Wordpress Temaları

Diş Hekimleri için En İyi WordPress Temaları

Diş hekimleri için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz?

Diş hekimleri için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Bir diş hekimliği web sitesi oluştururken, bilgileri kolayca erişilebilir hale getirirken, hizmetlerinizi profesyonelce sergileyen bir temasa ihtiyacınız vardır. Bu yazıda, diş hekimleri için dental sağlık hizmetleri sunan web sitelerinde kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarını seçtik.

WordPress ile Diş Hekimleri Web Sitesi Oluşturma

WordPress, pazardaki en popüler web sitesi üreticisidir . Bu esnek ve kullanımı kolaydır, bu yüzden çoğu üst marka kendi web siteleri için WordPress kullanır .

İki tür WordPress sitesi vardır. WordPress.com, barındırılan bir platform ve WordPress.org da kendi kendini barındırılan WordPress sistemidir. Daha fazla bilgi için WordPress.com vs WordPress.org ile karşılaştırmalı olarak karşılaştırınız .

Kendinden barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz çünkü size tüm özellikler için daha fazla esneklik ve erişim sağlar.

Kendinden barındırılan WordPress ile başlamak için, alan adı ve WordPress barındırma satın almanız gerekir .

Not:Eğer wordpress kurmasını bilmiyorsanız wordpress rehberinden WordPress Nasıl Kurulur – Komple WordPress Kurulum Eğitimi ne bir göz atın

Bluehost’u kullanmanızı öneririz . Dünyanın en iyi web barındırma şirketlerinden biri ve resmi olarak tavsiye edilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır.

Kullanıcılarımız için, ücretsiz bir alan adı, ücretsiz SSL ve web barındırmada% 60 indirim sunuyorlar.

Şunu söyleyelim, deneyebileceğiniz diş hekimleri web sitesi için en iyi WordPress temalarına bir göz atalım.

1. Diş Kliniği

İlginizi Çekebilir

Diş Kliniği diş hekimliği web siteleri için modern ve profesyonel bir WordPress teması. Özel tema seçenekleri, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu , kaydırıcı eklentisi, video arka plan bölümleri, öne çıkan içerik blokları ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Özel widget’lar, güçlü renk seçenekleri ve sizin için özelleştirmeyi kolaylaştıran özel stil seçenekleri içerir.

2. Landing

Landing, dental hizmetler web siteleri için uyarlanabilen çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Yerleşik sayfalar, etkinlikler bölümü, başlık stilleri, e-ticaret entegrasyonu ve daha fazlası var. Özellikleri sürükleyip bırakmak ve web sitenizi kolayca tasarlamak için kullanılabilecek Themify sayfa oluşturucuyu destekler .

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Gezi Blogları için 25 En İyi WordPress Temaları (2018)

Paralaks arka planı, video arka planı, MailChimp entegrasyonu ve daha fazlası gibi özel özellikler içeren gelişmiş bir tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir .

3. ProfiDent

ProfiDent, diş hekiminin ofisi, tıbbi ve diğer sağlık hizmetleri sağlayıcıları için duyarlı bir WordPress temasıdır. Tam genişlikte bir görüntü ve video kaydırıcı, blog kaydırıcı, iletişim formu desteği ve 600’den fazla Google yazı tipi ile birlikte gelir. Yapışkan bir başlık, görseller bölümü, sosyal paylaşım simgeleri ve daha fazlası var.

Bu bir başlangıç ​​dostu ve kullanımı kolay WordPress teması. ProfiDent, 15 popüler dile çevrilir ve daha fazla dile çevrilebilir. Instagram , Flickr ve daha fazlası gibi sosyal medya feed’leri için özel widget’ları destekler .

4. Modena

Modena, diş hekimleri, medikal, fitness ve sağlıkla ilgili diğer iş siteleri için güzel bir temadır. Özel sayfa şablonları, özel ana ekran widget’ları, tam genişlikte slayt gösterisi, karşılama mesajı ve başlık bilgisi bölümü sunar.

Sitenizi kolayca özelleştirmek için bir tema seçenekleri paneli vardır. Sınırsız renk ve stil seçenekleri, sosyal paylaşım özelliği, kenar çubukları ve daha fazlasını içerir. Modena, tam WooCommerce desteği, randevu rezervasyon formu , açılış saatleri widget’ı ve müşteri rehberi özelliği sağlar.

5. Atomic

Atomic tıp ve diş hizmetleri dahil olmak üzere hemen hemen her türlü web sitesi oluşturmak için tasarlanmış bir prim WordPress teması. Özel bir başlık, portföy bölümü, tam genişlikte arka plan resimleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Portföy bölümü, diş servislerinizi profesyonel bir şekilde sergilemek için kullanılabilir.

Portföy, ekip profilleri, referanslar, hizmetler ve daha fazlası için yerleşik şablonlar sunar. Dental web sitenizi tüm önemli özelliklerle hızlı bir şekilde başlatmak için özel bir tema kurulum panosuna sahiptir.

6. Medicare

Medicare, tıbbi ve diş hizmetleri sağlayıcıları için başka bir profesyonel WordPress temasıdır. 50’den fazla yerleşik sayfa, 10 ana sayfa düzeni ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu desteği oluşturdu. Medicare ayrıca iletişim formu ve bülten aboneliği sayfaları için düzenler içerir .

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  25+Yazarlar İçin En İyi WordPress Temaları

Tıpla ilgili çeşitli tema özellikleri nedeniyle diş hekimliği web siteleri için kolayca uyarlanabilir. Bir kaydırıcı eklentisi, WooCommerce entegrasyonu, sınırsız özelleştirme seçenekleri ve daha fazlası ile birlikte gelir.

7. Medicus

Medicus, diş hekimleri ve tıbbi hizmetler web siteleri için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Web sitesinin ana sayfasını çoklu pencere bölümleriyle tasarlamak için güçlü özelliklere sahiptir. Bu duyarlı ve tamamen SEO optimize edilmiş bir tema.

Kolay kişiselleştirme için, bir tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir ve görsel özelleştirici için destek sağlar. Kullanılabilir WPML ile çok dilli bir web sitesi oluşturmak kolay.

8. Toothy

Toothy, diş hizmetleri web siteleri için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Açılış saatleri , acil hastalar ve doktorların zaman çizelgesi için ana sayfada yerleşik bölümlerle birlikte gelir . Bu bir içermektedir ayrı blog sayfasını ve diğer yararlı sayfa şablonları.

Ayrıca tema özelleştiricisinde başlangıç ​​dostu özelleştirme seçenekleri vardır, böylece canlı önizlemede değişiklikleri görebilirsiniz.

9. Methyl

Medi, tıp, dişçilik, sağlık ve hastane web siteleri için modern bir WordPress temasıdır. Giriş sayfaları, servis sayfaları, portföy sayfaları ve daha fazlasını oluşturmak için çoklu düzenler içerir.

Sınırsız renk şemaları, özel widget’lar, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, 3 içerik türü ve ana sayfa düzenleri ile birlikte gelir. Medi , pazardaki hemen hemen tüm en iyi WordPress eklentileriyle harika çalışır .

10. Diş hekimi

Dentalcenter bir diş hekimliği WordPress teması. Web sitenizdeki ana sayfa ve diğer sayfalar için profesyonel hizmetler bölümü bulunmaktadır. Tesisleri ve hizmetleri görüntülemek için kullanılabilecek yerleşik bir resim galerisi vardır.

Bir randevu yöneticisi, iletişim formu , arama çubuğu ve daha fazlası ile birlikte gelir. Dentalcenter, web sitenizi hızlı bir şekilde tasarlamak için çoklu düzenlere ve yerleşik bir sayfa oluşturucuya sahiptir.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu