Tanıtım

Endopeel Uygulaması Nedir? Endopeel Fiyatı Belirlendi

Yaşlanmanın en önemli belirtisi olarak gösterilen kırışıklıklar ile mücadele, eskiye nazaran daha kolay bir şekilde işliyor. Eski dönemde yüz germe operasyonlarına başvurulup hem mimik kaybı yaşanır hem de yüz ifadesinde büyük bir değişim meydana geliyordu. Endopeel uygulaması ise bütün bu bilinmezin içerisinden çıkmanıza yardımcı oluyor. Cildiniz ve yüzünüzdeki kırışıklıkları ortadan kaldırabilmek için gönül rahatlığı ile başvurabileceğiniz endopeel uygulaması sayesinde kırışıklıklarınızı rafa kaldırabilirsiniz. Bu açıdan, herhangi bir cerrahi müdahale olmaksızın tedavi olunabileceği fikri birçok insanın iştahını kabartıyor. Peki endopeel uygulaması neyden oluşuyor? Endopeel zararlı mı? Endopeel fiyatı belirlendi mi? Hepsi ve daha fazlası için okumaya devam edebilirsiniz.

Endopeel Nedir?

Dermatoloji camiasının insanlığa mirası olan endopeel uygulamasının temel bileşenleri arasında karbolik asit ve yer fıstığı asidi bulunuyor. Her iki ürünün karışımından elde edilen ortak ürün, enjektör yardımı ile kırışıklığın olduğu bölgelere nizami bir şekilde uygulanmaktadır. Ayrıca bu işlemi alanında uzmanlaşmış endopeel doktorları aracılığıyla yürütmeniz tavsiye edilmektedir. Nitekim, kas yapısına enjekte edilmesi gereken endopeel, yanlış bir şekilde veya yanlış bir bölgeye vurulduğu takdirde ciddi sağlık sorunları kapınıza dayanabilir. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için; sağlığınızı riske atmamak için endopeel uygulamasını alanında uzmanlaşmış sağlık çalışanları ile yürütmeniz öneriliyor.

Endopeel Fiyatı

Endopeel fiyatı belirlenirken, işlem yapılacak bölgenin genişliği; kullanılacak enjektör miktarı, endopeel yapan bireyin yaşı ve güncel döviz kuru göz önünde bulundurularak net bir fiyat tahmininde bulunulur. İşlem yapılacak bölgenin ve işlem

yapılacak cilt yapısının değişiklik göstermesi nedeniyle endopeel fiyatı değişiklik arz etmektedir. Ayrıca işletmeden işletmeye, kurumdan kuruma yine tedavi fiyatlarının değiştiği biliniyor.  Dik bir popoya sahip olmak için uygulanan tedavi yöntemi başka, gerdan bölgesindeki sarkıntıları engellemek için uygulanan tedavi yöntemi bambaşka olmakla beraber her iki tedavi yönteminden ayrı ücret talep edilmektedir.

Endopeel Ne İşe Yarar?

10 yıl öncesine kadar yüz germe işlemleri için birtakım cerrahi operasyonlara maruz kalınıyor; aksi takdirde yüz germe işlemine dair hiçbir şey yapılmıyordu. Teknolojinin gelişmesine hızla ayak uyduran dermatoloji camiası her geçen gün insanlık için sıra dışı yenilikler yayınlayarak insanlığın umudunu doğru orantılı olacak biçimde artırıyor. Endopeel uygulaması sayesinde herhangi bir ameliyat yapılmaksızın cildinizdeki kırışıklıklardan sonsuza dek kurtulabilirsiniz. Yüz kırışıklıkları, gerdanlık bölgesindeki deri ile koltuk altı bölgesinin sarkması, kalça sarkması ve vücudun 30 farklı bölümü için endopeele başvurmanız mümkün. Ortalama bir endopeel uygulaması 30 dakika sürmekle beraber tedavi süresi işlem yapılan bölgenin genişliğine göre 45 dakikayı bulabilir.

Endopeel Zararları

Endopeel enjeksiyon işleminin bilinen herhangi bir zararı olmamakla birlikte herkeste aynı etkiyi göstermediğini ve herkeste 8 ay boyunca kalıcı olmadığını en baştan belirtmekte fayda var. Karbolik asit ve yer fıstığı asidinin karışımından elde edilen endopeel karışımı, doğrudan kas liflerine enjekte edilerek kas yapısının harekete geçmesini ve kırışıklıkların dakikalar içerisinde kaybolmasını sağlar. Bunun dışında endopeel zararlarına ilişkin kesin bir sonuç olmasa da herkeste sağlıklı kullanım avantajı sağladığını söylemek güç. Bazı durumlar için bu uygulamanın yapılmaması tavsiye ediliyor. Eğer ciddi bir rahatsızlığınız varsa, kronik bir hastalıkla mücadele ediyorsanız veya alerjiniz varsa endopeel için uygun olmadığınızı şimdiden belirtelim. Ayrıca, gebeler içinde bu uygulama önerilmemektedir. Bunun dışında endopeel yapan doktorlar araştırmasını iyi bir şekilde yapmalısınız. Eğer endopeel yapan doktorlar araştırmasını iyi bir şekilde yapmayıp; alanında tecrübesiz bir hekim ile bu uygulamaya girişirseniz sağlığınız açısından büyük risk almış olursunuz. Her estetik işleminde olduğu gibi bu işlemi de alanında uzman ve yetkin kadroya sahip işletmelerle yürütmeniz gerekiyor.

Endopeel Ameliyatsız Yüz Germe

Herhangi bir cerrahi müdahale gerekmeksizin uygulayabileceğiniz endopeel uygulaması sayesinde yüz hattınızda bulunan veya vücudunuzda yer alan herhangi bir kırışıklığı 6 ila 8 ay boyunca rafa kaldırmış olursunuz. Endopeel uygulamasından en yüksek verimi alabilmek ve herhangi bir ağrı sızı duymadan işlemlerin tamamlanabilmesi için anestezi kremlerinden faydalanılır. Bunun dışında işlem devam ederken yine anestezi kremi ile işlem yapılan bölgede masaj yapılması gerekiyor. Anestezi kreminin endopeel uygulaması sırasında tercih edilmesi bile bu uygulamanın ne kadar ağrısız sızısız geçeceğinin habercisi.

Kaynak: https://www.estetikpedia.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu