Sağlık

Hangi İlaçlar Kilo Aldırır?

Hangi İlaçlar Kilo Aldırır? Kilo Almak İçin Kullanılabilecek İlaçlar, Zayıflık Problemine Çözüm Olma Yolunda İlerliyor.

Sağlıklık kilo almak;Kilo Aldıran İlaçlar Nelerdir?Hangi İlaçlar Kilo Aldırır? Kilo Almak İçin Kullanılabilecek İlaçlar, Zayıflık Problemine Çözüm Olma Yolunda İlerliyor.

Zayıflık problemi çekenlerin piyasada kullanabileceği yüzlerde kilo aldıran ilaç var. Peki bu kilo alınmasına yardımcı olan ilaçların gerçekten yararı var mı? Hangi durumlarda ne şekilde kullanılmalılar? En etkili ve bitkisel kilo aldırıcı ilaçların listesini sizler için hazırladık. Bontavi, Gainmax, Gren Store GYMAX, Bombax ve W-MAX isimli ürünleri inceledik. Doktor tavsiyesi olmadan bu ilaçları asla kullanmamalısınız.

Kilo Aldıran İlaçlar

W-MAX Kilo Aldıran İlaç

İlacın içeriği bitkisel kaynaklıdır. İçindeki Fenugreek isimli bitki sapogenin açısından zengindir. Aynı zamanda kişilerin metabolizma hızlarındaki artışı düzene sokarak kilo almayı kolaylaştırıcı özellikteki bir bitkidir. İştahın açılmasını sağlayan ve hazımsızlık sorununu gideren bir ilaç türüdür.

Bombax Kilo Aldırıcı

Bombax kilo aldırıcı karbonhidrat ve protein yönünden zengin bir içeriğe sahiptir. Gün içerisinde tükettiğiniz enerjinin tekrar karşılanabilmesi için Bombax size uygun kilo aldırıcı bir üründür. Vücudun ihtiyaç duyduğu karbonhidrat miktarını başarılı bir şekilde karşılar ve enerji sağlar.

Gren Store GYMAX Kilo Aldırıcı

Ürünün içeriğinde ısırgan otu, kudret narı, kuşburnu ve tarçın bulunmaktadır. İştahın açılmasını sağladığı gibi aynı zamanda halsizlik gibi problemleri de hızlı bir şekilde çözer. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlayan Gymax ruh sağlığını bile pozitif hale getirir ve kilo almanızı kolaylaştırır.

Gainmax Kilo Aldırıcı

Tamamıyla bitkisel içerikli bir ürün olan Gainmax içinde keçiboynuzu, ginseng bitkisi, vitamin D3, E ve D vitamini, riboflavin ve pyridoxine bulunmaktadır. Hamilelerin ve 15 yaşın altındaki kişilerin kullanması yasaktır. Metabolizmayı düzenleyen Gainmax vücut direncinin de artmasını sağlar. İştah açıcı olan ürün ile yemek yemek işkence olmaktan çıkar.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Kulağınıza 2 damla dökün ve işitme kaybına elveda diyin!

Bontavi Kilo Aldırıcı

Bontavi içinde panax ginseng, epimedium ekstresi, testere palmiyesi, polen ekstresi, arı sütü ekstresi ve keçiboynuzu ekstresi bulunmaktadır. İştah açıcı olan ürün kilo almanızı kolaylaştırır ve içeriğindeki maddeler vücudunuzu uyararak kilo almanızı hızlandırır. Kalp ve tansiyon hastalarının ürünü kullanmaları kesinlikle yasaktır.

Uyarı: Kilo aldırıcı yukarıda yazan ilaçları doktor gözetimi olmadan kesinlikle kullanmamalısınız. Bu ilaçlar kullanılmadan önce mutlaka tahlil yapılmalı, kişinin tepkileri ölçülmelidir. Tiroid, kalp ve tansiyon hastalığı olan kişilerde bazı ilaçlar ölümcül sonuçlar doğurabilir.

Kaynak:https://diyetlist.com/kilo-aldiran-ilaclar.html

Bir önceki yazımız olan 1 Haftada 5 Kilo Almak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı