Sinema

LeBron James, ‘Space Jam’ devamı için ‘Black Panther’ yönetmeni Ryan Coogler ile takım kurdu

Terence Nance uzun zamandır beklenen takip filmini çok sevilen 1996 filmine yönlendirecek

NBA yıldızı LeBron James, yaklaşan Space Jam albümünün yapımcılığını yapmak için Black Panther’ın yönetmeni Ryan Coogler’ı işe aldı .

Michael Jordan, Bill Murray ve Looney Tunes franchise karakterlerinin bir dizi oynadı 1996 animasyon / canlı aksiyon filmi uzun zamandır beklenen takip , şimdi üretim öncesi erken aşamalarında. Sinemanın Rastgele Davranışları ‘Terence Nance filmi yönetecek.

Hollywood Reporter bugün, devamında oynayacak olan James’in, henüz tanınmayan Space Jam’in devamı niteliğindekibir yapım rolü için Coogler’ı seçtiğini bildiriyor.

Film, Black Panther’deki çalışmalarından bolca alkış alan Coogler’ı, bu yılın başlarında Marvel filmiyle elde ettiği başarıdan bu yana ilk projesine başladı.

Hollywood Reporter’a göre, NBA sezon dışı sezonda üretim 2019 yılında ciddi bir şekilde başlayacak .

“ Space Jam işbirliği daha fazlasına sadece beni ve Looney Tunes araya gelmek ve bu filmi yapmaktan daha ise,” James yayın söyledi. “Bu çok daha büyük.

“Çocukları sadece kendilerini hayallerinden vazgeçmezlerse nasıl hissedebileceklerini ve ne kadar güçlenebileceklerini anlamaları için seviyorum. Ve sanırım Ryan bunu pek çok insan için yaptı [ Black Panther ]. ”

View this post on Instagram

🏀 🥕 🎬

A post shared by SpringHill Entertainment (@springhillent) on

James, Los Angeles Lakers’la yeni bir anlaşma imzaladı ve şimdi, bir filmdeki ilk oynadığı rolle devam ediyor. Daha önce 2015 yılında Amy Schumer filmi Trainwreck’te rol aldı .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu