Saç Modelleri

Saç Ekleme Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Her Şey

Saç Ekleme;Her saç stilistinin kitindeki gizli silahlar çünkü bir bob'u dakikalar içinde deniz kızı saçına dönüştürebilirsiniz.

Saç Ekleme;Her saç stilistinin kitindeki gizli silahlar çünkü bir bob’u dakikalar içinde deniz kızı saçına dönüştürebilirsiniz. Ve gerçek olalım, kafanızda ne kadar çok saç varsa, farklı stillerle oynamak için o kadar eğlenceli. Bu yüzden, saç uzatma ile ilgili her şey hakkında tüm konuşmaları almak için, en iyi, en doğal saç dönüşümünü elde etmek için , favori saç markalarımızdan Leyla Milani’nin kurucusu ve SHE-O ile konuştuk . Endişelenmeyin, saç uzatma dünyasına yeni başlayan biri olsanız bile, bunu okuduktan sonra, Gretchen Weeners kadar dolu bir saça sahip olacaksınız, ancak tek sırrınız klipsleriniz olacak! İşte bilmeniz gereken her şey.

Kalıcı ve Kalıcı Olmayan Eklentiler Var

ilk önce ilk şey, aralarından seçim yapabileceğiniz çok farklı türde saç uzantıları var. Sizin için doğru olanlar saçınıza, elde etmeye çalıştığınız son görünüme ve tabii ki bütçenize (oldukça pahalı olabilirler) bağlı olacaktır. Ancak en belirgin fark, bazılarının kalıcı olması ve bir stilist tarafından takılması gerekmesidir; oysa diğerleri, ruh halindeyken stil ve formda olabilirsiniz. Her bir uzantı türünün hızlı bir incelemesi:

Kalıcı uzantılar

Dokuma:  Bir saç stilisti saçınızı küçük mısır şeritlerinde sıkıca örecektir ve daha sonra atkılar (küçük saç parçaları) iplikler kullanılarak saçınıza dokunur veya saç telinize dikilebilir, sonra saç derinize yapıştırılır. Dokumaların takılması genellikle üç saat sürer ve 200-400 dolar arasında bir fiyata mal olabilir ve dört haftaya kadar dayanabilir.

Bantlar: Leyla, bantların “çift taraflı bantla saçınızın kalın kısımlarına ve saçınızın kafa derisine yakın küçük kısımlarına yapışmasını” açıkladı. Bant uzantılarının bir stilist tarafından takılması gerekir ve stilistler bunları almayı önerir. her sekiz haftada bir tekrar (bant derinin derisine yakın hareket ettirilecek) ve her altı ayda bir değiştirilecektir. İlk montaj 200 – 600 $ arasında bir yere mal olabilir ve ne kadar bant uzatma işlemi yaptığınıza bağlı olarak yaklaşık üç saat sürebilir – ne kadar fazla parça alırsanız, yele ne kadar doluysa, ancak randevu o kadar uzun olacaktır.

İlginizi Çekebilir

Bağlar:  Bağlar, bant uzatmalara benzer, ancak küçük saç şeritleri yerine, saçınıza keratin ekleri ile bağlanan küçük yuvarlak tellerdir. Yeni tahviller tipik olarak altı ay sürecek ve 300-600 dolar arasında olacak ve her altı ila sekiz haftada bir sıkılmaları gerekecek. Kaç tane bağ kurulduğuna bağlı olarak, randevu üç ila beş saat arasında bir süre alabilir, bu nedenle telefonunuzda tam dolu bir batarya olduğundan emin olun!

Kalıcı Olmayan Uzantılar

Klipler : Leyla’nın go-to-extension uzantıları kliplerdir, çünkü “kliplerle yalnızca uzunluk ve hacim katmakla kalmaz, aynı zamanda ombre / balayaj görünümünü elde etmek için kendi saçınızdan daha hafif bir renk seçerek renk ekleyebilirsiniz, bu da yaz için mükemmel. ”Klipsli uzatmaların ömrü, onları ne kadar iyi koruduğunuza bağlı, ancak en azından altı ay boyunca sürmeleri gerekir. Leyla tipik olarak, saç uzatma işlemlerinin (uygun şekilde yapıldığında) “bir yıldan daha uzun” sürmesi gerektiğini söyledi. Saçın kalitesine ve ağırlığına bağlı olarak, fiyatı 80 – 200 dolar arasında değişebilir.

Sahte veya gerçek saç alabilirsiniz:

Saç uzatma, insan saçı veya sentetik saçtan yapılır. Leyla Milani her zaman gerçek insan saçı almayı önerecektir çünkü “sentetik saçlar çok uzadıkça, asıl anlaşma her zaman en doğal gözükecektir” dedi. “Saçınızı renklendirmek, kesmek ve ısı vermek uzatma çok önemlidir ”. Sentetik saçlarla zarar vereceğiniz ve rengini değiştireceğiniz için yapamayacağınız bir şey – ısı eklerken bile saçları eritebilirsiniz – eek! Ve Leyla ile tamamen aynı fikirdeyiz, “sınırlı kalmak istemezsiniz – sonuçta, uzantıları satın aldınız, böylece hayatınızın en güzel kıllarına sahip olabilirsiniz.” Vaiz.

Profesyonel Gibi Eklenti Eklentileri Nasıl Takılır

“Klipsli” adı, kulağa çok kolay gelmesini sağlar, ancak uzantılarınıza uydurmak oldukça karmaşık olabilir ve görünür kliplerin sizi karıştırmasından daha kötü bir şey yoktur. Ancak, nasıl yapılacağını bilen biri varsa endişelenmeyin, Leyla. Leyla, “en geniş atkıyı (parçayı) başınızın en geniş kısmına, yani kulaktan kulağa yerleştirmek istediğinizi, ancak herkesin kafa şekli ve saç tipinin farklı olduğunu” söylemişti. başınızın arkası ve dört küçük atkı başınızın yan tarafına tutturulur. Klipslere alıştıktan ve kafa şeklinizi anladıktan sonra, klipsleme yalnızca birkaç dakika sürecektir.

Pro İpucu: Eğer saçlarınız ince ise, alçaktan başlamanızı öneririz ve sonra yukarı çıkın; Bu şekilde, uzatmalarınızı gizlemek için başınızın üstünde kalan çok miktarda kılınız olur. Eğer kalın saçlarınız varsa, biraz daha yukarıdan başlayabilirsiniz.

Kolay Uygulama İçin En İyi İpuçları

  • İyi bir tarak tarağı ve bazı saç tutamakları klipsleme işleminizi mümkün olduğunca kolay ve stressiz hale getirir. Klipleri uygularken, Leyla bize “saçınızı kesmeniz gerektiğini, bu yüzden fazladan elleriniz olacak bazı saç klipleri aldığınızdan” emin olun.
  • Leyla bize, “klibi de nereye taktıysanız, saçları geri döndürmeniz gerektiğini, böylece klipslerin güvenli bir şekilde tutulması için bir platform” olduğunu söyledi. Bu, özellikle ince / ipeksi tüyleri olanlar için çok önemlidir. Her ne kadar saçınızı “alay etme” fikrinden hoşlanmıyorsanız da, saçınızın içine dalması için kalınlık ve doku katan saç spreyi veya hacim verici bir pudra uygulayabilirsiniz. ”

Uzantıları nasıl umursarsan HER ŞEY…

Leyla bize,  Eklentilerinizle ne kadar iyi ilgilenirseniz, ömürleri de o kadar uzun olur” diye açıkladı ve zor kazanılan dolarınızı onlara harcadığınızdan, onları saklamak istediğinizden eminiz mümkün olan en iyi şekilde, işte nasıl:

Haftalık yıkayın: Biz  özellikle ıslak Leyla Milani gibi, kendi uzantıları yıkarken nazik bir şampuan ve saç kremi kullanabilirsiniz ve saç hızla çekmek olmayacak bir fırça kullanmanız önerilir  MUCİZESİ FIRÇA , 25 $. Leyla’nın yaşadığı kural “eğer onları sorunsuz bir şekilde fırçalayabilirseniz ve hala sıçramışlarsa, yıkamaya gerek kalmazsa” kuralıdır. Ayrıca, onları yıkadığınızda, sadece orta uzunluktan uçlara kadar şartlandırıcı ve serum uygulayın Kök çok yağlı olur ve saçlarınızdan kayarlar.

Haftalık bir saç maskesi yapın: Saç derisine  nem ekleyen ve nemlendiren onarıcı bir maske kullanın. Birçoğumuz uzantılarımızı ısıya uygun hale getirir ve kafa derinize bağlı olmadıkları için kendi doğal yağlarınızdan gerekli restorasyonu alamazlar. Yani yoğun bir nemlendirici saç bakımı, Ouai Tedavi Maskesi gibi , 25 $ bir zorunluluktur .

Güvenli bir şekilde saklayın : Son fakat en az değil, Leyla “hiçbir zaman, asla değerli kilitlerinizi hiçbir yere fırlatmamanız konusunda ısrar eder. Bunun yerine, bir ayakkabı kutusunda, kilitli torbada veya saç uzatma torbasında güvenle saklayarak dolaşmalarını ve tozsuz olmalarını sağlayın.

Onları bir profesyonelin tarzına getirin: Uzantılarınızı şekillendirmenin en kolay yolu, gerçek saçlarınızı kestirirken kuaförünüz tarafından kesilmelerini sağlamaktır. Bu şekilde saçınıza karışırlar, böylece saçınızla uzantılar arasındaki farkı söyleyemezsiniz, bu tam bir oyun değiştiricidir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Prenses örgü ve topuz saç modelleri
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu