İş Fikirleri

Amazon Türkiye İş İlanları

Amazon, insanların çevrimiçi satın almak istedikleri hemen hemen her şeyi bulabilecekleri ve keşfedebilecekleri, dünyanın en müşteri merkezli şirketi olmaya çalışıyor.

AÇIKLAMA

Amazon, insanların çevrimiçi satın almak istedikleri hemen hemen her şeyi bulabilecekleri ve keşfedebilecekleri, dünyanın en müşteri merkezli şirketi olmaya çalışıyor. Müşterilere istediklerini daha fazlasını sağlayarak – düşük fiyatlar, geniş seçme ve rahatlık – Amazon dünya standartlarında bir e-ticaret platformu olarak büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Amazon’un Web sitesinden e-ticaret ortağına geliştirme platformuna gelişimi, şirketin DNA’sının bir parçası olan inovasyon ruhu tarafından yönlendiriliyor. Dünyanın en parlak teknoloji fikirleri Amazon.com’a dünyanın her yerindeki müşterilerin ve satıcıların yaşamlarını iyileştiren teknolojiyi araştırmak ve geliştirmek için geliyor.

Satış Ortağı Destek ekibinin amacı, Amazon’un Satış Ortakları için ilk temas, süreçler ve uygulamalar, Satıcı / Satıcı Merkezi Talepleri, Satınalma Siparişi Yönetimi, Teslimat, Sevkiyatlar alanlarında günlük sürekli destek anlamına gelen Amazon Satış Ortakları için tam yaşam boyu destek sağlamaktır. Web Sayfalarının güncellenmesi, Ödenecek Temel Hesap ve Alacak Hesabı. Satış Ortağı Destek Ortağı, E-posta ve Telefon aracılığıyla Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Fransızca gibi, Dünya Çapında satıcıları ve satıcıları birden fazla dilde destekleyen çok dilli bir roldür. Satış Ortağı Destek Ortaklarından, dünya çapındaki pazarlardan çok dilli vakaları ele almaları istenebilir.

Amazon İş İlanı

Satış Ortağı Destek Ortağı için ek görevler, telefonla, sohbetle ve / veya e-postalarla ilgili servis seviyesi anlaşmalarına uyurken, sistem sorunlarını ele almak, süreç iyileştirmeleri sağlamak, dahili belgeler geliştirmek ve bir ekip ortamına katkıda bulunmak olacaktır.

Müşterilerimizin talep ettiği yüksek hizmet seviyesini sunmamızı sağlamak için Amazon, pazartesiden pazara 07: 00-09: 00 saatleri arasında çeşitli vardiya düzenlerinin çalışması konusunda çalışanlarından esneklik ister. Bu düzenli hafta sonu çalışmaları içerir. Standart çalışma saatleriniz 5 günlük çalışma haftası boyunca (Pazartesi-Pazar arası) 45 saat olacak ve her hafta 2 gün ardışık olmayabilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Web Sitesinden Para Kazanma Yolları

TEMEL NİTELİKLER

· Dil: Akıcı Almanca, İngilizce ve Türkçe. Almanca, İngilizce ve Türkçe dillerinde yazılı ve sözlü iletişim becerileri.
· Bir müşteri hizmetleri / iletişim merkezi ortamında 1 + yıllık deneyim olması bir avantaj olacaktır.
· Becerileri yeni alanlara genişletme arzusu gösterildi.
· Teknik (Bilgisayarlar & İnternet) anlayışlı gereklidir. İstenilen yetenek setleri arasında MS Office Application Excel ve Internet Explorer / Mozilla Firefox vardır.
· E-ticaret ve perakende alanlarında iş zekası avantajlıdır.
· Süreç iyileştirme farkındalığı ve tecrübesi.
· Coşku ve güçlü öz motivasyon.
· Yüksek derecede esneklik ile güçlü önceliklendirme ve zaman yönetimi becerileri.
· Değişken esnekliği ve iyi nezaketle kucaklayabilmek.
· Değişen iş ihtiyaçlarına cevap olarak uygun aciliyet ve uyarlanabilirlik duygusu gösterin.
· Etkili iletişim, uygunluk ve profesyonel tutum sergiler.

TERCİH EDİLEN NİTELİKLER
· Özellikle kalite ve üretkenlik ile ilgili örnek performans kaydı.
· İstenilen beceri setleri arasında MS Office Uygulaması, Excel ve Internet Explorer / Mozilla Firefox bulunmaktadır.

Amazon İş Başvuru Formuna Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Web Sitesinden Para Kazanma Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı