Sinema

Patrick Stewart, ‘Charlie’nin Melekleri’ filminde görünmeye başladı

Kıdemli oyuncu, yeniden başlatmada Bosley oynayabilir

Haberlere göre, Patrick Stewart, Charlie’nin Meleklerinin yeni “uyandırma” yeniden başlamasında görünmek için görüşmelerde bulunuyor .

Filmin yeni versiyonu Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska’yı baştankara Melekler olarak gösterecek, Elizabeth Banks ise yönetecek, üretecek ve hareket edecek.
70’lerin TV şovu ve 2000’lerin filmleri olarak kadın önlü bir dedektiflik ajansının aynı öncülünü izleyecek ve Townsend Ajansı şimdi dünya çapında konuşlandırılan ekiplerle bir güvenlik ve istihbarat servisi şeklinde olacak. Film bir takıma odaklanacak.

Göre Hollywood Reporter , Patrick Stewart filmde birden Bosleys birini oynayabilir. Çok sayıda karakter bu ismi paylaşacak ve Bankalar bunlardan biri olarak onaylandı. Charlie’nin Meleklerinin önceki enkarnasyonlarında , ajans sahibi Bosley hiç görülmedi.

Bu arada, Kristen Stewart yeni film alay etti “woke” olacak. Variety’ye konuşan , dedi ki: “Bunu belli bir şekilde söylersem, bunun yazılacağını biliyorum. Ama bu kötü bir şey değil. Bu bir ‘uyandı’ versiyonu gibi bir şey. ”

“Hala eğlenceli olacak ve Charlie’nin Melekleri -y, ama aynı zamanda güncel ve modern olacak.”

Charlie’nin Melekleri anda göre, 7 Haziran 2019 tarihinde İngiltere’de sinemalarda gelmesi planlanıyor IMDB .

Geçen ay, Patrick Stewart’ın yeni bir Star Trek TV dizisinde Jean-Luc Picard rolünü yerine getireceği doğrulandı . Yeni CBS All Access serisi, Star Trek: Next Generation’dan sonra Picard’ın maceralarını okuyacaktır . 1987 ve 1994 yılları arasında oynanan orijinal dizide, Stewart yedi seride 178 bölümde Picard’ı canlandırdı.

Oyuncu Las Vegas’taki yıllık Star Trek kongresinde sürpriz bir görünümle duyuruyu yaptı . “ Star Trek’in bir parçası olmaktan her zaman gurur duyacağım : Yeni Nesil , ama 2002 yılının ilkbaharında bu son filmi tamamladığımızda, Star Trek’in kendi doğal rotasını koşarak zamanımı gerçekten hissettim ” dedi. Twitter’da daha sonra yazdı.

“Bu nedenle, Jean-Luc Picard’a dönmenin ve onun içindeki yeni boyutları keşfetmenin heyecanlı ve cana yakın olduğunu bulmak beklenmedik ama hoş bir sürpriz. Hayatın bittiğini düşündüğümde onun için yeni bir hayat arıyordum. ”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu