WordPress Eklentileri

Wordpress Konu Çekme Eklentisi

Wordpress Automatic Plugin ile istediğiniz hemen hemen her siteden içerikleri çekebilirsiniz eklentinin en güzel tarafı içerikleri 1,2,4 saatlere bölebilir eklentiyi bu şekilde ayarlayarak istediğiniz zaman sitenize içerikleri alabilirsiniz..

Wordpress içerik çekme eklentisi

Wordpress Otomatik Plugin çeşitli kaynaklardan WordPress’e otomatik olarak gönderilir.

Kalite hedefli makaleler, Amazon Ürünleri, Clickbank Ürünleri, Walmart ürünleri, Youtube Videoları, Vimeo videoları, DailyMotion videoları, Feeds mesajları, eBay açık artırmaları, Flickr görüntüleri, Instagram Görüntüleri, Pinterest pimleri, Reddits, Twitter tweetleri, Facebook mesajları, Craigslist ilanları yayınlayabilir , Itunes uygulamaları / şarkıları / ebooks / film / podcast, Otomatik pilot üzerinde Envato öğeleri ve SoundCloud şarkıları.

Şimdi en son sürümde sunulan “Single Scraper” isimli yeni modülü kullanarak hemen hemen her web sayfasının parçalarını kazıyabilirsiniz. Böylece örneğin döviz kurları, hava durumu tahminleri, günlük burçlar vb. Güzel bir görsel seçiciye sahiptir, bu yüzden sadece URL’yi ekleyin ve istediğiniz parçayı seçin.

Yayınlardan otomatik yayınlama. Eklenti, belirtilen feed’leri düzenli olarak kontrol edebilir ve her yeni feed öğesini yeni gönderi olarak gönderebilir.

Özet özet akışlarından tam içerik getir. Wordpress otomatik, büyük bir başarı oranıyla kesilmiş yayınları tam içerik yayınlarına dönüştürebilir.

Orijinal yayın gönderilerinin belirli bölümlerini ayıklayın. Wordpress otomatik, orijinal yazının belirtilen bölümlerini CSS kimliğine / sınıfına, XPath veya REGEX’e ekleyebilir ve bunları wordpress’inize yapıştırmak için yapıştırır.

Ara ve değiştir. Eklenti, herhangi bir metin / alan için çıkartılmış içeriği arayabilir ve belirtilen metinle değiştirebilir.

Orijinal zaman gönderileri. Wordpress otomatik, yazıyı beslemede oluşturulduğu zaman aynı zamanda wordpress’te oluşturulmuş gönderiyi ayarlayabilir.

İlginizi Çekebilir

Kategorileri Ayıkla. Eklenti, oluşturulan yayın kategorilerini orijinal gönderiler için aynı kategorilere ayarlayabilir.

Orijinal etiketleri ayıkla. Wordpress otomatik, orijinal gönderiden CSS kimliği / sınıfını kullanarak etiketler oluşturabilir ve oluşturulan gönderide etiketler olarak ayarlayabilir.

Özgün yazar. Wordpress otomatik, yazarın adını orijinal gönderiden ayıklayabilir ve eğer varsa, yazar varsa oluşturulmuş olarak atayabilir veya oluşturabilir.

İçeriği içeriksiz atla. Eklenti ayıklanan içeriği doğrulayabilir ve içerik içermiyorsa yayınları atlayabilir.

İngilizce olmayan gönderileri atla. Wordpress otomatik, İngilizce yazılmadığından şüphelenirse, bekleme durumunu bekleme olarak ayarlama seçeneğine sahiptir.

Resimleri resim olmadan atla. Eklenti, ayıklanan içeriği kontrol etme ve görüntü içermiyorsa atla seçeneğine sahiptir.

İlk önce en eski öğeleri gönderin. Wordpress otomatik, önce eski öğeleri yayınlama seçeneğine sahiptir. Varsayılan olarak, önce en yeni öğeleri gönderir.

Html varlıklarını çöz. Wordpress otomatik çıkarılan içerik / başlık html varlıkları çözme seçeneği vardır.

Göndermeden önce kodlamayı dönüştür. Eklenti, herhangi bir özel kodlamadan çıkarılan içerik kodlamasını utf-8’e, wordpress ile uyumlu olacak şekilde dönüştürme seçeneğine sahiptir.

Yinelenen başlık atla. Eklenti, aynı başlık ile daha önce yayınlanmış bir gönderi olmadığını doğrulayabilir.

Facebook Og özellikli görüntü: görüntü etiketi. Eklenti, özellikli bir görüntü olarak ayarlamak için facebook için kullanılan görüntüyü küçük resim olarak çıkarabilir.

AMAZON

Wordpress için otomatik yazı amazon ürünleri . Wordpress otomatik, anahtar kelimelerinizle eşleşen ürünler için Amazon’u arayabilir, onları gönderebilir ve bağlı kuruluş bağlantılarınızı otomatik olarak ekleyebilir, böylece referanslarınızdan satılan ürünlerden komisyonlar yapabilirsiniz.

Düğüm desteğine göz atın . Bir alt kategori olan Amazon gözatma düğümünden gönderebilirsiniz. Sadece findbrowsenodes.com adresini ziyaret edin ve istenen düğüm kimliğini alın. Düğüm kimliğine sahip olduğunuzda, Belirtilen düğümü ekleyin ve eklenti yalnızca bu düğümdeki öğelere yayınları sınırlayacaktır.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  6+ En İyi WordPress Rezervasyon ve Randevu Eklentileri

Fiyat aralığı filtresi . Eklentinin, fiyatı minimum ve maksimum fiyat değerleri arasında fiyat alacağı bir fiyat aralığı belirleyebilirsiniz.

Arama emri desteği . Döndürülen öğelerin sıralama değerini ayarlayabilirsiniz . Örneğin, ürün satışları, fiyat, vb.

Arama Kriteri desteği . Döndürülen sonuçları filtrelemek için bir arama kriteri belirleyebilirsiniz. Örneğin, Apple gibi belirli bir üreticiden belirli bir Oyuncu veya post elektroniğe sahip filmleri yayınlayın.

Grafik satın alma bağlantısına ekle. Amazon’a geri dönüşler, ürün sayfasına veya doğrudan grafik onayına eklenebilir.

Woo-Ticaret desteği . Amazon ürünleri woo-ticaret ürünleri olarak eklenebilir ve wordpress woo-commerce ürünlerinize eklenmiş herhangi bir ürün gibi çalışır.

– Desteklenen Amazon siteleri şunlardır: amazon.com veya amazon.co.uk , amazon.ca , amazon.de , amazon.fr , amazon.in , amazon.it , amazon.cn , amazon.es , amazon.com.br , amazon.com.mx ve amazon.jp

CLİCKBANK

Clickbank ürünlerini otomatik olarak wordpress’e gönderin. wordpress otomatik eklentisi, belirtilen anahtar kelimelerle eşleşen ürünler için clickbank.net’i arayabilir , blogunuza gönderebilir ve bağlı kuruluş bağlantılarınızı otomatik olarak ekleyebilir.

YOUTUBE

Youtube videoları otomatik olarak wordpress’e gönderin. wordpress otomatik, anahtar kelimelerinizle eşleşen videolar için youtube.com’da arama yapabilir ve bunları wordpress blogunuza gönderebilir
* (tüm diller artık desteklenmektedir)
Belirli kanal desteği. herhangi bir youtube kanalından anahtar kelimeye veya filtrelemeye gerek duymadan yayınlayabilirsiniz.

Belirli oynatma listesi desteği. wordpress otomatik herhangi bir belirli listeden yayınlayabilir.

Tam video açıklaması desteği. wordpress otomatik, yayınlanan video için youtube’dan tam açıklama alabilir.

Youtube Etiketlerini Etiket Olarak Gönderin. wordpress otomatik video için etiketler getirebilir ve bu etiketleri wordpress etiketleri olarak ayarlayabilirsiniz.

Youtube Yorumları Yorumlar olarak yayınla. Eklenti video yorumları alabilir ve bunları wordpress yorumları olarak gönderebilir.

Belirli bir dile ve ülkeye özgü. Videoların yayınlanması belirli bir dile ve belirli bir ülkeye ayarlanabilir.

Otomatik oynat videoları. yayınlanan videolar otomatik olarak oynatılabilir.

Çeşitli Filtreler. Sipariş, kategori, lisans, tür, süre ve tanım gibi çok sayıda filtre var.

Önerileri devre dışı bırak. wordpress otomatik, videonun sonunda video önerilerini devre dışı bırakabilir.

Gömülü olmayan videoları atla. wordpress otomatik gömülmesine izin verilmeyen videoları atlayabilir.

Tarih kontrolü wordpress otomatik belirli bir tarihten daha eski videoları atlayabilir, orijinal tarihe sahip videolar yayınlayabilir veya daha önce eski öğeleri yayınlayabilir.

VIMEO

Vimeo videolarını otomatik olarak wordpress’e gönderin. wordpress otomatik, anahtar kelimelerinizle eşleşen videolar için vimeo.com’da arama yapabilir ve bunları wordpress blogunuza gönderebilir. Belirli bir kullanıcı / kanaldan da yayınlayabilirsiniz.
Belirli youtube kanalından / kullanıcıdan wordpress’e otomatik yayın videoları. Kanal videolarını otomatik olarak wordpress’e ekleyebilirsiniz. Belirli bir anahtar kelimeyi arayarak veya filtrelemeden videoları belirli bir kullanıcı / kanaldan ekleme seçeneğiniz vardır.

EBAY

Otomatik basım eBay açık artırmaları wordpress’e. wordpress otomatik eklentisi, belirttiğiniz anahtar kelimeler için ebay.com açık artırmalarını yayınlayabilir . Ayrıca, belirli bir eBay satıcısından, öğelerini belirtilen anahtar kelimeler için veya filtrelemesiz olarak arayarak da yayınlayabilirsiniz.

– Desteklenen ebay siteleri: ABD, IE, AT, AU, BE, CA, FR, IT, DE, ES, CH, İngiltere, NL

Flickr görüntüleri otomatik olarak wordpress’e gönderin. wordpress otomatik eklentisi, belirttiğiniz anahtar kelimeler için flicker.com resimlerini yayınlayabilir . Ayrıca, bu kullanıcı öğelerini belirtilen anahtar kelimeler için veya filtrelemeden arayarak belirli bir flickr kullanıcısından yayınlayabilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  En iyi woocommerce eklentileri

Facebook’tan WordPress’e otomatik yayın. WordPress Otomatik Eklentisi Facebook sayfalarından, Facebook açık gruplarından, kapalı gruplardan veya kişisel profillerden yayın yapabilir ve FB’den gelen her yeni yazı otomatik olarak WordPress’e bir yazı olarak eklenir. Sayfada, videolarda ve linklerde paylaşılan tam boyutlu görüntüleri nereye gönderebilir.
YENİ: şimdi facebook kişisel profillerinden yayınlayabilir

Twitter’dan wordpress’e otomatik yayın. wordpress otomatik eklenti, otomatik olarak wordpress’e Twitter tweetleri gönderebilir. Arama yaparak yayınlayabildiği yerde, hastag veya belirli kullanıcı ve tweetler, düz metin veya twitter kart olarak gönderilebilir.

SoundCloud’dan wordpress’e otomatik yayın. wordpress otomatik eklentisi otomatik olarak Wordpress’e SoundCloud şarkıları gönderebilir. Anahtar kelime, kullanıcı veya oynatma listesine göre yayınlayabilir.

Pinterest’ten wordpress’e otomatik yayın. wordpress otomatik eklenti otomatik olarak belirtilen anahtar kelimeler için veya belirli bir kullanıcı / tahtadan otomatik olarak wordpress’e pinterest pini gönderebilir.

Instagram’dan otomatik olarak wordpress’e. wordpress otomatik eklenti otomatik olarak belirtilen etiketleri veya belirli bir kullanıcı için otomatik olarak wordpress’e gönderebilir.

Craigslist’ten wordpress’e otomatik yayın. wordpress otomatik eklenti, herhangi bir kategori, arama veya satıcı için otomatik olarak wordpress’e Craigslist’i içe aktarabilir.

Itunes’ten WordPress’e otomatik yayın. WordPress otomatik eklentisi, Itunes öğelerini otomatik olarak anahtar kelime veya sanatçı tarafından WordPress’e aktarabilir, böylece uygulamalar, şarkılar, filmler, e-kitaplar, podcast’ler ve Itunes’ten daha fazla mesaj gönderebilir. Bağlı kuruluş bağlantınızı otomatik olarak ayarladığı için bir WordPress iTunes üyesi eklentisi olarak çalışır.

Envato’dan wordpress’e otomatik yayın

Envato’dan wordpress’e otomatik yayın. wordpress otomatik eklentisi gibi formu Envato pazarları alabilirsiniz ThemeFores , CodeCanyon , VideoHive , AudioJungle , GraphicRiver ve 3dOcean o temaları, eklentileri, html dosyaları, psd, ses ve daha gönderebilir böylece otomatik olarak anahtar kelime, yazar, etikete veya kategoriye göre wordpress öğeleri. İştirak bağlantılarınızı anında otomatik olarak ayarladığı için wordpress envato bağlı kuruluş eklentisi olarak çalışır.

DailyMotion’dan wordpress’e otomatik yayın . Wordpress Otomatik Eklentisi, anahtar kelimelere, kullanıcılara veya çalma listelerine göre etiketleri, otomatik oynatma videoları ve daha fazlasını içe aktarma gibi çeşitli seçeneklerle DailyMotion’u içe aktarabilir

Reddit’ten wordpress’e otomatik yayın . Wordpress Otomatik Eklenti Reddits’i türüne göre filtrelemeyi ve ayrıca yorumları içe aktarma seçeneği ile Reddits’i Wordpress’e aktarabilir.

Walmart’tan wordpress’e otomatik yayın . Wordpress Otomatik Eklentisi, Woo-Commerce’e tam destek ile Walmart ürünlerini Wordpress’e aktarabilir, böylece postalanan ürünler woo ürünleri olarak gönderilebilir.

Otomatik reklamlar ekleme. Yayınlara otomatik olarak eklenecek iki reklam alanı belirtebilirsiniz.

Kampanya temelli. Farklı anahtar kelimeler ve farklı posta seçenekleriyle sınırsız sayıda kampanya oluşturabilir ve bu kampanyalar sitenize yayınlamak için birlikte çalışır.

Belirli bir kategoriye gönder. Yeni yayınları kampanya başına bir kategoriye eklemek için hangi kategoriyi belirleyebilirsiniz.

Belirli bir yazar kullanarak yayınlayın. Kampanya başına yeni yayın yazarı bir yazar seçebilirsiniz.

Anahtar kelimeleri etiket olarak gönderin. eklenti, wordpress etiketleri olarak anahtar kelimeleri yayınlayabilir.

Özel posta türleri desteği. eklenti, woo-ticaret ürünü gibi özel posta türüne gönderim yapabilir.

Otomatik köprü anahtar kelimeleri. Eklenti, belirtilen anahtar kelimeleri otomatik olarak bağlı kuruluş bağlantınızla veya belirtilen herhangi bir bağlantıyla köprüleyebilir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  OptinMonster - WordPress Popup Eklentisi

Wordpress özellikli resmi otomatik olarak ayarla. Eklenti, yazı içeriğindeki ilk görüntüden öne çıkan görüntüyü otomatik olarak ayarlayabilir.

Görüntüleri sunucunuza önbelleğe alın. eklenti, görüntüleri sunucuya önbelleğe alabilir ve bağlantılarını site bağlantınıza göre değiştirebilir.

Seçmek zorunda kelimeler ve ifadeler olmalıdır. wordpress yayın içeriğinde bulunması gereken kelimeleri belirtebilirsiniz.

Kelimeleri ve cümleleri yürütmek. wordpress yayın içeriğinde olmaması gereken kelimeleri ve kelime öbeklerini ayarlayabilirsiniz.

İçeriği yayınlamadan önce çevir.

İçeriği yayınlamadan önce çevir. Google translate kullanarak yayınlamadan önce içeriği otomatik olarak çevirmek için eklentiyi ayarlayabilirsiniz. Bunu iki kez çevirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Yeni gönderilere otomatik olarak özel alanlar ekleyin. Eklenen postalara özel alanlar eklemek için eklentiyi ayarlayabilirsiniz. Bu alanlar başlık, yazar, içerik, resim, fiyat, derecelendirme vb. gibi eklenen postadan herhangi bir bilgi içerebilir. İzin verilen etiketler otomatik olarak listelenir ve farklı olarak listelenir. Her kampanya türü için.

Otomatik arama yapın ve desteği değiştirin. Eklenti, belirtilen kelimeler için göndermeden önce içeriği arayabilir ve bunları değiştirebilir.

anahtar kelime önerisi. Anahtar kelimenin ilk harflerini yazmak, seçim yapmak için bu harfle başlayan tüm anahtar kelimeleri listeler.

En iyi çeviriciyi kullanarak otomatik içerik dönüşü için destek. En iyi spinner (thebestspinner.com) makaleyi alır ve eşanlamlıları yerine kullanarak% 100 benzersiz makale oluşturmak için eşanlamlı veritabanı.

Destek mesajları şablonları. Yayının içeriği, [post_content], [post_title], [product_price] vb. gibi etiketler kullanılarak farklı biçimlerde oluşturulabilir. Desteklenen etiketler her kampanya için farklıdır ve seçim yapmak için otomatik olarak listelenir.

cron işini kur ve unut . Her kampanya için belirlediğiniz her belirli aralığı (gün / saat / dakika) şeklinde yayınlamak.

İç cron işi. wordpress otomatik dahili wordpress cron işine göre otomatik olarak gönderme destekler.

İki mesaj durumu. Taslak veya yayınlanacak yeni yayın durumu ayarlayabilirsiniz.

Sınırsız anahtar kelimeler. Kampanya başına sınırsız anahtar kelime ekleyebilirsiniz. Kampanya başlatılmaya başladığında, bu anahtar kelimeler, içeriği almak için tek tek kullanılacaktır, böylece ilk anahtar kelime tükendiyse veya ikinci taneyle eşleşmezse, ikinci seçenek kullanılır.

Otomatik anahtar kelime hiper bağlaması. belirtilen bağlantıya sahip otomatik hiper bağlantı eşlemeli anahtar kelime

Spintax etkin. {awesome | nice | helpful} gibi. Bu formu yazı içeriğinde kullanabilirsiniz ve son yazıda rastgele sadece bir kelime seçilecektir.

Otomatik bağlantı sıyırma. Göndermeden önce orijinal içeriğindeki tüm bağlantıları kesmek için seçenek.

Wordpress çoklu site ağı desteği. eklenti, çoklu site wordpress kurulumuna yüklenebilir ve her zombi bloğunda düzgün bir şekilde çalışabilir.

vekil desteği. web proxy’leri, form ipindeki eklenti tarafından kullanılabilir: port

Fly entegrasyonu hakkında TrueMag / NewsTube / VideoPro teması. Youtube / Vimeo / Instagram videolarını gönderiyorsanız ve TrueMag , VideoPro , NewsTube adlı bu harika video temalarından birini kullanıyorsanız , eklenti bu temayı kullanıp kullanmadığınızı bilir ve videonun düzenlenmesi için gerekli yapılandırmayı otomatik olarak ekleyecektir. tema.

Ücretsiz güncellemeler. İndirdiğim herhangi bir güncelleme için indirme sayfanızı ziyaret edip yeni sürümleri yeniden indirerek otomatik olarak indirebilirsiniz. 2012’den bu yana çeşitli güncellemeler yayınlandı ve eklentiyi geliştirmeye devam edecek.

Wordpress Automatic Plugin İndir ve Satın Al

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı