WordPress Eklentileri

En İyi 24 WooCommerce Ücretsiz Eklentileri

WordPress için en iyi ücretsiz WooCommerce eklentilerini mi arıyorsunuz?

WordPress için en iyi ücretsiz WooCommerce eklentilerini mi arıyorsunuz? WooCommerce , tıpkı WordPress gibi binlerce eklenti ve eklenti ile geliyor. Bu eklentiler, e-Ticaret mağazanıza yeni özellikler ekler ve işletmenizi büyütmenize yardımcı olur. Bu yazıda, hemen deneyebileceğiniz WordPress için en iyi ücretsiz WooCommerce eklentilerini elimize aldık.

Bunu söyledikten sonra, WordPress için en iyi ücretsiz WooCommerce eklentilerine bir bakalım.

1. OptinMonster

OptinMonster, piyasadaki en güçlü dönüşüm optimizasyon yazılımıdır. Web sitesi ziyaretçilerini abonelere ve müşterilere bırakmaktan vazgeçmenize yardımcı olur.

Alışveriş sepetinden vazgeçme, satış dönüşümünü artırma, e-posta listenizi büyütme, hedefli web sitesi iletilerini gösterme, yerinde yeniden hedefleme ve daha fazlası için e-ticaret sitenizde kullanabilirsiniz .

E-posta listenizi büyütmek ve satışları artırmak konusunda ciddi iseniz, bu dönüşüm optimizasyonu optimizasyon araçlarına ihtiyacınız vardır.

2. YITH WooCommerce Wishlist

YITH WooCommerce istek listesi eklentisi, müşterilerinizin istek listelerine ürün kaydetmelerini sağlar. Satın alma işlemini daha sonra yapmak veya istek listesini arkadaşlarıyla ve aile ile paylaşmak için istek listesini kullanabilirler.

Bu, insanların alışveriş listelerini oluşturup hediyeler satın aldıkları yoğun tatil dönemlerinde çevrimiçi mağazanız için mükemmel bir eklentidir .

3. WooCommerce Multilingual

İlginizi Çekebilir

İngilizce olmayan WordPress siteleri, 2014 yılında İngilizce WordPress web sitelerini geçmiştir. O zamandan beri, İngilizce dışındaki dillerde daha fazla WooCommerce mağazası oluşturulmuştur. WooCommerce Çok Dilli, popüler WPML WordPress çok dilli eklentisi ile uyumluluk katmanı ekler .

Bu, ürününüzü ve diğer WooCommerce sayfalarınızı birden çok dilde çevirmenize olanak tanır. Müşterileriniz web sitenize tercih ettikleri dilde göz atmayı seçebilir.

4. WooCommerce Products Slider

WooCommerce Products Slider, güzel ürün kaydırıcılarını ve karuselleri kolayca oluşturmanızı ve bunları WooCommerce mağazanızda istediğiniz yere eklemenizi sağlar.

5. WooCommerce Customizer

WooCommerce Customizer, yerleşik WooCommerce filtrelerini kullanmak için kolay bir kullanıcı arayüzü sağlar. Bu filtreler, düğme metni, etiketler, alanlar ve daha fazlası gibi şeyleri özelleştirmenizi sağlar.

Normalde, bu filtreleri kullanmak için PHP kodunu yazmanız gerekir. WooCommerce özelleştirici ile, bu filtreleri basit bir ayarlar sayfasından kolayca kullanabilirsiniz (kodlama gerekmez).

6. WooCommerce EU VAT Compliance

Adından da anlaşılacağı gibi, bu basit eklenti, WooCommerce mağazanızı yeni AB KDV’si ile uyumlu hale getiriyor. Müşteri konumunuzu otomatik olarak algılar ve fiyatları ilk sayfadan doğru KDV ile görüntüler.

7. Order Delivery Date for WooCommerce

Bu eklenti, kullanıcıların ödeme sırasında ürünler için bir teslim tarihi seçmesine izin verir. WooCommerce mağaza sahipleri, yönetici alanında siparişleri sayfasında istenen teslimat tarihini görebilirler.

8. YITH WooCommerce Quick View

WooCommerce Quick View, müşterilerinizin sadece bir düğmeyle farelerini kullanarak ürün ayrıntılarına göz atmasını sağlar. Bu, müşterilerin ürün listelemelerini veya alışveriş sayfalarını terk etmeden ürün bilgilerini hızlı bir şekilde almalarını sağlar.

Kullanıcılar, daha geniş bir ürün resmi, ürün açıklaması ve bir lightbox açılır penceresindeki sepete ekle düğmesini görebilir .

9. WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips

Bu şık eklenti, müşterilere e-posta yoluyla PDF faturaları ve paketleme fişleri göndermenizi sağlar. Kullanıcılar ayrıca faturalarını ve fişlerini hesap alanlarından indirebilirler. Bir site yöneticisi olarak, ayrıca faturaları toplu olarak yükleyebilir, indirebilir ve bir yönetici alanından kullanıcılara e-postayla gönderebilirsiniz.

10. YITH WooCommerce Compare

Adından da anlaşılacağı gibi, bu eklenti müşterilerinizin iki veya daha fazla WooCommerce ürününü yan yana karşılaştırmasını sağlar. Kullanıcıların karşılaştırma tablosunda hangi alanları göreceğini ve gerektiğinde bunları yeniden sıralayabilirsiniz.

11. WooCommerce Menu Bar Cart

Normalde, WooCommerce temanız en üstte bir sepet düğmesi gösterecek. Ancak, temanız bir alışveriş sepeti düğmesi göstermiyorsa veya yerleşimini sevmiyorsanız, WooCommerce Menü Sepeti bunu sizin için düzeltir.

Cart butonunu WordPress navigasyon menüsüne eklemenizi sağlar . Herhangi bir WordPress temasıyla çalışır ve navigasyon menünüzde sepet ikonunu, öğeleri ve fiyatı gösterir.

12. YITH WooCommerce Ajax Search

Herhangi bir web sitesinin, özellikle de çevrimiçi mağazaların başarısı için hızçok önemlidir. Sayfa yüklemesindeki tek bir ikinci gecikme, alışveriş sepetinin terk edilmesini ve kullanıcı etkileşimini önemli ölçüde artırabilir.

YITH WooCommerce Ajax Arama, kullanıcıların yazmaya başladığında anında ürünleri görüntülemek için güçlü bir arama özelliği sunar. Sonuçları almak için Ajax’ı kullanır, bu da kullanıcılarınızın görüntülemekte oldukları sayfayı terk etmeden arama yapabilecekleri anlamına gelir.

13. MailChimp for WooCommerce

MailChimp , dünyanın en iyi e-posta pazarlama hizmetlerinden biridir. WooCommerce için MailChimp , e-posta pazarlamasını e-ticaret sitenize entegre eden resmi WooCommerce uzantılarıdır.

14. WooCommerce Checkout Field Editor

WooCommerce ödeme sayfasına özel alanlar eklemek ister misiniz? WooCommerce Checkout Field Editor eklentisi, çevrimiçi mağazanızın ödeme sayfasındaki alanları kolayca eklemenizi, özelleştirmenizi ve yeniden düzenlemenizi sağlar.

Bu, müşterileriniz için tüm ödeme deneyimini özelleştirmenize ve verilerinizi işinizi büyütmek için kullanmanıza olanak tanır.

15. Minimum Purchase for WooCommerce

WooCommerce için Minimum Satın Alma, ürünlerinize minimum satın alma kuralları ayarlamanızı sağlar. Tek bir ürün için kurallar ekleyebilir veya ürün grubu için kurallar oluşturabilirsiniz.

Eklenti, minimum satın alma tutarı veya miktarına ilişkin kuralları uygulamanıza, kullanıcı rolüne bağlı olarak farklı kurallar ayarlamanıza ve kurallar eşleşmediğinde görüntülenecek özel iletilere ayarlamanıza da olanak tanır.

16. WooCommerce Gift Cards

WooCommerce için hediye kartları, çevrimiçi mağazanıza hediye kartları eklemenizi sağlar. Müşterileriniz, farklı miktarlarda hediye kartları satın alabilecek ve bunları, mağazanızda alışveriş yaparken hediye kartını uygulayan arkadaşlarına ve ailelerine verebilecek.

Farklı fiyatlara ait hediye kartları oluşturabilir ve bunları sanal ürünler olarak satabilirsiniz. Bir müşteri hediye kartını satın alırken uygularsa, eşdeğer tutarı faturalarından düşülür.

17. WooCommerce Currency Switcher

Adından da anlaşılacağı gibi, bu eklenti müşterilerinizin para birimlerini kolayca değiştirebilmelerini ve yerel para biriminde gerçek zamanlı dönüşüm oranlarını elde etmelerini sağlıyor. Para birimi değiştiriciyi kısa kodu veya kenar çubuğu widget’ını kullanarak ekleyebilirsiniz.

18. WooCommerce Colors

WooCommerce Renkler, düğmelerin ve diğer WooCommerce öğelerinin rengini değiştirebileceğiniz tema özelleştiricisine bir WooCommerce bölümü ekler. Herhangi bir özel CSS eklemeden WooCommerce öğelerini özelleştirmek istiyorsanız basit ve son derece kullanışlıdır .

19. WooCommerce Products Filter

WooCommerce Products Filter, site müşterilerinizin ürünleri kategorilere, özelliklere, ürün etiketlerine, ürüne özel sınıflandırmaya ve fiyata göre filtrelemesine olanak tanır. Filtreyi, kısa kodu veya kenar çubuğu widget’ını kullanarak istediğiniz yere ekleyebilirsiniz.

20. WooCommerce Shortcodes

WooCommerce, ürün, düğme ve daha fazlasını eklemek için web sitenizde kullanabileceğiniz bir dizi kısa kodla birlikte gelir. WooCommerce Shortcodes eklentisi, WordPress görsel düzenleyicinize bir aşağı açılır ve post, sayfa veya ürünler gibi içerik alanlarında kısa kodları kolayca seçip ekleyebilmenizi sağlar.

21. Booster for WooCommerce

WooCommerce için Booster, çevrimiçi mağazanızı daha verimli bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanıyan WooCommerce web sitenize çeşitli kullanışlı özellikler eklemenize olanak tanır. Jetpack’e benzeyen modüler bir yaklaşım kullanır ve tonlarca özellik içeren bir eklenti paketi gibi davranır.

22. Custom Product Tabs for WooCommerce

Normalde, ürün sayfaları kullanıcıların daha fazla bilgi görüntülemek için sayfayı aşağı kaydırmasını gerektirir. WooCommerce için Özel Ürün Sekmeleri, ürün açıklamasını ve ayrıntılarını sekmelere ayırmanıza olanak tanır. Bu, kullanıcıların web sitenizin düzgün ve düzenli görünmesini sağlayarak, görüntülemek istedikleri bölüme geçmelerine yardımcı olur.

Bonus Eklentileri

Bu eklentiler ücretsiz değildir, ancak herhangi bir WooCommerce mağazası için çok yararlı olduklarına inanıyoruz.

23. WooMarketing Bundle

Woo Marketing paketi, WooCommerce’in arkasındaki kişiler tarafından geliştirilen ve sürdürülen bir WooCommerce pazarlama uzantısı paketidir. E-posta pazarlaması, dinamik fiyatlandırma, daha akıllı indirimler, işlem e-postaları, Facebook yeniden hedefleme ve daha fazlasını içerir.

24. Woo Pack & Ship Bundle

Ürünleri müşterilere gönderiyor ve gönderiyorsanız, bu pakete ihtiyacınız olacak. Bu WooCommerce ekibi tarafından korunur ve faturalar, paketleme fişleri, nakliye seçenekleri, ürün kitleri, çoklu adres nakliye, parça nakliye ve daha fazlası gibi uzantıları içerir.

Bu paketi satın almak, WooCommerce 360 ​​° görüntü uzantısına, WooCommerce Storefront ve tüm çocuk temalarına erişmenizi sağlar.

Bu makalenin, çevrimiçi mağazanız için en iyi ücretsiz WooCommerce eklentilerini bulmanızı sağladığını umuyoruz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  En İyi WordPress Audio Player Eklentileri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı