Seo

2019 için En İyi SEO Araçları ve Web Sitesi Yönetimi 

Bir işletmenin çevrimiçi itibarını yönetmek söz konusu olduğunda sekmeleri takip etmek için çok şey var.

Bir işletmenin çevrimiçi itibarını yönetmek söz konusu olduğunda sekmeleri takip etmek için çok şey var. Ne de olsa, Google web sitelerini güzel göründüğü için ödüllendirmez. Arama kullanıcılarını sorgularına tam olarak uyan web sitelerine bağlamak istiyor, bu da kullanıcı deneyimini tüm açılardan değerlendirdiği anlamına geliyor.

Doğru web sitesi yönetimi ve başlangıçtan itibaren SEO araçlarını ayarlamadıysanız, bu sizin için çok iş demektir .

2019 için En İyi SEO Araçları ve Web Sitesi Yönetimi

Web sitesi yönetim araçlarını ve SEO araçlarını tamamen ayrı varlıklar olarak düşünebilirsiniz, ancak bunlar aynı paranın iki yüzüdür.

Web sitesi yönetimi araçları, aşağıdaki gibi SEO sıralama faktörlerini daha iyi ele almak için kullandıklarınızdır:

 • Güvenlik
 • hız
 • İçerik üretimi
 • Sosyal medya etkinliği

SEO araçları, keywording stratejilerinizin başka türlü optimize edilmiş web sitenizi sıralamada üst sıralara çıkarmada etkili olup olmadığını belirlemek için kullandıklarınızdır.

İşte dört favorimiz:

1. ManageWP

ManageWP , gösterge panosuna istediğiniz kadar WordPress web sitesi bağlamanızı sağlayan çok siteli bir yönetim aracıdır. Bunu yaparken, genel bakım görevlerini daha etkin ve verimli bir şekilde yapabilir ve zamanlayabilirsiniz.

Bu web sitesi yönetim aracı şunlara yönelik kontrolleri içerir:

 • Güvenlik
 • performans
 • Çalışma süresi / kesinti
 • Yedekler
 • SEO
 • Raporlar
 • Ve dahası

2. Zapier

Zapier , içeriği bir formdan diğerine dönüştürmenizi sağlayan bir pazarlama ve web sitesi yönetim aracıdır.

Örneğin, WordPress gibi başlamak için bir platform seçin. Ardından, Zapier’e bu platformdaki bir tetikleyiciyi temel alan bir eylem gerçekleştirmesini emredin. Bu, otomatik olarak yeni yayınlanan bir blog gönderisini Twitter’da paylaşmak anlamına gelebilir. Bu, eski bir postayı WordPress sitenizde yenisine çevirmek anlamına da gelebilir.

Daha da iyisi, Zapier pazarlama ve web sitesi içeriği etkinliğini otomatik hale getirmenize olanak tanır;

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Paravan Site Seo Çalışması Nasıl Yapılır

3. Gelişmiş Web Sıralaması (AWR) Bulutu

AWR Cloud , web sitenizin yanı sıra yarışmanın anahtar kelime sıralamasını da izleyen ve raporlayan bir SEO aracıdır. Kendi WordPress web sitenizi veya müşterilerinize ait web sitelerini izliyor olsanız da, sıralama izleme raporlarını istediğiniz sıklıkta gönderecek şekilde programlayabilirsiniz.

4. SEMrush

SEMrush SEO çabalarını bir üst seviyeye çıkarmak isteyen herkes için mükemmel olan birinci sınıf bir SEO aracıdır. Anahtar kelime sıralamasını izlemek için kesinlikle kullanabilirsiniz, ancak bu araç gerçekten rekabet, etki alanlarınız, bağlantı performansı vb.

Çevrimiçi itibarımızla ilgili sekmeleri saklayın

Bir WordPress web sitesi oluşturmaya ve bakımına zaman ayırdığınızda, sonuç alacağından emin olmak istersiniz. Ancak, kendi başınıza yapmaya çalışırsanız, çevrimiçi itibarınızı el ile yönetmek zaman alır. Bu nedenle sonuç odaklı web sitesi yönetimi ve SEO araçlarıyla çabalarınızı otomatikleştirmenin yollarını aramalısınız.

Bir önceki yazımız olan Site içi seo nasıl yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı