İş Fikirleri

İnternetten Kullanmadığınız Bilgisayar Üzerinden Para Kazanma

Bilgisayar Üzerinden Para Kazanma,bilgisayar başında iş imkanı,Evde işimize yaramayan eşyalarımızı depo ve benzeri yerlere taşımaktayız aslında kullanılmayan eşyaların değerlendirilmesi size ve evinize ek gelir gibi işe yarayacaktır. Kendinize yapacağınız bu konular hakkında kaliteli bir internet araştırması yapmak olacaktır. Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ile ihtiyaçların ve pazarın yeri değişiyor.

Para kazanma

Para kazanma
Para kazanma

İnsanlar artık alış verişlerini internet üzerinden yapıyorlar ve her işi internet üzerinden görmeleri internet alanının genişlemesine neden oluyor bu da gereksinim farklılıklarına neden oluyor. Eski giyim eşyalarını ne yaparız? Tabi ki üç seçenek var ya rafa kaldırırız, ya eskiciye satarız, yada ihtiyacı olan birine veririz. Bura da yapılmak istenen eski ve kullanım olarak işimize yaramayan eşyaların kullanımı konusudur.

Bilgisayar Üzerinden Para Kazanma

Bilgisayar Üzerinden Para Kazanma
Bilgisayar Üzerinden Para Kazanma

Kullanmadığımız beyaz eşya yada elektronik cihazlar ne yapılır peki? Ben söyleyeyim ne zaman işimize yarayacak diye bekleriz işte konumuz da bizim kullanamadığımız bir eşya başka bir kişi için temel ihtiyaç olabiliyor bizim işimiz bunu maddi gelire dönüştürerek gelir elde etmek olacaktır. İnternetten Kullanmadığınız Bilgisayar Üzerinden Para Kazanma işlemini ise şöyle oluyor çok fazla internet kullanımı biliyorsunuz bilgi yükü oluyor yani veri depolama işi ortaya çıkıyor. Hosting firmaları ve veri merkezi şirketleri bu iş için ilginç bir yöntem keşfetmişler şuan Türkiye de faaliyete yeni geçmeye başlayan bu sistem çok ilginç ve hiçbir zorluğu da bulunmuyor.

Yapmanız gereken bilgisayarınızın hafızasını yani hardisc kısmını kiraya verdiğiniz firma için gerekli bilgi paylaşımını yaparak kullanmadığınız bilgisayarınızı açık tutmak olacaktır.

Bilgisayarı açık tutarak para kazanma

Bilgisayarı açık tutarak para kazanma
Bilgisayarı açık tutarak para kazanma

Bilgisayarınız 7/24 açık olacak ve anlaşma sağladığını şirketin sizin bilgisayarınızın hafızasını bir server olarak kullanacak bu da size en az günlük 4 ila 5 dolar arasın bir getiri sağlayacak bu sayede hiçbir işe yaramayan ve kenarda boş duran bir bilgisayarınızdan aylık olarak 150 dolar ve daha fazla bir kazanç elde etmiş olacaksınız. Aylık Türk parası ile hesapladığınız da 300 tl üzeri bir para eder ve sizinde baya bir işinizi görmüş olur. İnternetten işinize yaramayan eşyaları değerlendirerek para kazanama yollarını iyi araştırmak gerekir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Hayvan Severler için En İyi İş Fikirleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı