Wordpress Temaları

İş Siteleri,E-Ticaret ve Girişimcilik İçin En İyi WordPress Temaları

Siteniz için WordPress başlangıç ​​temalarını mı arıyorsunuz? Startup’ların web siteleri için, büyümeleriyle ölçeklendirebilecekleri güvenilir bir platform olması gerekmektedir. Bu makalede, iş siteleri Girişimcilik ve e-ticaret sitenize başlamak için kullanabileceğiniz  en iyi WordPress temalarını ele aldık.

WordPress ile Başlangıç ​​Sitenizi Oluşturma

WordPress, sektördeki en popüler web sitesi üreticilerinden biridir. İşletme web sitelerini başlatmak için başlangıçlar arasında en iyi seçimdir .

İki tür WordPress web sitesini bulacaksınız. Öncelikle, barındırılan bir çözüm olan WordPress.com var ve WordPress.org da kendi hesabınıza WordPress olarak adlandırılıyor.

Tüm WordPress özelliklerine anında erişim sağladığından, kendini barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz.

Kendinden barındırılan WordPress.org ile başlamak için bir alan adı ve bir web barındırma hesabı gerekir.

Bluehost’u kullanmanızı öneririz . Bu resmi olarak önerilen bir WordPress barındırma sağlayıcısı ve dünyanın en büyük web barındırma sağlayıcılarından biridir.

WPBeginner kullanıcılarına ücretsiz bir alan adı , ücretsiz SSL sertifikası ve web barındırmada indirim sunuyorlar . Temel olarak, ayda 2,75 dolara başlayabilirsiniz.

Yeni web sitenizde kullanabileceğiniz yeni başlayanlar için en iyi WordPress temalarına bir göz atalım.

1. Hestia Pro

Hestia, iş siteleri, girişimler ve e-ticaret mağazaları için çok amaçlı bir WordPress temasıdır . Hemen hemen tüm en iyi WordPress eklentileriyle uyumludur, böylece başlangıç ​​sitenizdeki herhangi bir özelliği kolayca ekleyebilirsiniz. Hestia, duyarlı, hızlı ve SEO dostu WordPress teması.

İlginizi Çekebilir

Web sitenize bir görüntü kaydırıcı ve arka plan video eklemenizi sağlar. Hestia , sitenizin kolay özelleştirilmesine yardımcı olan tüm sürükle ve bırak sayfa oluşturucularıyla çalışır . Satın almadan önce bu temayı denemek istiyorsanız, o zaman temanın ücretsiz sürümünü de indirebilirsiniz .

2. Rocked Pro

Rocked Pro, yeni başlayanlar için premium bir WordPress temasıdır. Özel widget’lar, ek sayfa şablonları, olağanüstü sayfa / posta seçenekleri ve WooCommerce entegrasyonu ile birlikte gelir. Rocked Pro tamamen duyarlı WordPress teması.

Daha kolay kişiselleştirme için, yeni ve ek özelleştirici ayarlarını canlı önizleme seçeneğiyle kullanabilirsiniz. Önerilen kaydırıcı eklentisi, başlık bölümünde muhteşem bir tam sayfa görüntü kaydırıcısı eklemenize yardımcı olacaktır.

3. Bramble

Bramble, başlangıç ​​siteleri için güzel tasarlanmış çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Web sitenizi istediğiniz gibi tasarlamak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile kullanabileceğiniz güzel ana sayfa düzenleri ile birlikte gelir. Duyarlı bir temadır ve daha iyi bir tipografi deneyimi için Google yazı tiplerinidestekler .

Video arka planları, sayfa seçenekleri, iletişim formu ve portföyleri vardır. Bramble, WPML ile çok dilli web siteleri oluşturmak için kullanılabilir .

4. StartRight

StartRight, profesyonel bir başlangıç ​​WordPress temasıdır. Renkleri, yazı tiplerini, logoyu ve daha fazlasını değiştirmenize yardımcı olan tema seçeneklerini içerir. Kendi düzenlerinizi oluşturmak için Elementor sayfa oluşturucu eklentisini destekler . StartRight, web sitenizi tanıtmanıza yardımcı olan SEO için tamamen duyarlı ve optimize edilmiştir .

Canlı özelleştirici, web sitesi ayarlarını, düzenlediğiniz sırada web sitenizin önizlemesiyle anında yönetmek için ek seçeneklere sahiptir. Birçok esnek seçenek ile basit ve kullanımı kolay bir WordPress teması.

5. Naturelle

Naturelle bir başka mükemmel bir sayfa WordPress teması. Ziyaretçilerinize pürüzsüz ve zarif bir kaydırma deneyimi sunan paralaks kaydırma fonksiyonu ile birlikte gelir. Çalışması kolaylaştıran basit bir tasarıma sahiptir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Responsive Çok Amaçlı WordPress Temaları

Logo, sosyal bağlantılar, renkleri değiştirmenize ve sitenizde daha az çaba harcayarak daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan özel bir tema seçenekleri paneline sahiptir. Kolayca özelleştirilebilmesi için yerleşik sürükle-bırak web sitesi oluşturucusunu da kullanabilirsiniz.

6. ElitePress

ElitePress, başlangıç ​​siteleri için güzel tasarlanmış ve ücretsiz bir WordPress temasıdır. Tam genişlikte bir görüntü kaydırıcı, bilgi, hizmet ve proje bölümlerini görüntülemek için ayrıntılı bir başlık ve son blog gönderilerialanıyla birlikte gelir.

Değişikliklerinizi görmek için canlı bir önizleme ile tema ayarlarını kolayca özelleştirmek için kullanılabilecek kullanıcı dostu bir özelleştiriciye sahiptir.

7. Business Hub

Başlangıç ​​siteniz için modern ve zarif bir WordPress teması arıyorsanız, Businesss hub iş temasına bakın. Profesyonel bir iş başlangıç ​​sitesi oluşturmak için kolayca kullanılabilecek ücretsiz bir WordPress teması.

Etkinlik planlaması, sosyal beslemeler, WooCommerce entegrasyonu ve referanslar bölümü ile birlikte gelir . Kurulumu kolaydır ve en sevdiğiniz sayfa oluşturucu eklentisi ile kullanılabilir.

8. Business World

İş Dünyası, yeni başlayanlar için profesyonel bir WordPress temasıdır. Ziyaretçilerin ilgisini çekmek için şık resimler, etkileşimli istatistikler ve daha fazlasını ana sayfada görüntüleyebilen kullanıcı dostu bir görüntü kaydırıcısıyla birlikte gelir. SEO için optimize edilmiş ve kolay sosyal medya entegrasyonu sağlar.

Çoklu yerleşik düzenler, sınırsız renk seçenekleri, özel widget’lar ve sayfa şablonları içerir. Ziyaretçilerinizle anında bağlantı kurmak için ön sayfada bir iletişim formu eklemenize yardımcı olur .

9. Parallax One Plus

Paralaks One Plus, yeni başlayanlar için basit ve sezgisel bir WordPress teması. Güzel portföy tasarımları, referans bölümü, sosyal medya entegrasyonu ve WooCommerce desteği ile birlikte gelir. Bu sürükle ve bırak oluşturucu içerir kısa kod eklentileri, renk seçimi ve daha fazlası için.

Onların canlı özelleştirici başlangıç ​​dostu ve kullanımı kolaydır. Parallax One Plus, ana sayfada en son haberleri görüntülemenizi ve güzel bir düzen ile ayrı bir blog sayfası oluşturmanızı sağlar .

10. Root Pro

Root Pro, başlangıçlar için minimalist bir WordPress teması . Web sitesi ayarlarınızı yönetmek için basit ve kullanımı kolay bir tema seçenekleri paneli içerir. Root Pro güçlü bir ana sayfa düzeni ile geliyor. Ana sayfa, WordPress widget’larına benzer özellikleri sıralamaya yardımcı olan basit bir sürükle ve bırak oluşturucu yardımıyla tasarlanabilir.

Özel widget’lara, çoklu kaydırıcı seçeneklerine, sınırsız renk şemalarına, iki başlık düzenine ve gelişmiş tipografi seçeneklerine sahiptir. Özel kısa kodları, web sitenizin farklı bölümlerine daha fazla özellik eklemenize yardımcı olur.

11. Enlighten

Enlighten ücretsiz bir çok amaçlı WordPress teması. Etkileşimli anasayfa kaydırıcıları, video bölümü, referans bölümü, iki menü gezinme, özel widget ve daha fazlası ile birlikte gelir. Bu duyarlı bir WordPress teması ve SEO için tamamen optimize edilmiş.

Ödüllerinizi bir başlangıç ​​olarak göstermek için bir sayaç bölümü vardır. Kenar çubuğu seçenekleri, altbilgi widget’ları, istemciler, Twitter mesajı ve güzel portföy bölümü içerir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Seo Uyumlu Wordpress Temaları

12. Ultra

Ultra, hemen hemen her tür iş niş için başlangıç ​​sitelerinde kullanılabilecek esnek bir WordPress temasıdır. Sürükle ve bırak işlevselliği ile web sitesi oluşturmada yardımcı olan yerleşik Themify Builder ile birlikte gelir . En iyi web sitesi tasarımını seçmek için birden fazla ana sayfa düzenine sahiptir.

Daha kolay kurulum için, hızlı bir şekilde başlamak için 1 tıklatma demo yüklemesini içerir. Ultra, basit, yeni başlayan ve kullanımı kolay bir WordPress teması.

13. Potenza

Potenza, yeni başlayanlar için başka bir mükemmel WordPress teması. WordPress widget’larına dayanan bir sayfa düzenine sahiptir. Yerleşik sürükle ve bırak özelliği, web sitesinin tasarlanmasını kolaylaştırır. Özel widget’ları, esnek düzenleri, animasyonları ve daha fazlasını içerir.

Diğer dikkat çekici özellikler arasında sınırsız renk seçenekleri, pürüzsüz paralaks kaydırma, arka plan görüntüsü ve video seçeneği ve sosyal medya entegrasyonu yer alıyor. Ayrıca hizmetler, müşteriler, portföyler ve fiyatlandırma bölümleri ile birlikte gelir.

14. Landing

Landing, WordPress siteniz için güzel tasarlanmış bir başlangıç ​​temasıdır. Özelleştirme işlemini sizin için kolaylaştıran entegre bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gelir.

Sağladığı MailChimp entegrasyonu için bülten abonelik için WooCommerce entegrasyonu bir online mağaza oluşturmak , portföy ve olay sonrası türlerini ve tam ekran tasarımı. Ayrıca, tam sayfa başlık resmi, kaydırıcılar, özel metin ve daha fazlasını eklemek için özelleştirilebilir.

15. Enterprise

Kurumsal başlangıç ​​siteleri için profesyonel ve zarif bir WordPress teması. İçeriğinizi bloklara eklemek için düzgün bir tasarıma sahip. Kurumsal temanın ana sayfada hizmetler, portföy, referanslar ve personel profilleri için bölümleri vardır .

Sitenizde güzel sayfalar oluşturmak için WordPress widget’larına dayanan yerleşik bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu içerir.

16. Presence

Varlık, her tür iş web sitesi için çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tamamen özelleştirilebilir ve yanıt veren bir web sitesini anında başlatmanıza yardımcı olacak tek tıklamayla demo yükleyici ile birlikte gelir.

Çoklu sayfa düzenleri, renk seçimleri, özel widget’lar ve kaydırıcı stilleri içerir. Portföy bölümü, referanslar alanı, karşılama mesajı ve güzel başlık stilleri vardır.

17. Highend

Highend, WordPress web siteleri için bir iş başlangıç ​​temasıdır. Hazır bir web sitesini hızlı bir şekilde oluşturmak için kullanılabilecek çoklu demo şablonları ile birlikte gelir. Ayrıca, sürükle ve bırak oluşturucuları sitenizin kolayca özelleştirilmesine yardımcı olabilir. Kurulumda size yardımcı olan bir tema seçenekleri paneli vardır.

Ayrıca özel widget’ları, görüntü kaydırıcılarını, sayfa şablonlarını ve daha fazlasını içerir. Highend, renkleri değiştirmek, portföy , gezinme menüleri ve Google yazı tipi desteği eklemek için WordPress canlı özelleştirici kullanılarak tam olarak özelleştirilebilir .

18. Struct

Struct, yeni başlayanlar siteleri için başka bir güzel WordPress teması. Hizmetler, istemciler, kılavuzlar, SSS bölümleri , slayt gösterileri ve daha fazlası için sayfa oluşturmak için kullanılabilecek birden çok özel posta türü ile birlikte gelir . Kendi sayfa düzenlerinizi tasarlamanıza yardımcı olacak sürükle ve bırak oluşturucu desteğine sahiptir.

Bu Yazımızıda Okuyunuz:  Diş Hekimleri için En İyi WordPress Temaları

Yapı, özel gereçler, güzel renk şemaları, ek sayfa şablonları ve daha fazlası gibi yararlı özelliklerle doludur.

19. Plum

Erik başlangıç ​​şirketleri için ücretsiz bir WordPress teması. Çoklu başlık stilleri, sayfa şablonları, kenar çubuğu seçenekleri ve daha fazlası var. Ayrıca, animasyonlar, öne çıkan yayınlar bölümü ve özel widget’lar içeren güçlü bir görüntü kaydırıcı içerir.

Başlangıç ​​dostu ve kullanımı kolaydır. Plum için canlı özelleştirici, renk seçeneklerini, menüleri, sosyal simgeleri ve daha fazlasını seçmenize olanak tanır.

20. Venture

Girişim, yeni başlayanlar için profesyonel ve modern bir WordPress temasıdır. Duyarlı bir düzen, yerleşik ana sayfa oluşturucu, WooCommerce desteği ve daha fazlasını içerir. Çevrimiçi işletme dizininizi oluşturmak için kullanılabilecek alt sayfalar gibi özel widget’lar içerir.

Canlı özelleştirici, bir siteyi kolayca tasarlamak ve yaptığınız tüm değişiklikler için canlı bir önizleme görmek için ek ayarlarla birlikte gelir.

21. Roxima

Roxima, başlangıç ​​siteleri için profesyonel bir WordPress temasıdır. Sürükle ve bırak ana sayfası oluşturucu, esnek düzen seçenekleri, özel widget’lar ve ihtiyacınız olan tüm kullanışlı seçeneklerle güçlü canlı özelleştirici ile kurumsal bir tasarıma sahiptir.

Roxima, hizmetler, portföy, müşteriler ve takım profilleri için yerleşik bölümler içerir. Bu edilir hız ve performans için optimize web sitenizde kullanıcı deneyimini artıracak.

22. Illdy

Illdy, bir başlangıç ​​web sitesi oluşturmak için güzel tasarımlı ve güçlü özelliklere sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır. Tek sayfalık veya çok sayfalı web siteleri oluşturmak için kullanılabilecek çok amaçlı bir yanıtlama teması.

Kurulumu ve tamamen özelleştirilebilir bir tema kolaydır. Ana sayfanıza referanslar, portföy, hakkımızda ve animasyonlu sayaç için bölümleri kolayca eklemenizi sağlar.

23. Creativo

Creativo, başlangıç ​​siteniz için başka bir mükemmel ve yaratıcı WordPress temasıdır. Sayfa oluşturucu, görüntü ve video kaydırıcı ve canlı sohbet eklentisi ile birlikte gelir . Creativo duyarlı, SEO optimize edilmiş ve WordPress teması kullanımı kolaydır.

Sınırsız renk şemaları, çoklu sayfa düzenleri ve derileri ve paralaks arka planefektli başlık düzenleri vardır .

24. Cronus

Cronus, başlangıç ​​siteleri için inşa edilmiş temiz ve modern tasarımıyla güzel bir WordPress temasıdır. Hemen hemen her türlü web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

Paralaks başlığı, özel renkler, arka plan resmi, çoklu kenar çubukları ve sitenizin kolay özelleştirilebilmesi için ek gereçler gibi özelliklerle doludur .

25. Business Press

İş Basın iş girişimleri için duyarlı çok amaçlı WordPress teması. Tamamen özelleştirilebilir ve yeni başlayanlar için uygun bir tema. Bir blog sayfası, açılış sayfası , portföy sayfaları ve diğer özel sayfalar oluşturmak için güçlü özelliklerle birlikte gelir .

Sürükle ve bırak işlevselliği eklemek için sayfa oluşturucu eklentileri için destek sağlar. Ayrıca yapışkan başlık, özel renkler, özellikli içerik blokları ve daha fazlasını içerir.

Bu makalenin, yeni başlayanlar için en iyi WordPress temasını bulmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu