Sinema

Yeni James Bond direktörü ortaya çıktı

Danny Boyle’ın yerini açıkladı …

Cary Fukunaga, Danny Boyle’un ayrılışının geçtiğimiz ay onaylanmasından sonra James Bond’un 25. büyük ekranının yönetmenliği olarak ilan edildi .

Twitter’da yayınlanan bir bildiride, filmin çıkış tarihinin 2020 Şubat’ına kadar geri çekildiği de doğrulandı.

“Michael G. Wilson, Barbara Broccoli ve Daniel Craig açıkladı # Bond25 yönetmeni kontrolü altında on 4 Pinewood Studios’da Mart 2019 çekimlerine başlayacak 2020 14 Şubat dünya çapında bir yayın tarihiyle Cary Joji Fukunaga”, resmi bir tweet doğruladı .

41 yaşındaki Amerikalı yönetmen , Matthew McConaughey ve Woody Harrelson’un rol aldığı ilk True Detective dizisini yönetmeye başlamadan önce 2009’un Sin Nombre’sı ile ön plana çıktı.

2015 yılında, İdeal Elba’yı sadist bir savaşçı olarak nitelendiren, No Nation of Nation of Un Nation isimli filmi canlandırdı.

Projeyi bütçe kısıtlamaları üzerinde bırakmayı tercih etmeden önce , onun yönetmeni olarak bir dehşete düştü.

Son olarak, Fukunaga, Emma Stone ve Jonah Hill’i canlandıran Netflix’in karanlık komedi Maniac’ı yönetti. Yarın serbest bırakılacak.

Fukunaga’nın randevusu, Danny Boyle’un filmden yaratıcı farklılıklar yüzünden görevden alınmasından bir ay sonra geliyor.

Haberlere göre, Boyle, yapımcı Barbara Broccoli ve Daniel Craig ile James Bond’u öldürme konusundaki “gülünç” fikriyle çatıştı .

“ İçeriden dramatik bir şekilde Bond’u öldürmekle ilgili tartışmalar vardı” diyor bir içeriğe The Sun.

“Bir sonraki taksit içinde bir büküm için açık bırakacaktır – ya Bond ölmemiş ya da yeni bir aktörle Doktor Kim-esque rejenerasyon olabilir.”

Filmin senaryosunu inceledikten sonra, üreticilerin Rusya ile son zamanlardaki siyasi gerginliklere ve “günümüzün Soğuk Savaşına” odaklanmış olduklarını gördükten sonra etkilenmedikleri de bildirildi .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu