WordPress Eklentileri

6+ En İyi WordPress Rezervasyon ve Randevu Eklentileri

Müşterilerinizin doğrudan WordPress sitenizden randevu almasına izin vermek ister misiniz? 

Ücretsiz wordpress rezervasyon eklentisi,wordpress randevu eklentisi ücretsiz,siteye randevu sistemi ekleme.Müşterilerinizin doğrudan WordPress sitenizden randevu almasına izin vermek ister misiniz? Birçok işletmenin, müşterilerin bir randevuyu çevrimiçi olarak kolayca ayırt edebilmelerini sağlayan bir randevu rezervasyon formu gereklidir. Bu yazıda size en iyi WordPress randevusu ve rezervasyon eklentilerini göstereceğiz.

Randevu ve Rezervasyon Formu Eklentisi Seçmek?

İşletme gereksinimlerinizi karşılamak için randevu rezervasyon formunuzu özelleştirmek isteyebilirsiniz. Ancak, WordPress rezervasyon formu eklentinizde aramanız gereken çok az şey vardır.

Randevu rezervasyon formunuz, iş saatlerine bölünmüş olan zaman dilimleri için müşteri isteklerini kabul edebilmelidir .

Cep telefonlarında çalışmalı, böylece müşterileriniz telefonlarının yanı sıra bilgisayarlarından randevuları kolayca ayırt edebilirler.

İyi bir randevu rezervasyon formu, WordPress veritabanınızda veya Google Takvim gibi bir takvim uygulamasında randevuları kaydeder. Ayrıca rezervasyon kabul edildikten sonra müşterilere otomatik bir e-posta bildirimigöndermek isteyebilirsiniz .

Bu, WordPress sitenizde kullanabileceğiniz en iyi randevu ve rezervasyon eklentilerine göz atalım.

1. StartBooking

StartBooking , WordPress için eksiksiz bir randevu ve rezervasyon formu eklentisidir. Kullanımı çok kolaydır ve randevu ve rezervasyon formlarını hızlı bir şekilde ayarlamanıza ve bunları web sitenize eklemenize olanak tanır.

Çalışma günlerinizi ve saatlerinizi, mevcut zaman aralıklarınızı ekleyerek, birden fazla hizmet ve kullanıcı ekleyerek, müşterilerin personel seçmesini ve daha fazlasını sağlayarak gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Eklenti ayarlarında bir sayfa seçerek rezervasyon formunu web sitenizde görüntüleyebilirsiniz. Kısa kod kullanarak farklı hizmetler için farklı formlar da ekleyebilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı görüntülemek ve yönetmek için eklentileri web sitesine giriş yapabilir ve tüm randevularınızı gösterge tablonuzda görebilirsiniz. Ayrıca, tüm cihazlardaki rezervasyonları görüntülemenizi sağlayan Google Takvim ile entegre olur.

2. BirchPress

BirchPress kapsamlı bir WordPress rezervasyon eklentisidir. WordPress sitenize profesyonel bir çevrimiçi rezervasyon yönetim sistemi eklemenizi sağlar. Kullanıcılarınız web sitenizden randevu alabilir ve PayPal hesaplarını veya kredi kartlarını kullanarak ödeme yapabilir.

BirchPress, rezervasyon takviminizi Google Takvim , iCal, Android, Outlook vb . Diğer takvimlerinizle senkronize eder. Size ve müşterilerinizin rezervasyon hakkında bilgi sahibi olabilmesi için özelleştirilebilir bir e-posta bildirimi ve hatırlatma sistemi vardır.

3. Rezervasyon Takvimi

Rezervasyon Takvimi piyasadaki en iyi ücretsiz WordPress rezervasyon eklentilerinden biridir. Basit, kullanımı kolay ve iyi belgelenmiştir. Hem siz hem de web sitenizin ziyaretçileri için bir takvim görünümü ile birlikte gelir. Rezervasyon / randevu formunuzu herhangi bir WordPress gönderisine veya sayfasına kolayca ekleyebilirsiniz.

Yeni başlayanlar için yeterince basit olsa da, aynı zamanda çok güçlü ve eklentinin ayarlar sayfasından yapılandırılabilen bir dizi seçenek içeriyor. Spam, e-posta bildirimleri, jQuery efektleri ve daha fazlasını önlemek için yerleşik captcha ile birlikte gelir . Rezervasyon formunu kendi özel alanlarınızla bile özelleştirebilirsiniz.

4. WP Simple Booking Calendar

WP Basit Rezervasyon Takvimi başka bir basit WordPress rezervasyon eklentisidir. Bir takvim oluşturun ve ardından kısa kodu kullanarak bir gönderi veya sayfaya ekleyin . Sadece kullanıcıların tüm gün rezervasyon yapmasına izin veriyor. Bu, saatlik zaman dilimleri olmadığı anlamına gelir.

Oda, konaklama veya diğer günlük teklifler için çok basit ve basit bir şey arıyorsanız, bu eklenti işi yapacak. Daha karmaşık öğeler için, yukarıda bahsettiğimiz eklentilere bakın.

5. Easy Appointments

Kolay Randevular esnek ve ücretsiz bir WordPress randevu rezervasyon eklentisidir. Birden çok yer, hizmet ve işçiyi kolayca eklemenizi sağlar. Bundan sonra, takvimin ayrıntılı kontrolü ile esnek bağlantılar oluşturabilirsiniz. Ayrıca özel form alanları ekleyerek rezervasyon formunu özelleştirmenizi sağlar.

Herhangi bir sayfaya randevu rezervasyon formunu kolayca ekleyebilir veya kısa kodu kullanarak gönderebilirsiniz. Ayrıca, eklenti gönderen e-posta eklentilerini istemcilere, çalışanlara ve web sitesi yöneticisine de özelleştirebilirsiniz.

6. WPForms

WPForms en iyi WordPress iletişim formu eklentisidir. Dakika içinde her türlü formu kolayca oluşturmanızı sağlayan yeni başlayan bir sürükle-bırak form oluşturucu ile birlikte gelir.

WPForms, Google Takvim ile Zapier aracılığıyla entegre edilebilir, ancak çalışma saatlerini ayarlamanıza izin vermez. Ancak, zaten WPForms yüklü ise, özel bir rezervasyon formu oluşturmak için kolayca kullanabilirsiniz. Her bir randevuyu manuel olarak onaylayıp onaylamanız gerekecektir.

İlgili Makaleler

Bu makalenin en iyi WordPress randevusu ve rezervasyon eklentilerini bulmanızı sağladığını umuyoruz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu