Kadın

Fransız Manikürü (French Oje) nasıl yapılır

Bir Fransız ayak tırnağını boyamak için temel teknik tırnağının çoğu üzerine bir bant şeridi koymak ve açık kısmı beyaz cila ile boyamaktır.

Bir Fransız ayak tırnağını boyamak için temel teknik tırnağının çoğu üzerine bir bant şeridi koymak ve açık kısmı beyaz cila ile boyamaktır. Beyaz tırnak sanat kalemi uygulama üzerinde üstün kontrol sağlar ve kararsız elleri olanlar için mükemmel bir seçenektir. Talaşsız bir Fransız ayak tırnağı için, şeffaf bir üst kat ile bitirin.

Yarı saydam bir pembe baz kaplama, beyaz uç ile tırnağın geri kalan kısmı arasındaki kontrastı artırarak Fransız ayak tırnaklarının görünümünü iyileştirir. Her tırnağı taban kapla kaplayın ve devam etmeden önce kurumasını bekleyin.

Sarı, çıkıntılı veya başka estetik kusurları olan tırnaklar, opak bir pembe baz katın iki katmanından yararlanır. İkinci kattan sonra tırnaklara kurutma spreyi sıkın ve beyaz uçları boyamadan önce 30 saniye bekleyin. Tırnakları şeffaf bir üst kat ile kapatın.

Yapay elmas vurgulu tırnağı Fransız pedikürünüze görsel ilgi gösterin. Büyük ayak tırnaklarını boyayın ve kapatın, sonra beyaz ve pembe bölümler arasındaki sınırda küçük bir çizgi çizin. Geleneğe karşı daha cesur bir kırılma için, Fransız tekniğini diğer oje renkleri ile birlikte kullanın. Örneğin, ipuçlarını beyaz yerine kırmızı veya siyah yapın.

Bir önceki yazımız olan Tırnak Cilasını Nasıl Kaldırabilirim? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Oje inceltme nasıl yapılır?
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı