Nasıl Yapılır?

Siteye Mortgage Kredi Hesaplayıcısı Ekleme

WordPress'te bir ipotek hesap makinesi ekleme

Son zamanlarda okuyucularımızdan biri WordPress’te bir ipotek hesap makinesi eklemeyi sordu. Bir ipotek hesap makinesi, ziyaretçilere ait oldukları mülkün karşılanıp karşılanmayacağını görmek için ziyaretçilere izin verdiğinden, emlak web siteleri için kullanışlı bir araçtır. Bu makalede, WordPress’te kolayca bir mortgage hesap makinesinin nasıl ekleneceğini göstereceğiz.

Bu sayfada, kullanıcıların hesap makinesinin işlevselliğini anlamalarına yardımcı olacak ipotek hesaplayıcı alanlarında görüntülemek için varsayılan değerleri ekleyerek başlayabilirsiniz. Bu alanları boş bırakabilirsiniz, böylece kullanıcılar mülkün maliyetini hesaplamak için kendi değerlerini girebilirler.

Bundan sonra, mortgage hesap makinenizin temel işlevlerini değiştirebileceğiniz Hesap Makinesi Ayarları bölümüne ilerlemeniz gerekir. Bu ayarların birkaçı, faiz oranı dönemlerini, para birimi simgesini, para birimi kodunu, biçimleri, ödeme azaltma özelliğini etkinleştirmeyi ve daha fazlasını içerir.

Ardından, ödeme dönemi ayarlarını yönetmek için aşağı kaydırabilirsiniz. Bu ayarlar, kullanıcıların peşin ödemelerini periyodik olarak (yıllık, yarı-yıllık, üç aylık, aylık vb.) Hesaplamasına olanak tanır.

Belirli mülk hesaplamaları için sabit bir ödeme süresi de belirleyebilirsiniz ve diğer ödeme dönemi seçeneklerini gizler.

Mortgage Hesaplayıcısı

Ödeme ayarlarından sonra, düzen ve stil seçeneklerine ilerleyebilirsiniz. Buradan, ipotek hesap makineniz için bir tema seçebilir, stil ekleyebilir, duyarlılık ayarını etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bundan sonra, sonuçları nasıl görüntülemek istediğinizi ve hesap makinesi alanları için etiketler ekleyebilirsiniz.

İpotek hesap makinenizin görünümünü değiştirmek için kendi özel stil ayarlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Bu ayarları düzgün bir şekilde saklamak için Değişiklikleri Kaydet düğmesine tıklamayı unutmayın .

Kaydettikten sonra, bu sayfanın üst kısmında bir kısa kod görürsünüz . Bu kısa kodu, ipotek hesaplayıcısını eklemek istediğiniz herhangi bir postaya / sayfaya kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Web sitenizin kenar çubuğunda bir ipotek hesap makinesi eklemek istiyorsanız, Görünüm »Widgets sayfasına gidin ve Responsive Mortgage Calculator widget’ını kenar çubuğu widget’ınıza sürükleyin.

Bundan sonra, ipotek hesap makinesini hareket halinde görmek için web sitenizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu makalenin, WordPress’te bir ipotek hesap makinesinin nasıl ekleneceğini öğrenmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Emlak sitenizde daha esnek özellikler eklemek için en iyi WordPress emlak eklentileri listemizi de görmek isteyebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu