenle, her ay cüzdanlarında birkaç ekstra “Ps” kazanabilme konusunda bazı içeriklere sahip olmak yükü bir miktar azaltabilir.

Girişimcilik Bloglarına Örnekler

SolopreneurHour.com

Tamamen kendi patronunuz olmak ve kendi varlığınızı yaratmakla ilgili çok iyi tasarlanmış ve kaygan bir blog. Çok aktif bir podcast yayınına sahip bir blog. Podcast’leri itunes üzerinde oldukça popülerdir ve şüphesiz bu podcast’lerde reklam alanını satmaktan adil bir miktar para kazanırlar. Podcast’ler, blogunuzu oluştururken harika bir para kazanma aracı olabileceği için düşünülmesi gereken bir şeydir.

BreakingintoStartups.com

Yeni başlayanlar ve bunlarla çalışan insanlar hakkında motive edici hikayeler içeren çok ilham verici bir blog. Ofisteki kötü bir günden sonra beni almaya ihtiyacınız varsa ya da oradan geçen ve harika bir şey başlatan o kişi olamayacağınızı düşünüyorsanız, o zaman neden bir okuma alamadınız? Yakında kelimenin tam anlamıyla yalnızca sırtlarında gömlek olan ve iş dünyasında ve hayatta başarılı olmak için yükselen insanları duyacaksınız.

Teknik Bloglara Örnekler

En sevdiğim Blog türlerinden biri “teknoloji blogu”. Teknik blog yazarları, internet haberlerinin başlangıcından beri çevrimiçi olarak teknoloji haberleri ve gadget incelemeleri hakkında blog yazdıklarından, bu blog hakkında yeni bir şey değil. Ancak çok büyük bir niş olduğundan, kendinizi gerçekten iyi bir açıyla oylayabiliyorsunuz. teknoloji blogu alanında. İşin püf noktası, kendi teknolojinizi benimsemeniz ve sadece trendi takip etmemeniz. Gerçekten özel olarak kaplanmayan bir alan eko teknolojisidir, yani düşünülmesi gereken bir şey var. Belki de özellikle çevreye duyarlı hale gelmeyi amaçlayan teknolojiyi kapsayan bir blog.

Her neyse, işte teknoloji nişinde gerçekten sevdiğim ve farklı şeyler yaptığımı ve organik trafik artışları ve gelirleri söz konusu olduğunda başarılı olduğunu düşündüğüm birkaç blog var.

Knowtechie.com

Bu siteyi başladığından beri takip ediyorum ve ilerlemesini sevdiği şeyler hakkında yazdığı tek bir adamdan, trafiği iyi alan ve yazarlardan oluşan bir siteye ilerlemesini görüyorum.

Knowtechie, hobi olarak başlayan ancak hızlı bir şekilde iş haline gelen bir siteye harika bir örnektir. Onların sahip oldukları açıyı da seviyorum. “Non Techie İçin Teknoloji Haberleri”. KnowTechie , teknolojiyi seven, ancak balonun dışında yaşayan insanlar için bir blog. Bu çok canlandırıcı, çünkü pek çok teknoloji blogu biraz fazla teknik ve jargon ağzına kadar dolu. Giriş seviyesini teknoloji haberlerine indiren bir teknoloji blogu görmek güzel.

Para Blogları Yapma Örnekleri

Olumsuz bloglar gibi, para ile ilgili bloglar yapmak da küresel ekonominin son yıllarda düşmesinden bu yana delicesine popüler oldu. “Tamam” bir yaşam kalitesine sahip olmak için daha fazla para kazanma isteği her geçen yıl artmaktadır. Ücretler artmıyor, işler daha az güven kazanıyor ve yaşam maliyeti sürekli artıyor. Bu nedenle bu bölümdeki gibi siteler daha popüler hale geliyor.

Yine, eğer bu nişe farklı bir açıyla gelirseniz, potansiyel olarak elinizde harika ve başarılı bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

SideHustleNation.com

Side Hustle, hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak işler oluşturarak finansal özgürlük kazandırmak isteyen çevrimiçi bir girişimci topluluğudur . Günlük iş ücretinizin üstüne nasıl ek gelir elde edebileceğinize dair oldukça hareketli blog yazılarından oluşan bir koleksiyon var. Girişimcilikle ilgili çok çeşitli konular hakkında konuşarak, çevrimiçi para kazanıp servet yaratan uzmanlarla çeşitli podcast’ler oluşturarak içerik pazarlamasının podcast ortamını iyi kullanıyorlar .

MyWifeQuitHerJob.com

Küçük yaşamalarını ve ailenizle daha fazla zaman geçirmelerini sağlayacak bir şey için 9 ila 5 hayatını değiştirmek isteyen insanlar için oldukça faydalı ve ilham veren harika bir site. Site gerçekten basittir ve WordPress’te bir gün içinde kendinizi oluşturabileceğiniz bir şey, ancak içerik bu sitenin üstün olduğu yer. Belli bir nişi hedef alan podcast’ler, araçlar, eğitimler ve blog yazıları bu adamın para kazandığı yerdir. Podcast’leri gerçekten popüler ve çok fazla kulak ve göz alan bir içeriğiniz olduğunda, reklam geliri de artacaktır.

Yazılı içerikle aynı. Ayda on binlerce kez izlenen popüler bir sayfanız varsa, o zaman potansiyel olarak bu sayfalarda ayda yüzlerce dolara reklam alanı satabilirsiniz.

Anne Bloglarına Örnekler

CupOfJo.com

Çevresindeki en iyi anne blogcularından biri olan Joanna, hem yaşlı hem de yeni anneler için yararlı şeyler barındıran, gerçekten basit görünümlü bir bloga sahiptir. Bu site hakkında sevdiğim şey, temanın basitliği, gerçekten güncel tasarım özellikleri ve tipografi. Blog yazısı fikirler de gerçekten zeki ve tüm diğer anne blogcular dışında Jo’nun sitesini ayarlar.

Momsense bir bit

Bir başka iyi düşünülmüş ve iyi tasarlanmış anne blogu. Bu blog, içeriğinde her şeyden biraz olduğundan oldukça çeşitli. Ebeveynlik yapmak, çocuklarla yemek yapmak, çocuklarla uğraşmak, sağlık, aile gezileri, hikayeler, sadaka vb. Şeyleri seviyorsanız, bu site size kendi anne blogunuza nasıl başlayabileceğiniz konusunda çok fazla ilham verecektir.

Ebeveynlik Bloglarına Örnekler

Biz Ebeveynler

WeTheParents.org en sevdiğim ana bloglardan biri. Annemin görüşünü veya babanın görüşünü almak yerine, ebeveynlik hikayesinin her iki tarafını da alırsın. İçerik gerçek bir karışımdır, Neve, anne, eşini Keane, çocuk oyuncakları ile oynayarak ve onları izleyerek geçiren zamanını geçiren büyük bir çocuk gibi gözüküyor.

Bu blogun asıl amacı araştırmayı yaparak ebeveynlerin hayatlarını kolaylaştırmaktır. Google’da dolaşan ve en iyi ürünleri bulmak acı verici olabilir, bu nedenle bu anne ve baba ekibi, hangi ürünlerin tüm aile için en iyi olduğunu bulmak için geeky elde eder. (Ve hangi teçhizat sadece para israfıdır!)

Site güzel tasarlanmış ve hızlı yüklenir. Özelleştirilen basit bir WordPress temasına harika bir örnek.

Macera Bloglarına Örnekler

Macera Blogu

Blogger.com gibi ücretsiz servislerde çok popüler bloglar yaratabileceğinizi göstermek için bu blogu listeye ekledim. Bu blogu
seviyorum çünkü dış mekanlara duydukları ilgi ve tutkulardan başka bir şey satmaya çalışmıyor.

Yiyecek / Şarap Blogları Örnekleri

Yum bir tutam

En sevdiğim yemek blogu bu. Bence stil, tasarım ve ses tonu sadece birinci sınıf. Lindsay, sadece yazıyla değil, aynı zamanda bloglardan nasıl para kazanacağını bilmeyi de içeren bir sanat eserine blog yazdı. Sanırım, yıllar boyunca kurduğu ve kelimenin tam anlamıyla para basmak için kullanabileceği çok büyük bir e-posta listesine sahip olduğunu düşünüyorum. En son blog gönderileri, bağlı kuruluş bağlantıları, anlaşmalar, teklifler, kuponlar ile e-posta listesini hedeflemek, her ay ona bol miktarda para kazandırır.

Blogcu kaynakları sayfasını da seviyorum. Diğer blog yazarlarına atılmak için ilham vermenin ve başarılı bir yemek blogu oluşturmak için kullandığı şeyi kullanmanın akıllıca bir yolu.

Kurabiye ve Kate

Çok kaygan ve güzel tasarlanmış bir yemek blogu. Pinch of Yum gibi, Cookie + Kate de izleyicileri ile etkin bir şekilde etkileşime giren çekici bir içerik üretmeyi biliyor.

iamafoodblog.com

Kaliteli içeriğin ve bir web sitesinden nasıl para kazanılacağının bilgisini tam olarak anlayan başka bir yiyecek blogcusu. Stephanie Le’nin yemek blogu tasarım ve içerik biçiminde basittir. Onun gönderdiği şeyler% 100 işlem yapılabilir. Tüm tarifler evden yapılabilir ve içeriği şaşırtıcı, kaliteli yemek fotoğrafçılığı ile canlandırır. Fotoğraflara biraz yorum ve arka plan ekleyerek kişisel bir dokunuş veriyor.

Bu sayfada kullandığı akıllıca bir para kazanma yöntemi de var. “Mutfağımda Neler Var? Kaplar Sürümü. ”Günlük olarak kullandığı kaliteli ürünleri önererek bu sayfadan gelir elde etmek için Amazon bağlı kuruluş bağlantılarını kolayca ekleyebilir.

Bu olağanüstü bir yemek niş bloguna harika bir örnektir. Ne yaptığını bir düşün ve not al. Ağız sulandıran fotoğraflar, temiz ve basit bir tema düzeni, iyi biçimlendirilmiş ve stillendirilmiş tarif sayfaları, mükemmel yazı, konuşma tonu ve her yazı için geri bırakılabilir hikayeler.

12 x 75

12 75’e kadar en sevdiğim şarap bloglarından biri. İyi yazılmış ve erişebileceğiniz bilgiler, işletmedeki en etkili şarap tüccarlarından biridir. Orada, iyi arkadaşın seninle belirli bir konuda seninle konuşuyormuş gibi aynı tonda yazılmış pek fazla blog yok. Konuyla ilgili saf tutkudan yazılmış iyi bir blog örneği. Bruno Mars’a olan bağlılıklarını kontrol et .

Kendi blogunu başlatmak için ilham aldın mı?

Kişisel Gelişim Bloglarına Örnekler

Eğer arıyorsanız, insanlara kendilerini duygusal ve ruhsal olarak nasıl geliştirebileceklerini öğreten ve tavsiyelerde bulunan kişisel gelişim blogunu başlatıyorsanız, o zaman yeterince çalışmanız durumunda tam olarak ne yapabileceğinizi göstermek için aşağıda listelediğim harika örnekleri inceleyin. o.

tinybuddha.com 

Yine bu yapı açısından çok basit bir site ama çok iyi bir açıya sahip. Tiny Buddha’nın Kendini Sevme Rehberinin yazarı olan Lori Deschene tarafından kurulmuştur. Site, son 2 yılda popülerlik kazanmış olan basit bilgelik, ilham, ilişkiler ve farkındalık ile ilgili. Bu sitede Budizm’in öğretilerine dayanan, ancak aynı zamanda ilişkiler, sağlıklı yaşam ve dikkatle ilgili diğer içeriklerle ilgili şeyler de içeren birçok yayın var.

Sadelik nedeniyle size bu kişisel gelişim blog örneğini gösterdim. Niş içinde popüler bir blog üretmek için tekerleği yeniden oluşturmanız gerekmez. Doğru nişi hedeflediğiniz ve becerikli içeriğe sahip olan bu nişi karşıladığınız sürece, o zaman bir kazanan olursunuz.

Fitness Bloglarına Örnekler

İnternette tam anlamıyla binlerce form blog var. Doğru ürünü tanıtırsanız veya fitness bloglarının geri kalanından farklı bir şey teklif ederseniz, popüler bir niş ve kazançlı olabilir.

Aşağıda, inanılmaz derecede iyi yaptıklarını yapan fitness blogları ve bu fikirlerden ilham alabileceğiniz örnekler ekledim.

NiaShanks.com

Çok popüler bir spor blogu temel olarak kadınlara yöneliktir, burada her şekil ve büyüklükteki kadınların formda olmaları ve ağırlık ve kuvvet antrenmanları için olumlu bir cesaretlendirilmeleri vardır. Nia, etkili vücut ağırlığı egzersizleri yaparak kadınların nasıl formda, sağlıklı ve yırtık olabileceğine dair ilham verici ve güçlendirici blog yazıları yazıyor. Ayrıca, egzersizin asla yemek yemenin cezası olarak görülmemesi gerektiği mantığını da teşvik eder.

Bu siteyi çok seviyorum, çünkü okurlarına hitap eden bir amacı ve net bir mesajı var. Yanınıza bir göz atmanız ve kendi fitness blogunuzu başlatırken kullanmaya çalışmanız gereken harika bir ipucu.

WordPress Geliştirme Bloglarına Örnekler

İşte WordPress’te insanların kendi bloglarını geliştirmelerine yardımcı olan ve WordPress web sitelerinin geliştirilmesiyle ilgili tavsiye ve öğreticiler sunan birkaç blog örneği. Bu siteler, sayfalarında Adsense reklamları alarak veya belirli ürünleri web geliştirme ve WordPress teması ve hizmetleri etrafında itmek için çeşitli ortaklık programlarına kaydolma yoluyla trafikten para kazanma eğilimindedir .

SiteBeginner.com

WordPress.org blog platformunda web geliştirme ile ilgili birçok konuda bilgi almanız kolay, çok temiz ve basit bir tasarım .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu