WordPress Eklentileri

En İyi WordPress Bilgi ve Sınav Eklentileri

WordPress siteniz için en iyi sınav eklentileri mi arıyorsunuz?

WordPress siteniz için en iyi sınav eklentileri mi arıyorsunuz? BuzzFeed gibi birçok popüler web sitesi viral içeriği oluşturmak ve web sitelerinde kullanıcı etkileşimini artırmak için sınavlar kullanır. Bu makalede, kullanıcılarınızı meşgul etmenize ve sitenizde geçirilen süreyi artırmanıza yardımcı olacak WordPress için en iyi test eklentilerini elimize aldık.

1. LearnDash

LearnDash piyasadaki en iyi WordPress LMS eklentisidir . İhtiyacınız olan herhangi bir sınav türünü oluşturmanıza izin veren güçlü bir Sınav özelliği ile birlikte gelir. Tek seçenek, çoktan seçmeli, serbest metin, sıralama, eşleme, deneme, boşta doldurma ve anket gibi birden fazla soru türüne sahiptir.

Diğer özelliklerden bazıları şunlardır: zamanlanmış sınavlar, rastgele sorular, soru bankası, çok sayfalı sınavlar, limit girişimleri ve daha fazlası. Post quiz seçenekleri, birden fazla stilde, skor tablosunda, sertifikalarda ve düzeylerde yönlendirmeler, mesajlar, test sonuçları gösterimlerini içerir.

Eğer olsun online kurslar satan veya viral içerik oluşturma, LearnDash sınavlar her türlü en esnek WordPress yarışması eklentidir.

2. TryInteract

TryInteract, viral sınavlar oluşturmak ve potansiyel müşteri oluşturmak, sosyal medya oluşturmak, trafik oluşturmak ve dönüşümleri artırmak için bunları kullanmak için güçlü bir web tabanlı bir uygulamadır. Şık bir sürükle ve bırak sınavı oluşturucu ile son derece interaktif sınavlar oluşturmanıza olanak sağlar.

Farklı stilleri, renkleri, tasarımları ve 100’den fazla hazır kullanımlı bilgi yarışması şablonunu seçebilirsiniz. Kullanıcının önceki sorulara verdikleri cevaplara dayanarak sorular göstermenizi sağlayan sınav dallarını destekler. Sonunda sonuçları kolayca göstermek için puanlama sistemini kullanabilirsiniz.

WordPress sitenize basit bir kısa kod kullanarak kolayca eklenebilir ve e-posta pazarlama ve CRM yazılımınızla güzelce bütünleşebilir .

3. WP Quiz

İlginizi Çekebilir

WP Quiz, WordPress için esnek ve kullanımı kolay bir sınav eklentisidir. Trivia, kişilik ve flip kartları: Bu 3 sınav türleri ile birlikte geliyor. Sorularınıza ve cevaplarınıza görüntü ekleyebilir, kullanıcıların sınavı yeniden başlatmasına, sonuçların sonuçlarını göstermesine ve daha pek çok şey gerçekleştirmesine izin verebilirsiniz.

WP Quiz iki stil seçeneğiyle birlikte gelir: çok sayfalı veya tek sayfalı quiz. Sosyal paylaşım düğmelerini otomatik olarak kaydırıp ekleyebilirsiniz . Pro sürümü Eklentinin Eğer sonuçlarını görüntülemek soru ve cevapları, geri sayım sayacı ve rastgele bir eylemi gerçekleştirmek için kullanıcıyı zorlama sağlayan görüntülü reklamlar .

4. Quiz And Survey Master

Quiz ve Survey Master esnek bir sınav eklentisi ve WordPress anket eklentisidir . Bu güçlü iki-bir-arada eklenti kenarları biraz kaba görünebilir, ancak mükemmel özellikleri ve kapsamlı belgeleri ile bunu telafi eder.

Çoktan seçmeli, doğru ve yanlış, boşlukları doldurmayı ve daha fazlasını içeren çok sayıda soru türünü destekler. Ayrıca birden fazla sonuç sayfası oluşturmanıza olanak tanır, böylece kullanıcı puanına göre bunları özelleştirebilirsiniz. E-posta desteği, sertifikalar, skor tabloları, ipuçları, yorum kutuları ve ücretli eklentilerle sunulan daha fazla özellik ile birlikte gelir.

5. mTouch Quiz

mTouch Quiz, hareketlilikle yazılmış ve akılda öğrenen bir mobil dostu WordPress yarışması eklentisidir. Bu ipuçları, çoklu doğru cevapları destekler, sınav sırasında veya sonrasında doğru cevabı vurgulayın, cevap girişimlerini kısıtlayın ve daha fazlasını yapın.

Özelleştirilmiş başlangıç ​​ve bitiş ekranları oluşturabilir, ayrıca soruları rastgele oluşturabilirsiniz. Ayrıca, her bir soru için, sonuçta bir skor kartı göstermek için puan değerleri ile birlikte gelir.

6. Quiz Cat

Quiz Cat web siteniz için viral sınavlar oluşturmak için kullanımı kolay bir arayüz ve harika seçenekler ile ücretsiz bir WordPress yarışması eklentisi. Her soruya görüntü eklemenizi ve cevaplamanızı sağlar. Ayrıca, sınavınız için bir başlangıç ​​ve bitiş ekranı da oluşturabilirsiniz.

Etkinleştirme sırasında, eklenti kendi web sitesi API’sine bağlanmanızı isteyecektir. Ancak, API’ye bağlanmaksızın gayet iyi çalışır. Gerçekten iyi çalışan basit seçeneklerle kullanımı kolaydır.

7. HD Quiz

HD Sınav WordPress siteleri için başka bir harika ücretsiz bilgi yarışması. Duyarlı bir tasarıma sahiptir ve ihtiyacınız olduğu kadar çok soru ve cevaplarla sınırsız sınavlar oluşturmanızı sağlar. Ayrıca daha etkileşimli ve eğlenceli hale getirmek için GIF resimlerini sorularınız ve cevaplarınızla birlikte kullanabilirsiniz.

Diğer dikkat çeken özellikler arasında sınav zamanlayıcısı, ipuçlarını sorgulama, sosyal paylaşım, cevapları, puanlama ve daha fazlasını kullan.

8. ARI Stream Quiz

ARI Stream Quiz, kullanıcı e-posta adresi ve adı toplayarak kursun üretimi için sınavlar kullanmanıza olanak sağlar . MailChimp ve diğer e-posta pazarlama hizmeti sağlayıcıları ile entegrasyonu destekler . Kurşun üretimi dışında, gerçek sınav oluşturucu, sınavlarınızı oluşturmak için kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Daha hızlı performans için ajax kullanır, çoklu temalar, sosyal medya entegrasyonu, Açık Grafik desteği ve daha fazlasını içerir.

9. Chained Quiz

Chained Quiz, testteki bir sonraki sorunun, kullanıcının önceki soruya vereceği cevaba bağlı olduğu, koşullu mantık özelliğine sahip bir WordPress sınav eklentisidir. Bu dinamik olarak değişen son derece interaktif kişilik sınavları oluşturmanıza olanak sağlar.

Çoktan seçmeli, tek seçenekli ve deneme cevaplarını destekler. Her doğru cevaba puanlama atayabilir ve kullanıcı bir cevap seçtiğinde ne yapacağına karar verebilirsiniz.

En İyi WordPress Sınav Plugin hangisi?

Bu eklentilerin her birini inceledikten sonra, LearnDash ve TryInteract’un pazardaki en kapsamlı sınav oluşturma çözümleri olduğuna inanıyoruz .

Viral sınavlar hızlı bir şekilde oluşturmak için bağımsız bir çözüm arıyorsanız, o zaman hiçbir şey TryInteract yener .

Bu makalenin, WordPress için en iyi sınav eklentisini bulmanızı sağladığını umuyoruz.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  En İyi WordPress Anket Eklentileri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı