Müşteri Hizmetleri

Turkcell müşteri hizmetleri telefon numarası

Turkcell müşteri hizmetleri numaraları;Turkcell, yeni müşteri kaydı, üyelik açma, ekleme veya değiştirme, üyelik iptali, mevcut üyelik ile ilgili yaşanan sorunlar

Turkcell müşteri hizmetleri numaraları;Turkcell, yeni müşteri kaydı, üyelik açma, ekleme veya değiştirme, üyelik iptali, mevcut üyelik ile ilgili yaşanan sorunlar, kampanyalar hakkında bilgi alma ve teknik destek gibi konularda kullanıcılarına müşteri hizmetleri servisi üzerinden anlık olarak destek verebiliyor.

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI?

Türkcell müşteri hizmetleri servisine ulaşmak isteyen Turkcell kullanıcılarını 532’yi tuşlayarak arama yapmaları yeterli olacak. 7/24 hizmet vermektedir.

Lakin farklı bir operatör veya sabit hat üzerinden Turkcell Müşteri Hizmetleri Servis’ine ulaşmak isteyenlerin ise 0532 532 0000’ı aramaları gerekecek. 7/24 hizmet vermektedir.

TURKCELL MÜŞTERİ HİZMETLERİ’NE ULAŞMANIN DİĞER YOLLARI!

Turkcell’de Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmanın farklı yolları da bulunuyor. Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmanın diğer yollarını ise şu şekilde sıralayabiliriz.

– Canlı destek: Bu servisi sadece Turkcell müşterileri kullanabiliyor. Turkcell’in resmi sitesi üzerinden online işlemler servisine giriş yapan kullanıcılar Canlı Destek bölümünde anında Müşteri Temsicisi ile görüşme sağlayabiliyor.

– Facebook: Sosyal medya üzerinden müşterilerine destek veren Turkcell, Facebook DM üzerinden kullanıcılarının sorularını yanıtlıyor. Turkcell’in Facebook sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

– Twitter: Sosyal medya üzerinden müşterilerine destek veren Turkcell, Twitter DM üzerinden kullanıcılarının sorularını yanıtlıyor. Turkcell’in Twitter sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanılır?

Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak için tek yapmanız gereken 532 nolu numarayı telefonunuzdan çevirmek yeterli olacaktır. Ardından karşınıza telesekreter çıkacaktır, bu telesekreter size “neden Turkcell’i” aradığınızı sormaktadır. Bu telesekretere “Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum” cevabını veriniz. Ardından size tekrardan “ne gibi bir işlem yapacaksınız?” gibisinden bir soru soracaktır. Bu soruya “ben müşteri değil miyim” sorusunu sormanız durumunda direk olarak Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır

Bir önceki yazımız olan Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı