İş Fikirleri

İnternetten Ne Satabilirim 2021

İnternetten Ne Satabilirim,E-ticaret mağazalarının çoğu, çevrimiçi satış yapmak için trend olan ürünleri bulamadıkları için başarısız oluyor. Piyasada halihazırda mevcut olan pek çok ürünle, en iyisini satan birini bulmak, özellikle de sonsuz rekabet olduğunda ve her iki e-ticaret mağazası aynı stratejiyi izlemeye çalışırken zorlu bir görev haline geldi.

Böyle bir senaryoda, size daha çok neyin para kazandıracağını biliyor musunuz? Benzersiz olmak, uyanık kalmak ve daha sık deney yapmak.

Aceleniz mi var? Çevrimiçi satış için en iyi ürünler listesini sizler için hazırladık makrofinans olarak hadi bu listeye bir göz atalım.

İşte 2020’de en trend olan e-ticaret ürünlerinin en önemli özellikleri: ve 2021 de trend olabilecekler

 • Eşsiz veya Göz Alıcı: Satmayı seçtiğiniz ürünün benzersiz olduğundan emin olun. Benzer bir klonu olmamalıdır. Veya bölgenizdeki tuğla ve harç mağazalarında halihazırda mevcut olmamalıdır.
 • Bulması Zor: Ürün benzersizse, insanlar kesinlikle onu aramaya çalışacaklardır. Bu, talebin yüksek olacağı anlamına gelir. Birçok e-ticaret mağazası sahibi , ürünü mağazalarında tanıtmaya çalışacaktır. Şimdi, liderliği ele almalı ve pazarlamaya başlamalısınız.
 • Fiyat Mevcut Değil: Tüketicilerin ürünün gerçek fiyatını bulamadıklarından emin olun. Dropshipper’ların çoğu AliExpress’ten ürün satın alıyor ve e-ticaret mağazalarında çevrimiçi ürün satıyor. Müşterilerinizin ürünün fiyatını kolayca bulamadığından emin olun.
 • Ülke İçinde Satılmıyor: Ürünün ülke içinde bulunmadığından emin olun. Ürün ülkede, tuğla ve harç mağazalarında mevcutsa, insanlar neden mağazanızdan satın alsın?
 • Sağlıklı Biçimlendirme için Mevcut: Ortalama olarak, stoksuz satış ürünleri 10 ila 40 ABD Doları arasında değişir. Bunun nedeni, insanların bu tutarı çevrimiçi satın almak için kolayca harcayabilmeleridir. Davranışa bir dürtüyle satın alma denir. Bu fiyat etiketinin üzerindeki herhangi bir şey insanları şüphe uyandırır. Ve ‘bu üründen değer alacaklar mı?’ Diye düşünmeye başlarlar. veya ‘bu fiyata satın almalılar mı?’ Daha sonra çeşitli e-ticaret mağazalarında fiyatları karşılaştırırlar ve en düşük fiyata sahip olanlardan satın alırlar.

Artık satılacak trend ürünlerin en önemli özelliklerini bildiğinize göre, 2021’de dönüşümlerinizi ikiye katlayabilecek ürünlerin bir listesini burada bulabilirsiniz.

2020’nin En Popüler Nişleri

Her zaman daha karlı olan bazı nişler vardır. İnsanlar onları arıyor ve bu da bu nişleri stoksuz satışın altın kazları yapıyor. Bu nedenle, en çok satış toplayan bu nişlerden / kategorilerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

Neden bu trend dropshipping nişlerini listemize eklediğimizi sormadan önce, size karşı tamamen dürüst olmak istiyoruz. Bu çevrimiçi en çok satan ürünlerden bazıları mağazanız için çalışmayabilir. Neden? Çünkü herkes satıyor! Herkes trend olan bir dropshipping ürünü sattığında, bu normal bir ürün haline gelir ve çekiciliğini kaybeder. Bu nedenle, en çok satan ürünleri çevrimiçi olarak bulabilmeniz için 2020’nin trend olan nişlerini listeliyoruz.

 1. Shapewear
 2. Seyahat aksesuarları
 3. Sağlıklı ve güzellik ürünleri
 4. Akıllı saatler
 5. Sağlık hizmeti
 6. Cilt bakımı
 7. Hobiler ve El Sanatları
 8. Lambalar ve Gölgeler
 9. Mobil aksesuar
 10. Evcil Hayvan Ürünleri
 11. Güzel takı
 12. Pijama

AliExpress, DHGate, Amazon, eBay ve Walmart dahil olmak üzere en iyi e-ticaret mağazalarından çevrimiçi satmak için bu en iyi ürünleri seçtik. Tüm bu kategoriler çevrimiçi olarak en çok satılan ürünlere sahip ve şu anda en üstte trend oluyor. Şimdi bu e-ticaret mağazası sahipleri bu ürünlerden kar elde edebiliyorsa, siz neden yapamıyorsunuz?

1. Egzersiz Bantları

Joe spor salonuna gidemiyorsa, spor salonu Joe’ya gelmelidir. Bir spor salonuna katılmak artık birçok sağlık tutkunu için uygun olmadığından, evde egzersiz yapmanın yollarını bulmaları gerekiyor. Neyse ki, antrenmanlarınızı eve getirmek kolay bir çözüm(özellikle jimnastik yapıyorsanız).

Egzersiz bantları alın (direnç bantları olarak da bilinir). Bunlar, bir grup kası çalıştırmak için harika çok amaçlı araçlardır. Diğer spor ekipmanlarından daha kolay depolanabilir ve daha ekonomiktirler. 2020’de satılacak trend ürünlere harika bir katkı sağlıyorlardı. Sizde 2021 de bu trende uyup bu ürün satışından güzel gelirler elde edebilirsiniz

2. Soyma Maskesi

Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, salgın, trend olan ürünlerin çoğunu etkiledi. Bu evde kalma rutini, soyulma maskeleri ve yüz bakım ürünlerini yok etmeye yardımcı olan ürünleri katalize etmiştir. İlginç bir şekilde, artık soyulabilir maskeler kadınların alanı olarak görülmüyor; tüm cinsiyetlerde giderek daha fazla kullanılıyorlar.

3. Kablosuz Telefon Şarj Cihazları

Kablosuz telefon şarj cihazları, akıllı telefon aksesuarlarında bir sonraki büyük şeydir. Neden? İnsanlar düzenli şarj cihazlarından bıkmış durumda. Hepsi bir tel ile birlikte gelir.

E-ticaret mağazanızda kablosuz telefon şarj cihazları satmaya başlamak daha iyi bir fikirdir. Kablosuz şarj cihazlarını doğrudan üreticilerden alabilir veya ürünü mağazanıza gönderebilirsiniz.

4. Yüz Kalkanı

İnsanlar havalı görünmeyi severler ve onları kalkanlar veya maskelerle yüzleştirmenin en iyi yolu nedir? İşin iyi yanı, aramalarının olumlu bir eğilim göstermesi, bu da insanların bu yüz kalkanlarını sevdiği anlamına geliyor. Ve insanlar bir şeyi sevdiğinde, talep edilir. Bu yüzden, daha yüksek YG için e-ticaret mağazanızda bu bandanalar cum yüz kalkanlarını satmaya başlayın. 2019’un en trend ürünlerinden biri oldukları için onları çevrimiçi olarak kolayca satabilirsiniz.

5. Telefon Lensleri

Telefon lensleri daha iyi fotoğraflar çekmeye yardımcı olur. Birden fazla ayarda mevcutturlar. Mağazanızda satış yaparken daha kaliteli ve daha fazla sipariş hacmine sahip olanları arayın. Telefon lensleri son birkaç yıldır piyasada ve çoğu stoksuz satış mağazasında en çok satan ürün olmaya devam ediyor.

Telefon lensleri cep telefonu pazarında itibar kazanmıştır. Yakalanan enstantanelerin büyütme oranını iki katına çıkardıkları ve fotoğrafçıların yalnızca bir düğmeyi tıklatarak büyüleyici fotoğraflar çekmelerine olanak tanıdığı biliniyor.

6. Göz Farı Damgası

Göz farı damgası, saniyeler içinde göz farı oluşturmaya yardımcı olur. Yapmanız gereken sadece macunu veya göz farı damganın üzerine sürmek ve ardından göz kapağına bastırmak. Makyaj sanatçılarına satmak için mükemmel bir üründür. Göz farı damgası, tüm göz boyutlarında az çok işe yarayacaktır. Ve birden fazla kişi de tek bir göz farı damgası kullanabilir.

Kızlar makyajsız yaşayamazlar. :))

7. Straplez Sırtsız Sütyen

Yapışkan askısız sırtı açık sütyen ile kadınlar artık günün her saatinde kolsuz elbiselerin tadını çıkarabilir. Bu askısız sütyenlerin giyilmesi kolaydır ve oldukça rahattır. Gardırop arızasını önlemek için göğüslere silikon emicilerle yapışacaklar. Moda endüstrisindeyseniz, askısız sırtı açık sütyen ve bunların çoklu varyasyonları satmak kesinlikle oldukça karlı bir bahis.

Askısız sütyenlere olan talep geçen yıl arttı. Bu yazdan itibaren mevsimsel bir düşüşe tanık oldular, ancak şimdi bir sonraki dönemeç olan tatil sezonu sayesinde ürünler yine yükselişte olacaktır.

8. Çocuk Bilek Kayışı

Birçok kadın alışveriş merkezlerinde alışveriş yaparken çocuklarını kaybediyor. Çocuk bilek tasması, böyle talihsiz bir senaryodan kaçınmaya yardımcı olacaktır. Eğer bir ebeveynseniz, yapmanız gereken tek şey çocuğun bileğine bir kayış sarmak ve ne zaman fark edilmeyen bir hareket yapmaya çalıştığını bilmektir. Çocuk bilek tasması, çoğu kadının alışveriş için alışveriş merkezlerine gittiği ABD pazarında oldukça aranan bir üründür. Aşağıdaki ilgi gruplarını hedefleyerek e-ticaret mağazanızda satın.

10. Bebek Taşıyıcısı

Kadınlar çalışmak zorundadır ve her zaman bebeklere bakamazlar. Öne bakan bebek taşıyıcısının gerçekten kullanışlı bir ürün olduğu yer burasıdır. Bunu kullanarak kadınlar ev işlerini halledebilir ve aynı anda bebeklerine de göz kulak olabilir. Mağazanızda bebek ürünleri satmaya hazır mısınız? Büyük karlar elde etmek için bu bebek taşıyıcıyı pazarlamaya başlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu