WordPress Eklentileri

WordPress için En İyi Ürün İnceleme Eklentileri

WordPress için en iyi ürün inceleme eklentilerini mi arıyorsunuz?

WordPress için en iyi ürün inceleme eklentilerini mi arıyorsunuz? Web sitenize düzenli ürün incelemeleri düzenli olarak eklerseniz, daha fazla SEO dostu yapmak için ürün inceleme eklentisi kullanabilirsiniz. Bu yazıda, WordPress için en iyi ürün inceleme eklentilerini elimize aldık.

Neden WordPress Ürün İnceleme Eklentisi Kullanılır?

Bir şey almak istediğinde ne yaparsın? Çoğu insan gibiyseniz, muhtemelen farklı seçenekleri karşılaştırmak için ürün incelemelerine göz atın.

Bu yüzden Yelp, TripAdvisor, Rotten Domates ve daha fazlası gibi pek çok popüler yorum sitesi var. Dünyanın en büyük çevrimiçi mağazasındaki Amazon bile ürün incelemelerini belirgin bir şekilde öne çıkarıyor.

Birçok WordPress sitesi sahibi, çevrimiçi para kazanmak için ürün incelemeleri yazar . Bazıları, inceleme için şirket tarafından doğrudan ödeme alırken, diğerleri gelir elde etmek için bağlı kuruluş pazarlamasını kullanıyor .

Ürün incelemesi blog yazısı olarak yazabilirsiniz. Bununla birlikte, sade bir blog yayını, arama motorları tarafından desteklenen ürün inceleme biçimini kullanmaz. Bu, makalenizin arama sonuçlarında bir inceleme olarak vurgulanmayacağı anlamına gelir.

Daha iyi bir SEO için, yorumlarınızı schema.org zengin snippet’leri biçiminde yazmanız gerekir . Ürün inceleme eklentisi, web sitenizde harika görünen arama motoru dostu yorumları kolayca yazmanıza yardımcı olur.

WordPress için en iyi ürün inceleme eklentilerine bir göz atalım.

1. WP Ürün İnceleme Pro

WP Ürün İncelemesi, en iyi WordPress ürün inceleme eklentisidir. Web sitenizde yorumları yönetmek ve görüntülemek istediğinizi seçmenize olanak tanıyan ayrıntılı ayarlar bölümü ile birlikte gelir.

Ürün incelemesi eklemek oldukça kolaydır. Bir blog yazısı yazarken ürün inceleme seçeneğini belirtmeniz yeterlidir. Eklenti incelemenizi yazmak için tüm ayarları size gösterir. İncelemenizi özelliklere ayırabilir, resim ekleyebilir, artıları ve eksilerini ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Yorumlarınızı sergilemenize izin veren kenar çubuğu widget’ları ile birlikte gelir. Kullanıcı tarafından gönderilen yorumları toplamak veya kullanıcılarınızın yorumlarına kendi puanlarını ve yorumlarını eklemelerine izin vermek için de kullanabilirsiniz. Tüm yorumlar maksimum SEO yararı için schema.org zengin snippet biçiminde görüntülenir.

2. All in One Schema Rich Snippets

Daha önce de belirttiğimiz gibi, yorumlarınızın uygun bir SEO dostu formatta olması gerekir. Tüm bir Schema Zengin Snippet eklentisi, ürün incelemeleri de dahil olmak üzere zengin snippet’leri kullanarak farklı türde yayınlar yazmanıza olanak tanır.

Bir blog yazısı yazarken açılır menüden ‘Öğe Gözden Geçir’ seçeneğini belirtmeniz yeterlidir. Eklenti, inceleme adı, ürün adı ve yıldız derecelendirmesi gibi inceleme seçeneklerini gösterir. Bu bilgiyi blog yazınızın altındaki doğru SEO dostu biçimlendirme ile gösterecektir.

Eklenti makaleleri, ürünleri, tarifleri, yazılımı ve daha fazlasını eklemek için de kullanılabilir.

3. WP İnceleme Pro

WP İncelemesi, WordPress’te ürün incelemeleri eklemek için başka mükemmel bir seçenektir. Başlangıç ​​dostu ve kullanımı oldukça kolaydır. Etkinleştirme üzerine, yeni bir yazı yazıp inceleme türünü seçmeniz yeterlidir.

Üç tür değerlendirme derecelendirme yıldızını, puanı ve yüzdesini destekler. İsterseniz, bireysel özellikler için farklı derecelendirmeler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcıların ürün için kendi puanlarını göndermelerine izin veren kullanıcı derecelendirmelerini de destekler.

Ayrıca Ayarlar »WP İnceleme sayfası altında bulunan stil seçenekleri ile birlikte geliyor . Buradan, tema renklerinizle eşleşen inceleme kutusu için kendi renklerinizi seçebilirsiniz.

4. Rich Reviews

Zengin İncelemeler, kendi ürünleriniz, hizmetleriniz veya web sitenizin yorumlarını eklemenizi sağlayan basit bir ücretsiz eklentidir. Ayrıca, kullanıcılarınızın yorumları göndermesine izin verebilirsiniz.

İncelemeleri görüntülemek için kısa kodları kullanır ve yayınlar, sayfalar ve kenar çubuğu widget’ları dahil olmak üzere web sitenizde herhangi bir yerde bir inceleme görüntüleyebilirsiniz .

Kullanıcı tarafından gönderilen incelemeleri topluyorsanız, bu eklenti, yayınlamadan önce her incelemeyi manuel olarak onaylamanıza olanak tanır. Eklentinin ayarlar paneli, nasıl kullanılacağı hakkında ayrıntılı talimatlar ile birlikte gelir.

5. WP Customer Reviews

WP Müşteri Yorumları eklentisi, müşterilerin yorumlarını toplamanıza ve kendi ürün incelemelerinizi oluşturmanıza olanak tanır . Etkinleştirme sonrasında, ürün incelemesi eklemek ve incelemeleri kontrol etmek istediğiniz bir blog yayınını düzenleyin.

İlgili Makaleler

Ardından, Yorumlar »Tüm Yorumlar sayfasına gitmeniz ve yeni ekle düğmesini tıklamanız gerekiyor. Bundan sonra yayını seçebilir ve yorumunuzu yazabilirsiniz. Eklenti, daha sonra web sitenizde görüntülenmek üzere onaylayıp yayınlayabileceğiniz, kullanıcı tarafından gönderilen incelemeleri etkinleştirmenize de olanak tanır.

Bu eklenti, kullanıcılara gösterilen inceleme formunu kişiselleştirmenize ve ayrıntılı talimatlar içeren bir sayfanın nasıl kullanıldığını size bildirmenize olanak tanır.

6. Site Reviews

Site Yorumları, ürünleriniz, hizmetleriniz veya yerel işletmeniz için müşteri yorumlarını toplamanıza olanak tanır. İncelemeleri nasıl toplamak istediğinizi ve bunları nasıl görüntülemek istediğinizi kontrol etmenizi sağlayan basit ayarlar sayfası ile birlikte gelir. İnceleme formunu özelleştirebilir ve web sitenizdeki herhangi bir yeri bir kısa kod kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

Kısa kodu kullanarak da yorumları görüntüleyebilirsiniz. Eklenti incelemeleri, gözden geçirme formunu ve inceleme özetini manuel olarak görüntülemek için, gönderi düzenleme ekranında kullanımı kolay bir kısa kod ekleyici ekler.

Bu makalenin, WordPress için en iyi ürün inceleme eklentilerini bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz.Ayrıca WordPress için En iyi WordPress Emlak Eklentileri de görmek isteyebilirsiniz .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu