İş Fikirleri

2019 yılında size ilham verecek 10 benzersiz iş fikri

Benzersiz işletmeler

2019  yılı İş fikirleri,En iyi işletmeler, ihtiyacı karşılayacak bir araç olarak başlatılmaktadır. Onların ilhamları bir problemle karşı karşıya gelmekten ve çözümün henüz varolmadığının farkına varmak ya da insanların ihtiyaç duydukları ama istediklerini bile bilmedikleri bir hizmet talebi yaratma eğiliminde. Bu gibi yenilikçi işletmelerin başarılı olmaları, insanların bakkaliye alışverişi veya evcil hayvanların benimsemelerinin nasıl işlediğini yeniden şekillendirmek için devrim yapmaları gerekiyor.

2018’de kendi işinize başlamak için ilham almanız gerekiyorsa, bu zeki, oyun değiştiren şirketlerin kitabından bir sayfa alın ve hangi sorunları çözebileceğinizi düşünün.

Paket ücretsiz alışveriş

Tüketiciler, gıda ambalajlama sürecinde ne kadar kaynağın harcanmasından endişe duyuyorlar. Çoğunlukla karton, plastik, strafor ve bükümlü bağlar geri dönüştürülmez ve çevresel atıklara yol açar. Paketsiz alışveriş mağazası, NYC’de bir Zero Waste pop up mağazası, benzersiz bir çözüm sunuyor. Tek kullanımlık plastik ürünlere uygun ve basit alternatifler sunar. Açılışından bu yana şirket, 597,640 adet plastik çörek, 851,950 adet plastik poşet ve 490,856 adet geri dönüştürülemeyen kap doldurdu.

Ücretsiz öğle yemeği (pazarlama tarafında)

Manhattan’ın Lunchspread’i , herkesin ofisindeki ücretsiz yemeklere olan sevgisini çekiyor ve yerel restoranlar için dahice bir pazarlama stratejisi ekliyor. Bu şirket, yeni ve radarla hizmet veren restoranların müşteri tabanlarını, işyerlerindeki işletmeleri, bu işletmelerin kapılarına ücretsiz olarak ulaşabilecekleri ve zevk alabilecekleri yiyeceklerle eşleştirerek yardımcı oluyor. Numuneler teslim edildikten sonra, alıcı grup gıda ile ilgili bir anket doldurur. Ardından, Lunchspread grubu başka bir sürpriz numune teslimatı için planlar.
Her teslimat kupon ve restoran hakkında detaylarla dolu bir kart ile birlikte gelir. Böylece, siz ve çalışanlarınız yemeğin tadını çıkarırsanız, yemeğinizin nereden geldiğini ve restorandan yeniden sipariş vermeyi öğrenebilirsiniz.

Esnek, paylaşılabilir çalışma alanları

Her geçen gün teknoloji, çalışanların ve girişimcilerin işlerini yapmalarını ve işlerini her yerden yapabilmelerini mümkün kılar, bu da işletmelerin kendi ofis alanlarına yatırım yapmak zorunda olmadıkları anlamına gelir. > WeWork , bireysel freelancerlardan büyük şirketlere herkes için esnek aylıktan üyelik seçenekleri ile ofissiz ofis alanı sağlar. Evlerinin dışında çalışmayı tercih eden serbest çalışanlar, yerel bir kahvehaneden daha güvenilir bir çalışma alanına sahip olabilirler ve şirketler ve diğer takımlar, toplantılar ve etkinlikler düzenlemek ve işbirliği yapmak için bir yer olabilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  İnternetten Para Kazanma Yolları

Evcil hayvan kabulü için Tinder

Kullanıcıların potansiyel romantik ortaklarda evet ya da hayır kaydırmasına izin veren popüler bir arkadaşlık uygulaması olan Tinder’den bir sayfa ödünç alma BarkBuddy sizin için mükemmel köpeği bulup benimsemeyi kolaylaştırır. Kullanıcılar BarkBuddy’ye mükemmel bir yavruda aradıklarını söylerler ve daha sonra kendi bölgelerindeki köpeklerin farklı profillerinde evet ya da hayır kaydırırlar. Potansiyel doğru köpeği bulduktan sonra, bir buluşma ayarlayabilir ve uygulama aracılığıyla selamlayabilirsiniz.
Şirket, uygulamayı kullanan herkesin benimsemeye uygun olmasını sağlar. İlk önce onaylanacak bir evlat edinme profilini doldurmanız gerekir; aksi halde evlat edinmeye uygun olmazsınız.

Çevrimiçi eğitim a la carte

Hiç okula geri dönmeyi, hatta becerebildiğin bir konuda bir ders vermeyi dilediğini buldun mu? 2011 yılında kurulan Skillshare , bu iki şeyi de mümkün kılıyor. Şirket, uzmanların kısa videolar yoluyla seçtikleri herhangi bir konuda çevrimiçi dersler vermelerine olanak tanırken, öğrenciler kendi hızlarında dersleri izleyebilir ve geri bildirim almak için toplumu kullanabilirler. Öğrenciler, hareket halindeyken öğrenmek istedikleri zaman akıllı telefonlar ve tabletler aracılığıyla sınıfları çevrimdışı bile alabilirler.

Yüksek öğrenim oranları ile kolej veya yüksek okulun aksine, Skillshare, 14 günlük ücretsiz deneme süresiyle ayda 10 ABD doları küçük bir ücrete tabidir. Bu ücretin yarısı şirketin öğretmenlerine para ödüyor, yani bir konuda uzmansanız, ekstra para kazanmak için harika bir yoldur. Skillshare da geri veriyor: Şirketin web sitesine göre, satın alınan her yıllık üyelik için Skillshare, şirketin burs programı aracılığıyla bir öğrenciye bir üye veriyor.

Seyahat boyu yemek ve ihtiyaçlar

Bazıları için daha büyük olsa da, Minimus farklı bir yaklaşım benimsiyor. On yıldan fazla bir süredir faaliyette olan çevrimiçi şirket, seyahat boyu banyo malzemeleri ve çeşitli yiyecek öğelerinin kişisel porsiyonları da dahil olmak üzere 2.500’den fazla farklı ambalajlı ürün sunmaktadır – fişten Tabasco sosuna kadar. Shraters’dan sonra şirket kuruldu, arkasındaki aile, New Hampshire’a seyahatin sonunda ne kadar ürün israf ettiklerini fark etti. Bugün, şirket iki büyük Los Angeles deposunu kaplıyor ve onlarca işçiyi işe alıyor. Münferit ürünlere ek olarak Minimus, bebek ve aile kitleri, dış mekan kitleri, ilk yardım çantaları ve askeri bakım paketleri gibi farklı kullanımlar için özel olarak tasarlanmış hazır kitler de satıyor.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  İnternetten Kullanmadığınız Bilgisayar Üzerinden Para Kazanma

Daha kolay bir teşekkür kartı hizmeti

Teşekkür demek, Thankster’in yardımıyla hiç bu kadar kolay olmamıştı . Bu çevrimiçi iş, kullanıcıların simüle, otantik görünümlü el yazısı ile kişiselleştirilmiş teşekkür kartları oluşturmasını sağlar. Servis, kendinize en iyi uyacak şekilde çeşitli el yazısı stilleri arasından seçim yapmanızı sağlar. Tüketiciler için, Thankster, el ile notlar yazarken ezici alabilirsiniz zaman düğün, bar mitzvah, mezuniyet ve bebek veya gelin duş için teşekkür kartları göndermek için harika. Birçok işletme, değerli müşteriler, müşteriler, ortaklar ve çalışanlara kişiselleştirilmiş “el yazısı” notları göndermek için hizmeti kullanır. Notlar bittikten sonra, Teşekkürler, sizin için alıcılara mektuplar gönderir, pullar gönderir ve gönderir.

İlginizi Çekebilir

Kiralık fantezi portatif tuvaletler

Bazı etkinlikler için, tipik yeşil ve sıkışık portatif tuvalet sadece yapmaz. ElizaJ , herhangi bir açık hava etkinliği için yüksek kaliteli, temiz ve çekici portatif tuvaletler kiralamaktadır – biraz daha resmi bir şeyler barındırmak için mükemmeldir. ElizaJ’ın bireysel tuvaletlerinin her birinde taze çiçekler, tasarımcı sabunlar ve losyonlar, isim-marka kağıt ürünleri, hasır çöp sepetleri, oda spreyleri ve tatlı su bulunur. The Powder Room’daki seçeneklerden biri, 350 kişiye kadar etkinlik düzenleyebilir ve en iyi restoran ve mağazalardaki tuvaletlere rakip olacak şekilde tasarlanmıştır. ElizaJ ayrıca, diğer girişimcilere kendi portatif tuvalet operasyonlarını çalıştırma fırsatı veren bir franchising modeli başlattı.

Özel tahta ve kart oyunları

Tekel veya Clue’nun kendi versiyonunu tasarlamak isteyen büyümüş çocuklar artık The Game Crafter’ın yardımıyla bunu kolayca yapabilirler . Dünyanın ilk web-to-print oyun yayıncısı şirketi, özel oyun kartları ve kart oyunları ile birlikte kendi masa oyunlarını oluşturma şansını yakalar. JT Smith, Tavis Parker ve Jamie Vrbsky tarafından 2009 yılında kurulan Game Crafter, son derece zor bir oyun tasarlarken ve yayınlarken, oyun tasarımcılarına yardımcı olacak şablonlar, talimatlar, videolar ve prova araçları sunarak süreci basitleştirdi. kaliteli bir ürün yaratmak. Kullanıcılar daha sonra oyunun istedikleri kadar kopyalarını satın alma seçeneğine sahip olurlar.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Web Sitesinden Para Kazanma Yolları

Kişiselleştirilmiş organik çay

Design A Tea , tüketicilere kendi çay harmanlarını sıfırdan tasarlama olanağı sunuyor. 2007 yılında J. Brian Pfeiffer tarafından kurulan online iş, çay içenlerin kendi şaraplarını hazırlamak için karıştırılıp eşleştirilebilen 40’tan fazla çeşidi seçmelerini sağlıyor. Alışveriş yapanlar önce bir baz aromayı seçerler – siyah, oolong, yeşil veya rooibos – ve daha sonra badem, İrlanda kreması, tutku meyvesi, rom veya kış yeşili gibi diğer iki malzemeyi karıştırın. Toplamda, çay içenlerin oluşturabileceği 10.000’den fazla farklı kombinasyon vardır. Design a Tea, görevinin bir parçası olarak, geri dönüştürülmüş kağıt ürünleri, etiketler ve çevre dostu mürekkeplerin kullanımı dahil olmak üzere çok sayıda sosyal açıdan sorumlu uygulamayı benimsemiştir. Ayrıca, tüm çay lezzetleri yüzde 100 doğal, organik ve glutensizdir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı