Saç Modelleri

Prenses örgü ve topuz saç modelleri

Topuz saç modelleri,Makyaj ve saçlarımızı yaparken, çoğumuz hep telaş içinde oluruz.Ancak mutlak halinize en iyi şekilde bakmanız gerektiğini bilirsiniz. Sınıfta ya da ofiste olsun, bakımlı bir kişilik hepimizin tasvir etmek istediği bir şeydir.

Kızların ve kadınların çoğunun sahip olduğu büyük endişe saç. Çoğumuz her gün aynı saçlara bakmaya devam ediyoruz. Saçlarınızı açık tutmak, gün ortasında dağınık görünme eğiliminde olduğundan tavsiye edilmez. Sabahları ayrıntılı bir saç stili oluşturmak zor olabilir. Yanlız Şık saç stilleri zaman alır.

Topuz saç

Topuz saç modelleri,Saç şekillendirme, basit bir şeyle devam ettiğiniz sürece çok basit bir işlem olabilir. Ulaşılması kolay olan ve fazla zaman almayan bir updo seçin.

Bu özel Prenses saç örgüsü, özellikle kısa süreniz varsa, özellikle sizin içindir. Profesyonel görünen ve kalıcı kalabilecek bir tarz. Örgü ve topuz görünümünü birleştirir ve 2 dakika içinde hazır olur. Kulağa ilginç mi geliyor? Pekala, adımları izleyin ve bu iki dakikalık saç stilleriyle kendiniz görün!

Princess Braid Hairstyle Adım Adım:

Bu eğitim, Nicole Richie’nin görüntüde kullandığı prenses örgü tarzının basitleştirilmiş halini yapmanıza yardımcı olacak.

Görünüm oluşturmak için gerekenler:

  • Elastik
  • Bobby pimleri
  • Bir saç fırçası

Saç Örgüsü:

Aşama 1:

Saçlarınızı iyice fırçalayın ve tüm düğümleri ve düğümleri çıkarın.

Adım 2:

topuz saç modelleri

Ortadaki kılları ayır

Şimdi Fransızların ön kısımdaki saçları örmeye başlayın .

Aşama 3:

örgü topuz saç modelleri

Sadece kulağı geçene kadar örmeye devam edin

Şimdi saçınızı küçük bir saç elastik kullanarak sabitleyin

4. Adım:

Yukarıdaki adımları da diğer tarafta tekrarlayın

Adım 5:

Tüm saçı örgülü kısımlarla birlikte toplayın

Şimdi onları birlikte bükmeye başla.

6. Adım:

Şimdi elastik bir bant kullanarak topuzu sabitleyin

7. Adım:

Gevşek ipleri kesmek için bobby pinleri kullanın

Sonuç

Bu, hem gündelik bir günde hem de ofis için işe yarayan mükemmel bir stildir. Saçlarınızın yüzünüze düşmesini önler ve yumuşak ve feminen bir dokunuş sağlar.

Bu saç stilini bir düğün için veya bir plaj veya havuz partisine de giyebilirsiniz . Bazı ilginç mücevherler veya saç aksesuarları kullanan aksesuarlar.

İşte Saçlara Erişmenin Birkaç İlginç Yolu:

1. Side Çiçekler:

Bu, saçınıza bazı ilginç vurgular takmanın klasik bir yoludur . Yan taraftaki büyük bir çiçek her zaman saç stiline dikkat çekmek için güzel bir yoldur.

2. Dantel Kafa Bantları:

Saç

İlgili Makaleler

Dantel kafa bantları bu sezon çok “içeride”. Anında bir kadınsı kaçıracaklar ve tüm görünüme girly bir dokunuş katacaklar.

3. Tek Bir Çiçek:

Saç modelleri

Saçında tek bir çiçek giymek kadar güzel bir şey yok. Mümkünse, gerçek bir çiçek için gidin. Alternatif olarak yapay bir tane de giyebilirsiniz.

4. Mücevherli Yay:

Bu, özellikle retro temalı bir partiye gidiyorsanız, giymek için eğlenceli bir aksesuardır. Aksi halde, klasik bir görünüm elde etmek ve kafaları anında döndürmek için bunu kolayca giyebilirsiniz.

Yukarıdaki saç stili için adımları takip edin ve bazı ilginç saç aksesuarı fikirlerini kullanarak şaşırtın. Başka 2 dk saç modeli biliyorsanız bize bildirin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu