İş Fikirleri

Para Kazandırabilecek ​​İş Fikirleri

İşini sevdiğinde ve bunun faydalı olduğunu düşündüğünde bile, kendi patronun olduğunda aldığın memnuniyet tamamen farklı bir duygudur.

İşini sevdiğinde ve bunun faydalı olduğunu düşündüğünde bile, kendi patronun olduğunda aldığın memnuniyet tamamen farklı bir duygudur. Sadece daha anlamlı olmakla kalmıyor, birçok faydası da var.

İş Fikirleri

Kendi işinizi kurmayı düşünürken, aklınızdan geçen ilk düşünce muhtemelen “Neyi satmalıyım?” Veya “En fazla paraya sahip olan pazar segmenti”, hatta “Şu anki durumumla nasıl başlayabilirim?

İki kategoriye ayrılmış 80 başlangıç ​​iş fikrinin bir listesini oluşturduk – Ürüne dayalı iş fikirleri ve hizmete dayalı iş fikirleri – ve farklı bölümler ve bunların ne olduğu hakkında biraz bilgi vermesini umuyoruz.

Beceri ve Servis Tabanlı Başlangıç ​​Fikirleri

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 1: WEB SİTELERİ SATIN ALMA

Tıpkı hisse senedi ve mülk gibi, birbiriyle bağlantılı dünyamızda da internet sayesinde web sitelerinin değeri de oldukça yüksek. Bunu okurken bile, web siteleri sürekli yüksek fiyatlar için satın alınmakta veya satılmaktadır. Bir sitenin değerini, etki alanı adı, aldığı trafik miktarı, genel popülerlik ve sitenin diğer faktörler arasında kazandığı karlar gibi çevrimiçi etkileyebilecek birkaç faktör vardır. Bu iş gerçekten kazançlı olsa da, pazarın derinlemesine anlaşılmasını gerektirir, ancak, nasıl çalıştığını anladığınızda, potansiyel olarak bir altın madeni üzerinde oturuyor olabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 2: ONLINE COACH

Bir şey hakkında tutkuluysanız ve konuyla ilgili büyük bir bilgi birikiminiz varsa, bir kariyere çevrimiçi koç olarak başlayabilirsiniz. Öğreticilerle bir YouTube kanalı oluşturmak, insanların kavramları anlamalarına yardımcı olmak için bir blog oluşturmak, çevrimiçi kurslar oluşturmak – yapabileceğiniz birçok şey var. Çevrimiçi koçluk para kazanmanın kazançlı bir yolu olabilir; ancak, başarıları tamamen kontrolünüz altında olmayabilen birçok farklı şeye bağlı olduğundan, çevrimiçi veya müşterinize kendinizi fazla satmadığınızdan emin olun.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 3: ONLINE YARDIMCI

Düzenli misiniz, çoklu görev yapabilir misiniz ve işiniz konusunda titiz misiniz? Muhtemelen, dışarıdaki birisinin yetenek setinizde sanal bir asistan bulması ve oldukça iyi para ödemeye istekli olması. Başlamak için, Upwork gibi platformlarda veya Jobspresso gibi uzaktan çalışan web sitelerinde yardımcı iş arayabilirsiniz . Bu iş aynı zamanda, sonunda yer almak istediğiniz bir sektörde bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Ayrıca, bir çevrimiçi sanal asistan olarak, saatlerinizi kararlaştırıyor, esnek bir programa sahip olabilirsiniz ve hiçbir zaman size bağlı kalmayacaksınız işin uzak doğası gereği konumu.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 4: İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ

Anadili İngilizce iseniz veya iki dilli ancak İngilizce konusunda uzmansanız, İngilizce’yi çevrimiçi olarak ikinci bir dil olarak öğretmeye bakın. Bu sadece bir “ESL” yaz mevsimidir. Tecrübelerinize ve becerilerinize bağlı olarak 50 dolara kadar para ödemeye istekli insanlar var ve hepsi çevrimiçi yapılabiliyor – bu da potansiyel olarak bir şirket kurabileceğiniz ve hatta müşteri tabanınızı genişletmek için başkalarını işe alabileceğiniz anlamına geliyor. Sadece İngilizce bilmenin bu iş için bir gereklilik olduğunu unutmamalısınız, bunun tek şart değil – sabırlı olmanız ve zor dili ve kültürel kavramları açıklama ve basitleştirme yeteneğine sahip olmanız gerektiğini unutmayın.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 5: MESLEKİ DANIŞMAN

Kendi girişimlerinize başlamak için oldukça fazla deneyime sahip, ancak nereden başlayacağınız konusunda hiçbir fikriniz olmayan kurumsal bir işi geride bırakıyorsanız, bu sizin için olabilir. Dışarıda terfi görüşmesi yapmayı veya zam yapılmasını istemek, ya da yüksek maaşlı bir iş bulmak için birkaç kişi var. Onlar için faydalı ipuçlarına sahipseniz, kendi danışmanlığınızı başlatabilirsiniz ve insanlar ticaretin püf noktalarını öğrenmek için size iyi para ödeyeceklerdir. Kendi web sitenizi başlatmaya hazır değilseniz veya yalnızca suları test etmek istiyorsanız, başkalarının onları beğenmek için sizin gibi insanları aradığı The Muse veya Coach Me gibi platformlara kaydolmaya bakmalısınız .

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 6: GAYRİMENKUL DEĞERLENDİRMESİ

Gayrimenkul değerlemesi yapmak için harika bir iş çünkü ne kadar çalışmak istediğinize, nereden çalışmak istediğinize karar verebilirsiniz ve bu parametreler ne kadar kazanacağınıza karar verir. Bu alanda mutlaka dereceye ihtiyacınız yok, ancak faaliyet göstermek istediğiniz ülke veya eyalette bir tür belgelendirme gerektirip gerektirmediğini kontrol etmelisiniz. Elbette, belgelendirme dışında, sağlam bir anlayışa sahip olmanız gerekir. Piyasanın bu alanda kendiniz için geçimini sağlayabilmek.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 7: GRAFİK TASARIM

Günümüzde piyasada grafik tasarımcılara büyük bir talep var. Zaten mevcut beceri seti ve gibi tasarım platformları bilgisine sahipseniz Adobe Illustrator, Photoshop veya Sketch , o zaman tam anlamıyla sadece kaydolabilirsiniz fiverr ya oDesk veya gibi web sitelerinde uzak iş bulmak Jobspresso . Ancak, gerekli becerilere sahip değilseniz, her zaman Skillshare’e kaydolabilirsiniz.ve bir grafik tasarım kursuna kaydolmak ve daha sonra küçük konserler aracılığıyla alıştırma yapmak. İşletmeler, logolar, afişler, sosyal medya yayınları, tasarım kampanyaları, ürünler ve ambalajlar ve farketmediğimiz birçok küçük süreçler oluşturmak için grafik tasarımcılara ihtiyaç duyarlar – bu nedenle pratik yapmaya devam edin ve bunu bilmeden önce müşterileri taklit ediyor olabilirsiniz. son derece kolay.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 8: UI / UX TASARIMCILARI VE UZMANLAR

UI / UX veya Kullanıcı Arayüzü / Kullanıcı Deneyimi tasarımcıları ve uzmanları, bugünün dünyasında son derece önemli olan benzersiz bir beceri setine sahiptir. Bir çok tüketici psikolojisi, müşterilerin bir web sitesi veya uygulama arayüzü ile nasıl etkileşime girdiğine ve deneyimin ne kadar keyifli veya kolay olduğuna dayanmaktadır. UI / UX tasarımcıları kelimenin tam anlamıyla şirketin veya markanın yüzünü oluşturabilir ve bunun için de büyük miktarda para alırlar. Başka bir işte olduğu gibi, deneyim ve iş portföyü gelecekteki iş fırsatlarında büyük bir rol oynamaktadır, bu nedenle kendi UI / UX işinizi kurmakla ilgileniyorsanız, sadece deneyim için bile en ufak işlere bile huzursuz olun .

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 9: SUNUM TASARIMI

İster inanın ister inanmayın, insanların powerpoint sunumlarını oluşturmak için başka birini işe alması için kurulan tüm işletmeler var. Teknolojide bilgili olmayan ya da Microsoft Office’i dolaşmakta zorlananlar için, sunum hazırlamak profesyonel bir kariyer için büyük bir zorluk ve hatta bir engel olabilir. Pechakucha veya Prezi gibi farklı sunum biçimleri ve biçimleri hakkında bilgi edinin ve müşteri tabanınızı daha da genişletebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 10: WEB GELİŞTİRME

Web geliştiricileri, karmaşık bir konu hakkındaki özel bilgileri nedeniyle çok değerlidir. HTML, Python, CSS, Ruby ve / veya Javascript temellerine hakim olabilir ve portföyünüz hakkında biraz tecrübe edinebilirsiniz, hepiniz kendi başarılı web geliştirme işinize başlamaya hazırsınız. Treehouse’da yeteneklerini geliştirebilir veya yeni bir dil öğrenebilirsin .

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 11: APP GELİŞTİRME

Android mağazasında 3.8 Milyon uygulama, iOS mağazasında 2 milyon uygulama ve her geçen gün yeni uygulamalar yaratılıyor ve piyasaya sürülüyor. Neredeyse her şey için bir uygulama bulabilirsiniz: Bazıları yararlı değil, diğerleri çok değil. Bir uygulama oluşturmak ve başlatmak, kodlama ve geliştirme aşamasından güzel bir arayüz oluşturmak ve mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için çok fazla zor işin içine girmesi sıkıcı bir süreçtir. Ayrıca, uygulamanızı sosyal medyada da pazarlamak isteyebilirsiniz. İlk uygulamanız bir başarı ise, bu sizi gelecekte büyük projelerle uygulama geliştirme alanında bir kariyere götürebilir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 12: ONLINE DERGİSİ

Bir iletişim alanında veya gazetecilik derecesine sahipseniz, ancak geleneksel bir gazete veya yayıncılık ortamında çalışmak istemiyorsanız, çevrimiçi gazeteciliğe bakabilirsiniz. Portföyünüzü HuffPost gibi çevrimiçi şirketlerle oluşturun ve ardından kendi haber ortamınızı yaratma yolunda çalışın; blog, youtube kanalı, sosyal medya kanalı vb. olabilir. Ardından, reklam gelirlerini inceleyerek satış hunileri ekleyebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 13: SATIŞ VE PAZARLAMA

YouTube’da bir kanal kullanıyorsanız ve görünümleri gelire dönüştürmek istediğinize karar vermişseniz, bu harika bir fikirdir. Aynı şey, çok fazla trafik oluşturan bir web sitesi ile de yapılabilir. Tek yapmanız gereken, Clickbank veya ShareASale gibi büyük ortaklık ağlarından birine katılmak ve mevcut içerik ortamlarınızı pasif bir gelir kaynağına dönüştürebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 14: PODCASTING

Etrafınızdaki kişilerin sizden sürekli bu alanda tavsiye almanızı istemenize veya bilginizi öğretmeniz veya yaymanız gerektiğini söyleyen bir hobiniz veya tutkunuz var mı? Onları dinlemelisin! Sağlam bir bilgi tabanına sahip olduğunuz niş konular hakkında kendi podcast’inizi başlatabilirsiniz; konu ne kadar belirgin olursa, o kadar iyidir. Zaten ücretsiz olarak yayınladığınız bir podcast’iniz varsa, bir gelir kaynağına dönüştürmek için bazı sponsorluk anlaşmalarını çözebilirsiniz. Emin olmanız gereken tek şey, izleyicileriniz için tutarlı, değerli ve alakalı içerik oluşturup oluşturmadığınızdır.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 15: WORDPRESS WEB SİTELERİ

Pek çok küçük işletme sahibi, özellikle e-ticaret dünyasına atılanlar, genellikle WordPress’te barındırılan temel bir web sitesi oluşturmak istiyor. Eğer bir WordPress çalışan bilgisine sahipseniz veya platform hakkında bilgi edinmeye yatırım yapacak zaman ve kaynaklara sahipseniz, sadece bir web sitesi başlatmak için yüzlerce dolar kazanıyor olabilirsiniz. WordPress’i öğrenmek için zamanınızı harcamak uzun vadede de karşılığını alacaktır çünkü bu günlerde sahip olmak önemli bir beceridir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 16: MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Müşteri hizmet pozisyonlarını yerine getirmek için bireyler arayan birçok işletme var. Bu, adil miktarda deneyim, iyi insanlar ve yönetim becerileri gerektirir ve organizasyonel yapılara aşina olmalıdır. Upwork ve Jobspresso gibi platformlar birçok fırsat sunar ve en iyi yanı, yaptığınız işte iyi olmanız durumunda, işinizi ölçeklendirmek ve daha büyük müşteriler edinmek için bir ekip bile kiralayabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 17: ONLINE DERSLER

Çevrimiçi kurslar harika! Onlardan ya da öğretimi yapandan öğreniyorsanız, burada harika bir fırsat var. Herhangi bir konuda iyiyseniz, hangi alanda olursa olsun, tam olarak nasıl yapılacağını bilmek isteyen insanlar vardır. İnsanlar, çevrimiçi olarak okullar ve kolejler gibi geleneksel eğitim kurumlarından almak zorunda kalmadan çevrimiçi olarak öğrenmek için büyük miktarlarda para ödemeye isteklidirler, çünkü hala çok daha az ödeyecekler ve kendi hızlarında öğrenebilecekler. Bu tür kursları öğretebileceğiniz Skillshare gibi birkaç platform var.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 18: BLOGLAMA

İnsanlar hala bunu bir işletme olarak görmese de, blogcular, kendilerini kurduklarında ve oldukça büyük bir kitleye sahip olduklarında portföylerini çeşitlendirdikleri için internet üzerindeki en yüksek kazanç alanlardan bazıları olabilir. Blogunuz kelimenin tam anlamıyla istediğiniz herhangi bir şey olabilir ve şansınız bunun için orada bir izleyici bulunmasıdır. Bir blog başlatmayı planlıyorsanız, yazma becerilerinizi geliştirmek için sürekli çalışmanız ve yeni ve çekici içerik fikirleri bulmanız gerekir. İzleyicilerin ne istediğini dinleyin ve benzersiz sesini korurken bunları da sağlayın. Çizgiyi nasıl mükemmel bir şekilde destekleyeceğinizi öğrendikten sonra, sponsorların katılımını sağlayabilir, bağlı kuruluş pazarlamasını kullanabilir ve bu süreci paraya dönüştürmek için web sitenize trafik çekmek için sosyal medya kanallarını kullanabilirsiniz. Bazı blogcular artık dünyayı ücretsiz geziyorlar,

BAŞLANGIÇTA İŞ FİKİRLERİ # 19: DOMAIN NAME TRADING

2009’da “insure.com” adlı bir alan 16 milyon dolara satıldı. Bunun içine sinmesini bekle biraz. Bu iş yeni bir şey değil ama bu sektörde kazanılacak para var. Düşük al, yüksek sat ve internet bağlantısı olan kelimenin tam anlamıyla her yerden yapabilirsin. Tabii ki, bu sizin için bir miktar başlangıç ​​yatırımı gerektiriyor, ancak bir kez bu sorunu çözdüğünüzde ve bu amaç için iyi bir alanın ne olduğunu analiz etmeyi öğrendiğinizde, çok yakında çok fazla para kazanabilirsiniz!

BAŞLANGIÇTA İŞ FİKİRLERİ # 20: YOUTUBE CHANNEL

Dakikada 300 saat videonun web sitesine yüklenmesi ve her ay 3,25 milyar saat video içeriğinin tüketilmesiyle YouTube şu anda en büyük 2. arama motoru ve var olan en büyük video sitesidir. ( Brandwatch.com, 2016) Web sitesi, etkileyici bir milyar kullanıcısına sahiptir; bu, İnternet kullanıcılarının tümünün yaklaşık üçte birinden fazlasına karşılık gelirken, ABD’deki küçük işletme sahiplerinin yalnızca% 9’unun YouTube’u bir pazarlama aracı olarak kullandığı bilinmektedir. YouTube’un Google’a ait olması nedeniyle, YouTube’a yüklenen videolar, arama motoru sonuçlarında ve dahası, eğer video ve beraberindeki metin anahtar kelime yönünden zengin ise daha iyi sıralanır. Ayrıca, markanızın kişiliğini en iyi şekilde göstermek için video içeriğini değiştirebilirsiniz. İstediğiniz kadar yaratıcı olabilir ve popüler inanışın aksine, küçük bir bütçeyle harika video içerikleri hazırlayabilirsiniz. Her şey vizyonunuzla ilgili! Yani sadece YouTube’u bir pazarlama aracı olarak kullanmak yerine, onu bir kariyer haline getirebilirsiniz!

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 21: KOMİSYON SATIŞI

Beceri setiniz harika satış ve pazarlama becerilerine sahip olmayı içeriyorsa ve ağınızı büyütmek için profesyonel ilişkiler kurmaktan hoşlanıyorsanız, bu alan tam size göre olabilir. Birçok şirket, sizin gibi harika bir teknik bilgi birikimine sahip kendi satış danışmanlığı olan sizin gibi birini arıyor. Ne kadar çok satarsanız, o kadar fazla kazanırsınız ve envanter gibi şeyler için endişelenmenize gerek kalmaz çünkü bu sizin ürününüz bile değildir! Bunu ne kadar iyi yaparsan, komisyonun o kadar artar.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 22: MÜZİK ÖĞRETMENİ

Müzik konusunda tutkulu musunuz? Öğretmek için bir sevginiz var mı? Tiyatro ve oyunlara katılmaktan hoşlanıyor musunuz? Eğer öyleyse, bir müzik öğretmeni veya danışmanı olabilirsiniz. Derslerinize ve oturumlarınıza Skype üzerinden katılabileceğinizden, böyle bir iş için seyahat etmeniz gerekmez. Özel müzik oturumları, oturum türüne ve ders vereceğiniz seviyeye bağlı olarak, ders başına 20 – 200 ABD Doları arasında bir şey yapmanıza yardımcı olabilir. Bu herhangi bir müzik aşığı için harika; Gerçekten tutkulu oldukları bir şey yaparak para kazanabilmek.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 23: DİĞER KİŞİLERİN FONLARINI YATIRMAK

Bu biraz saçma gibi görünse de, aslında başkasının parasından para kazanabilirsiniz. Yatırımlarını, yatırım fonlarına nasıl daha iyi yönetebilecekleri, kısa vadeli veya uzun vadeli olmaları konusunda yatırım yapmalarına ve istişarelerde bulunmalarına yardımcı olun; yatırım tavsiyenizden karlarını almak için komisyonlarını alıyor olabilirsiniz. Sermayeleri büyüdükçe, sizinki de artar. En iyi yanı, bu işte, kelime tavsiyenizin ne kadar büyük olduğu hakkında yayıldığında müşterileri aramak zorunda kalmayacaksınız, onlar sizin için sıraya girecekler.

STARTUP BUSİNESS IDEAS # 24: MUHASEBE VE KİTAPLIK

Bazı firmalar günlük işlemlerinin çoğunu dış kaynak olarak kullanmaktadır, çünkü bunu yapmaları daha ucuzdur – özellikle eldeki işler şirketin kendisinin temel gücüyle aynı hizada değilse. En dış kaynaklı görevlerden biri defter tutma ve muhasebedir. Finansman konusunda bir geçmişiniz varsa, bu tür dış kaynaklı işlerle ilgilenen kendi şirketinizi kurmayı düşünebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 25: İŞ DANIŞMANLIĞI

Arkadaşlarınız ve aileniz, iş önerileri söz konusu olduğunda sürekli olarak size yardım ediyorlarsa, bunun sağlam olduğunu biliyorlarsa, bir iş danışmanlığı başlatmanın zamanı gelebilir. İş danışmanlığına dahil olmanın tek yolu, ne kadar iyi olursanız olun, kimlik bilgilerine ihtiyacınız olacaktır. Bir düşünün: Evinden veya garajından çıkan rastgele birinden iş tavsiyesi alır mısınız? Sanmıyorum Kimlik bilgileriniz bilginize değer katacaktır ve şimdi olmasa bile, her zaman onları elde etmek için çalışabilirsiniz! Şirketler, hangi alanda olursa olsun – halkla ilişkiler, pazarlama, stratejiler, insan kaynakları vb. – her zaman büyük bir iş anlayışı olan insanları arıyorlar, bu nedenle gerekli sertifikalara zaten sahipseniz, o zaman belki bu gruplara atlamalısınız.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 26: SEYAHAT DANIŞMANI

Bazı insanlar için seyahatsiz bir yaşam hayal edilemez. Bu insanlardan biriyseniz ve saatlerinizi “sadece eğlenmek için” ayrıntılı olarak planlamak için saatler harcıyorsanız, şu anda bunu karşılayamazsınız – neden tam olarak yaptığınız şeyi yaparken, bunu gerçekten karşılayamayacağınız için neden çalışmıyorsunuz? En iyi fırsatları nasıl alacağınızı biliyorsanız ve seyahat tutkunuzu paylaşmayı çok isterseniz, neden bir seyahat danışmanı olmuyorsunuz? Size böyle bir hizmet için para ödeyecek kişiler için kişiselleştirilmiş seyahat deneyimleri ve güzergahlar oluşturabilirsiniz. Sosyal medyada gruplar oluşturun, bir web sitesi başlatın ve planlama paketleri sunun ve elbette yan yana bir seyahat blogu çalıştırın. Çok görünse de, eğer gerçekten dünyayı gezme konusunda tutkuluysanız, bu işten çok oyun gibi görünecektir!

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 27: FITNESS COACH

Spor koçluğu girmek için harika bir iş! Tabii ki, bu beslenme ve egzersiz hakkında derinlemesine bilgi gerektirir, ancak gittikçe daha fazla insan sağlıklı yaşam konusunda daha bilinçli olmaya başladı. Eğer keskin bir iş anlayışınız varsa ve bunu sağlık ve refah bilginizle birleştirirseniz, müşterileriniz rehberlik için sıraya girebilir. Kişisel antrenmanlarla başlayın ve ardından fitness imparatorluğunuzu inşa etmeye devam edin.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 28: YOGA & MEDITASYON EĞİTMENİ

Yoga ve meditasyonun sadece yenilikçi / hippi bireylerle sınırlı olduğunu düşünüyorsanız, gerçeklerden daha fazla uzak kalamazsınız. Bazı şirketler, çalışanlarının stresle başa çıkabilmeleri ve daha sağlıklı, daha dengeli bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için haftada birkaç kez yoga günleri ve meditasyon seansları düzenliyorlar. Bu sadece bir tuhaflık değil ve yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor. Yoga meraklısıysanız, öğrenmek isteyen herkese hitap eden kendi web sitenizi başlatabilirsiniz – hatta yoga ürünlerini (paspaslar, giysiler vb.) Derslerinizle birlikte satabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 29: SOSYAL MEDYA SAYFALARININ YÖNETİLMESİ

Hemen hemen her çevrimiçi işletme ve şimdi çevrimiçi dünyaya özgü olmayanların bile Instagram, Snapchat, Facebook ve Twitter hesabı var. Bu platformlarda yolunuzu iyi biliyorsanız ve sık sık güçlü görüşleriniz varsa ve bunları iyi bir şekilde söyleyebiliyorsanız, sosyal medya yönetimi alanında çok iyi iş çıkarırsınız. Birkaç şirket, etkileyici ve hatta STK’lar her zaman “çevrimiçi imajlarını” idare edecek birini arıyorlar ve işte oraya giriyorsunuz. Zaten vaktinizin çoğunu sosyal medyada geçiriyorsanız, neden para kazanmıyorsunuz?

STARTUP BUSİNESS IDEAS # 30: KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN PAZARLAMA & SEO DANIŞMANLIĞI

SEO’nun temellerini biliyor ve bu konuda daha fazla bilgi edinmek için istekli misiniz? Öyleyse, işletmeler doğru becerilerinizi doğru tüketicileri hedeflemek ve müşteri tabanlarını ölçeklendirmek için kullanabilirler. Ücretli reklamlar neredeyse herkesin hedeflediği reklamlar olsa da, hedef kitlenize organik olarak ulaşmak ve ulaşmak istiyorsanız, SEO gitmenin yoludur. Giderek daha fazla içerik üretildiği için, en büyük şirketler bile SERP’lerde (Google’ın Arama Motoru Sonuç Sayfaları) görünmek için yarışıyor ve savaşıyor. Özel bir hedef kitleye odaklanan daha küçük işletmelerle başlayın, becerilerinizi geliştirin ve deneyimlerden ders alın – eyleme geçin ve SEO becerileriniz yerinde ise oldukça başarılı bir çevrimiçi iş yapmak zorundasınız.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 31: INSTAGRAM PAZARLAMA ETKİSİ

Arkadaşlarınız sık sık Instagram’ınızı mı yoksa sosyal medyayı mı takip ediyor? Etkileyici sayıda takipçiniz var mı? Öyleyse, seçtiğiniz alanda etkileyici olabilirsiniz. Eğer şirketler “estetiğinizi” seviyorlar ve imajınızın marka imajı ile iyi bir şekilde geliştiğini hissediyorlarsa, takiplerinize bağlı olarak gönderim başına 50 – 1000 $ + arasında bir yer sunabilirler! Tabii ki, gerekli miktarda iş ve pazarlama zekası var, ancak kesinlikle sosyal medyadan kazanmaya başlayabilirsiniz. Yani şu takipçileri topla ve para kazanmaya başla!

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 32: SES HİZMETLERİ

Belirgin bir sesin veya komuta göre modüle etme kabiliyetin var mı? İzlenimleriniz için harikasınız ya da emir ve rezonant sesiniz mi var? Bu sorulardan herhangi birine evet cevabı verdiyseniz, kelimenin tam anlamıyla konuşarak para kazanıyor olabilirsiniz. Tamam, belki de “sadece” konuşarak değil, bir anlam ifade edersiniz. Animatörler, film yapımcıları, reklam guruları ile çalışabilir ve hatta gerçekten iyi bir ücret karşılığında eğitim içeriği hazırlamaya yardımcı olabilirsiniz!

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 33: TRANSLATOR

İki dilli kişilerin sevinmeleri için başka bir neden! İngilizce dahil iki veya daha fazla dil konuşuyorsanız ve uzak çalışmanın sağlayabileceği özgürlüğü seviyorsanız, kendi çeviri hizmetleri işinize başlamalısınız. Başka dilleri konuşan ve zamanla müşteri tabanınızı büyüten daha fazla sayıda tercüman kiralayabilirsiniz. Tabii ki, böyle bir işletme alışılmadık, sabır ve sıra dışı dillere sevgi gerektirir. Ayak parmaklarınızı düşürmek ve tercüman olmak isteyip istemediğinizi kontrol etmek istiyorsanız, Flexjobs , tercüman çalışması almak için iyi bir yerdir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 34: İÇERİK PAZARLAMA

İçerik pazarlaması şu anda piyasada sıcak bir meslektir. Günümüzde işletmelerin rekabetçi doğasına dayanabilecek içeriğe ihtiyaç duyan yeni işletmelerle, bu alanda herhangi bir deneyime sahipseniz, zaten sıcak bir emtiasınız, peki neden bundan faydalanmıyorsunuz?

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 35: ÖZGÜN YERLEŞTİRME VE DÜZENLEME

Yazmak senin işin değil ama hataları yakalamakta ustasın, gramer mi yoksa sadece yazım hatası mı, gerçekten iyi bir editör veya prova yazarı yapabilirsin. Hemen hemen içerikle ilgilenen herhangi bir şirketin, yayınlanmadan önce materyali onaylayan birine sahip olması gerekir. Çoğu durumda, bu resmi bir durum değildir, ancak işi yapmak için bir kişiyi işe almanın ve ekibin iş yükünü azaltmanın faydalarını açıklarsanız, müşteriye iniş yapma şansınız olabilir. Bir müşteri listesi oluşturun, kendi danışmanlığınızı başlatın ve siz de bankaya düştünüz. Kendi işinize başlamadan önce biraz tecrübe edinmek istiyorsanız, Fiverr veya Upwork’te bir takım gösteriler alabilirsiniz .

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 36: WEB SİTELERİ İÇİN TELİF YAZARLIĞI

Neredeyse internetteki her web sitesi sahibi bir noktada bir metin yazarı kiralamış veya en azından dikkate almıştır. Metin yazarları, işlerinin herhangi bir bölümü için içerik oluşturabilir, blog yazıları, afişler, ürün açıklamaları, açılış sayfaları veya SSS’ler olabilir. Yazma konusunda yüksek ücretli işler olmasa da, içeriğiniz iyi ise, işi zamanında teslim edersiniz ve biraz deneyim sahibi olursanız, serbest çalışan bir yazarlık kariyerine başlamayı dört gözle bekleyebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 37: GHOSTWRITER

Yerine yazma çoğu insanın bilmediği bir meslektir. Dışarıda çok sayıda yetenekli yazar var ve bu sayede yüksek profilli müşterilerin listesini yazıp yazdıkları / yarattıkları içerik için para alıyorlar. Tek fark, iş için kredilendirilmemeleridir; ancak bunun yerine müşteri kredi alır – bu yüzden bu kadar iyi para ödeyen bir iştir. Birçok CEO, konuşmalar, blog yazıları, dergiler, raporlar vb. Yazmak için hayalet yazarları kullanıyor ve bu yeni bir uygulama değil. Bunu bilmeden önce, yüksek ücretli müşterilerden oluşan bir listeye sahip olabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 38: TUTORING

SAT ve ACT gibi zor sınavlar için ders almaları gerektiğinde birçok öğrenci internete yönelir. Skype üzerinden ders vermek, sınav süresince stresle başa çıkmak için blog yazıları yazmak ve faydalı çalışma ipuçlarını ve püf noktalarını vermek gibi hizmetleri sağlayabilirsiniz. Ebeveynler, çocuklarının eğitimi için mümkün olan en iyi desteği almaları şartıyla, genellikle çok para öderler.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 39: MENÜ PLANLAMA HİZMETLERİ

Sadece şefle değil, etkinlikler veya restoranlar için menü planlaması yapan birçok kişi var. Etkinlik alanları, işletmeler ve hatta restoranlar menülerini nasıl planlayacağından emin değilken, yardım için birisini işe alırlar. Bu iş düşük bir yatırım fikri olsa da, bir yemek blog yazarı / etkileyicisi veya kendi kendinize bir şef olup olmadığına göre, bir kapasitede eğitim almış olmanız ya da işi yapmak için biraz deneyim sahibi olmanız gerekir. Bu, yiyecek hazırlama sürecine doğrudan dahil olmadan doğrudan çalışmak için mükemmel bir yoldur.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 40: ETKİNLİK VE PROJE PLANLAMASI

Popüler inanışın aksine, olay ve proje planlaması söz konusu olduğunda yere bağlı olmanıza gerek yoktur. İşlerin çoğu uzaktan yapılabilir ve planlama süreci için bir yerde olmanız gerektiğinden gerçekten endişeleniyorsanız, takviminizi evden tutarak ve kafe ve restoranlarda toplantılar düzenleyerek her zaman bir yerde veya çevresinde çalışabilirsiniz. Uzaktan çalışmayı tercih ederseniz, müşterileri alabilmeniz ve işinizde harika olmanız durumunda, dünya çapında bir etkinlik planlayabilmeniz en iyi yanıdır. Çok sayıda müşteri, belirli bir proje üzerinde çalışmanızı gerçekten istiyorsa, uçak bileti ve konaklama için bile para ödüyor.

Ürün Tabanlı Başlangıç ​​Fikirleri

Ürün Tabanlı Başlangıç ​​Fikirleri
Ürün Tabanlı Başlangıç ​​Fikirleri

STARTUP BUSİNESS IDEAS # 41: AMAZON’DA ÖZEL ÜRÜNLER SATIN

Çevrimiçi para kazanmanın en hızlı ve en ucuz yollarından biri Amazon’da ürün satmaktır. Büyük çevrimiçi pazarda hemen hemen istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz ve ilginç bir şekilde, satın aldığınız ürünleri satan kişiler üçüncü taraf satıcılardır. En iyi yanı, Amazon’da para kazanmak için bir beceri setine gerçekten ihtiyaç duymamanız veya hiçbir konuda özellikle iyi olmanız. Sadece mevcut tüketici eğilimleri ve araştırmalarla geliştirilebilecek pazarlar ve uzun vadede sizin ve markanız için işe yarayan bir strateji yaratabilecek işlevsel bir bilgiye sahip olmanız yeterli.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 42: ÖZEL MOBİLYA ÜRETİM

Eşsiz mobilya parçaları yaratma aşkına veya siparişe göre üretim yapma yetenek ve becerisine sahipseniz, özel mobilya üretimi endüstrisinde kazançlı bir kariyere bakıyor olabilirsiniz. İnsanların, mobilyalar için Ikea gibi kitlesel üreticilerden alışveriş yaptıkları ve hala “farklı” veya “benzersiz” bir görünüm istedikleri bir dünyada, eğer usta işçilikle yaratılmış benzersiz parçaları, makul bir fiyatla ya da alternatif olarak hedefleyebilirseniz, Yüksek gelirli müşterileri hedefleyen “kişiselleştirilmiş yüksek kaliteli” mobilyalar, ellerinizde oldukça başarılı bir başlangıç ​​fikriniz olabilir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 43: EL YAPIMI TAKI

El yapımı takılar yaratmaya dayanan son derece başarılı işler kuran birçok insan var. Aslında, Etsy gibi platformlar, acemi mücevher üreticilerinden profesyonellere kadar herkesin ürünlerini satabileceği en büyük pazarlardan bazıları. Ismarlama kuyumculuk için büyük bir pazar var ve genç insanlar bile çeşitli benzersiz ürünler sunan başarılı markalar üretmeyi başardılar. Klasik ve geleneksel parçalardan son derece ilginç parçalara kadar her şey bu pazarda takdir görüyor ve bu segment şu anda yılda% 5-6 oranında büyüyor. İlham almak için Origami Owl ve M3 Girl Designs gibi isimlere bakabilirsiniz .

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 44: ÖZEL TİŞÖRTLER

Tişörtler harika. Tişörtler evrensel olarak giyilir, çok yönlüdürler, düz olabilirler, üzerinde tasarımlar yapabilirler, bir şeylere dayanabilirler veya hiçbir şey ifade etmezler. Tişörtler harika, dönem. Bu yüzden özel tişörtler satmak harika bir başlangıç ​​fikri olabilir. Bu ürün kategorisi birkaç yıldan beri trend olmuştur ve bu günlerde solgunluk ve trendlerin bu kadar çabuk değiştiği çok şey söylüyor. Bu günlerde, özel tişörtler, pop-kültür referanslarına sahip olanlardan özel olarak kurumsal etkinlikler için tasarlanmış olanlara kadar uzanıyor. Anlamanız gereken önemli şey, bir tişört işi açmayı düşünürken 4 ana noktaya odaklanmanız gerektiğidir: Odaklanmak istediğiniz niş, sağladığınız tasarımlar, kalite ve malzeme kendilerini gömlekler ve marka kimliğinizi yaratır.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 45: ÖZEL GİYİM

Ismarlama tişörtlerde olduğu gibi ısmarlama giyim de çeşitli pazarlar arasında popülerlik kazanıyor. Onlara üstünlüğü olan ve niş hedef kitlenizin tadını mükemmel şekilde karşılayan modası geçmiş parçalar yaratabiliyorsanız, bir altın madeni üzerinde oturuyor olabilirsiniz! Piyasada alıcı bulmak zor değil, özellikle Etsy gibi platformlarda ve moda tasarımı her zaman sizin için geçerliyse, bu riskten ödün vermeyen herkes için segmente girmenin en iyi yoludur.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 46: FOTOĞRAF STOKLARI

Fotoğrafçılığa bayılırsanız ve sabit diskinize derinlemesine gömülü bir fotoğraf hazinesi varsa, bundan çok para kazanabilirsiniz. Shutterstock , iStockPhoto ve Unplash gibi platformlar , resimlerinizi satabileceğiniz ve platformlarında her indirme için telif hakkı kazanabileceğiniz yerlerdir. Alternatif olarak, fotoğraflarınızı kendi web sitenizde yayınlayarak bir çeşit portföy oluşturabilirsiniz. İlginç sanat eserlerine sahip iyi tasarlanmış bir web sitesi çok sayıda göz kamaştırıyor ve bunu bilmeden önce, her yere fotoğrafçılık gösterileri yapıyor olabilirsiniz. Kazancınızı artırmak için web sitenizde baskı da satabilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 47: SEZONAL DEKORASYONLAR

İnsanlar, mevsimlik süslemelerin ne kadar kazançlı olabileceğini hafife alıyorlar, özellikle de küresel olarak küçük işletmelerinizi yönetmeyi planlıyorsanız (belki de para kazanmak için dropshipping modelini kullanıyorsanız). Noel, Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Şükran Günü, St.Patrick Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Cadılar Bayramı ve Hanuka Bayramında var olan tüm tatil günlerini düşünün… Bunlar da Batı’da kutlananlar! Ayrıca Çin Yeni Yılı, Diwali, Holi ve takvimde zorlukla “mevsimlik” bir iş yürüteceğiniz pek çok tatil var – yılınız ve banka hesabınız meşgul olacak. Eğlenceli gerçek: Sadece Amerikalılar Noel’de ekonomiye 1,04 milyar dolar pompalamaktan sorumluydu! Sadece bir ülkenin bir tatilde harcadığı para. Neyi kaçırdığınızı bir düşünün!

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 48: SUNGLASSES

Sunglssspot.com gibi şirketler, hepsi güneş gözlüklerine dayanan bir stil ve trend bolluğu sunan bir iş yaratma konusunda harika bir iş çıkardılar. Retroden kedi gözüne, ilginç görünümlü tonlara kadar her şeyi sunarlar. Ayrıca reçete çerçeveleri için bir bölüm var! İşletmenin bunun için 3 güçlü öğesi var ve bunları kendi işinize de uygulayabilirsiniz: Birincisi, sundukları stillerin çeşitliliği ve genişliği inanılmaz. Sürekli olarak yeni trendler eklemeye devam ediyorlar ve en son gelişmelerden haberdarlar. İkincisi, sosyal medya ve etkileyici pazarlamayı mümkün olan en iyi şekilde kullanıyorlar – aslında gelirlerinin büyük kısmı bu faktörden kaynaklanıyor. Son olarak, web sitelerinin kullanım kolaylığı ve bilgi ve ürün fotoğraflarının miktarı (müşteri fotoğrafları dahil), müşterilerin web sitelerini tamamen kullanmasına yardımcı olur.

BAŞLANGIÇTA İŞ FİKİRLERİ # 49: EV DEKORASYONU

Kokulu sabunları seviyorsanız ve farklı içeriklerin ve bunların güzellik ve sağlık yararlarının büyük bir bilgi tabanına sahipseniz, bu sizin için başlangıç ​​fikri olabilir! Yapmanız gereken tek şey, iyi hazırlanmış çevrimiçi sabun yapımı derslerinin talimatlarını takip edebilmek ve harika paketleme fikirlerine sahip olmaktır. Bu kitleri yapmadaki ilk yatırım çok fazla değildir ve istediğiniz koku ve tatlarla yaratıcılık elde edebilirsiniz. Harika bir ürünü muhteşem paketleme ve doğru tür hedefli pazarlama ile birleştirin ve harikalar yaratabilirsiniz!

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 50: SANAL VE ARTIRILMIŞ GERÇEKLİK

Sadece bu yılın geleceği değil, aynı zamanda geleceğin kendisi olması da muhtemel. Bu teknolojiler nihayet tüketicilerin hayatında bir gerçeklik haline geliyor; kendileri için kullanma, tecrübe etme ve satın alma için kullanılabilir. Henüz büyük bir tüketici pazarı olmayabilir, ancak konuştuğumuz gibi yükselişe geçiyor, bu nedenle araştırmanızı yaptığınız, bir ürünü formüle ettiğiniz ve tüketicilerin satın alması için bir şeyler ürettiğinizde, denemek için büyüyen ilk tüketici dalgasını vurabilirsiniz. kendileri için sanal ve artırılmış gerçeklik. Ya sanal / artırılmış gerçeklik oyununa girebilir ya da ilgili aksesuarlar için piyasaya girebilirsiniz. Aksesuarlar, aslında merkezi bir ürün oluşturmak için teknolojik deneyime sahip olmadığınız bir pazara girmenin en iyi yollarından biridir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 51: OTOMATİK TAKİP ÇEŞİTLERİ VE SUALTI DRONLARI

Geçtiğimiz yıllarda, dronların tüketicilerin yapması için daha haklı bir satın alma haline geldikleri için popülerliğe hızla yükseldiğini gördük. Yıl boyunca, dron teknolojisi ilerlemeye devam etti ve insanların bunları günlük yaşamlarında kullanma şekilleri gelişmeye devam etti. Bu yıl, dronları en iyi trend ürünlerden biri olarak görmeyi bekliyoruz, ancak, tüketicilerin dronları yaşam tarzlarının farklı yönlerine entegre etmelerini sağlayacak teknolojide daha fazla gelişme bekliyorlar. İlk olarak, otomatik takip uçakları artık bir trend haline geliyor, çünkü ileri teknolojiye sahip kullanıcılar uçağı serbest bırakmadan yönetebiliyor. Ayrıca yükselişte sualtı uçağı var kullanıcıların balıkları bulmasına ve su altı manzaralarını haritalandırmasına yardımcı olur. Drone teknolojisinin insanların yaşamını nasıl geliştirebileceğini düşünün. Uçakların henüz kullanılmayan işletmeler veya tüketiciler için kullanılabilecekleri bir yol var mı? Piyasada bir boşluk bulun. Eğer drone teknolojisini kullanmak sizin uzmanlığınız değilse, işletmenizin drone ile tüketici deneyimini nasıl artırabileceğini düşünün. Drone’larını ne için kullanırlarsa kullansınlar ne tür ürünler satabilir, şık veya kullanıcı dostu?

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 52: AKILLI SAATLER VE GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ

Apple Watch ve Fitbit’in piyasaya sürülmesi ve popülaritesi, yıl boyunca diğer firmalardan diğer akıllı saatlerin ve giyilebilir cihazların yükselmesine neden oldu ve yakında herhangi bir zamanda yavaşlaması beklenmiyor. İnternetin her tarafını kırpmak, çocuklar için akıllı saatler, dikkat saatleri, GPS evcil hayvan izcileri, giyilebilir güneş ışığı izleyicileri, duruş cihazları ve daha fazlası gibi giyilebilir teknoloji trendinin dalgasını süren şeyler. Tüketicilerin sorunlarından herhangi biri için teknolojik bir çözüm veya izleme sistemi bulmalarına yardımcı olmak amacıyla her bir cihaz daha da belirginleşiyor. Sanal Gerçeklik eğilimine benzer şekilde, ya kendi faydalı cihazınızı geliştirmeye başlayın (bir niş bulmayı ve bir acı noktası çözmeyi unutmayın) ya da eğer uzmanlık alanınızda değilse, daha çok vakalar, standlar, kapaklar, temizleyiciler gibi aksesuarlara odaklanın,

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 53: AKILLI EV ALETLERİ

Aynı dalga boyunda, akıllı aksesuarlar tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarının diğer yönlerine de giriyor. Google Home, Amazon Echo ve hatta akıllı diş fırçaları ve kesme tahtaları gibi cihazlar, tüketicilerin günlük yaşamlarını iyileştirmelerine yardımcı olmayı hedefliyor ve daha popüler hale geliyor. Her şey ve her şey bu yıl masada gibi görünüyor ve bu yılın bizi nereye götüreceğini bilemiyor. Bu akıllı cihazlar yavaş yavaş ortalama tüketicinin günlük hayatının bir parçası haline geliyor ve geliştirmeye devam ettikçe tüketicilerin daha da normalize olmalarını bekliyoruz ve tüketiciler onları yaşam tarzlarına entegre etmenin gerçek faydalarını görmeye başlıyorlar. Günlük hayatınıza dikkat edin: İnovasyon ne kadar küçük olursa olsun, evinizde daha akıllı inovasyonların nerede yapıldığını görebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 54: AROMATERAPİ, TEMEL YAĞLAR VE FARKLILAR

İnsanlar yüzyıllardır uçucu yağlar kullanıyor. Bazı dini, kültürel ve sağlıklı yaşam / refah uygulamaları bu tür yağların kullanılmasını içerir. Her uçucu yağın farklı faydaları vardır – Lavanta gevşemeye yardımcı olur, çay ağacı yağı cilt için harika kabul edilir, nane yağı antimikrobiyal özellikleriyle bilinir ve sindirim sorunları ve ağız kokusu için bir çaredir. Özel olarak tasarlanmış bir difüzör uçucu yağlar için mükemmel bir dağıtım sistemidir. Bu ürünün zaman içinde bu kadar popüler olmasının nedeni, evde spa benzeri bir ortam yaratabileceğiniz ve farklı koku veya amaçlar için yağları değiştirebileceğinizdir. En iyi yanı, bu ürünü kullanarak kendi kişisel kokularınızı oluşturabilir ve dağıtabilirsiniz – herhangi bir toksik bileşene ihtiyaç duymadan veya kullanmadan. Bu bölüme girmek isteyen biriyseniz, elektrik ve ısı bazlı (mumlarla çalışan) difüzörlerin bir karışımını satabilir ve envanterinizi müşterilerinizin seçebileceği şekilde stoklayabilirsiniz. Esansiyel yağları ve tütsü çubuklarını farklı amaçlar için kullanmak – destress kit, canlandırıcı kit vb. – satışları artırmak için iyi bir fikir olabilir. Sağlıklı ve iyi yaşamla birlikte daha iyi ve sürdürülebilir bir yaşamın teşvik edilmesiyle, esansiyel yağ difüzörleri gibi ürünler bir süre daha trend olacak.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 55: CHARCOAL BEAUTY ÜRÜNLER

Baktığımız her yer – Facebook, Instagram ya da hatta gerçek mağazalar (hem çevrimiçi hem de tuğla ve harç) kömür güzellik ürünleri satıyor. Bu ürünler, birkaç faydası olan aktif kömürün varlığına sahiptir: Diş macunu tüplerinde, doğal beyazlatıcı bir ajan olarak işlev görür, yüz yıkamada temizleyici olarak işlev görür ve en popüler kömür güzellik ürünlerinden biri soyma maskeleridir. Bunların hepsi sosyal medyadaki öfke ve Instagram ve YouTube gibi platformlardaki etkileyici ürünler açıkça tercih edildi. Satıcıların tarafında, kömür güzellik ürünleri son zamanlarda güzellik ve makyaj alanında en çok satan çevrimiçi ürünlerden biri olmuştur. Eğilim, bu yıl da devam ediyor, hem müşterilerden hem de etkileyicilerden gelen destekle.

BAŞLANGIÇTA İŞ FİKİRLERİ # 56: 360-DERECE KAMERALAR

Fotoğrafçılık o kadar geniş ve çeşitli bir kesim ki neredeyse her şey için bir niş var – fotoğrafçılık stiliyle ilgili olanlar ve bu durumda fotoğrafçılık tekniklerine özgü olanlar. Sektördeki en yeni trendlerden biri 360 derecelik kameralardır. Başlangıçta, fotoğrafçılar yazılımı kullanarak çok sayıda yüksek tanımlı fotoğraflar çeker ve bunları bir araya getirirler, ancak son zamanlarda 360 derecelik bir manzarada çekebilecek kameralar (hem fotoğraf hem de videolar) kolayca kullanılabilir hale gelirdi. Bu kamera cinsleri de çeşitli tarzlarda ortaya çıkıyor, ancak çoğu işi yapmak için iki balık gözü lens kamera kullanıyor. Bununla birlikte, farklı faaliyet türlerinin farklı kameralar gerektireceğini, bu nedenle bu pazardaki potansiyel bir iş insanı olacağını belirtmek önemlidir. Daha geniş bir kitleye hitap etmek için farklı model ve tiplerde (pil ömrü ve çözünürlük modelden modele değişir) stok yaptığınızdan emin olmalısınız. Ayrıca, canlı akış yetenekleri, 4K çözünürlük, vb. Gibi diğer ayrıntılara da dikkat edin. 360 derecelik kameraların eğilimli olmasının ve daha uzun bir süre boyunca iyi performans göstermesinin önemli nedenlerinden biri, aslında “geleceğe dönük olmaları” ”. 360 derecelik format, Sanal Gerçekliğe ve yakın gelecekte tüketiciler için olası uygulamalara sadık kalıyor. 360 derecelik kameraların trend olmasının ve daha uzun bir zaman dilimi boyunca iyi bir şekilde gerçekleştirilmesinin öngörülmesinin ana nedenlerinden biri, esasen “geleceğe hazır” olmalarıdır. 360 derecelik format, Sanal Gerçekliğe ve yakın gelecekte tüketiciler için olası uygulamalara sadık kalıyor. 360 derecelik kameraların trend olmasının ve daha uzun bir zaman dilimi boyunca iyi bir şekilde gerçekleştirilmesinin öngörülmesinin ana nedenlerinden biri, esasen “geleceğe hazır” olmalarıdır. 360 derecelik format, Sanal Gerçekliğe ve yakın gelecekte tüketiciler için olası uygulamalara sadık kalıyor.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 57: KETO FOODS

Ketojenik diyet, yüksek yağlı, yeterli proteinli, düşük karbonhidratlı bir diyettir. Diyet vücudu karbonhidratlar yerine yağları yakmaya zorlar ve son birkaç yılda oldukça popüler hale geldi. Fitness ve sağlıklı gıda endüstrileri sürekli olarak yeni çağdaki solgunlukların şişmesiyle etkilenirken, keto diyet bazı sağlam tıbbi desteklere sahiptir ve bu nedenle bir süre kalmıştır. Keto ürünleri için bir yer var ve oldukça sağlam bir tüketici tabanına sahip. Bu boşluğa girebilmek için, uygun gıdalar dünyasına, bu tür yiyecekleri oluşturan bileşenlere ve alternatif besin kaynaklarına derinlemesine girmeniz tavsiye edilir. Bir kere asıldığınızda, ödediğiniz para oldukça büyük olabilir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 58: AKILLI AYDINLATMA VE AKILLI IŞIKLAR

Çocuklar olarak, hepimiz büyük olasılıkla hepimiz koltukta ya da yataktaki rahat pozisyonumuzdan ışıkları açmak ya da kapatmak için kalkmamamız gerektiğini diledik. Sadece alkışlayabilseydik ve işte diledik! İş bitmiş. Gelecekteki arkadaşlara hoş geldiniz! Sadece alkışlamaya cevap veren akıllı ışıklar değil, aynı zamanda akıllı aydınlatma sistemleri ve akıllı ışıkların tüm dünyası var. Bunlardan birkaçı, çevre dostu aydınlatma, ışıklar için otomatik zamanlama, ruh hali ayarları ve renk kontrolü, wifi ile bir yerde aydınlatma sistemine uzaktan erişim, hareketli aydınlatma ve daha fazlasını içerir! Sektördeki seçenekler ikincisi arttıkça, tüketici tabanı da artıyor. Müşteriler daha sürdürülebilirlik odaklı hale geldi ve akıllı ışık şirketlerine sunulan ürünlerle yaratıcı olmaları için bir talep yarattı. Müşterileri dinleyin, Zaten mevcut olmayan bir ürünü ya da mevcut bir ürünün çimdik versiyonunu oluşturma ve bu niş içinde başarı gördüğünüzden emin olabilirsiniz. Akıllı aydınlatma, yakın gelecekte evlerin geleceğidir ve mümkün olduğunda sektöre atlamak iyi bir fikirdir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 59: BLUETOOTH & WIFI HOPARLÖRLERİ

Bluetooth hoparlörler uzun süredir var gibi gözükmeye devam ediyorlar, ancak hala çörek gibi satılıyorlar ve şimdi Amazon ve Google gibi şirketler ev / ofis ortamınızda çevrimiçi ekosistemler oluşturmaya çalışıyor, wifi hoparlörler de oldukça hızlı bir şekilde popülerlik kazanmaya başladı. Bluetooth SIG CEO’su Mark Powell yaptığı açıklamada , “Bluetooth teknolojisi yol haritası, endüstride yenilikçiliğin katalizörü olma yolundaki misyonumuzun güçlü bir ifadesidir” dedi. “Bluetooth, sayısız geliştirici ve üretici tarafından IoT için tercih edilen bağlantı çözümü olarak kabul edildi. Yakında ekleyeceğimiz yeni işlevsellik, IoT teknolojisinin omurgası olarak Bluetooth’u daha da sağlamlaştıracak. ” ( Dealerscope). Açıklama, Bluetooth ve wifi teknolojilerinin bir süre civarında olacağı ve bu nedenle de olması gereken avantajlı bir sektör olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 60: VÜCUT SİLİMLERİ (“DUDE WIPES”)

Erkek hijyeni, gerçekten hakettiği ilgiyi göremeyen bir niş. Daha büyük üreticiler genel hijyen kategorisi için mendillere odaklanmaktadır, ancak daha küçük üreticiler kendileri için niş bir pazar için mendil olarak büyük bir fırsat olduğunu fark etmişlerdir. Bu, küçük üreticilerin tüketici tabanı oluşturmasını ve sadece mendilleri değil, çeşitli erkek hijyen ürünlerini sağlamasını sağlar. “Dostum mendilleri”, kamp ve açık hava etkinliklerinden hoşlananlardan, yoğun kentsel yaşam tarzına sahip olanlara ve çok fazla işleyenlere kadar, genel olarak insanlara yöneliktir. Gövde mendillerinin, Hızlı Tüketici Tüketici Ürünleri (FMCG) grubuna girerken düzenli olarak satın alınması gereken bir ürün olması nedeniyle, üreticiler “ömür boyu müşteri” üretmektedir. Bir satıcı için bu, proje için otomatik yeniden sıralama veya abonelik kutuları anlamına gelebilir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 61: BAMBU DİŞ FIRÇALARI

Minimalizm, birçok insan için giderek artan bir yaşam tarzı seçimi haline geldi ve çevre bilincine sahip olarak büyümeye devam eden bir eğilim. Bu, müşterilerin tipik tüketim mallarına daha sürdürülebilir alternatifler aradıkları ve bilinçli olarak bu tür seçimler yaptıkları gerçeğiyle birleştiğinde, listeye bambu diş fırçaları veya harika başlangıç ​​fikirleri gibi ürünler de koyuyor. Bu ürün bir süredir popülerlik düzeyinde olsa da, hala zirveye ulaşmadı, bu da oyunda bambu diş fırçası gibi sürdürülebilir ürünler satan bir işe girmenin belki de iyi bir fikir olduğunu gösteriyor. Siz bu sırada, gelecekte diğer hangi büyük pazarların potansiyel olarak zarar görebileceğini görmek için “sıfır atık” eğilimine bakın – sabun, deterjan, saklama kapları, ambalaj? Orada çok fazla seçenek var! Sürdürülebilirlikten yararlanmak, kazançlı bir iş yolu değil, aynı zamanda kendini iyi hissetme faktörüne sahiptir ve çevre dostu ya da trend meraklısı girişimcilerin yeni çağına neredeyse dayanılmaz hale gelmesini sağlar.

BAŞLANGIÇTA İŞ FİKİRLERİ # 62: YENİLİK ÇORAPLAR

Çorap. Evet, doğru okudun. Çoraplar hemen hemen her zaman trend olan dökmeyen ürünlerden bir başkasıdır. Bir düşünün – sıradan bir ürün olmasına rağmen, yine de bir tatil hediyesi ürünü olarak sınıflandırılabilir. Aslında, yenilik çorapları, özellikle tatillerde, birkaç yıldır trend izlemektedir. Mükemmel bir ürün – rahattır, cinsiyet, yaş veya stille sınırlı değildir ve moda ve stil açısından da basittir. Ancak akılda tutulması gereken tek şey, yenilik çoraplarının büyük bir niş olmasına rağmen, normal çorapların çok daha fazla rekabete sahip olması ve pazarın kendileri için doymuş olmasıdır. Yenilikçi çoraplar, pazar hala büyümekte olduğu için normal olanlara mükemmel bir alternatiftir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 63: GECE YÜZ MASKELERİ

Güzellik ve cilt bakımı endüstrisi, belki de her zaman bir “trend pazarı” olarak bulunacak bir şeydir, bu yüzden girişimcileri güzellik ve cilt bakım işlerine başlaması için sürekli olarak çekmektedir. Piyasadaki en son soluklardan biri gece maskeleridir. Tıpkı pazarın fırtına ile yakaladığı ve en sıcak trend ürünlerden biri olan kömür yüz kabukları ve maskeleri gibi, gece maskeleri de bir sonraki “sıcak ürün” haline geldi. Bir güzellik ve cilt bakımı işi kurmayı planlıyorsanız, ürünlerinizin cephaneliğine gece maskeleri eklemek hiç akıllıca olmamalıdır.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 64: SHAPEWEAR

2022 yılına kadar satışlarda 5,6 milyar dolarlık bir projeksiyonla, kesinlikle bir şekillendirme başlangıcı inşa etmekle ilgilenmelisiniz. Bu ürünlerin çok yönlülüğü, satıcının üzerinde birden fazla niş ve pazarda sınıflandırmasını ve buna göre satış yapmasını sağlar. Shapewear birden fazla stilde gelir – bazıları giyinin altına giyilebilir, bazıları bitti, bazıları iç çamaşırı biçiminde gelir. Envanterinizde stoklamak için hemen hemen her stil, renk ve bedeni bulabilir ve müşterilerinizin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Büyük moda evleri ve elbise gibi giyim eşyası markaları ile müşterilerin, onlara daha ince bir siluet sunan ürünleri takip etmeye devam ettiği açıktır – bu eğilim bir süre boyunca hiçbir yere gitmiyor.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 65: TELEFON AKSESUARLARI

Akıllı telefonun gelişiyle birlikte yeni bir pazar kuruldu. Bu pazar aynı zamanda ev dekorasyonu, moda vb. Gibi üst düzey yarışmacılar arasında kendisi için sağlam bir temel oluşturan bir niş içeriyordu – bu niş telefon aksesuarları. Bu niş içindeki ürünlerin çeşitliliği inanılmaz derecede çekici ve çoğu zaman yalnızca telefon aksesuarları satan mağazalar oluşturuyorlar. Ürünler akıllı telefon kılıflarından ekran koruyucular / koruyucular, şarj cihazları, USB tipi dönüştürücüler, etiketlerden kulağa (hem kablolu hem de kablosuz türde) kadar birkaç ürün arasında değişebilir. Akıllı telefonlar zaman içinde ne kadar fazla gelişirse, ürünlerden müşteri memnuniyetini artırmak için o kadar fazla aksesuar üretilecektir. Projeksiyonlar, 2022 yılına kadar yaklaşık 100 milyar dolarlık bir satış bonusu olduğunu gösteriyor ve bu da onu bir altın madeni yapıyor. Ancak bu pazardaki sorun, son derece doymuş olması ve çok fazla rakip olması. Son derece niş bir ürün fikriniz yoksa, mağazanızın bile fark edilmemesi ihtimali vardır. Bu alanda başarı elde etmenin anahtarı, kaliteli ürün, etkili bir pazarlama kampanyası, mükemmel müşteri hizmeti ve tutarlılığın doğru kombinasyonuna sahip olmaktır.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 66: ANAHTARLAR İÇİN KARO GPS İZLEYİCİLER

Bu küçük teknoloji külçeleri işlevselliklerinden dolayı son derece popüler hale geldi. Döşeme takılı herhangi bir nesneyi bulmayı kolaylaştıran sezgisel bir uygulamayla eşleştirilen Bluetooth izcidir – anahtarlar, cüzdanlar, çantalar, vb. Bu ürünün başarısının anahtarı basit – basit bir Bir problemin çözümü hemen hemen herkes bir noktada karşı karşıya. Bluetooth teknolojisinin günlük hayatımıza daha fazla dahil olması, müşterilerin aradığı basit başlangıç ​​fikirlerine bakmak mantıklı olacaktır.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 67: ATEŞLİLİK

Athleisure, yalnızca atletik amaçlar yerine günlük bir görünüm olarak giyilen aktif aşınma olarak tanımlanmaktadır. Bu kategori, müşterilerin tam olarak giyimde aradıkları konfor ve dayanıklılığı vurgular. Bir satıcı olarak, tozluk, eşofman altı, tişört, ayakkabı, çorap, saç bandı, spor sütyenleri, vb. Gibi birden fazla ürün satabileceğiniz için geniş bir kapı açar. kalmak için burada. Bu niş, ayrıca spor ve fitness veya sağlık ve bütünsel yaşam gibi diğer pazar segmentlerine de harika bir giriş noktası sağlar. Instagram ve Pinterest gibi sosyal medya platformları ile atmosferi daha da popüler hale getiriyor ve benzer ürünleri tanıtan etkileyicileri ile trend bir süre daha sürecek.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 68: MINIMALIST WATCH

Minimalizm trendinde kökleri olan bir diğer ürün kategorisi ise minimalist saatler. Sosyal medya bu ürünü son derece popüler hale getirdi ve etkileyiciler de bu konuda büyük rol oynadı. Bu boşluğu doldurmaya ya da keşfetmeye karar verirseniz, etkileyici reklam ve pazarlama kampanyaları yapmak için etkileyicilerin segmentte sahip olduğu gücü kullanabilirsiniz. Bu kesinlikle markanızla olan ilişkinizi artıracak ve satışlarınızı artıracaktır. Her yıl dünya çapında bir milyarın üzerinde saat satılıyorsa, paranızı tam anlamıyla bu başlangıç ​​fikrine koymak güvenli bir bahis olacaktır.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 69: NOOTROPICS (SMART DRUGS)

Nootropics – aynı zamanda akıllı ilaçlar olarak da adlandırılır – odaklanmanıza, daha net düşünmenize ve daha çok çalışmanıza yardımcı olur. Tim Ferris gibi popüler yüzler, 2015 yılında görece yeni bir dönem için pek çok kişiyi tanıttı ve o zamandan beri ateşe yeni bir yakıt katmış gibi görünüyor. Akılda tutulması gereken bir şey, nootropiklerin şu anda çoğunlukla düzenlemeye tabi olmayan bir pazar olduğudur. Bunu dikkatlice potansiyel bir başlangıç ​​fikri olarak düşünmek ve düzenlemeye tabi olmayan hapları halka açık bir şekilde satmadan önce araştırmanızı yapmak istersiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 70: ARKA PAKETLER

Sırt çantaları son zamanlarda giderek daha popüler hale geldi. Bunun bir kısmı, Kickstarter gibi kitle fonlaması platformlarında ve mükemmel şehir sırt çantasını yaratma misyonlarında işe alımlara yatırılabilir. Çalışmak için sırt çantalarının taşınması yeniden güzelleşti ve şimdi bu ürünlerde bulunabilecek birkaç stil ve araç var. Kentsel banliyö eşyalarını koruyan yeni hırsızlık önleyici sırt çantaları ya da ileri teknoloji kent paketlerinin takip sistemleri ve batarya şarj etme yetenekleri, yeni bir çağda geri dönüş olarak görülen bir ürün için kullanılmaya başlandı. -Okul özel Ağustos-Eylül, okula dönüş süresi kesinlikle en yüksek satış süresi olsa da, bu, ürünün artık yıl boyunca satmayacağı anlamına gelmiyor. Farklı yaş gruplarına yönelik farklı hatlar stoklayabilir ve satabilirsiniz,

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 71: CHATBOT İŞ

Sohbet botları giderek daha popüler hale geldi ve kullanımları katlanarak arttı. Sosyal medya sayesinde, insanlarla aşırı hızlı bağlantı kurma fırsatımız var; Ne artık toplumda cevaplar ve cevaplar için bekleyecek bir ihtiyaç, ne de oda var. AI destekli sohbetlerin kullanımını artıran en büyük faktörlerden biri budur. İşletmeler şimdi özellikle müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda sistemleri otomatikleştirmek için sohbet kullanıyor. Chatbotlara olan talebin artması nedeniyle, bu “dijital ürünleri” yaratan birçok işletme hızlandı. Bunun gibi bir ürün için öğrenme eğrisi oldukça dik olsa da, ödüller ve kazançlar buna değer! ManyChat ve ChattyPeople gibi platformları kontrol ettiğinizden emin olun işlerinin nasıl yürüdüğünü görmek ve başlangıç ​​fikrinizin nasıl gelişebileceği hakkında bir fikir edinmek için.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 72: ABONELİK KUTUSU İŞLETMECİLİĞİ

Abonelik kutuları yıllardır civarındadır, ancak son zamanlarda bu ürünlerde bir patlama yaşanıyor gibi görünüyor. Abonelik kutusu, içinde niş belirli güzelliklere sahip müşterilere aylık olarak gönderilen bir temel “kutu” bulunan bir üründür. Bu model aynı zamanda, genellikle bu süreçte meydana gelen ve oldukça iyi bir satış hunisi olabilen yükselme nedeniyle de işe yarıyor. CrateJoy gibi platformlar bu abonelik kutusu işletmelerini tüketicilere bağlar. Eğlenceli gerçek: Çevrimiçi olarak 25 milyondan fazla abonelik kutusu web sitesi var ve hala% 3000 oranında büyüyor!

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 73: AKSESUAR AKSESUARLARI

Pek çok işletme için, gelecek yıllarda satış yapmak için mükemmel bir başlangıç ​​fikri bulma konusunda en büyük fırsat pencerelerinizden biri olacak. Tüketicilerin günlük rutinlerine gittikçe daha fazla teknolojik ürün eklemesi, bu cihazları daha şık, düzenli ve işlevsel hale getirmek için bu cihazlara erişimde daha fazla ilgi duyuyor. Bu aksesuarlar, telefon, bilgisayar, kamera, dron vb. Cihazlara kendi tarzlarını ekleyebilir veya bu aksesuarlar, yerleştirme istasyonları, güç bankaları gibi bir cihazla düzenli olarak kullandığınız bir ürünün daha şık bir sürümü olabilir. kablolar, şarj cihazları vb. Bazı popüler aksesuar öğeleri arasında iPhone, AirPod Skins’e ek işlevler ekleyen iRing bulunurApple Airpod’lara stil ve koruma katın, hatta dronlarve Airpod ipi çıkartma için bile kazak ekleyin . Evet. Bunlar bir şey. Şık, şık, modern ve fonksiyonel aksesuarlar için talepten yararlanın ve mevcut bir cihazı veya aksesuarı daha iyi hale getiren yeni bir ürün oluşturun. Bu yaklaşımın güzelliği karmaşık olmak zorunda olmamasıdır. Her gün kullandığınız cihazları ve ne küçük aksesuarların işlev görmesini veya daha iyi görünmesini sağlayacağını düşünerek biraz zaman harcayın. Tekerleği burada yeniden icat etmeniz gerekmiyor, sadece mevcut cihazları daha iyi hale getiren kullanışlı, işlevsel, ilginç veya özelleştirilebilir eklemeler hakkında düşünün.

BAŞLANGIÇTA İŞ FİKİRLERİ # 74: MAKİNE BİLEŞENLERİ VE ÇALIŞTIRMA İŞLEMLERİ

Bunların hiçbiri, insanların daha önce hiç duymadıkları yeni icatlar değildir, ancak yükseliş eğilimleri, nihai tüketiciye teslim edilmelerinden kaynaklanmaktadır. Tüketicilerin makro besin alımlarıyla ilgili olarak kendilerini ilgilendiren insanlar gittikçe daha yaygın hale geliyor, çünkü halkın çıkarları hızla sağlıklarına, diyetlerine ve refahlarına doğru kayıyor. Makro besinler yeni bir şey değil, tüketiciler sadece yeni ilgilendiler. Bu, gıda ürünlerinin makro besinlerini pazarlama kampanyalarının ön saflarında ilan ederek bu tüketicilerle bağlantı kurmak isteyen markalarda bir yanıt vermeye başladı.

Protein tozu, egzersiz yaptıktan sonra kasların onarılmasına yardımcı olan iyi bilinen bir antreman arttırıcısıdır, ancak yeni bir şey değildir. Uzun yıllardır ana akım trendlerin bir parçası olmuştur, ancak, antreman arttırıcı toz pazarı yeni bölgelere kaymaya başladı: Antrenman öncesi tozlar. Yaygın olarak “egzersiz öncesi” olarak adlandırılan egzersiz öncesi tozlar, pazarda bir yer açmaya başlamıştır.

Protein tozları genellikle kas onarımına yardımcı olmak için antrenman sonrası tüketilirken, antrenman öncesi antrenmanlar antrenmandan önce tüketilmeli ve bireylere verimli antrenmanlar yapmalarına yardımcı olacak bir enerji vuruşu verilmelidir. Basit bir ürünün bu yenilikçi teslimatı, son tüketiciye satış yapmanın ustaca bir yoludur.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 75: YATIRIMLAR

Bir şilte, başlangıç ​​fikirleri ürün listesine garip bir şekilde görünebilir gibi görünse de, tamamen mantıklı geliyor. Sadece yataklara neredeyse her zaman bir talep gelmiyor, aynı zamanda teknolojinin evrimi ile sıradan gündelik nesneler de çekici iş fikirlerine dönüştü. Yeni yatak türlerinden yalnızca birkaçı, uyku ve uyku sağlığınızı izleyenleri, yazları serinleyen ve kışları ısıtan, otomatik kahve makineleri ile bağlananları otomatik ısı ayarına sahip olanları içerir. Dahili titreşimli alarm sistemine sahip, sadece birkaçı. Şiltelerin yararları bile farklılık gösterir, bazıları ortopedik iyileşmeye yardımcı olur, bazıları ise uyku bozukluklarına yardımcı olur; seçimler çok geniştir ve teknoloji sürekli olarak gelişmektedir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 76: 3D BASKI

3D baskı, ana iş ve tüketicinin günlük yaşamının bir parçası olma yolunda ilerliyor. Uzun süredir fütüristik bir deney gibi gözüküyordu, ölümlülerin sadece hayal edebildikleri ancak bir 3D yazıcıya sahip olmanın bir gerçek olabileceği zaman geldi. Teknoloji ve gelişme nihayet bazı tüketicilerin satın alması için ulaşılabilir bir öğe haline geliyor. Ana akım piyasa için henüz haklı bir alım olmamıştır, ancak yıl boyunca büyümenin ve büyümenin sıçramalarını görmeyi beklemekteyiz. İlerlemesine göz kulak olun ve bu başlangıç ​​fikrinden yararlanarak tüketicilerin hayatının aktif bir parçası haline geldiğinde fikirlerinizi hayata geçirmeye başlayın. Teknolojik bilgi birikimine veya kendi 3D yazıcı işinizi kurma yoluna sahip olmadığınız muhtemelen, bu yüzden uzmanlara bırakın ve aksesuarlara odaklanın. Kitlelerin hayatlarına girdiğinde, deneyimi daha da güzelleştiren eklentiler için can atıyorlar.

STARTUP BUSİNESS IDEAS # 77: AKTİF TATİL

Belki de yükselen fitness endüstrisi, yaşam tarzlarının bir parçası olarak çalışmaya öncelik veren bin yılların sayısı veya aktif bir emekliliğini sürdürmek isteyen artan emeklilerin sayısı sayesinde, ancak geçtiğimiz yıllarda aktif tatiller yükselen bir trend olmuştur. Ailelerin, arkadaşların ve çiftlerin normalde okyanusu rahatlattığı ve lezzetli yiyecek ve içeceklerin tadını çıkardığı sıcak bir iklimde tatil yapmak yerine, aktif tatiller bir miktar seyahat, rahatlama, fitness ve sağlıklı yaşamı bir arada bulunacak. Aktif tatiller, tatilcilerin sıradan yaşamdan uzaklaşırken ve tropik bir ortamın tadını çıkarırken fitnes ve sağlık hedefleriyle yolunda kalmalarını sağlar. Şu anda aktif tatil sunan en iyi şirketlerden biri The Body HolidayMüşterilere toplam bir sağlıklı yaşam deneyimi vaat eden St.Lucia’da. Etkin tatillere ev sahipliği yapabilir veya liderlik yapabiliyorsanız, bunun için gidin! Değerleri gerçekten konumlarından ve sundukları faaliyet ve olanaklardan kaynaklanmaktadır, bu nedenle bunu aklınızda bulundurun. Bu sizin uzmanlık alanınızda değilse, aktif tatil sağlayıcılarına veya aktif tatillere katılan müşterilere dişli, aksesuar veya cihaz sağlama konusunda bir iş kurun.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 78: VEGAN FOODS

Veganlık artık sadece bir trend değil, artan sayıda insan için yaşam tarzı veya kültürel bir seçim. Vegan gıda endüstrisi hızla yükseliyor ve henüz ana akım olmadığından çok fazla gelişme potansiyeli olan bir pazar. Soya ürünleri veya vegan “et”, ev eşyalarına vegan alternatifleri ve hatta vegan restoran zincirleri olsun – çok fazla keşfedilmemiş potansiyel var. Kentsel nüfusun büyük çoğunluğu için mevcut olan tüm yiyecek seçeneklerini ve seçeneklerini düşünün – şekerleme ürünleri, çeşniler, gurme tatlılar, eve getirilen et kesimleri, tarif kitapları, web sitesi ve kanallar – bu sonsuz bir dünya. Vegan sektörü için bu ürün ve hizmetlere alternatifler bulmak vegan gıda endüstrisinde sağlam bir işletme için bir temel oluştururken, bu segmentte kendi girişime girmenize ve oyunuza başlamanıza yardımcı olabilir.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 79: ENAMEL PINS

Emaye pimleri birkaç yılda bir tekrarlanan ve birkaç on yıldan beri devam eden trendlerden biri gibi görünüyor. Bugünlerde, emaye pimleri, kendi pimlerinizi tasarlama ve kişiselleştirme kabiliyeti ve kolaylığı nedeniyle tekrar trend olmaktadır. Bu iğneler, çantalardan ceketlere, tişörtlere vb. Her şeyi çekiştirdikleri için harika bir moda aksesuarıdır. Küçük olabilirler ve hala ifade parçaları olarak adlandırılabilirler. Emaye pimleri ise, özellikle STK’lar veya özel bir şeyleri temsil ettiklerini göstermek isteyen kişiler tarafından da kullanılmaktadır. Bunun gibi küçük bir ürün, bir belirteç veya belirli bir mesajın aracı olabileceği için büyük sosyal ve kültürel öneme sahiptir. İdeal olarak, bunları kendi başlangıcınızda satmak için güçlü bir pazarlama kampanyası oluşturmak ve belki de fandomları, yaşam tarzı gruplarını ve popüler kültür meraklılarını hedeflemek isteyebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ ​​İŞ FİKİRLERİ # 80: VİDEO GÜVENLİK KAMERALARI VE KAPI

Fiziksel güvenlik endüstrisi hızlı bir şekilde büyüyor ve yakında herhangi bir zamanda yavaşlama görünmüyor. Bir süredir açık olan bir şey, tüketici teknolojisinin güvenlik endüstrisindeki inovasyonun engellerini nasıl bastırdığı. Biyometriden uzaktan izlemeye kadar her şey için orada bir pazar var. Video güvenlik kameraları ve kapı zilleri, bu segmentte giderek daha popüler hale gelen araçlardan bazılarıdır – ve bunun iyi bir nedeni var. Tüketiciler güvenliği daha ciddiye almaya başladılar ve bu uzun zamandır etrafta olacak ve teknolojideki gelişmelerle birlikte gelişen bir ideoloji gibi görünüyor. Bu sektöre girmek gerçekten çok fazla araştırma ve pazardaki trendlere ayak uydurma becerisine ihtiyaç duyacaktır – ancak bunu başarabildiğinizde, bu inanılmaz kazançlı bir başlangıç ​​nişi olabilir.

Sonuç

İşte size, para kazanabileceğiniz 80 başlangıç ​​fikri! Farklı pazar segmentlerine yayılan bu kadar geniş seçenek yelpazesiyle, umarım bir sonraki başlangıç ​​fikrinizi bulabilir ve bir para kazanma makinesine dönüştürebilirsiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bu denli açıklayıcı ve uzun bir yazı yazdığınız için gerçekten kendi adıma teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu