Saç Modelleri

Pixie saç modelleri

Pixie saç modelleri.Benim düşünceme göre, bu en iyi combo.Peri kesiği, patlamalarla süslendiğinde sihir gibi görünen sivri kısa saç katmanlarından oluşur. Bu bakışla ilgili en iyi şey? Rapunzel endişesi yok, birkaç saatte bir dolaşık dolandırıcılık yok ve sadece saçınızı yıkamak için saatlerce süren duşlar yok! Öte yandan, patlama, büyük bir alnın örtülmesine, yüz özelliklerinin düzenlenmesine yardımcı olur ve sadece inanılmaz görünür. Bu saç modeli, Tanrı’nın kadınlara armağanı.

Bağlanmış? Büyüleyici bir yaratık gibi hissetmenize neden olabilecek patlamalarla 20 en muhteşem peri saç stilini görmek için aşağı kaydırın!

Muhteşem Pixie saç modelleri

1. Sivri Patlamalar

RiRi onun üzerinde neyin iyi göründüğünü her zaman bilir, bu yüzden saç stillerinin her zaman eğilimli olması şaşırtıcı değildir. Bu kısa perili sivri uçlu sersemlemesine bakın. Büyük bir alnınız varsa, bu saç modeli yüzünüzün özelliklerini yansıtırken üstünü örtmek için mükemmeldir.

2. Bebek Patlamaları

Dürüst olalım. Herkes gerçekten kısa olanları bırakıp bebek patlamalarını kaldıramaz. Oval bir yüze sahipseniz, bu pixie saç modeli tam size göre. Bu yontulmuş elmacık kemiklerini bir T’ye gösterir.

3. Dağınık Pixie

Dağınık saç modelleri şu anda tüm öfke. Zahmetsiz, eğlenceli ve çok canlı görünüyorlar! Yanıp sönen uçları ve dikkatlice dağınık ön patlamalarıyla bu dağınık pixie’yi deneyin. Söylemeliyim ki, kahverengi boyuttaki saç karışımını seviyorum. Saçları çok güzel bir şekilde süslüyor.

4. Flicked Up Bangs ile Kısa Pixie

Zaten bir peri saç kesimi varsa, muhtemelen saç şeklini değiştirmek istersiniz. Bu sinirli görünüme biraz köpük veya köpük yardımı ile erişebilirsiniz. Patlamalarını yerine giymek yerine, fareleri yukarı kaldır.

5. Domino Kesimi

Keira Knightley, çarpıcı saçlara sahip muhteşem bir aktris. Ödül avcısı Domino’nun rolü için kilitlerini kesmek zorunda kaldı. Bronz karışımı gerçekten bu pixie kesiminin en iyisini sergiler ve patlama, onun çenesini gösterir. Bu hikayenin en iyi yanı, Gurur ve Önyargı’nın son birkaç sahnesini bir perukla filme çekmesidir, çünkü bu saç kesimini yaptırması gerekiyordu. Bahse girerim farketmedin bile!

6.Tam patlama pixie

Katie Holmes bu saç kesimi ile çok genç görünüyor! Çarpmalar tüm dikkatini gözlerine, burnuna ve ağzına çeker. Kalın kıllarınız varsa, kısa kestirmenin hacmini mahvedeceğini düşündünüz. Ama bu saç hacmini harika bir şekilde sergileyecek bir peri kesimi.

7. Sevişmek Pixie

Hilary Swank’ın özellikleri ölmek üzeresiniz ve bu saç modeli onları tam ekrana koyar. Bu katmanlı pixie saç kesimi 90’lı yıllarda gençler arasında BT saç modeli idi. Kelly Clarkson ve Mandy Moore da bu saç modeli ile oynadılar.

8. Yumuşak Saçaklı Klasik Peri

Michelle Williams kısa saç kesimlerinin kraliçesidir. Son birkaç yıldır uzun saçların üzerindeki perileri seçti ve ona mükemmel şekilde yaklaştı. Neredeyse onlar için yapılmış gibi! Yumuşak patlamalar gözü yana doğru çeker ve elmacık kemiklerini vurgular.

9. Renkli Patlamalar

Herkes sinirli bir şey denemek ister. Pixie kendisi oldukça sinirli bir saç kesimi, onbir çevirmek nasıl? Tabii ki, patlamalara biraz renk ekleyerek! Bu hafif ilaveler yüzünüzü çerçeveleme ve doğal saç renginizi gösterme konusunda uzun bir yol kat ediyor.

10.Düzensiz patlama

Düzensiz patlamalar, okuldaki tarzı o kadar farklı olan bir kıza benziyor, ancak onun tarafından çekilebiliyor. İnce veya uzun bir yüze sahipseniz, bu saç görünümü size çok yakışacak. Yüzünüzdeki sert çizgileri yumuşatır ve çok şık görünür.

11.Temiz pixie

Pek çok arkadaş bana peri kesiminin kırmızı halı için uygun olmadığını düşünmediklerini söyledi. Ginnifer Goodwin yanlış olduğunu kanıtladı. Bir miktar köpüğün bulunduğu düzgünce taranmış bir peri, sadece resmi etkinlikler için değil aynı zamanda iş için de parlak bir saç modeli. Bebek saçlarını göstermek için patlamaları pixie ile nasıl karıştırdığını da seviyorum.

12.Tüylü Patlamalar

Hafifçe hafifçe vurulan bir patlama ile tüylü bir peri, özellikle elmas şeklindeki bir yüze sahipseniz, çene çizginizi yumuşatabilir. Patlamaları yana doğru çekerek, herhangi bir asimetrik yüz özelliğinden dikkat çekebilirsiniz.

İlgili Makaleler

13.Derin kumral peri

Kumral, her mevsimde spor yapılabilecek bir saç rengidir. Sarışın veya esmer köklerinizden bir değişiklik arıyorsanız, perinizi renklendirmek için bu rengi düşünün. Bu kumral patlamaları Carey Mulligan’ın ten tonunu ve göz rengini güzel bir şekilde gösteriyor.

14.Alt Kesilmiş Pixie

Scarlett Johansson doğal olarak siyah saçlı, ancak sarı saçlı doğmuş gibi görünüyor. Her iki rengi de bu güzel sahte etek altı kesesinde kucaklamayı seviyorum. Sarışın patlama, koyu renkli saçları iyi bir kontrast oluşturuyor ve ten rengine çok yakışıyor.

15. Kademeli Bronde Pixie

Bu pixie’nin yavaş yavaş uzayan ve arkada tekrar kısa olan kısa patlamalarla nasıl başladığını seviyorum. Bu kademeli pixie, bir bob ile bir pixie arasında bir karışımdır. İki popüler saç kesimin olduğunda, onları şık bir saç modeli oluşturmak için birleştirmek, yapılacak en iyi şey.

16. Sadece uyandım Pixie

Her kadın, çarpıcı bir şekilde uyanmak ve saçları mükemmel bir şekilde yerinde durmak ister. Uzun saçlı, nadiren elde edilen bir görevdir. Bu peri ve patlama açılan gerçekten kendini aştı. Artık her sabah saçınız mükemmel göründüğünde uyanabilirsiniz!

17.Kalın yan modeli

Şüphe durumunda, derin yandan süpürülmüş patlamalara gidin. Harika görünüyorlar ve yüzünüzü çerçeveliyorlar. Dahası, derin yandan süpürülmüş patlamalar, tamamen gizlemeden büyük bir alnı kapatabilir.

18.Üstten patlama

Uzaklaşan bir saç çizgisine sahipseniz, bu peri sizin tasarruf lütufunuz olabilir. Patlamalar taçtan başlayıp öne doğru düşerek uzaktaki saç çizgisini kaplar ve yüzünüzü en üste çerçeveler.

19. Yan Yana Kayma Patlamalarla Mavi Peri

Mavi, dünyamızın rengidir. Sakinleştirici bir renk ve tüm zamanların en çok çekilen saç renklerinden biri. Yanıp sönen bir peri saç kesimi ve yandan süpürülen patlamalarla eşleştirildiğinde, bu klasik bir emo kısa saç modelidir. Görünümü tamamlamak için göz kalemi unutma!

20. Hollywood Curl Pixie

Pixie kraliçesi ScarJo bize bu çarpıcı periyle sarılıyor. Herhangi bir kırmızı halı olayı için idealdir. Patlamaların nasıl kaldırıldığını seviyorum. Bu görünümü biraz jel ve yuvarlak bir fırça ile elde edebilirsiniz.

Bunlar en iyi 20 peri saç kesimi için patlamalarımdı. Patlamalarını farklı şekillendirebilseydin, nasıl yapardın? Kilitlerini kesme fikrine açık mısın? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Aysun Finer

Ben Aysun finer'im ve senin gibi, evliliğimle ilgili gerçekten acı verici bir kararın uçurumunda kaldım - asla hayal edemeyeceğim bir uçurum. Çocukluğumdan beri hayatımın bir peri masalı olacağını hayal ediyorum - boşanma hikayesi değil. İnanılmaz biriyle tanışacağım, aşık olduğum ve sonsuza kadar mutlu yaşayacağımı hayal ettim. Ama bazen bu mutlu sona giden yol yol boyunca birkaç kötü dönüş alır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu