Saç Modelleri

Size ilham verecek en iyi kıvırcık ünlü saç modelleri

Yumuşak kıvrımlar, mükemmel halkalar ve sapıkça bobinler.

Elinizde olsun veya olmasın, kıvırcık saçların çarpıcı olduğunu itiraf etmeniz gerekir. Eminim saçlarından ilham alan birkaç ünlü vardır. Ama kaç tanesinin doğal kıvırcık saçlara sahip olduğunu biliyor musunuz? Bir saç maşası size mükemmel bukleler verirken, kıvrımlı kıvrımlarla doğmak başka bir şeydir. Tam bir bomba gibi hissettiriyor. Doğal olarak kıvırcık saçlı olan bu 60 ünlü göz atın. Bazıları sizi şaşırtacak!

20 Doğal Kıvırcık Saçlı Ünlüler

1. Taylor Swift

Tay-Tay, ülkesinin melodileriyle başladığında, saçı onun imza tarzıydı. Yıllar boyunca, daha dik kilitler almaya gitti, ama her zaman ve sonra, onun doğal buklelerini spor ettiğini göreceksin.

2. Ariana Grande

Ariana Grande her zaman imzası at kuyruğunda düz saçlarını sporluyor. Ancak, yakın zamanda bu resmi, doğal olarak kıvrılmış kilitlerini gösteren bir resim yayınladı ve çarpıcı görünüyorlar!

3. AnnaLynne McCord

00’lı yaşların başlarında 90210’dan itibaren daima Naomi olacak. Çarpıcı moda anlayışının yanı sıra, AnnaLynne McCord bir tanrıçanın saçına sahip! Kıvırcık kilitleri için ölmek üzeresiniz ve onlarla oynamayı seviyor.

4. Blake Lively

Serena van der Woodsen en muhteşem saçlara sahipti, bu yüzden Blake Lively’yu oynamayı seçmeleri hiç akıllıca değildi. Bu muhteşem aktris eşit derecede güzel saçlara sahip. Kızını gördüyseniz, muhtemelen kıvırcık kilitlerine şok vermişsinizdir, ancak Lively, doğal olarak kıvırcık saçlara sahiptir.

5. Kerry Washington

Kerry Washington çoğu zaman dalgalı veya düz saça spor yapıyor, ancak aslında doğal olarak kıvrık bukleler var. Onları zaman zaman gösterişsiz ve o zaman, bu mükemmel bir an resmi.

6. Nathalie Emmanuel

Nathalie Emmanuel, Missandei olarak bilinir veya hayranlarına Ramsay olarak bilinir. Bu karakterlerin her ikisi de çok farklı, ama aynı derecede aşık. Her iki franchise için sapıkça kilitleri tuttu ve inanılmaz görünüyor. Sahip ol kızım!

7. Sarah Hyland

İnanılmaz komik zamanlamalara sahip ünlü bir TV oyuncusu olmasının yanı sıra, Sarah Hyland da mükemmel bir şarkıcı. Bunun üzerine, o doğal kıvırcık saçlı bir kraliçe! Modern Ailede ağırlıklı olarak düz veya dalgalı saçlar giyerken, düzenli olarak Instagram’da kıvırcık kilitlerini gösteriyor.

8. Taraji P. Henson

Taraji P. Henson, gösteriş yapmayı sevdiği doğal olarak sapık saçlara sahiptir. Film rollerinin çoğu, aktrislerinin saçlarını düzleştirmelerini gerektirir, bu yüzden bir kadının doğal olarak kıvrımlı kıvırcık kilitlerini gösterdiğini gördüğümde, beni son derece gururlandırıyor.

9. Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens’in kariyerine High School Musical ile başladığını düşünenler için – öyle değildi. İlk oyunculuk rolü, I. Lise Müzikali adlı bir filmdi , ancak kesinlikle onun en büyük molasıydı. O zamandan beri çok yol kat etti. Bu çarpıcı aktris, gerçekten kıvırcık saçlı ve saçları ile âşık.

10. Joan Smalls

Joan Smalls bir süpermodel ve oyuncu. Estée Lauder kozmetiğinin elçisi olan ilk Latina modeli. Dünyadaki birçok kız için rol model olduğunu söylediğimde bana inan. Bu süper model, doğal olarak kıvırcık saçlı.

11. Lorde

Lorde’nin saçı şarkıları kadar olağanüstü. Vahşi ağaçları, kendine ait bir kişiliğe sahip. Şimdi dalgalı ya da düz taksa da kıvırcık kilitlerini sevdiğimi söylemeliyim.

12. Nicole Kidman

Nicole Kidman, ateşli kırmızı buklelerinden dolayı en sevdiğim aktrislerden biri. O zamandan beri film rolleri yüzünden saçlarını düzeltti ve ayrıca kıvırcık saçlarından hoşlanmadığı için, şimdi pişman olduğu bir şey.

İlgili Makaleler

13. Salma Hayek

Salma Hayek neredeyse 40 yıldır film endüstrisinde bulunuyor ve hiç yaşlanmadı. Saçları doğal olarak kıvrımlıdır ve bize şimdi ve sonra Instagram’da bize küçük bir bakış atmayı çok seviyor.

14. Gabrielle Union

Gabrielle Union, Bad Boys , Think Like A Man ve Bring It On gibi birçok filmde başrol oynadı . Çoğunlukla popüler kızı, herkesin olmak istediği kızı oynar ve bence ona çok yakışır. Kusursuz bir tarza sahip. Gabrielle Union’ın da bir yazar olduğunu biliyor muydunuz?

15. Chrissy Teigen

Chrissy Teigen, var olan en havalı ünlü annelerden biri. Doğal olarak kıvırcık kilitleri var ve saçlarını her zaman farklı şekillendirirken dalgalı ve kıvırcık saçları en çok seviyor. Harika biri ve dünyadaki birçok kadına ilham verdiğinden eminim.

16. Tori Kelly

Tori Kelly, bestie’nin en sevdiğim şarkıcılarından biri. Ve neden olmasın? Her ikisi de gösteriş yapmayı çok sevdiği çarpıcı ses aralığı ve kıvırcık kilitleri var.

17. Keri Russell

Keri Russell uzun, kıvırcık kilitleriyle tanınır. Ancak, uzun kilitlerini kestiği zaman, kısa saçlara sahip olmanın özgürleştirici olduğunu söyledi. Kıvırcık kilitlerini göstermeyi çok seviyor. Böyle mükemmel elebazlarıyla kim yapmaz ki?

18. Rita Ora

Şarkıcı Rita Ora, şık moda anlayışıyla herkesin dikkatini çekiyor. Saçları muhteşem ve doğal kıvırcık.

19. Jenny Slate

Stand-up komedyeni, oyuncu ve yazar, Jenny Slate kıvırcık saçlı bir vizyondur. Milton Akademisi’nden velayetçi olarak mezun olduğunu biliyor muydun? 2008’den 2009’a kadar Upright Citizens Brigade Theatre’de düzenli olarak bir kadın gösterisinde bulundu.

20. Troian Bellisario

Bu doğru hanımlar! En sevdiğiniz Pretty Little Liars karakterinin (Spencer Hastings) doğal kıvırcık saçları var. En azından onu oynayan oyuncu oynuyor. Troian Bellisario birçok genç kız için bir rol model olmuştur ve özellikle şimdi birçok kız kıvırcık saçlarının güzelliğinden şüphe ettiği zaman, kıvırcık kilitlerini gösterdiğini görmek harika.

Aysun Finer

Ben Aysun finer'im ve senin gibi, evliliğimle ilgili gerçekten acı verici bir kararın uçurumunda kaldım - asla hayal edemeyeceğim bir uçurum. Çocukluğumdan beri hayatımın bir peri masalı olacağını hayal ediyorum - boşanma hikayesi değil. İnanılmaz biriyle tanışacağım, aşık olduğum ve sonsuza kadar mutlu yaşayacağımı hayal ettim. Ama bazen bu mutlu sona giden yol yol boyunca birkaç kötü dönüş alır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu