Blog

Youzign İncelemesi

Küçük veya büyük bir işletmeniz varsa, bir noktada grafik tasarımlara ihtiyacınız olacaktır. Kartvizitler, el ilanları gibi çevrimdışı materyallere ihtiyacınız var ve orada durmuyor. Bu İnternet çağında, çevrimiçi bir varlığa sahip olmanız gerekir. Orada her şey karmaşıklaşıyor. Facebook’a üye ol, Twitter, bazı kapaklara ihtiyacın var. Afişlere, infographicslara, videolara ve çok daha fazlasına ihtiyacınız var. Web sitenizi başlatırsanız, başka bir seviyeye geçersiniz.

Ne yapalım?

Güzel tasarımlar oluşturmak için biraz profesyonel işe alabilirsiniz. Oh bekle .. “eğer” tabiki bunun için bir bütçeniz var.

Photoshop gibi bir programı satın alabilirsiniz. Tamam, bu tür programlar başyapıtlardır .. “ama” onlar herkes için değildir. Öğrenme eğrisi motivasyonunuzu mahvedebilir ve değerli zamanınıza mal olabilir.

Kullanması daha kolay bir şeye ihtiyacımız var, daha hızlı bir şey.

Yepyeni bir yazılım .. Youzign

Youzign , bir grafik tasarım şirketi olan YMB Properties’in bir ürünüdür . Onlar grafik yazılımlar, WordPress eklentileri, beyaz etiket ürünleri, bazı popüler bloglar gibi çeşitli projelere sahiptir.

Deneyimli tasarımcılar ve geliştiriciler böyle bir ürün oluşturduğunda bunu seviyorum. Çünkü tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu biliyorlar, böylece ürün kullanıcı dostu oluyor.

El ilanları, posterler, e-kitap kapakları, Facebook kapakları, Twitter kapakları, YouTube kanal resmi, video grafikleri, Infographics, kartvizitler, başlıklar, düğmeler ve çok daha fazlasını yaratmak için bu yenilikçi teknolojiyi kullanabilirsiniz.

İndirilecek veya yüklenecek bir şey yok

Bu önemli. Bulut üzerinde tasarlayabilmek size özgürlük verir. Sadece ziyaret ederken ailenizin fotoğraflarını düzenlemek için büyükbabanın bilgisayarını kullan, güzel!

Önceden tanımlanmış boyutlardan birini seçin veya özel boyutunuzu belirleyin, bir şablon seçin ve tasarımınızda çalışmaya başlayın. Süslü arka plan temizleme aracını kullanabilirsiniz. Resimlerinizin yanında yerleşik görüntüleri de yükleyebilirsiniz. Filtreler, simgeler, şekiller, katmanlar, zum .. Tarayıcıda Photoshop gibi. Öğrenme eğrisi minimaldir.

Tüm bu özelliklerle, Youzign’ın çevrimiçi bir şey tasarlamanın en kolay yolu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz .

WordPress eklentisi

Web sitenizi çalıştırmak için içerik yönetim sistemleri kullanıyorsanız, WordPress’i kullanma olasılığınız yüksek. O zaman senin için iyi haberlerim var. Youzign bu popüler CMS için özel bir eklentiye sahiptir.

Sen tasarımcı

Bir başka iyi özellik de yılda bir kez ödeme yapacaksınız ve abonelik planları tüm kullanıcı tipleri için uygun. Fiyatlarını burada kontrol et.

Aylık ödeme yok, 30 günlük para iadesi garantisi ve güvenli ödeme seçenekleri .. Onların sloganıyla dedikleri gibi, Youzign ile, “Sen tasarımcısın”.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu