Dijital pazarlama

Flipboard Nasıl Kullanılır

Flipboard kullanma,işletmeler için Flipboard.Dijital kampanyalarınızı yönetmek söz konusu olduğunda işe girmek kolaydır. Web siteleri, blog yayınları, sosyal medya yayınları ve diğer yöntemler, işletmenizi tanıtmak için normal bir ürün haline gelmiştir.

Ancak sürekli bağlı dünyamızda gözden kaçırılmaması gereken bir kaynak Flipboard’dur . İçeriği bulmak ve küratörlüğünü yapmak için popüler bir yer olan uygulama, işletmenizin kendini göstermesi için benzersiz bir yol sunar. Pazarlama çalışmalarınız için bundan nasıl yararlanabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Flipboard, belirli bir konu üzerinde sekmeleri tutmak için konuları, şirketleri ve diğer kullanıcı tarafından belirlenen içerikleri izlemenizi sağlar, böylece bunu rekabet veya genel endüstri trendlerine ayak uydurmak için kullanabilirsiniz. Düzenli olarak bu güncellemeleri çeker, böylece sürekli olarak yeni bilgileri besler. Koleksiyonunuzu başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.

En iyi ürünlerinizi veya içeriğinizi almak için Flipboard’u kullanın ve mevcut veya potansiyel müşteriler için sergileyin. Şirketinizin web sitesindeki ürünlere ait linkleri alabilir veya dağıtmanız gereken içerik türüne faydalı makaleler yayınlayabilirsiniz. Örnek olarak bu nostaljik hediye kataloğunagöz atın .

Bir müşterinin veya müşterinin çalışmasını gösteren haber kupürlerini, özellikleri veya diğer makaleleri yeniden paketlemek için Flipboard’un web regurgitation yeteneğini kullanabilirsiniz. Şirketinizin çalışmalarını vurgulamak için daha iyi bir yoldur, ya da bir müşterinin bir bağlantı koleksiyonunu paylaşmaktan daha iyi bir hikaye anlatarak bir işten nasıl yararlandığını anlamanız çok daha iyi bir yoldur.

Hepimiz bu şirket haber bültenlerini, gelen kutularımızı sıkıcı bağlantılar ve düzenli metinlerle tıkanıyoruz. Flipboard koleksiyonu, gözlerde çok daha kolay. Kendi içeriğinizi eklemek, özel bir dergi oluşturmak ve okuyucularınızın yararlı bulacağı kaynakları çekin, böylece geri gelmeye devam eder ve iletinizi spam klasörüne göndermezler.

Sadece geri dönüşüm kutusuna girecek olan parlak kağıtlara tonlarca para harcamayı unutun. Flipboard ekibinden alınan bu örnek , iş uygulamalarıyla ilgili son bir konferansta kullanılan bir dergi açıklamasını nasıl oluşturabileceğinizi gösterir . Katılımcılara bağlantı verilebilir ve ardından kendi Flipboard’undan abone olabilir. Bu ayrıca zaman içinde sürekli güncellemenizi ve önemli kişileri beslemenizi sağlar. 

Ekiple hikayeleri paylaşmak için dijital bir dergi oluşturabilirsiniz. Sadece flipboard.com/tech adresine gidin ve grup dergisi modülünü kullanın. Ekibinizdeki herkesin, sektörle ilgili haberleri, trendleri, rakipleri anlatan bilgileri ve hatta şirketinizin basında yer almasını sağlamak için içeriğin küratörlüğüne yardımcı olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. 

Bunu ve daha fazlasını yapmak için Flipboard’dan doğru araç setine sahip olmanız gerekir. Flipboard Chrome uzantısı doğrudan özel dergilerin birinde web’den bir şey kaydetmenizi sağlar.

Diğer yararlı kaynaklar , özel derginizi web sitenize yerleştiren bir dergi widget’ını içerir. Ayrıca, doğrudan Flipboard’dan alabileceğiniz bir takip, paylaşım, tarayıcı düğmesi ve diğer kaynaklar da var .

Müşterilerinize, hizmeti aşina olmayan talimatları eklemeniz gerekebilir. Ayrıca, içeriğinize bir mobil cihazdan erişiyorlarsa, özel uygulamadan daha iyi bir deneyim elde ederler. Ancak, toplam paketiniz geleneksel yöntemlerden daha göz alıcı bir şekilde karşımıza çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu