WordPress Eklentileri

Siteniz için En İyi Hesap Makinesi Eklentileri

WordPress blogunuz için bir hesap makinesi eklentisi mi arıyorsunuz?

WordPress blogunuz için bir hesap makinesi eklentisi mi arıyorsunuz? Fiyatları, ölçümleri, tarihleri, form alanlarını ve daha fazlasını hesaplamak için birçok WordPress eklentisi vardır. Bu yazıda, WordPress için en iyi hesap makinesi eklentilerini yazımıza aldık.

1. Hesaplanan Alanlar Formu

Hesaplanan Alanlar Formu, form alanları oluşturmanıza ve form alanları arasında matematiksel hesaplamalar yapmanıza olanak tanır. Alan eklemek, bu alanlara değer atamak ve çalışacak matematiksel operatörleri tanımlamak için kullanabileceğiniz bir form ve mantık oluşturucu ile birlikte gelir.

Oldukça esnektir ve geniş bir kullanım yelpazesi için kullanılabilir. Eklentinin kullanıcı arayüzü kenarlarda biraz kaba görünebilir, ancak içerideki güçlü özellikleri denemenizi engellemesine izin vermeyin.

2. CT Mortgage Hesaplama

CT Mortgage Hesaplama kolayca web sitenize basit bir ipotek hesap makinesi eklemek için izin verir. Diğer popüler WordPress emlak eklentileri ile iyi çalışır ve kenar çubuğunuza ekleyebileceğiniz bir widget kullanımı kolaydır. Widget için bir başlık girebilir ve bir para birimi veya sembol girebilirsiniz.

Hesaplamaları yapmak için JavaScript’i kullanır ve kullanıcıların aylık ödemelerini hesaplamak için ipotek tutarını, faiz oranını, taksitlerini ve peşin ödeme seçeneklerini girmelerini sağlar.

3. Duyarlı Mortgage Hesaplama

Duyarlı Mortgage Hesaplama gayrimenkul siteleri için ipotek hesap makinesi kullanmak için başka bir kolaydır . WordPress yazılarınızda, sayfalarınızda ve listelerinizin altında kullanabileceğiniz bir kenar çubuğu ve kısa kod ile birlikte gelir.

Ayrıca, açık ve koyu renk şemaları ile birlikte gelir ancak eklenti stilini devre dışı bırakabilir ve temanın renklerini kullanabilir veya hesap makinesini şekillendirmek için özel CSS ekleyebilirsiniz .

İlginizi Çekebilir

4. Ölçüm Fiyatı Hesaplayıcısı

WooCommerce ile esnek ölçüm boyutlarında mevcut bir çevrimiçi mağaza çalıştırıyorsanız , ihtiyacınız olan eklenti budur. Müşteri tarafından seçilen ölçüme göre öğe fiyatlandırması eklemenizi sağlar.

Kullanıcının seçilen miktarından otomatik olarak fiyatlandırmayı hesaplayan miktar bazlı hesaplama yöntemiyle gelir. Diğer yöntem, müşterilerin fiyatlandırma ve gönderim bedelini hesaplamak için farklı ölçümler seçmelerine olanak tanıyan kullanıcı tanımlıdır. Diğer üst WooCommerce eklentileri ve eklentileri ile çalışmak için test edilmiştir .

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Akismet Anti-Spam

5. WooCommerce Ürün Seçenekleri ve Fiyat Hesaplama Formülleri

Bu eklenti ek WooCommerce ürün seçenekleri ve fiyatlandırma hesaplama formülleri sunar. Her ürün için daha fazla ürün seçeneği eklemenizi ve görüntülemenizi sağlayan özel ürün düzeni oluşturucu ile birlikte gelir.

Seçime dayalı fiyatlandırmayı hesaplamak için şartlı mantık ve formüller içerir. Ürün seçimini müşteri seçimine göre göstermek, gizlemek veya tamamen değiştirmek için kullanabilirsiniz. Ürün fiyatlandırmasını ve diğer görüntüleme seçeneklerini hesaplamak için matematik formülleri de kullanabilirsiniz.

6. Ülkeye Dayalı WooCommerce Fiyatı

Ülkeye Dayalı WooCommerce Fiyat, tam olarak ne diyorsa yapar. Eklenti, müşterinin yerini tahmin etmek için WooCommerce’in coğrafi konum özelliğini kullanır ve ardından yerel para biriminde fiyatlandırmayı görüntüler.

Fiyatlandırmayı döviz kuruna göre otomatik olarak hesaplayabilir veya her para birimi için manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, kullanıcıların ülke ve para birimlerini kendi başlarına değiştirebilmelerini sağlayan bir ülke değiştirici widget’ını da içerir. Bu eklenti, çok dilli WordPress siteleriyle iyi çalışır .

7. TimeZone Hesaplama

TimeZoneCalculator, farklı saat dilimleri arasındaki zaman farkını hesaplamanıza olanak tanır. Görüntülemek istediğiniz zaman dilimlerini seçebilir ve ardından bir kenar çubuğu widget’ını kullanarak WordPress kenar çubuğunuza ekleyebilirsiniz.

Eklenti ayrıca herhangi bir sayfada veya postada zaman dilimi hesap makinesiyle zaman göstermenizi sağlayan kısa kodlarla birlikte gelir .

8. Tarih Hesaplayıcısı

Tarih Hesaplama, tarihleri ​​hesaplamak ve kısa kodları kullanarak görüntülemek için basit bir eklentidir. Tarihleri ​​ekleyerek veya çıkararak tarihleri ​​hesaplayabilirsiniz. Bugünün tarihini görüntülemek için basit bir kısa kod da kullanabilirsiniz.

Kısa kod ayrıca İletişim Formu 7 gibi iletişim formu eklentileri ile çalışır .

9. Geri Ödeme Hesaplayıcısı ve Kredi Başvuru Formu

Geri Ödeme Hesaplayıcısı ve Kredi Başvuru formu, çeşitli işletmeler için kullanılabilecek esnek bir WordPress eklentisidir. Kullanıcıların bir kredi tutarı, vade seçip aylık ödemelerini hesaplamasını sağlar.

Kenarlıklar, renkler ve arka planlar ile çeşitli stilleri ile birlikte gelir. Herhangi bir para birimi ile kullanılabilir ve kredi başvuru formu ile birlikte gelir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Wordpress e ticaret eklentileri

10. CC BMI Hesaplama

CC BMI Calculator, sağlık ve fitness web sitelerinde kullanılabilecek basit bir vücut kitle indeksi hesaplayıcısıdır . Kullanıcıların vücut kitle indeksi puanlarını görmek için boy ve kilo bilgilerini girmelerine izin verir.

Eklenti, renkleri değiştirerek farklı stilleri seçmenize izin verir, ancak bu özelliği kullanarak eklenti yazar web sitesine bir link eklemenizi gerektirir. Hem emperyal hem de metrik sistemlerde kullanılabilir, böylece hangi seçeneğin varsayılan seçenek olarak kullanılacağını seçebilirsiniz.

Bu makalenin, WordPress için en iyi hesap makinesi eklentilerini keşfetmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu