İş Fikirleri

Yarı Zamanlı İş Fikirleri

Yarı Zamanlı İş Fikirleri,Yazarlar, iş arayanlar, girişimciler, vb. Tarafından sıklıkla kullanılan bir deyim. Kısmen fazladan para kazanmak isteyen tam zamanlı işlere sahip olanlar, yarı zamanlı yan koşular için mükemmel adaylardır. Yarı zamanlı işlerde çalışanlar bile bir başkasını almaktan yararlanabilir. İşte 12 yarı zamanlı işletmelerin bir listesi.

Temizlikçi

Evin temizlenmesi, bir başkasına bırakılan ve itilen işlerden biridir. Bu ihtiyaçtan yararlanmak için yarı zamanlı bir iş arayan birisi için büyük bir fırsat var. Care.com ve Craigslist gibi web siteleri, reklamınızı yayınlamak için mükemmeldir. Haftalık ciroya sahip bir sahil veya turizm kasabasında yaşıyorsanız, daha az sayıda evi temizleyebileceğiniz, ancak daha tutarlı bir çalışmaya sahip olduğunuz için, ek bir bonus bulunmaktadır.

Marketplace satıcısı

Zanaattan hoşlanıyorsanız veya artık istemediğiniz şeylere sahipseniz, bunları Etsy veya eBay gibi bir pazarda satmak ekstra para kazanmak için harika bir yoldur. İstediğiniz kadar çok veya az zaman ayırabilirsiniz ve listeler genellikle ücretsizdir, ancak her sitenin kendi satıcı yönergeleri ve politikaları olacaktır.

Fitness eğitmeni

Bu, bir fitness eğitmeni veya yoga öğretmeni olmak için bir sertifikasyona ihtiyacınız olduğu için biraz daha derinlemesine, ancak bir kez buna sahip olduğunuzda, spor salonlarında öğretmenlik yapabilir, etkinlikler düzenleyebilir veya özel dersleri bile barındırabilirsiniz. ACE veNASM gibi birçok farklı sertifikasyon programı vardır .

Kişisel alışveriş

Giysiler, bakkaliye veya ev dekorasyonu için olsun, bazı insanlar sadece alışveriş yapmaktan nefret ediyor. Bu, moda tutkunu becerilerinizi sunmak ve onların alışverişini yaparak başkasının hayatını kolaylaştırmak için mükemmel bir fırsat sağlar. Ev temizliği gibi, reklamınızı Thumbtack gibi yayınlayabileceğiniz ve hizmetlerinizi, bölgenizdeki yerliler için küçük bir yardıma ihtiyaç duyan sitelere yönlendiren siteler vardır .

Bilgisayar tamiri

Bilgisayar sorunlarını teşhis edip düzeltebilen özel bir kişi alır. Bu nedenle, pek çok insan bilgisayarlarını korumaya yardımcı olmak için başkalarına ödeme yapmaya isteklidir ve ortaya çıkan sorunları giderir. Eğer teknoloji meraklısıysanız, hizmetlerinizi – kişisel olarak veya sanal olarak- sunmanız, ekstra para kazanmak için harika bir yoldur.

Ev bakıcısı

Evin oturması, tatile giden insanlardan yararlanmak için mükemmel bir yoldur. İster bir hafta isterse bir ay olsun, bazıları evlerini bu kadar uzun süre yalnız bırakmak istemeyebilir, özellikle de evcil hayvanlar, bitkiler ve bahçeler varsa bunların alınması gereken sulanan veya önemli postalara ihtiyaçları varsa. Rover gibi siteler ve yine Thumbtack, hizmetlerinizi sunabileceğiniz yerlerdir.

Vergi hazırlama

Yılda bir kez gerçekleşen bir şey için, kesinlikle vergi yapmak için bir acıdır. Ama bu yapılması gereken bir görev. Kendi vergilerini yapmak için zamana sahip olmayan veya istemeyen insanlar fazladan yardım isterler ve tam zamanlı bir muhasebecinin veya mali danışmanın ücretini ödemek istemeyebilirler. Serbest vergi hazırlama hizmetlerinizi burada sunabilirsiniz.

Özgeçmiş yazarlığı

Mükemmel özgeçmişi yazabilme becerisi var. Eğer aldığın şeyin olduğunu düşünüyorsan, onlar için özgeçmişlerini ve bazen de bir kapak mektubu yazman için sana para ödeyecek insanlar var. Ayrıca, düzenli olarak serbest çalışanlar için özgeçmiş yazma hizmetleri de vardır.

Noter

Bu fırsat diğer yarı zamanlı konserlerden daha fazla takip gerektirirken, buna değer. Noter olmak için , eyaletinizin niteliklerini karşılamanız, başvuruda bulunmanız ve başvuruda bulunmanız, ücreti ödemeniz gerekir. Noter olmakla ilgili daha fazla adım vardır, ancak bir kez, noter malzemeleri satın alabilirsiniz, fiyatınızı belirleyebilirsiniz ve işinize başlayın.

Özel öğretmen

Okulda belli bir konuda mükemmel oldunuz mu? Başkalarına yardım edebilir misin, özellikle çocuklar? Özel ders sizin için olabilir. Ebeveynler her yerde, çocuklarının okulda mükemmel olmalarına yardımcı olacak yollar arıyorlar ya da biraz geride kalmışlarsa yakalayacaklar ve ders merkezleri çok pahalı olabilir. Bir reklamı yerel bir kağıda yerleştirmek, yarı zamanlı kariyerinize başlayabilir.

Ev Resimleri

Bir ev piyasaya çıktığında, emlakçılar gibi evsahipliği yapan evler bu kadar potansiyel alıcıların mekanın olanaklarını görselleştirebiliyorlar. Tasarım için bir gözünüz varsa, bu sizin için mükemmel bir iş olabilir. Potansiyel müşterileri göstermek için bir şeyiniz olması ve sahneye çıkmanız için dekore ettiğiniz odaların profesyonel fotoğraflarını çekin.

Bebek Bakımı

Bu sadece gençler için değil. Bir çok ebeveyn, çocuklarını göremedikleri zaman izlemeleri için daha yaşlı, daha olgun yetişkinler arıyor. Orada muhtaç ailelere site bağlayan orada çok sayıda hizmet var ve kendi arabanız var ve hafif ev işleri yapmak gibi bir e-posta adresi ve kendiniz hakkında bazı basit gerçekler kadar kolay.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu