Saç Modelleri

İlham Alabileceğiniz Uzun Dalgalı Saçlar

Sihirli dalgalar ile süper uzun saç – baştan çıkarıcı görünmek için daha ne gerekir? Şık düz saç stillerine henüz takıntılı değilseniz, bu sayfayı çok seveceksiniz. Burada, güzel uzun dalgaları büyüleyici bir şekilde göstermek için en iyi 50 saçın bir listesini hazırladık. Bunlar, sizi her yönden etkileyebileceğiniz gibi etkileyeceğinden de emin.

İşte uzun dalgalı saç modelleri ile gidelim:

1. Hacimli Taç ile Dokulu Yumuşak Dalgalar:

Katmanlı dalgalarinizin omuzlarınızı kucaklamasına ve uçlarının dışa doğru tüylenmesini sağlayın. Kısa çene uzunluğu yan patlama saç modeli oldukça çekici yaptı.

2. Yan Süpürme ile Jet Siyahı Yoğun Dalgalar:

Yan kısımdaki saçlarınızda yoğun dalgalar oluşturun ve rahatça omuzlarınızdan birinde dinlenmelerini sağlayın. Koroda, gözünüzün belli bir bölümünü kapsayan zarif bir yan süpürme seks çekiciliğinizi arttırmalıdır.

3. Kıvırcık Ends ile Ateşli Kırmızı Katmanlı Dalgalar:

‘Parlak, cesur ve güzel’ imza stilinizi en iyi tanımlayan şey ise, kıvrık uçlu bu dalgalı katmanlar tarafınızdan atlanmamalıdır. Çabanızdan en iyi şekilde yararlanmak için ateşli kırmızı gölgeye sadık kalın.

4. Dalgalı Noktalı Basit Orta Bölmeli Katmanlı Dalgalar:

Uzun dalgalı saçlı rahat bir görünüm elde etmek söz konusu olduğunda, bu herkes için ideal seçim olmalıdır. Sadece orta katmanlarınızı serbest bırakın ve ince bir görünüm için uçlarına doku verin.

5. Dağınık Saç Sarar ile Yüksek Dalgalı At Kuyruğu:

Tüm dalgalarınızı kronda çekin ve elastik bir bantla sabitleyin. Şimdi, birkaç saç teli alın ve yüksek at kuyruğunun tabanını onlarla örgütsüz bir şekilde sarın. Kesinlikle muhteşem! Öyle değil mi?

6. Güzel Poof ile Yarı Yüksek Dalgalı At Kuyruğu:

Bu cızırtılı görünüme kavuşmak oldukça kolaydır. Sadece saçları saçarak, çok fazla saç spreyi kullanarak büyük bir kabarıklık yaratın ve dalgaların geri kalanını yarı yüksek bir at kuyruğuna çevirin.

7. Yan Patlama ve Kıvırcık Uçlu Yan Parçalı Dalgalar:

Doğal olarak dalgalı saçlarınız varsa, güzel görünmesi için telaşlı şekillendirme tekniklerine gerek yoktur. Alaylı taç, uzun yan patlama ve kıvrık uçlar, ona farklı bir görünüm kazandırmak için yeterli.

8. Volumized Top ve Kısa Side Bang ile Dalgalı At Kuyruğu:

Hassas dalgalara sahip bu düşük at kuyruğu, sıkıcı bir saç modeli gibi görünebilir. Fakat onu kabarık üst kısmı ve bu hassas yan çarpmayla birleştirin, neden ona kolayca aşık olduğumuzu anlayacaksınız.

9. Kısa Yan Kısımlı Pürüzsüz Dalgalı At Kuyruğu:

Uzun dalgalı saçlar sizi son derece akıllı gösterebilir. Yapmanız gereken tek şey üst saçları düzeltmek ve alçak yan at kuyruğu oluşturmak. Neredeyse anında dalgalara sportif bir hava katacak.

10. Katmanlı Yan Örgülü Gevşek Dalgalar:

Sık katmanlı katman dalgalarınızın omuzlarınızda gevşemesine izin verin. Başınızın ön kısmına ince bir saç parçası sürün ve bir tarafını sabitleyin. Şimdi, işte size şık ve büyüleyici bir görünüm!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu