Wordpress Temaları

Gezi Blogları için 25 En İyi WordPress Temaları (2018)

Bir Gezi ve seyahat  blogu için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? 

Bir Gezi ve seyahat  blogu için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Normalde, herhangi bir WordPress blogu veya iş teması seyahat web siteleri ve bloglar için kullanılabilir. Ancak, bir seyahat web sitesinin macera duygusunu yansıtmayabilirler. Bu yazıda, web siteniz için uygun görünümü elde etmenize yardımcı olacak seyahat blogları için en iyi WordPress temalarını seçtik.

WordPress ile bir seyahat blog oluşturma

WordPress, bir web sitesi oluşturmak için en esnek ve kullanımı kolay platformdur . Bu, dünyanın her yerinden birçok popüler seyahat web sitesi tarafından zaten kullanılıyor.

Bunu söyledikten sonra, web sitenize yükleyebileceğiniz seyahat blogları için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.

1. Zermatt

Zermatt seyahat blogları için muhteşem bir WordPress teması. Ana sayfada, üstte bir hava durumu widget’ına sahip güzel ve şeffaf bir gezinme menüsü bulunuyor. Ana sayfa farklı widget hazır alanlardan oluşmaktadır. Zermatt, ana sayfayı ayarlamak için sadece sürükleyip bırakabileceğiniz birkaç özel widget içerir.

Ayrıca güzel kaydırıcılar, fotoğraf galerileri, sayfa şablonları ve elbette bir rezervasyon formu ile birlikte gelir . Başlangıç ​​dostu ve profesyonel tasarımını seveceksiniz.

2. Ultra

Ultra, hazır birçok web sitesiyle birlikte sunulan çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tüm bu tasarımlar tam içerikli 1 tıklama ile kurulabilir. İçeriği kendi ile değiştirin ve gitmekte fayda var.

Bir sayfayı düzenlemek mi istiyorsunuz? Ultra, herhangi bir sayfa düzenini kolayca düzenlemenizi sağlayan entegre bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir . Gerekirse kendi düzenlerinizi de oluşturabilirsiniz. Web sitenizi kurmanıza yardımcı olan bir tema paneli bulunmaktadır.

3. Camera

İlginizi Çekebilir

Fotoğraflar seyahat blogunuzda önemli bir rol oynarsa, Kamera’yı kontrol etmelisiniz. Bu muhteşem WordPress fotoğraf teması seyahat blogları için idealdir. Manzara ve portre görüntüleri için tam genişlikte bir karuselde benzersiz fotoğraf serileri oluşturabilirsiniz.

Kamera, ziyaretçilerin fotoğraf ve içeriğinize odaklanmasını sağlayan dikkat dağıtıcı bir tasarıma sahiptir. Kullanımı oldukça kolaydır ve sadece kullanacağınız seçenekleri içerir.

4. Fall

Güz içerik zengin seyahat web siteleri için mükemmel bir güzel WordPress blog teması. Gevrek tipografi ve dikkati dağıtmayan bir düzen sunan Fall, içeriğinizi öne çıkarır.

Sınırsız renkler, basit tasarım ve düzen seçenekleri, Google fontları, özel logo yüklemesi ve Google Analytics entegrasyonu ile özelleştirmek çok kolay .

5. Mountry

Mountry, seyahat ve macera web siteleri için güzel tasarlanmış bir WordPress teması. Tonlarca esnek seçenek ile tasarım yapmak için minimalist bir yaklaşıma sahiptir.

8 ana sayfa tasarımı, farklı bölümler için birden fazla sayfa şablonu ve basit bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu içerir. WooCommerce kullanarak web sitenize çevrimiçi bir mağaza eklemek için de kullanılabilir .

6. Landing

İniş, açılış sayfaları, seyahat siteleri ve hatta bloglar için şaşırtıcı derecede güzel bir WordPress temasıdır. Herhangi bir programlama becerisi olmadan kendi benzersiz düzenlerinizi kolayca oluşturmanızı sağlayan sürükle ve bırak açılış sayfası oluşturucu ile birlikte gelir .

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  En İyi E-Ticaret WordPress Temaları

Çoklu başlık tasarım seçenekleri, portföy içeriği türü, olaylar, blog bölümü ve eksiksiz WooCommerce desteği var. 1-tıklayıcılı kurulum ve tema seçenekleri paneli ile kurmak daha kolaydır.

7. Binder Pro

Binder Pro, kendi düzenlerinizi oluşturmak için modülleri sürükleyip bırakmanızı sağlayan modüler bir WordPress temasıdır. Bir düğmeye tıklama ile kurabileceğiniz çoklu anahtar teslim tasarımları içerir. Bu tasarımları düzenlemek, basit nokta ve tıklama düzenleme araçlarıyla çok kolay.

Ayrıca bir çevrimiçi mağaza , Google yazı tipleri, özel widget’lar, iletişim formuve daha fazlasını eklemek için WooCommerce desteği içerir . Binder, kullanımı kolay ve yeni başlayanlar için zahmetsiz modern web sitesi arayanlar için mükemmeldir.

8. Elegant

Elegant, seyahat blogları için ideal olan çok amaçlı bir WordPress minimalist temasıdır . Çoklu sayfa düzenleri, muhteşem fotoğraf galerileri, net tipografi ve duvar ızgarası düzenleri ile birlikte gelir.

Zarif, kendi açılış sayfalarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan güçlü bir sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir. Ayrıca WooCommerce’i kutudan çıkarır ve güzel mağaza şablonlarını içerir.

9. Zoom

Zoom, seyahat ve turizm siteleri için geniş ve temiz bir WordPress temasıdır. Büyük başlık görüntüsüne sahip tek bir sütun düzeni, ardından web sitesi başlığı, gezinme menüleri ve ardından en önemli içeriğiniz bulunur.

Sınırsız galeriler, blog gönderileri için duvar ızgarası düzeni, çoklu widget alanları, sürükle ve bırak ana sayfası ve daha fazlasını içerir. Yakınlaştırma kullanımı süper kolaydır ve çoğu özellik kutudan çıkar. Ayrıca daha kolay kurulum için özel bir tema seçenekleri paneli vardır.

10. Hive

Hive, içerik zengin seyahat ve turizm siteleri için mükemmel bir dergi stili WordPress teması . Ana özellikleri minimalist tasarım, güzel tipografi ve özellikli görüntülerin muhteşem görüntüsüdür.

İçeriğiniz için kılavuz düzeni, biçim biçimi desteği, sayfa şablonu, tam genişlik sayfası, çoklu pencere hazır alanları ve daha fazlasını içerir. Bu çeviri hazır ve çok dilli web siteleri ile de kullanılabilir .

11. Collecto

Collecto, içerik zengin turizm ve seyahat siteleri için mükemmel bir WordPress dergisi ve gazete tarzı temasıdır. Gerçekten eşsiz bir düzen sunan minimal dikey gezinme menüsüne, güzel bir başlık alanına ve paralaks arka plan efektlerine sahiptir .

Blog’unuz ve içerik arşivleriniz için yapışkan yazılarınızı otomatik olarak vurgulayan dinamik bir ızgara düzenine sahiptir. Sınırsız renkler, tek sayfa ve tek yazı şablonları, sosyal medya entegrasyonu, Google yazı tipleri ve daha fazlası var.

12. OceanWP

Premium benzeri ama ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız , OceanWP’ye göz atın. Bu mükemmel WordPress teması, web sitenize özellikler gibi premium temalar uygulamanıza izin veren kendi yardımcı eklentileriyle birlikte gelir.

Güzel ana sayfa şablonu, tam WooCommerce desteği, çeviri hazırlığı, WPMLdesteği, sayfa oluşturucu desteği ve daha fazlasını içerir. Esnek özelleştirme seçenekleri ve özel tema seçenekleri paneli vardır.

13. Veni

Veni, seyahat rehberleri, tur operatörleri, hedef rehberler ve turizm blogları için ideal bir başka mükemmel dergisi tarzı WordPress temasıdır. Bu fantastik tema, geniş bir başlık resmi veya üstte kaydırma çubuğu, menülerde slayt ve geniş bir düzen ile benzersiz ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Sağlık WordPress Temaları

Göze çarpan özellikler arasında özellikli sayfalar , esnek düzenler, portrail ve manzara özellikli resimler, Google yazı tipleri, sınırsız renkler, iletişim formu desteği ve daha fazlası bulunur. Özelleştirmek ve kurmak için süper kolay bir başlangıç ​​dostu tema kontrol paneli içerir.

14. Feltmag

Feltmag, içerik zengin seyahat blogları için başka bir harika WordPress dergisidir. Tam ekran üstbilgisine sahip modern bir düzen sunan ve daha sonra içerik bölümlerinizin güzel ızgara stilinde izlediği bölüm.

Başlık alanında iki gezinme menüsü, geniş özellikli görüntüler, çoklu düzen stilleri, esnek başlık tasarımı, özel widget’lar, sosyal simgeler ve daha fazlasını içerir. Kutudan çalışmak üzere tasarlanmıştır ve yeni başlayanlar için bile özelleştirmek çok kolaydır.

15. Explorer

Seyahat blogunuz için esnek bir blog temasına ihtiyacınız var, ardından Explorer’a bir göz atın. Bu modern blog temasının üstünde yapışkan bir gezinme menüsü , özel logo desteği ve profesyonel bir statik ön sayfası vardır.

Süper basit ve kullanımı kolaydır ve sadece ihtiyacınız olacak ve kullanacağınız seçenekleri içerir. Birden fazla düzen, tüm üst sayfa oluşturucuları için destek, WooCommerce desteği, WPML ve çeviri hazır ve daha fazlasını içerir.

16. The Traveler

Gezgin, bir WordPress seyahat blogu, turizm ve seyahat rehberi web sitesi için başka mükemmel bir seçenektir. Ana sayfası, duvarcılık şemasında görüntülenen yazılarla geleneksel bir dergi stili düzenini kullanır.

Tam ekran arka plan görüntüsü, Instagram feed’i, tam genişlikte sayfa şablonu, özel widget’lar, sosyal simgeler ve daha fazlasını içerir. Canlı özelleştirici yardımı ile özelleştirmek için süper kolaydır.

17. Travel Log

Seyahat günlüğü seyahat siteleri ve bloglar için basit ve ücretsiz bir WordPress teması. Web sitenize bazı seyahat ve turizm ile ilgili özellik eklemek için bir arkadaşı eklentisi ile birlikte geliyor.

Ana sayfasında, sayfanızın farklı bölümlerini takip eden bir kaydırıcı bulunmaktadır. Seyahat günlüğünü özelleştirmek kolaydır ve özel tema seçenekleri sayfası ile canlı özelleştirici desteği içerir.

18. Indigo

Indigo seyahat dergileri ve bloglar için uygun başka bir WordPress çok amaçlı tema. Üstte bir yapışkan gezinme menüsü, ardından web sitesi logosu, birincil gezinme ve ardından bir kaydırıcı içerir.

Bir dergi ana sayfası ve geleneksel bir blog ana sayfası düzeni içerir. Sosyal simgeler, popüler mesajlar ve tam canlı özelleştirici desteği için benzersiz özel widget’lara sahiptir .

19. Noozbeat

Noozbeat, seyahat ve macera siteleri için ideal bir profesyonel WordPress haber ve dergi teması. Ana sayfası, yeni makalelerinizi dinamik ızgara düzeninde görüntüler. Gönderi bloklarını, görüntünün üstünde görüntülenen makale başlığıyla öne çıkan resimler olarak görüntüler.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  SEO Uzmanları için En İyi WordPress Temaları

Ana sayfanızı oluşturmak için widget’ları sürükleyip bırakmanıza olanak veren bir widget düzenine sahiptir. Sosyal medya ve içerik bulma özellikleri için çeşitli özel widget’lar içerir. Çok sayıda kişiselleştirme seçeneği ile kullanımı basit ve kolay bulacaksınız.

20. Noteblog

Noteblog bloglar , seyahat, spor ve macera web siteleri için ücretsiz bir WordPress teması . Bu basit ve zarif tema, ızgara düzenindeki son gönderilerinizin ardından tam genişlikte özellikli bir görüntüyü görüntüler.

Kullanımı kolaydır ve sadece minimal özelleştirme seçeneklerini içerir. Ayrıca hız ve performans için optimize edilmiştir ve popüler WordPress eklentileri ile zahmetsizce çalışır .

21. Medias

Medias, podcast’ler , kişisel web siteleri ve seyahat blogları için esnek bir WordPress temasıdır . Yayınlarınızı ve diğer içeriklerinizi görüntülemek için çoklu düzenler ve stillerle birlikte gelir.

Diğer önemli özellikler arasında mega menü , kaydırıcı eklentisi, özel başlık ve Google yazı tipleri bulunur. Bu çeviri hazır, çok dilli hazır ve size benzersiz bir şekilde sahip olmak için kolayca özelleştirilebilir.

22. Publisher

Yayıncı seyahat ve dergi web siteleri için başka bir mükemmel WordPress dergisi tarzı tema. Özel başlıklar ve makale kartları ile modern bir ana sayfa düzeni içerir. Her bir gönderi sayfası, öne çıkan görsellerin, galerilerin ve daha fazlasının güzel bir şekilde görüntülenmesini sağlar.

Sadece kullanacağınız özellikleri ve sahip olmadığınız hiçbir şeyi içermez. Kurulumda size yardımcı olacak sonsuz kaydırma desteği, iletişim formu ve başlangıç ​​kontrol panelini içerir.

23. Peak

Seyahat fotoğraflarınızı görüntülemek için şık bir yol mu arıyorsunuz? Zirveye bakın. Bu güzel tasarlanmış WordPress teması seyahat fotoğrafçılığı, turizm ve kişisel web siteleri için idealdir.

Birden fazla galeri düzenleri, sayfa şablonları, çoklu stiller, kayan widget’lar, sayfa başlığı başlığı ve daha fazlası ile birlikte gelir. Kurulumu yürütmenize yardımcı olacak ayrıntılı tema seçenekleriyle kullanımı oldukça kolay ama güçlüdür.

24. El Greco

Seyahat blogunuzu El Greco ile son derece ilgi çekici bir platform haline getirin. Minimal bir düzen ve çoklu renkler, büyük başlık görüntüsü ve iki gezinme menüsü içerir.

İçinde sosyal paylaşım ve içerik keşif özellikleri için özel widget’lar bulacaksınız. Tüm en iyi WordPress sayfa oluşturucularıyla tamamen uyumludur, böylece gerekirse kendi düzenlerinizi oluşturabilirsiniz. Özelleştirmek kolay ve canlı tema özelleştirici altında bulunan tonlarca seçenek var.

25. Insight

Insight, dergisi tarzı web siteleri, seyahat dergileri ve fotoğraf web siteleri için uygun çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ayarlamak için öğeleri sürükleyip bırakmanıza izin veren çeşitli özel widget’lar ve tamamen widget’lı bir ana sayfa düzeniyle birlikte gelir.

3 renk düzeninde gelir ve kendi renklerinizi de kullanabilirsiniz. Tüm tema seçeneklerine, özelleştirici ve özel tema seçenekleri paneli ile kolayca erişilebilir.

Bu makalenin, seyahat blogları için en iyi WordPress temalarını bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı