WordPress Eklentileri

WordPress için En İyi Sesli Mesaj Eklentileri

WordPress için en iyi sesli mesaj eklentilerini mi arıyorsunuz? En İyi Sesli Mesaj Eklentileri,Web sitenize ses / video özellikleri eklemek, katılımı artırmaya yardımcı olabilir. Bu yazıda, deneyebileceğiniz WordPress için en iyi sesli mesaj eklentilerini elimize aldık.

1. Joy of Text

Metin sevinci, metin ve sesli mesajlar göndermek için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Tek tıklamayla birden çok istemciye sesli not göndermenize olanak tanıyan grup oluşturma becerisine sahiptir. Üye ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Ayrıca sesli mesajlar da gönderebilirsiniz. Onların dil dostu yazılımı kolayca mesajınızı müşterinin diline çevirir.

WooCommerce ile entegre olup , müşterilerinizle yaptıkları alışverişler hakkında sesli mesajlar aracılığıyla iletişim kurabileceğiniz anlamına gelir. Müşterinin adı, numarası vb. İçin etiketleri kullanarak sesli mesajı özelleştirmenizi sağlar.

Ücretli sürümlerinde daha özel etiketler, entegrasyonlar, iş konuşmaları, MMS desteği ve daha fazlası var.

2. SpeakPipe

SpeakPipe, web sitesi ziyaretçilerinizin web sitenizden kaydedilmiş sesli mesajlar göndermesine olanak sağlayan bir çevrimiçi hizmettir. Web sitenizi SpeakPipe hesabınıza bağlayan bir WordPress sesli mesaj eklentisi sunarlar.

Ziyaretçilerinizden sesli mesajlar almanızı sağlar. Tüm sesli mesajlar otomatik SpeakPipe hesabında depolanır ve en iyi bölüm, kullanıcıların olmasıdır olmazsesli mesaj göndermek için bir hesap oluşturmanız gerekir.

SpeakPipe, izleyici sorularını toplamak için podcast’lar ve video hostları tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu, bir podcast’de gerçek bir kullanıcı sorusunu gerçekten öne çıkarmanızı sağlar.

3. Heyoya

İlginizi Çekebilir

Heyoya ücretsiz bir WordPress sesli yorum ve yorum eklentisidir. Ziyaretçilerinizin blog yorumları bölümünde sesli not bırakmasını sağlar . Sitenizde sınırsız sayıda sesli yorum da görüntüleyebilirsiniz. Bu kullanıcı katılımını artırmaya yardımcı olur ve blogunuz için SEO geliştirir .

Heyoya ses, video ve metin mesajlarını kolayca desteklemek için zengin medya kullanır. Ayrıca, müşteri yorumlarını ve sesli yorumlarını sosyal medya kanallarında paylaşma olanağına sahipsiniz .

Şunları yapabilirsiniz WordPress yorumların orta pano ve Bloglarınızda iyi sesli mesajları görüntüler. Sesli yorum ayarlarını yönetmek için basit özelleştirilebilir araçlar sunarlar.

4. Pipe

Boru, video ve ses kayıtları için bir WordPress eklentisidir. Müşterilerinizin mesajlarını web sitenize kolayca kaydetmelerini sağlar. Video ve sesli mesajları WordPress kontrol panelinizde yönetebilirsiniz. MP3, MP4, MOV, FLV ve daha pek çok popüler formatı destekler.

Boru, tüm en iyi WordPress temalarıyla harika çalışıyor . Ayrıca WordPress iletişim formu eklentileriyle de bütünleşir , böylece ziyaretçileriniz formla birlikte bir video mesajı ekleyebilir. Ayrıca, video ve sesli mesajları sitenizdeki herhangi bir WordPress yayınına veya sayfasına da yerleştirebilirsiniz.

5. Twilio

Twilio bir WordPress sesli arama eklentisidir. Sitenize basit bir tıkla ve ara düğmesi görüntüleyebilir ve müşterileriniz bu düğmeyi tıklayarak bağlantı kurabilir. Numaralarını bir forma eklemeleri gerekiyor ve Twilio ajanınızı otomatik olarak ziyaretçiye bağlayacak.

Çağrılarınızı yönetmek için kolay ayarlara sahiptir. Twilio, kayıtlı kullanıcılar için geri arama olanağı, kara listeye alınan spam gönderenler, karşılama mesajları ve daha fazlası gibi ek işlevler sunan ücretli bir sürüme sahiptir.

Twilio ile entegre WooCommerce onlar alışveriş yaparken müşterileriniz ürün sayfasından çağırmak için izin çevrimiçi mağaza .

6. CometChat

CometChat, sesli ve görüntülü destek ile kullanıcılarınızla sohbet etmenizi sağlayan bir canlı sohbet ve kullanıcı katılımı servisidir. Ücretsiz deneme hesabı ile ücretli bir hizmettir. Web sitenizi sunucularına bağlamak için bir WordPress eklentisi sunarlar.

Gerçek zamanlı metin mesajları, dosya paylaşımı, grup sohbeti, çıkartmalar, emojiler, ekran paylaşımı ve daha fazlasını içerir. Müşterinizin aramalarını, mesajlarını ve sesli notlarını yönetmek için size özel bir uygulama sunar. Bunu bir WordPress sayfasına gömebilir veya web sitenizdeki sabit modda gösterebilirsiniz.

Bu makalenin, WordPress için en iyi sesli mesaj eklentilerini bulmanızı sağladığını umuyoruz. 

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Resim Sıkıştırma Eklentileri ve En İyi Resim Sıkıştırma Eklentisi Hangisi
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı