Blogger

Blogger Ne Demek

Blogger.com , bilgilerinizi paylaşmak ve blog yayınlamak için en iyi platformlardan biridir. Blogger, dünya çapında popüler olup kullanıcıların bloglarına fotoğraf göndermelerini sağlar. blogger, çok kullanıcılı bloglara izin veren blog yayınlama hizmeti için en iyi ücretsiz platformdur. Pyra Labs tarafından geliştirildi ve piyasaya sürüldü.

Blogger Blog Oluşturmak

Blogger, Google’ın blog oluşturmak ve blogları bütçesiz tanıtmak için ücretsiz bir aracıdır. Blogger.com , Google’a ait, blog oluşturabileceğiniz ve istediğiniz her şeyi paylaşabileceğiniz ücretsiz bir platformdur. Kişisel bir blog veya belirli bir konuda profesyonel bir blog olabilir. Blogger, Google’a ait olan ücretsiz ve en iyi platformdur.

Artık Blogger.com’un ne olduğunu biliyorsunuz . Ancak size harika ve profesyonel bir blog veya web sitesi oluşturmak için neden Blogger’ı platformunuz olarak seçmeniz gerektiğini söyleyeyim. Blogger’ın sizi kesinlikle hayrete düşürecek birkaç özelliği var. Blogger.com doğrudan Google hesabınıza bağlanmıştır, bu nedenle bununla giriş yapabilirsiniz. Sadece belirli bir Başlık ve Adres ile yeni bir blog oluşturmanız gerekir. Ücretsiz blogunuzun adresi “.blogspot.com” uzantısıyla oluşturulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu