İnceleme
Trend

A2 Hosting İncelemesi

A2 Hosting nasıl bir firmadır,A2 Hosting tavsiye edermisiniz.

A2 Hosting nasıl bir firmadır,A2 Hosting tavsiye edermisiniz.Son 41+ aydır A2 Hosting için ödeme yapan bir müşteriyiz. Bu süre zarfında, performanslarını izledik – avg. yükleme süresi ve çalışma süresi.

Bu inceleme, çalışma süresi, yükleme süresi (hız) ve müşteri destek deneyimi gibi verilere dayanmaktadır.

A2 Hosting Nedir?

Muhtemelen A2 Hosting’i hiç duymamışsınızdır . Başlangıçta ben de yoktu.

Ayrıca eskiden beri Iniquinet olarak bilinen 2001’den beri de  varlar. A2 Hosting, ABD (Michigan), Avrupa (Amsterdam) ve Asya’da (Singapur) tüm dünyada veri merkezlerine sahiptir.

Ek olarak, ‘% 99,9 çalışma süresi’ ve ‘guru desteği’ iddiasında bulunurlar. (Tamam, şimdi gerçek olamayacak kadar iyi geliyor.)

İnanılmaz çalışma süresi ve mükemmel desteği ile yanan hızlı bir ev sahibi mi? Ya da sıfatlarla harika olan ancak performansı destekleyemeyen başka bir şirket (ipucu: iPage & Arvixe )?

Kendimizi test etmek ve tarafsız bir A2 Hosting incelemesi sunmak için, 2015 yılında en ucuz “Paylaşılan Planlarını” satın aldık ve temel bir WordPress web sitesi oluşturduk .

Sonuçları keşfetmek için okumaya devam edin.

A2 Hosting kullanmanın avantajları

A2 hosting  , hızlarının ve müşteri desteğinin mükemmel olduğunu söylüyor . Ne kadar büyük bir gerçekte olduklarından?

Anlaşıldı –  oldukça güzel!

İşte sebepler:

1. En Hızlı Paylaşımlı Hosting Sağlayıcısı Test Ettik…

A2, rakiplerinden 20 kata kadar daha hızlı olduğunu iddia etti, hatırladın mı?

Buna yakın bir şey etkileyici olurdu. Ve kazançlı.

En iyi çevrimiçi markaların bazıları bir saniyenin altında yüklenir,  çünkü 3 saniyeyi bile çekmek trafik trafiğinizi% 50 kaybedebilir .

Peki… nasıl kendi sınavlarımızda başarılı oldular?

Kısa cevap: Son derece iyi (temelde yükleme süreleri ÇOK HIZLI).

A2 Hosting sayfası yükleme süreleri, TEN ayları boyunca ortalama 376ms ile geldi – gözden geçirdiğimiz her web sunucusunun en iyisi – ve sektör ortalamasının yüzde 50’den daha hızlı (890ms). 

Nasıl yapıyorlar?

A2 Barındırma, ‘paylaşılan’ barındırma sunucularındaki kişilerin sayısını sınırlamak ve insanların tarayıcılarında bilgi depolayan önbellekleme gibi ek işlevsellikler uygulamak için ek önlemler almakta (böylece geri dönüp web sitenizden bilgi istemek zorunda kalma sayısını sınırlandırmaktadır. tekrar tekrar).

A2 barındırma için son 10 aylık ortalama yükleme süresi:

 • Aralık 2017 ortalama hızı:  411ms
 • Ocak 2018 ortalama hız:  371ms
 • Şubat 2018 ortalama hız: 372ms
 • Mart 2018 ortalama hız: 390ms
 • Nisan 2018 ortalama hız: 377ms
 • Mayıs 2018 ortalama hız:  395ms
 • Haziran 2018 ortalama hız: 364ms
 • Temmuz 2018 ortalama hız: 344ms
 • Ağustos 2018 ortalama hız: 355ms
 • Eylül 2018 ortalama hız:  385ms

2. Hızlı ve Verimli Müşteri Desteği

Hızlı yükleme süreleri iyidir.

Ancak bunların hiçbiri, deneyimleriniz – sorunlar ortaya çıktığında aldığınız (veya almadığınız) yardımsızlıktan kaynaklanırsa önemli değildir.

A2 Hosting etkileyici performans dizisini güleryüzlü, yardımcı, ABD merkezli destek ile takip ediyor. 24/7/365 e-posta, sohbet, telefon veya bilet gönderme yoluyla kullanılabilirler.

BBB ile olan A + dereceleri göz önüne alındığında, bu çok fazla sürpriz olmamalı (zaten bunu 15+ yıldır yaptıklarını düşünen etkileyici).

Adil, tarafsız bir inceleme sağlamak için desteklerine ulaşmaya çalıştık ve anında bağlantı kurduk. Destek temsilcileri de bir dakikalığına sorularımızı yanıtlayan inanılmaz derecede duyarlıydı:

A2 Hosting müşteri destek temsilcisi

3. Ücretsiz ‘HackScan’ Sitenizi Güvende Tutuyor

A2, HackScan ile korsanları sitenizden uzak tutmak için birkaç yararlı, önleyici önlem sunar; çift ​​web barındırma güvenlik duvarı, virüs taraması, 7/24 güvenlik izleme ve kaba kuvvet savunması dahil ücretsiz bir servis.

İlgili Makaleler

Bazı ana bilgisayarlar, çok meyilli iseniz kullanmak için benzer araçlar sağlar. Ama ne yaptığını bilmiyorsan, işe yaramazlar. A2 hosting, sizin için bu önleyici hizmeti sağlayarak, size ‘gönül rahatlığı’ sağlayarak, siteyi çalıştırmaktan endişe duyabileceğiniz (ve sürekli teknik bakım gerçekleştirmediğiniz için) yukarıda ve öteye gider.

4. Ücretsiz Site Taşıma (!)

A2 başka bir barındırma sağlayıcısından taşınma konusunda yardımcı olacaktır – bedava! – siteniz şu anda cPanel kullanıyorsa (çoğu profesyonel sitenin yaptığı).

Siteyi kendiniz taşımak büyük bir güçlük (eğer en fazla meraklı değilseniz) veya zaman alan, çok önemli bir iş olabilir (çok sayıda sayfa, resim vb. İçeren büyük bir siteniz varsa) olabilir. Ve bazı diğer web barındıranları {cough} BlueHost {cough} , bu ayrıcalık için sizden büyük para alıyor.

5. Ortak İçerik Yönetim Sistemleri (CMS) ile Uyumlu

WordPress, Drupal, Joomla , OpenCart ve Magento gibi popüler içerik yönetim sistemlerini kurmak basit, ‘tek tıklamayla’ yapılan bir kurulumdur.

Aslında,  Turbo hesabını seçerseniz A2 hesabınız önceden yüklenmiş olan A2 Optimize edilmiş WordPress eklentisiyle birlikte gelir  .

6. Para İade Garantisi – 30 Gün

A2 Hosting , herhangi bir nedenle (30 gün içinde) deneyiminizi sevmiyorsanız, ürünlerinin arkasında durur ve tam bir geri ödeme sunar.

Etki alanı kayıtlarının, kurulum ücretlerinin, SSL sertifikasının ve diğer geçiş ücretlerinin iade edilmediğini lütfen unutmayın (bu, diğer şirketler için de oldukça yaygındır).

7. Ücretsiz İçerik Dağıtım Ağı

Ücretsiz virüs taramasına ek olarak, Cloudflare’nın İçerik Teslim Ağı’nı (CDN) da kullanabilirsiniz.

Cloudflare, sitenize en az direnç göstermesi için trafik yönlendirecektir.

Bu, daha da hızlı site hızları, gelişmiş güvenlik (Cloudflare CDN kötü amaçlı tehditleri engeller), tek tıklamayla kurulum, daha fazla çalışma süresi ve daha fazlasını elde edeceğiniz anlamına gelir.

En iyi kısım? Hepsi ücretsiz.

8. Yeşil Web Hosting

A2 Hosting çevreyi destekler, böylece onları bir web barındırma olarak seçme konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

2007’den beri şirket   iklim değişikliği ile mücadelede Carbonfund.org ile ortaklık kurdu .

Çevreyi önemsemek tutkulu olduğunuz bir şeyse, yalnızca bir A2 Hosting hesabına sahip olarak gezegeni kurtarabilirsiniz.

Tüm sunucuları “karbon nötr” çünkü karbon ofsetlerini satın alıyorlar. Karbon ofsetlerini satın aldığınızda, sera gazı emisyonlarını azaltan projeleri finanse ediyorsunuz.

Bu tür projeler ormanları geri yüklemek, binaların veya ulaşımın enerji verimliliğini artırmak veya daha az kirlilik oluşturmak için enerji santrallerini yükseltmekten sorumludur.

A2 Hosting’in kullandığı her enerji için dünyayı daha yeşil ve daha temiz bir yer haline getirmek için karbon ofsetleri satın alıyorlar.

İklim değişikliği ile mücadeleye ek olarak, şirket aynı zamanda   gereksiz CO2 emisyonlarını önlemek için çalışanların telekomünikasyona girmelerini sağlıyor.

Ayrıca eski donanımları atmak yerine eski sunucuları geri dönüştürürler, özel promosyonlar sırasında ağaç dikerler ve tek kullanımlık kahve fincanları yerine kahve kupaları kullanarak çöpleri azaltırlar.

Şirket ayrıca, Katı Hal Disk Sürücüleri (SSD’ler) sunan ilk sağlayıcılardan biriydi. Bu sürücüler geleneksel HDD’lerden çok daha az enerji kullanır.

A2 Hosting kullanmanın eksileri

A2 hosting için bizim sevgimiz şimdi açık olmalıdır. Çok hızlı ve destek kitaplarımızda çok yol kat ediyor. Artı, göç gibi küçük şeyler için seni nikel etmiyorlar.

Ne yazık ki kimse mükemmel değil. İşte A2’nin kusurlarından birkaçı:

1. Çalışma Süresi Son 10 Ayda% 99.91’e Kaydı

‘Çalışma süresi’ kritiktir, çünkü bunun tam tersi de – aksama süresi – (sitenizin ne kadar değerli olduğuna bağlı olarak) dakikada 7,900 dolara mal olabilir .

Bu yüzden biri (ya da bazı ana bilgisayar) size% 100 çalışma süresi olduğunu söylerken, yutturmacaya inanmamanız gerekir.

% 100 iken olabilir ulaşılabilir, öyle çok nadirdir. ~ 30 + barındırma sağlayıcılarını test ettik ve hiçbiri 10 aylık bir süre içinde% 100 çalışma süresi elde etmeyi başaramadı.

Başlangıçta A2 Hosting güçlü çalışma süresi bildirdi. Ne yazık ki, son birkaç aydır kaymaya başladılar. Şimdi, on aylık çalışma süreleri , gördüğümüz sektör ortalamasının oldukça altında % 99,91 seviyesine çıkıyor  .

İşte detaylı bulgular:

A2 barındırma için son 10 aylık ortalama çalışma süresi:

 • Aralık 2017 ortalama çalışma süresi:  % 99,89
 • Ocak 2018 ortalama hizmet süresi: % 99.98
 • Şubat 2018 ortalama çalışma süresi: % 99,99
 • Mart 2018 ortalama hizmet süresi: % 99.98
 • Nisan 2018 ortalama çalışma süresi: % 99,60
 • Mayıs 2018 ortalama hizmet süresi: % 99.98
 • Haziran 2018 ortalama çalışma süresi: % 99,89
 • Temmuz 2018 ortalama hizmet süresi: % 99.98
 • Ağustos 2018 ortalama çalışma süresi: % 99,99
 • Eylül 2018 ortalama çalışma süresi:  % 99,78

A2Hosting Yükleme Süresi ve Çalışma Süresi:  Son 10 ayda, veriler burada bulunabilir  .

2. Ortalamadan Daha Pahalı

Eski atasözü, “Ödediğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz” diyor. Tüm bu süslü avantajlar bir bedeli var.

A2 hosting ortalama web barındırmadan daha pahalı olma eğilimindedir .

Diğer web barındıranları gibi, daha uzun bir süre için kaydolursanız, mümkün olan en düşük fiyatı sağlama konusunda ortak bir prosedür de kullanırlar. Geleneksel olarak, en düşük paylaşımlı barındırma planlarının 3.92 dolardan reklamı yapıldığı anlamına gelir; bu, 36 ay boyunca kaydolmanız gerektiği anlamına gelir.

3. En Ucuz Planda Kısıtlamalar

Gösterişli özellikleri istiyorsanız, biraz daha hamur atmanız gerekir.

Örneğin, Lite planlarında (en ucuz olanı), web sitelerinin (sınırsızın aksine 1) veya veritabanlarının (5, sınırsızın aksine) kısıtlamaları vardır.

Ama bizim deneyim, en ucuz plan dikkati çekiyor hala diğer çoğu web host göre çok daha hızlı, çok. Yani muhtemelen hala iyisin.

Eğer turbo’nun hızlı hızlarını istiyorsanız , turbo planına kaydolmanız gerekir  . Turbo ve Swift planları benzer, ancak Turbo sunucusu ilave avantajlarla dolu.

Örneğin, Turbo sunucunun PHP API’si vardır. APC, Turbo planla etkindir ve sunucuda yerleşik bir önbellekleme motoru bulunur.

Bu nedenle,  çok hızlı!

APC varsayılan olarak etkindir ve hesaplarda 256 MB APC bellek bulunur.

PHP’nin Turbo Server’da nasıl yapılandırıldığını değiştirmek istiyorsanız, php.ini dosyaları yerine cPanel kullanmak zorunda kalacağınızı unutmayın.

Turbo planı .htaccess dosyalarını da hızlandırmak için derler.

Turbo web barındırma sunucuları, Ruby veya Python tabanlı web uygulamalarını desteklemez. Buna Rails ve Django da dahildir.

A2 Hosting Fiyatlandırması, Hosting Planları ve Hızlı Bilgiler

Paylaşılan Barındırma : Üç ana paylaşılan barındırma planına sahiptir:

 • Lite planı : Bu plan ayda 3.92 dolardan başlıyor . 1 alan adı, 5 alt alan, 5 veritabanı ve 25 e-posta hesabını destekler.
 • Hızlı plan : Bu plan ayda 4.90 dolardan başlıyor . Sınırsız alan adlarını, veritabanlarını ve e-posta hesaplarını destekler.
 • Turbo plan : Bu plan aylık 9.31 $ ‘dan başlıyor . Sınırsız alan adlarını, veritabanlarını ve e-posta hesaplarını destekler. Ayrıca gelişmiş web sitesi hızı için HTTP / 2 ve SPDY desteği ile geliyor.

Unutmayın, son ödeme sayfasında ‘HOSTINGFACTS’ kuponunu kullanırsanız , onu daha ucuza alabileceğinizi unutmayın :).

 • Kayıt Kolaylığı : Üç adım kaydol. Çok zor değil.
 • Ödeme Yöntemleri : Kredi Kartı, PayPal, Çek veya Havale, Banka Havalesi, Skrill ve PayULatam.
 • Gizli Ücretler ve Cümleler : Çekle yapılan ödemeler iade edilmez. Ama dürüst olmak gerekirse, artık çekle kim öder ?! Hesabınızı başka bir veri merkezine taşımak veya barındırma planınızı düşürmek için de 25 YTL’lik bir ücret vardır.
 • Upsells : Çok az satış var.
 • Hesap Aktivasyonu : Anında Aktivasyon.
 • Kontrol Paneli ve Gösterge Tablosu Deneyimi : cPanel.
 • Uygulamalar ve CMS’lerin Kurulumu (WordPress, Joomla, vb.) : WordPress ve diğer popüler CMS’leri yükleme seçeneği kasada mevcuttur.

A2 Hosting’i Tavsiye Eder miyiz?

Evet. Kuşkusuz tavsiye ederiz sadece pek bilinmedikleri için kafanızda şüpheler kalabilir.

Diğer web barındıranları büyük, gösterişli reklam kampanyalarına sahip olabilir. Veya tüm blogosferde övgülerinizi söylüyor. Ancak A2 barındırma en önemli olduğu yeri sunar: performans.

Tüm bu yıllar boyunca radarın altında uçmasına rağmen, gördüğümüz en iyi hız sonuçlarından bazılarını sunuyorlar (ve biz bir LOT gördük ). Onların müşteri desteği de samimi, özenli ve daha fazla tavsiye edilemezdi.

Neredeyse her tür web sitesi için hızlı, güvenilir ve yardımcı bir web sunucusuna mı ihtiyacınız var? A2 Hosting’i deneyin. Hayal kırıklığına uğramamalısın. Ne de olsa, son 8 aydır web sitemizin en iyilerinden biriydi.

A2 Hosting kullandıysanız , lütfen bize aşağıda bildirin! İyi ya da kötü – bizim hosting incelemelerimizi şeffaf ve  dürüst tutmaya çalıştığımız için gerçekten önemli değil .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu