Saç Modelleri

Siyah Kadınlar İçin Örgülü Updos

Afrika örgülü updos kesinlikle büyüleyicidir. Afrikalı kadınlar, yüzlerce yıldır saçlarını örüyorlar. Ve hangi tarzı seçtikleri önemli değil – mısır tarlaları, besinler, Senegal burunları ya da benzerleri .

Ayrıca, örgülü updoslar, harika görünüyorken sıcağı yenmek için harika bir yoldur. Hangisini denemek merak? Başka yerde arama! İşte Afrikalı kadınlar için en iyi örgülü ayakkabı seçtikleri.

Siyah Kadınlar İçin En İyi 10 Örgülü Updos

1. Ön Mohawk

Bu saç modeli muhteşem. Saçlarınızı bir taraftan diğer tarafa mısır unu, boynunuzun enine kadar uzatın. Buklelerinizin bir mohawk gibi öne düşmesine izin verin.

2. Örgülü Mohawk

Bu saç modeli harika, değil mi? Bunu yapmak için bir profesyonelin yardımına ihtiyacınız olsa da, tamamen buna değer!

3. Cascade Örgüler

Bu muhteşem kaskad örgü kesinlikle çarpıcı! Orta kısmı biraz gevşek saçla değiştirirken saçınızı bir uçtan diğerine sürekli olarak örün. Başınızın diğer tarafına ulaştığınızda ve saçınız bittiğinde, çiçek gibi görünmesi için gevşek bir düğüm atın.

4. Örgüler ile Bir Yarım Üst Düğüm

Üst düğümün gücünü zayıflatmayın. Bu saç stiline kendi dokunuşunuzu eklemek için ayrılık ile oynayabilirsiniz. Üst düğümü yerinde tutmak için bir klips veya elastik bant kullanmak yerine, onu bağlamak için kendi saçınızı kullanabilir ve görünümünüze keskin bir his ekleyebilirsiniz.

5. Kelebek Örgü Updo

Kelebek örgüler, diğer Afrika örgülerine kıyasla yapılması en kolay örgülerden biridir. Ve bu özel kabarıklık tamamen büyüleyici. Kelebek saçlarınızı bir tarafa ördü ve sonra bir yan topuz haline getirin. Kendi dokunuşunuzu eklemek için örgülere iplikler veya boncuklarla erişebilirsiniz.

6. Twirled Half-Up Topuz

Kim örgüler sıkıcı dedi kim bu saç modeli görmedim! Saçınızın ön kısmını alın ve bir dönüş yapın. Bazı saç tokası ile yerinde tutabilirsiniz.

7. Örgülü Halo

Bu saç modeli gerçekten melek. Büyük örgülere bakmayın ve saçınızı nasıl bu kadar dolu göstermesini sağlayacağınızı merak edin. Bu saç modeli, doğal saçlarınızın uzantıları ile harmanladığı bir karışımdır. Ancak, uzun kalın saçlarınız varsa, uzantılara ihtiyacınız olmayabilir.

8. İki Düşük Yan Çörekler

Basit ve şık. İşle ilgili veya bir parti – herhangi bir olay için bu saç modeli spor ve göz kamaştıracak eminiz.

9. Criss-Cross Twists

Bu saç modeli güzelce karmaşık. Yuvarlak bir yüze sahipseniz, bu saç modeli yükseklik ekler ve uzatılmış görünmesini sağlar.

10. Düşük Halo

Kıvrımlı bir bölüme sahip saçlarınızı iki yarıya bölün. Saçınızın bir tarafını örün, saç çizgisinden başlayıp boynunuza kadar uzatın. Örgü yaparken, sonraki her dikişe daha fazla saç eklemeye devam edin. Diğer tarafta da aynısını tekrarlayın. Görünümü bitirmek için örgülerin alt yarısını alçak yan bir topuz haline getirin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu