Saç Modelleri

En İyi Çin Saç Stilleri

Çin güzel sanatlar ve el sanatları ülkesidir; Bu nedenle, keyifli Origami sanatı kadın saçlarında da görülebilir. Dokunmalarıyla doğaçlama yapabileceklerini düşündükleri her şeyi yeniliyor ve yeniden yapılandırıyorlar. İşte burada, Çinli kuaförlerin var olduğu ve yeni bir çağa dokunan bazı kuaförleri var.

Kızlar için Çin Saç Modelleri

1. Kobra topuzu:

Tam olarak kobra çöreği olarak adlandırılan bu Çinli kesilmiş saç modeli, bir Çin savaşçı filminde ilk gösterime girdiğinde dünya çapında stilistler arasında bir devrim yarattı. Yapısı basit, bu görünüm saçınızın ucunu ayakta bırakarak bir topuz haline getirmenizi gerektirir.

2. Buddha Bun:

Buda çöreği, savaşçılarla savaşırken onlara zarafeti veren eski savaşçı ve prenses görünümünün bir birleşimidir. Buradaki topuz, etraftaki uzun saç tellerini bırakan tüm görünümün en önemli özelliği.

3. Saç Broş Etkisi

Bir saç broşunun saç yardımı ile taklit edilmesi, tanrı tarafından Çinli stilistlerin ellerinde verilen en eski hediyelerden biridir. Saça en karmaşık şekilde erişmek için güller, çiçek desenleri ve karakter motifleri yaparlar.

4. Çekiç topuz:

Çekiç topuzu, kadının küçük kafasına daha büyük bir boyut vermesine yardımcı olan eski bir Çin saç modelidir. İyi erişilebilir ve çok sıkışık, bu saç modeli düzeltmek için kolayca 2 saat sürer. Topuzun kafanın bir tarafında diyagonal olması gerektiğini unutmayın. Şeffaf saç tutucu, topuzun merkezini yakalamak için kullanılır.

5. Düz sarkma topuz:

Çin’in soylu kadınları doğurduğu dönemin tam ortasında, Moulin Rouge, düz sarkma topuz görünümüne ilham verdi ve fazlasıyla popüler hale geldi. Saça parlak bir pürüzsüzlük kazandırmak için çok miktarda balmumu ve jel kullanırlardı. Saçın önden meyilli katmanlarda üst üste binmesiyle, teller sarkan bir topuz oluşturmak için geri çekilir.

İlginizi Çekebilir
Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Kısa Dalgalı Saç Modelleri İçin En İyi Rehber

6. Kabarcık borulu yan midilli:

Kabarcıklı boru midilli, kadınların kız öğrenci midilli görünüşünü bağışladığı ve kendi rahatlarına göre ayarladığı yetmişli lütuftur. Başın her iki tarafında iki yan midilli yapmak, onları birbirinden en az 3 santimetre uzakta olan birden fazla lastik bantla bağlayarak onları parçalayabilir.

7. Yüksek yükseltme topuz:

Yüksek kaldırma topuzu, yarışmaya katılan kadının koridordan inerken verdiği tarz ifadesidir. Yüksek yükseltme topuzu, mevcut trendlerden biridir ve saçınızı kıvırıp, bir şerit yay veya çiçek bandı ile tutarak bir topuzun içine çekmenizi ister.

8. Kısa saç kıvırmak:

Bu günlerde kadınlar, daha kısa ve şirin bir görünüm için uzun tellerini kesmeye başladı. Onları fazla yenilikten mahrum etmesine rağmen, kısa saç bukleleri daha güzel görünmelerini sağlamak için hala bir seçenek olarak duruyor. Kısa saçlarınıza gereken sıçrama ve uzunluğu sağlayan yapay bir kıvrımdır .

9. İki örgülü saç kilidi:

Örgü yapılır ve güzel bir halat, zincir taklit veya örme zaman şık. İki örgülü saç kilidi, bir tutam üstte ve bir tutam aşağı tutularak iki kez örgü yapmanıza izin vererek doğal bir gevşek iplikler oluşturur.

10. Yörünge çevreleri:

Yörünge çemberleri antik saç stillerinden biridir ve ayrıca Çin’in fütüristik saç modeli olarak tahmin edilmektedir . Eski günlerde saçlarını küresel formda tutmak için teller ve çubuklardan faydalanırlardı. Ancak yeni çağın şafağında, bir sprey beklemeye devam etmek için harikalar yaratabilir.

Umarım Çin saç stilleri hakkındaki makaleyi beğenmişsinizdir! Hiç Çin saç kesimi denedin mi? Deneyimlerinizi bizimle yorumlar bölümünde paylaşın!

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı