Saç Modelleri

Kalın saçlar için 20 şaşırtıcı kısa saç modelleri

Kim kalın saçı sevmez ki? Ancak uzun, tatlı saçları yönetmek oldukça zor olabilir.  Benim tavsiyem? Sadece kısa kes. Nefesini kesmeden önce beni dinle! Kalın kıllar, kısa kılların ihtiyaç duyduğu boyut ve dokuya sahiptir. Ve bugünlerde huzursuz ve şakacı kısa saç modelleri ile bugünlerde, bazılarının gözünüze çarpmış olması gerektiğine eminim.

25 çarpıcı kısa saç modeli bulmak için okumaya devam!

Kalın Saçlar İçin 20 İnanılmaz Kısa Saç Modelleri

1. Künt Dalgalı Bob

Jennifer Lawrence kusursuz bir tarza sahip ve bu listede onu numo uno yapan stil. Bu sarışın dalgalı bob ile tatlı kilitlerini göster. Künt uçları, çenesine dikkat çekerken saçlarına hacim ekler.

Nasıl Yapılır

Saçlarınızı saç maşası içinde yaklaşık 5 saniye tutarak kıvırın. Bukleleri fırçalayarak gevşetin ve dalgalı hale getirin. Saçınızı şekillendirmeden önce ve sonra saç spreyi sıkmayı unutmayın. Saçınızı bir tarafa koyun ve hacmini arttırın ve yükseklik ekleyin.

2. Lob

Emma Stone’un spor yaptığı bu topluluğu seviyorum. Harika gözüküyor! Uzun bob (kısaca ‘lob’) şu an talep ediliyor. İşyerindeki uzun saatler ve gece partileri için mükemmeldir. Hafifçe vurulan uçlar düz kilitlerini vurgular ve onlara mükemmel kavisli bir şekil verir.

Nasıl Yapılır

Saçınızı yıkayın ve yarıya kadar kurumaya bırakın. Saçınızın ısıya zarar vermemesi için fön makinenizi düşük veya orta dereceli bir ortamda tutun. Yuvarlak fırçanızı alın, saçınızla başınızın arasında tutun. Saçınızı aşağıya doğru fırçalarken ve uçlarından dışarı doğru hafifçe vurarak orta veya düşük ayarda saçınızı kurutun.

3. Çift Örgüler

İkili örgüler çok sert görünüyor. Hollanda örgülü bir kadını gördüğünde, onunla uğraşmazsın. Sadece bir verilen. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli örgü stilleri ile bu saç modeli çok yönlü ve oynaması eğlenceli.

Nasıl Yapılır

Saçınızı önden arkaya ikiye bölün. Her iki yarıyı da Hollandaca, Fransızca veya Fransızca balık kuyruğu örgülerine örün. Bunları sonuna kadar örebilir, uçlarındaki çörekler içinde yuvarlayabilir veya arkadaki at kuyruğuna bağlayabilirsiniz.

4. Gerilmiş Mohawk

Danai Gurira’nın bir çılgınlık olduğu sır değil. Ama onun da oyun yazarı olduğunu biliyor muydun? Müthiş değil mi? Her zaman kısa saçlarla spor yapıyor ve bu ilham verici kadının bu listede olması sürpriz değil. Bu sahte mohawk Danai’ye çok yakışmış. Çarpıcı görünüyor!

Nasıl Yapılır

Bir tıraş bıçağı ve tarakla görünüm elde edilebilir. Doğru düzeltmek için ihtiyacınız olan her zamanla başınızı düzgünce tıraşlayın. İkinci düşüncelerin varsa, bir salona git. Saçınızın geri kalan kısmını bölümlere ayırın ve hafifçe taraklayın, ilerledikçe uzatın. Bu, saçınıza zarar verebileceği için fön makinesi kullanmanın harika bir alternatifidir. Son olarak, uzatılmış bir mohawk oluşturmak için saçınızı üstte fırçalayın.

5. Dalgalı Lob

Olivia Pope’un çözemediği bir kriz yok. Bu yüzden, kadınların onu ve onun bonbon stilini sevmesi şaşırtıcı değil. Onu oynayan oyuncu daha az çarpıcı değil! Kerry Washington’ın dalgalı lob mutlak bir göstericidir.

Nasıl Yapılır

Alnınızla patlamalarınız arasında yuvarlak bir fırça tutarak, hoş bir eğri vermek için patlamalarınızı aşağı ve yukarı doğru fırçalayın. Saçlarınızı bukle maşasıyla büyük kısımlarda kıvırın. Bukleleri yerleştirmek için saç spreyi sıkın.

6. Kabarık Midilli

Bu klasik eski saç modelini seviyorum. Yarım midilli, örgü veya topuz – saç stilini siz adlandırıyorsunuz ve kabarıklığın canlanmasına imkan yok. Bu büyük kabarık ve dağınık at kuyruğu bu kalın saçları için mükemmel bir saç modeli.

Nasıl Yapılır

Saçı en üste ve başınızın üst kısmına doğru kaydırın. Bu saçları düzleştirmek ve alçak at kuyruğu ile tüm saçlarınızı bağlamak için düzgünce tarayın. Söylemeliyim ki, bu saç modeli bazı ciddi Amy Winehouse vibes veriyor.

7. Bob’u volümize etmek

Jennifer Lawrence’ı uzun saçlı gördüyseniz, kısa saçlılardan çok farklı göründüğünü bilirsiniz. Saçların ona nasıl göründüğünü çok seviyorum. Kalın, düz saçlara sahipseniz, bu bob’u deneyin. Tüylü uçlar saçlarına yumuşak bir görünüm verir.

Nasıl Yapılır

Saçınızı bir salonda tüylü bir bob saç kesimi kesti. Saçınızın uçlarını çıkarmak için bir saç maşası veya düzleştirici kullanın. Renkli saçlara sahipseniz, derin bir yan ayrılık doğal koyu köklerinizi gösterir.

8. Kalın Merkez Patlamaları

Dürüst olalım, kalın saça sahip olmadıkça ortadaki merkezi patlamaları kaldıramazsınız. Onları ince saçlara almak, yetersiz ve tüylü görünmelerini sağlar. Saçınıza hafif bir renk ekleyerek biraz doku verin ve doğal saç renginizi sergileyin.

Nasıl Yapılır

Saçlarınızı bazı gevşek dalgalarda şekillendirin. Parmağınızı hafifçe dalgalar arasında gezdirerek gevşetin. Patlamalarını yuvarlak bir fırça ile yap.

İlgili Makaleler

9. Önde Çevirin

Kalın düz saçlarınız varsa, bu sizin için saç modelidir. Sonuçta, Gal Gadot spor yapıyor! Pembe elbisesinden kırmızı dudak rengine, bu Wonder Woman’ın tarzı T’ye düşüyor.

Nasıl Yapılır

Saçlarınızı dalgalar halinde şekillendirin. Saçlarınızı ters çevirin ve parmaklarınızla tararken sallayın. Saçınızı bir tarafa ayırın ve bir saç maşası ile öne doğru bükün.

10. Twirled Bob

O kırmızı dudağını aldım, sevdiğin klasik şeyi . Hepimiz Taylor Swift’in stilini, saçını ve kırmızı dudak rengini seviyoruz.

Nasıl Yapılır

Saç spreyi sıkın ve saçınızın her tarafına ısı koruyucu uygulayın. Saçlarınızı bukle maşasıyla twirly bukleler halinde şekillendirin. Yine biraz saç spreyi sıkın. Patlamalarınızı dalgalar halinde stillendirmek için düzleştirici kullanın.

11. Retro Dalgalar

Emma Stone’un La La Land’deki gardırobunu seviyorum ve Oscar için klasik olmaya karar vermesi şaşırtıcı. Bu jel stili, bir tarak, bir miktar köpük, yuvarlak bir fırça ve bir fön makinesi yardımıyla elde edildi. “Ne?” Diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu kadar basit mi? ”Size söyleyeyim, bu saç stilinin doğru yapılması gerekiyor.

Nasıl Yapılır

Saçınıza biraz köpük uygulayın ve kökten uca doğru tarayın. Jel yerine köpük uygulamak, saçınıza pürüzsüz, yağsız bir görünüm verir. Bu dalgaları oluşturmak için yuvarlak bir fırça ve fön makinesi kullanın.

12. çene uzunluğu bob

Sarı saçlı ve mavi gözlü – evet, bu aca-girl Brittany Snow. Saçının en inanılmaz özelliklerinden biri olduğunu biliyor ve yeni saç modeli denemekten korkmuyor.

Nasıl Yapılır

Tüm düğümleri ve düğümleri saçınızdan çıkarın. Saçlarınızın uçlarını bir saç maşası veya cırt cırtlı rulo yardımıyla kıvırın. Yan taramanın saç çizgisinin başlangıcında nasıl başlayamadığına, ancak biraz uzağa dikkat edin ve diğer taraftaki saçı kulağının arkasına hafifçe sıkışmış.

13. Dikenli Saç Modeli

Halle Berry kalın kısa saçlı bir poster çocuğu. Çarpıcı kadın oyuncağı kısa kilitlerini nasıl tasarlayacağını gerçekten biliyor. Kenarları aşağıya doğru eğilmiş ve üst kısmı yukarı çivili halde iken, bu dikenli kumaş açıkça sadece kalın saçlılar içindir.

Nasıl Yapılır

Saçınıza bir miktar jel, köpük veya köpük uygulayın. Kenarları aşağı doğru fırçalayın ve parmaklarınızla, saçınızı yukarı doğru fırlatın. Eğer büyük bir alnınız varsa, hafifçe yana süpürülmüş patlamaları deneyin.

14. Rachel

Bunu eklemek zorunda kaldım! Rachel, 90’ların Jennifer Aniston’ın kendisi kadar ikonik olan bir saç modeli. Gerçek şu ki, Aniston’ın saç stilistinin ona bu kesimi yaptığında yüksek olduğu. Katmanlar, kalın saçlı bayanlar için tamamen bir kazançtır. Gerçekten saç hacmini gösterir.

Nasıl Yapılır

Kuaföre gidin ve kuaförünüz bir kayanın altında yaşıyorsa ve ‘Rachel’ı bilmiyorsa katmanlı bir tüylü saç modeli isteyin. Bu saç modeli düzenli şekillendirme gerektirir. Yuvarlak bir fırça ve bir fön makinesi kullanarak her gün bu görünüme kavuşabilirsiniz. Uçların dışa doğru kaydırılması gerekiyorsa üst kısmın fırçalanması gerekir.

15. Klasik Sevişmek

Bu saç modeli Meg Ryan’dan sonra onun imzalı saç modeli olarak yeniden adlandırılmalıdır. Bu saç stilini Addicted To Love, Mailini Aldı, Fransız Öpücüğü, Kate ve Leopold … ‘da düzenledi.

Nasıl Yapılır

Sevişen saç modeli, uçlarında tüylenen tüyün altından katmanlara sahiptir. Bu bakışı elde etmek için kendi saçını kesmeni tavsiye etmem. Profesyonel bir kuaför tarafından kesilmesini sağlayın.

16. düşük topuz kabarık

Zendaya, oyunculuk, şarkı söyleme ve stiliyle herkesi yerle bir etti. Saçları her zaman yerinde. Kısa saçların updoslarda şekillenemediğini söyleyen her kim Zendaya’dan ders almalı.

Nasıl Yapılır

Saçınızı yan tarafınıza ayırın, merkeze eğimli derin bir yan kısım oluşturarak. Saçınızı biraz jel ile tarayın. Saçınızı alçak bir topuza sarın (merkezde veya yanda tutabilirsiniz). Kafaları açmak için inci küpeler, bir cüppe ve hafif bir makyajla eşleştirin.

17. Tüylü Bob

Taylor bizi bu bakışla şaşırttığında, her kız onu istedi! Bu çılgınlığın yakında biteceğini sanmıyorum.

Nasıl Yapılır

Tüylü uçlar saçınızın sesini gerçekten vurguluyor ve kirli sarı saçlar harika görünüyor. Tüylü uçlar saçınıza hoş bir yumuşaklık katar. Kendi saçınızı kesmeyi denemek istiyorsanız, bu tüylü uçları elde etmek için nokta kesme yöntemini kullanın.

18. Asimetrik Bob

Brittany Snow bize burada bir şeyler öğretiyor – küçük bir makyaj ve harika bir saç modeli çok uzun sürebilir. Asimetrik bob, dünyanın her yerinden kadınları bağladı. Kalın, tatlı saçlarınız varsa, bu kaygan düz görünüme çalışın.

Nasıl Yapılır

Asimetrik bir bob’yi güvenilir bir salonda kesin. Saçınızı mükemmel şekilde düzeltin. Düzeltme demir gitmek için en iyi yoldur. Hafif dalgalı saçlarınız varsa saçınızı yıkayın ve kurumaya bırakın. Saçınız nemli olduğunda, bir kısmı dışarıda tutup aşağı doğru fırçalayın. Bunu, tamamen kuruyana kadar bir vantilatörün altında dururken tüm saçınıza yapın.

19. şık sırt saç

Kristen Stewart sinirli kısa saç stilleriyle tanınır. Jelleşmiş sırt kılları rüya gibi kalın kıllara uygundur. İnce kılların çok düz görünmesine ve yüzünüzün olduğundan daha büyük görünmesine neden olabilir. Kalın saçlar, kaygan arka saç modelinde parlak görünüyor.

Nasıl Yapılır

Saçınıza jel, köpük veya köpük uygulayın ve aşağı doğru tarayın. Düz kıllarınız varsa, kökleri kolayca uygulayabileceğiniz için jel kullanın. Kıvırcık saçlarınız varsa, kalın buklelere uygulamak kolay olduğundan bir köpük veya köpük kullanın. Yanları geriye ve sonra aşağıya doğru tarayın. Sahte bir mohawk görünümü oluşturmak için, tarağı tararken merkezdeki tüyleri kaldırın. Bazı saç spreyi üzerine serperek saç tokasını yerine yerleştirin.

20. Düşük Fransız Büküm

Bu, Fransız bükümünün hoş bir çeşididir ve kalın saçlarınızı göstermek için harikadır.

Nasıl Yapılır

Kilitlerinizi bir tarakla çözün. Kabarıklık yapmak için saçınızı başınızın tepesinde tutun. Ön tarafta katmanlarınız varsa, bunları sonunda stile dönüştürün. Saçınızın geri kalan kısmını alçak bir at kuyruğunda tutun ve düzeltmek için elinizde açın. Diğer elinizle saçınızı yuvarlayın, sıkın ve krepleyin. Dışarıda kalan saçları alın ve uçlarını topuzun içine sokun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu