Saç Modelleri

Bugün deneyebileceğiniz uzun saçlar için 10 yeni saç modelleri

Rapunzel’in doğru bir fikri vardı. Tatlı uzun saçlara sahip olmak, bir kuleye hapsolmuş olsanız ve henüz bilmiyor olsanız bile, bir prenses gibi hissetmenizi sağlar. Ancak uzun saçlar aynı zamanda stil için bir acı olabilir. Yani, Fransızlar saçınızı örmeye çalışırken kollarınız kaç kez ağrıyor? Bu nedenden ötürü yarısı kadar bir saç modeli yapmaktan ve saçımı basit bir topuza atmaktan kaç kere vazgeçtiğimi bile takip edemiyorum. Eh, iyi haber şu ki, bu uzun saçları telafi etmek için en iyi saç stillerini aramak için interneti taramanın acısını yaşamaya başladım. Ve size söyleyeyim, uzun saçlar için en son saç stilleri listesi ikramiye vurur. Aşağı kaydırın ve kendinize bakın!

Uzun saçlar için 10 yeni saç modelleri

1. Künt Patlama

Taylor Swift yaptı. Kim Kardashian yaptı. Kahretsin, Michelle Obama bile yaptı! Elbette, düz kesim patlamalarından bahsediyoruz. Künt patlama, onlarca yıl önce ün yapma haklarını iddia etti. Sadece alnın tamamını kaplayan cepheye kör vuruşlar ekleyin. Cesur bir saçak, ortalama bir saç stilini modaya uygun ve sinirli bir şekle tamamen dönüştürebilir. Saç modeli ayrıca geniş bir alnın gizlenmesine yardımcı olur ve elmacık kemiklerinizi vurgular.

2. Yükseltme

Her yaz geldiğinde saçını kesebilmeyi mi diledin? Peki, o zaman kabarık saç en iyi arkadaşın olacak! Updos, deneyebileceğiniz en şık saç modellerinden biridir. İyi yapılmış bir kabarık baş döndürücüdür ve başka kadınlara gıpta ile iç içe geçebilir. Öyleyse devam et ve olduğun diva gibi görünmek için gösteriş yap!

3. Dalgalar ile patlama

Güven bana, patlama yapmaya karar veren herkes hayatını değiştirmek üzere. Ve seksi dalgalı saçlarla daha da harika görünüyorlar. Birinin yeleğine bir miktar sihir eklerler ve ona şık bir görünüm kazandırırlar.

4. Şık ve Parlak

Saçlarımı ilk düzleştiğinde bambaşka bir insan gibi hissettim. Çünkü düz saçların seni sıkıcıdan fabya çevirme gücü vardır. Bu saç stilini sergilerseniz farklı renkler, gölgeler ve yerleşimlerle oynayabilirsiniz. Uygun vurgulamalar ve düşük ışıklar saçınızın dokusuna derinlik katabilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Örgü Saç Modellerine Sahip 5 Ünlü

5. Yan ayırma

İlginizi Çekebilir

Saçında nelerin yanlış gittiğini biliyor musun? Yanlış ayrıyorsun. Saçınızın sizi sıkıcı ve yaşınızdan daha yaşlı görünmesini sağlıyorsa, muhtemelen onu ortadan ayırıyorsunuzdur. Çözüm gerçekten çok basit. Sadece onu yanlara ayırmaya başlaman gerekiyor. Saçınızı her iki kaşın ortasına dayamak, yüzünüzde asimetri oluşturmaya yardımcı olarak yüz düzlemesine neden olur. Aynı zamanda dikkat çekmek ve özelliklerinizi geliştirmek için harika bir yoldur.

6. Katmanlı Düz ​​Saç

“Rachel” saç kesimi hala bir sebeple dünyada en çok aranan saç kesimlerinden biri. Arkadaş olarak Jennifer Aniston bize, yüzünüzü çerçevelemek için katmanlı bir saç kesiminin nasıl yapıldığını tam olarak gösterdi. Ve kuaförlük dünyası sonsuza dek değişti.

7. Basit Örgü

Annen saçını sıkıca ördüğünde, oyun oynamak için dışarı çıktığında fazla karışık ya da kirli olmamalarından nasıl nefret ettiğini hatırlıyor musun? Görünüşe göre birşeyin peşindeydi! Basit bir örgü size sinirli ama sevimli bir görünüm verebilir. Aşırı derecede moda olmasının yanı sıra, yaratması ve gösterişi eğlencelidir.

8.Balık kuyruğu örgüsü

Basit örgü ile Plain Jane gibi bakmaktan bıktınız mı? Bir balık kuyruğu örgüsü saçlarınızı bağlamak ve biraz rahatlamak için mükemmel bir yoldur, ancak şık ve zarif görünün. Yapmanız gereken tek şey çapraz bir tekniği takip etmektir.

9. Fransız Örgü

Bir Fransız örgüsünden daha iyi olanı nedir biliyor musun? Elbette üç Fransız örgüsü! İşlevsel, ancak stilinizi şık ve eğlenceli tutan bu havalı deniz ilham örgülü stili deneyin.

10. Şelale Örgü

Şelale örgüsü göründüğü kadar güzel görünüyor. Saçlarınızın çoğu gevşek kalır ve parlak ve uzun kilitlerinizi (Rapunzel benzeri saçlarınız varsa!) Gösterebilir ya da punk yoluna (örgütünün dağınıklığını seviyorsanız) eşit elanla gidebilirsiniz

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı