WordPress Eklentileri

En iyi WordPress Emlak Eklentileri

En iyi WordPress emlak eklentilerini mi arıyorsunuz? 

En iyi WordPress emlak eklentilerini mi arıyorsunuz? WordPress, pek çok gayrimenkul web sitesi tarafından listeleri sergilemek ve yeni müşteriler edinmek için kullanılmaktadır. Bu yazıda, işinizi büyütmek için kullanabileceğiniz en iyi WordPress emlak eklentilerini elimize aldık.

WordPress kullanarak bir Emlak Web Sitesi Nasıl Yapılır?

WordPress, dünyanın en popüler web sitesi oluşturucusudur . Neredeyse her türlü web sitesinin akla gelmesini sağlayacak kadar esnek ve kullanımı kolaydır.

Yeni başlayanları sık sık karıştıran iki farklı WordPress türü vardır. İlk olarak, barındırılan bir çözüm olan WordPress.com var. İkincisi, WordPress.org ayrıca kendi kendini barındırılan WordPress olarak da bilinir. 

WordPress.org’u kullanmanızı öneririz çünkü tüm WordPress özelliklerini herhangi bir kısıtlama olmaksızın kutudan çıkarmanıza izin verir.

En iyi WordPress emlak eklentilerine bir göz atalım. Bu eklentiler, emlak girişlerinizi kolayca ekleyebilmenizi ve daha fazla müşteri çekebilmenizi sağlayacaktır.

1. IMPress Listings

IMPress Listeleri en iyi WordPress emlak eklentilerinden biridir. Yeni başlayanların başlaması ve ileri düzey kullanıcılar için güçlü gayrimenkul siteleri oluşturması çok kolay.

Bu mobil duyarlı ve herhangi bir WordPress teması ile çalışır. Her bir giriş için resim ve video desteği ile istediğiniz kadar ayrıntı ekleyebilirsiniz. Listelemeler bir ızgara düzeninde güzel bir şekilde görüntülenir ve tek bir giriş sayfası kullanıcıların konum haritaları dahil olmak üzere ihtiyaç duydukları tüm bilgileri almasına olanak tanır.

Ayrıca, MLS veritabanınızdan listeleri içe aktarmanıza ve bir eklenti eklentisi ile IDX entegrasyonunu desteklemenize olanak tanır. İlgili alıcıların sizinle doğrudan iletişim kurabilmesi için iletişim formları ile donatılmıştır .

2. WP-Property

WP-Property başka bir all-in-one WordPress emlak yönetimi eklentisidir. Tüm girişlerinizi eklemek ve yönetmek için kullanımı kolay bir arayüz içerir. Oda, banyo, alan, özellik ve daha fazlasını eklemek için tonlarca alanla ayrıntılı bilgi ekleyebilirsiniz.

Listelemeler web sitenizde güzel bir şekilde görüntülenir ve eklenti web sitesi de kullanabileceğiniz ücretsiz temalar sunar. Bu içerir Google Maps desteği, filtrelerle güçlü arama özelliği, SEO dostu URL’ler, listeleri ve daha özellikli.

Birden çok dilde kullanılabilir ve başka herhangi bir dile kolayca tercüme edilebilir. Ayrıca , web sitenizden girişleri görüntülemenize olanak tanıyan kenar çubuğu widget’ları ve kısa kodları ile birlikte gelir .

3. Estatik

Estatik eklentisi, WordPress’teki emlak girişlerinizi yönetmek için mükemmel bir seçenektir. Bu güçlü eklenti, kolayca web sitenize listeleri eklemek için izin veren özellik yönetimi sistemi ile birlikte gelir.

Fotoğraf galerisi, emlak arama widget’ı, Google Haritalar desteği, yerleşik sosyal paylaşım ve çok dilli destek içerir . Ayrıca, girişlerinize kolayca yeni alanlar ekleyebilmenizi sağlayan bir alan oluşturucu içerir.

Otomatik tamamlanmış ajax destekli arama özelliğine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca listeleri fiyat, tarih ve popülerliğe göre sıralayabilir. Eklenti geliştirici, gerektiğinde daha fazla özellik eklemek için ücretli IDX / MLS hizmetleri ve eklentileri de sağlar.

4. Easy Property Listings

Kolay Mülkiyet Listeleri başka güçlü ve son derece özelleştirilebilir WordPress emlak eklentisi. Kod dokunmadan ve tema değiştirmeden kolayca bir gayrimenkul sitesi inşa etmenizi sağlar .

Bu özellikleri yönetmek için süper kolay kılan bir başlangıç ​​dostu liste yönetimi arayüzü var. Özelliklerinizi ızgara düzeninde veya tek bir giriş sayfasında görüntülemek için mobil uyumlu listeleme şablonlarıyla birlikte gelir.

Gelişmiş özellikler REAXML, JUPIX, dünya çapında MLS sistemleri, çeviriler / çok dilli destek, gelişmiş haritalar ve daha fazlasını içerir. Ücretli eklentiler ve uzantılar, emlakçılar dizini ve yönetim sistemi dahil olmak üzere birçok özellik eklemenize olanak tanır.

5. WP Real Estate

WP Real Estate, tonlarca harika özelliği ile WordPress için nispeten yeni bir emlak eklentisidir. Özellikleri satın almak, satmak ve kiralamak için de kullanılabilir.

Bir içerir gelişmiş arama özelliği , Google Maps, IDX / MLS entegrasyonu, iletişim formları, özel alan ve liste veya ızgara düzeni manzarası. Ayrıca kısa kodlar ve widget’lar ile birlikte gelir, böylece web sitenizde farklı emlak listelerini görüntüleyebilir veya farklı mülkler için kendi açılış sayfalarınızıoluşturabilirsiniz .

6. AgentPress Listings

AgentPress , Genesis tema çerçevesini gerektirir ve hızlı bir şekilde bir emlak sitesi oluşturmanıza yardımcı olan kendi AgentPress Pro temasıyla çalışmak üzere tasarlanmıştır .

İlgili Makaleler

Eklenti, özellikleri kategorilere ayırmanıza yardımcı olacak bir özel posta türü ve taksonomi listesi ekler. Bir widget hazır alanına girişleri eklemek için widget’ları da kullanabilirsiniz.

7. WPL Real Estate

WPL Real Estate eklentisi, esnek ve güçlü bir WordPress gayrimenkul yönetim sistemidir. Girişlerinizi, ön taraf için filtrelenebilir bir arama özelliği ile eklemek kolay bir bölüm vardır. Emlakçı profilleri, Google Haritalar, farklı giriş görünümleri ve özellik özellikleri eklemek için güçlü bir özel alanlar özelliği vardır.

Ek bir ücretli özellik olarak MLS / IDX hizmetleri ile entegre edilebilir , diğer özelleştirmeler de eklenti geliştirici tarafından bir hizmet olarak sağlanır. Zaten piyasadaki en iyi WordPress temaları ile iyi çalışıyor .

Bu yazının web siteniz için en iyi WordPress emlak eklentilerini bulmanızı sağladığını umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu