Saç Modelleri

Örgü Saç Modellerine Sahip 5 Ünlü

Kıvırcık saçlarının düz ve uzun görünmesini sağlamak için yalnızca Afrikalı Amerikalı kadınların dokuma kullandığı yanılgısı vardı !!! Fakat bugün birçok insan örgüleri düz ve uzun saça kavuşturmanın bir yolu olarak görüyor. Ama Örgülerin gerçekte ne olduğunu biliyor musunuz?

Dokuma, sahte kılların gerçek görünmesi için orijinal kıllarla birlikte kırpıldığı veya örüldüğü, doğal olarak ince kıllara sıçrama ve hacim katan karmaşık bir işlemdir. Örgüler saçın daha uzun görünmesini sağlamak, sade hacim katmak veya peruklarla kombinasyon halinde olmak gibi birçok amaç için kullanılabilir.

Dokular, çeşitli ünlüler tarafından saça zıplama ve hacim eklemek için iyi bir seçenektir. Bu, onlara çeşitli saç stillerini daha kolay benimsemelerini sağlayan ilave uzunluk ve hacim sağlar. Ayrıca saçtaki kıvrılmaları, saçla örüldüğü gibi azaltma eğilimindedir, daha sonra ek ağırlık saçınıza daha dalgalı ve uzun bir görünüm veren bukleleri gevşetir.

1. Paris Hilton

Bir saç uzatma şirketinin marka elçisi olan Paris’in sarışın kilitlerini vurgulamak için dokuma giydiği bilinmektedir. Genellikle daha güzel görünmesi için platin ve hafif örgüler giyer.

İşte Paris uzun bir saç örgüsü taşıyor ve bu da ona bir kız için kapı görünümü veriyor.

Yukarıdaki resimde Paris, tamamen farklı bir örgekte görülüyor. Bu, saçı uzamış olan poker düz saçı.

2. Beyonce Knowles

Beyonce ünlü bir şarkıcı, söz yazarı, oyuncu ve aynı zamanda bir dansçı. Örgü saç stillerine olan aşkı oldukça iyi bilinmektedir!

Bu saç modeli, yumuşak bukleler ve çok miktarda koyu renkli saç örgülerine sahiptir.

Beyonce’nin en ünlü ünlü dokuma stili sarışın renkte. Uzunluk orta tutulur ve daha dolgun bir görünüm için yumuşak dalgalar eklenir.

3. Tamar Braxton

Amerikalı şarkıcı ve ünlü Tamar Braxton, pek çok hit bekar bırakan R&B grubu Braxton’ın dikkatini çekti. Burada saç modelini örgülerle vurguladığını görüyoruz.

Buradaki dokumalar hacim kazandırıyor ve saçıyla zıplıyor.

İşte başka bir bakış. Bu görünümde, koyu tonları ve çizgileri olan düz dokudaki dokumaları kullandı. Düz örgü aynı derecede muhteşem görünmüyor mu?

4. Wendy Raquel Robinson

Steve Harvey şovundaki rolüyle tanınan Amerikalı aktris Wendy Raquel Robinson, birçok kez dokumaya daldı.

Burada Wendy’i yumuşak bukleler ve patlamalarla örülmüş bir dokumada görüyoruz . Yan süpürülmüş patlamalar harika gözüküyor ve tüm bu örgü onu tam ve sağlıklı gösteriyor.

Burada Wendy’yi kısa kıvırcık dokumalarda görüyoruz. Bu kısa saç modelinde bukleler gevşek ve ten rengini vurgulamak için çift renkli.

5. Britney Spears

Amerikalı pop yıldızı ve önde gelen şovmen Britney Spears, doğal olarak yumuşak ve ince saçlarını vurgulamak için dokumalar kullandı. Denizkızı örgülerine bakın.

Burada deniz kızı örgülerinde güzel görünmesini sağlayan gevşek bukleler var. Bu görünüm yüzüne daha dolgun bir görünüm verir.

İlgili Makaleler

Hangisi senin favaorin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu