WordPress Eklentileri

OptinMonster – WordPress Popup Eklentisi

OptinMonster, WordPress için en iyi ücretli popup eklentisidir. Bu iyi dönüştüren güzel dikkat kapma optin formları oluşturmanıza olanak sağlar. OptinMonster, web sitesi ziyaretçilerinizi abonelere ve müşterilere dönüştürmenizi sağlar.

Amacımız basit: ŞİMDİ daha fazla e-posta abonesi almanıza yardımcı olun.

OptinMonster’ı piyasadaki en iyi görünen ve en iyi performans gösteren WordPress popup ve lead üretim çözümü olarak oluşmuştur. Büyük talep nedeniyle, OptinMonster’ı bağımsız bir uygulamaya dönüşmüş olup, bu yüzden WordPress, Drupal, Joomla, Shopify , Magento ve temel olarak tüm diğer web platformları gibi tüm sitelerde kullanılabilir .

Çevrimiçi işletmenizi büyütme konusunda ciddiyseniz, şu anda e-posta listenizi oluşturmaya başlamanız çok önemlidir .

Normalde işletme sahipleri sitede yalnızca bir abone formu ekler ve listelerinin büyümesini bekler. Çok yalnış bir düşünce

Kullanıcıların ilgisine göre kişiselleştirilmiş ve alakalı bilgileri görüntüleyen güzel optin formları oluşturmanız gerekir.

Dönüşümlerinizi izlemeniz, daha iyi sonuçlar elde etmek için testi bölmeniz ve daha fazlası gerekir.

 OptinMonster tüm bunları tek bir kod satırı yazmadan yapmanıza izin verir.

OptinMonster ile ne elde edersiniz?

  • Güzel Optin Form Tasarımları – OptinMonster Builder, en yüksek dönüşüm oranları için optimize edilmiş görsel olarak çarpıcı optin formları oluşturmanıza olanak tanır. Işık kutusu açılır pencereleri, kayan çubuklar, kenar çubuğu slaytları, posta formları, kenar çubuğu formları, karşılama kapıları ve daha pek çok türde çeşitli formlar oluşturabilirsiniz .
  • Exit-Intent® Teknolojisi  – Web sitenizi terk eden ziyaretçilerin% 70’inin geri dönmeyeceğini biliyor muydunuz? Bizim çıkış-niyet teknoloji ziyaretçi davranışını algılar ve onlar çıkmak üzeresiniz yaptıkları anda hedeflenen kampanya ile girmelerini ister.
  • Sayfa Düzeyi Hedefleme – Belirli bir sayfada veya kategoride hedefli bir mesaj göstermek mi istiyorsunuz? Şey – şansın var! Sayfa düzeyinde hedefleme modülümüz, tek tek sayfaları hedeflemenizi sağlar, böylece hiper hedefli bir liste oluşturabilirsiniz.
  • A / B Testi – A / B split test modülü kullanımı kolay, dönüşüm oranlarınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza olanak tanır. Neyin işe yaradığını tahmin etme. En iyi dönüştürmeyi görmek için farklı içerik, başlıklar, düzenler ve stiller test edin. Ne kadar çok test ederseniz, dönüşüm oranlarınız o kadar iyi olur.
  • Etkinleştirilebilir Analizler – Yerleşik analizlerimizle tıklamaları, görünümleri ve genel dönüşüm oranlarını analiz edin. Basitçe söyleyin – önemli olan istatistikleri alın.
  • Bütün büyük E-posta Pazarlama Yazılım ile entegrasyon – OptinMonster ile entegre  AWeber , MailChimp , constant contact, Campaign Monitor ve MadMimi, Infusionsoft, iContact, GetResponse , Mailpoet, OntraPort, FeedBlitz, sendinblue ve tüm özel HTML formu komutları.

Hazır Tasarım Örnekleri

Email listenizi büyütmeye hazır mısınız? OptinMonster kurulum için sadece birkaç dakika sürer ve risksiz bir 14 günlük para iadesi garantisi vardır.

Şimdi OptinMonster’ı edinin

Not: OptinMonster, WPBeginner’ın kurucusu Syed Balkhi tarafından yapılmıştır .

Follow: Ayrıca, OptinMonster’ın sosyal medya profillerinde müthiş pazarlama kaynakları paylaşmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu