Wordpress Temaları

Responsive Çok Amaçlı WordPress Temaları

WordPress web siteniz için en iyi çok amaçlı temaları mı arıyorsunuz?

WordPress web siteniz için en iyi çok amaçlı temaları mı arıyorsunuz? Çok amaçlı temalar, akla gelebilecek neredeyse her türlü web sitesini oluşturmak için kullanılabilecek esnek WordPress temalarıdır. Bu makalede, siteniz için en iyi WordPress çok amaçlı temalarını seçtik.

Çok Amaçlı Bir Tema ile WordPress Web Sitesi Oluşturma

Öncelikle doğru bloglama platformunu kullandığınızdan emin olmalısınız . Kendi kendini barındıran bir WordPress.org web sitesi, tüm WordPress özelliklerini kutudan çıkarmada size esneklik sağlar. Daha fazla ayrıntı için WordPress.com ve WordPress.org karşılaştırmamıza bakın .

Kendi kendini barındıran bir WordPress.org sitesi oluşturmak için bir alan adı ve web sitesi barındırma gereksiniminiz olacaktır .

Turhost’u kullanmanızı öneririz . Onlar türkiyenin en büyük hosting şirketlerinden biri ve resmi olarak tavsiye edilen bir WordPress barındırma sağlayıcısıdır.

Bu, web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz en iyi WordPress çok amaçlı temalarına bir göz atalım.

1. Ultra

Ultra, her türlü web sitesine uygun, süper esnek, çok amaçlı bir WordPress temasıdır. 1-tık ile kurulabilen çoklu hazır web siteleri ile birlikte geliyor. Ayrıca bu tasarımları düzenlemek için güçlü bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucuiçerir .

İçinde sınırsız düzen seçenekleri, çoklu kenar çubukları, özel widget’lar, sosyal medya entegrasyonu, sınırsız renkler ve daha fazlasını bulacaksınız. Esnekliğine rağmen, kullanımı oldukça kolaydır ve özel tema seçenekleri sayfası ile kolayca kurulabilir.

2. Spencer

Spencer, her tür iş websitesi ve bloglar için uygun modern ve şık bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Ayarlamak için widget’ları sürükleyip bırakmanıza izin veren tam olarak widget’lı bir ana sayfa düzenine sahiptir.

Ayrıca, çoklu sayfa şablonları, tam genişlikte sayfa şablonu , sosyal medya ve içerik bulma özellikleri için özel widget’lar içerir. Canlı özelleştirici kullanılarak kolayca kurulabilir ve tüm popüler sayfa oluşturucu eklentilerini destekler.

3. Create

Oluşturmak, modern ve profesyonel bir tasarıma sahip güçlü bir WordPress çok amaçlı tema. Ücretsiz sayfa oluşturucu eklentisi desteği ile bir sürükle ve bırak ana sayfa düzeni içerir. Bir prim olarak WordPress sürgü eklentisi ile birlikte gönderilir.

Paralaks arka planları, video arka planları, mega menüler, fiyatlandırma tabloları, iletişim formu ve daha fazlasını içerir. Tamamen WooCommerce’idestekler ve çevrimiçi bir mağazaya başlamak için kolayca kullanılabilir .

4. Shoppe

Shoppe çok amaçlı tasarım ve özellikleri ile çok yönlü bir WordPress WooCommerce teması . Tek tıklamayla kurulabilen 4 web sitesi derlemesi ve gerektiğinde kendi sayfa düzenlerinizi oluşturmak için güçlü bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Ayrıca güzel blog sayfası şablonları , sınırsız düzen kombinasyonları, tam sosyal medya entegrasyonu, ürün paylaşımı, ajax alışveriş sepeti ve daha fazlasını içerir. Özel tema seçenekleri sayfası ile teması çok kolay olacak şekilde ayarlanmış bulacaksınız.

5. Indigo

Indigo, modüler bir yaklaşıma sahip güçlü bir başka çok amaçlı WordPress temasıdır. 1 tıklama ile kurabileceğiniz birkaç anahtar teslim web sitesi tasarımı ile birlikte gelir. Ayrıca kendi düzeninizi oluşturmak için sadece modülleri sürükleyip bırakabilirsiniz.

Diğer önemli özellikler arasında kolay iletişim formu sayfası, Google Yazı Tipleri, Google Haritalar, güzel tipografi, yerleşik sosyal paylaşım ve daha fazlası yer alır. Mutlak yeni başlayanlar için bile kullanımı ve özelleştirmesi çok kolaydır.

6. Hellomouse

Hellomouse, bir ızgara düzeninde fotoğrafları, illüstrasyonları, portföyleri ve blog yazılarını güzel bir şekilde gösterebilen zarif bir WordPress çok amaçlı temasıdır . Minimalist bir tasarım kullanarak, içeriğinizi gerçekten göze çarpar.

Ana sayfa tasarımı tamamen widgetize edilmiş ve kurulumu kolaydır. Ayrıca, çoklu widget hazır alanları, özel widget’lar, sayfa oluşturucu desteği ve daha fazlasını içerir. Web sitenizin canlı önizlemesi ile tema özelleştirici kullanılarak kolayca ayarlanabilir.

7. Parallax

Paralaks, son derece ilgi çeken ana sayfa düzeni oluşturmak için paralaks arka planları kullanan modern ve şık bir WordPress çok amaçlı teması. Dikey navigasyon ile tek bir sayfa WordPress teması olarak da kullanılabilir .

Bu benzersiz tasarlanmış tema, güçlü bir sayfa oluşturucu, portföy bölümü, çeşitli düzen kombinasyonları, sosyal medya entegrasyonu, iletişim formu ve daha fazlası ile birlikte gelir. Sınırsız renkler, sonsuz düzenler, sayfa şablonları ve özel widget’lar ile dakikalar içinde gerçekten benzersiz web siteleri oluşturabilirsiniz.

8. Latest

Son e-ticaret web siteleri, bloglar, işletmeler ve dergi web siteleri için çok amaçlı bir WordPress teması . Bu gerçekten çok yönlü WordPress teması, gerçekten kullanacağınız ve ihtiyacınız olmayan hiçbir seçeneği içerir.

Kullanılması çok kolay olan minimum çınlama ile kutudan çalışmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca kurulum sürecinde size yardımcı olacak bir başlangıç ​​kılavuzu içerir.

9. Presence

Adından da anlaşılacağı gibi Presence, güçlü marka bilinirliği ile çevrimiçi bir varlık oluşturmak isteyen herkes için bir WordPress temasıdır. Bu süper esnek WordPress teması, ihtiyacınız olan her türlü web sitesini oluşturmanıza izin veren çok sayıda web sitesi tasarımı ve renk derisiyle birlikte gelir.

Bunun için demoları içeren gayrimenkul , müzik, kilisenin , portföy, e-ticaret, ve birkaç dakika içinde web sitenizi kurmak yardımcı olan diğer demolar. Tüm tema seçenekleri tema kontrol paneli sayfası ve canlı özelleştirici ile düzenlenmiştir.

10. Loft

E -ticaret web siteniz için muhteşem bir tipografi ve çarpıcı bir düzen arıyorsanız , o zaman Loft’a göz atın. Bu güzel çok amaçlı WordPress teması, net tipografi, zarif tasarım ve mükemmel kullanıcı deneyimi sunuyor.

Göze çarpan özellikler, yapışkan gezinme menüsünü , eylem düğmelerini, özel widget’leri, hizmetleri, portföyü, ekip üyelerini ve referansları bölümünü çağırır.

11. Highend

Highend, çok amaçlı bir WordPress teması için başka mükemmel bir seçimdir. 1-tıklayıcılı ve güçlü sürükle-bırak sayfa oluşturucu ile hazır çeşitli demo şablonları ile birlikte gelir.

Ayrıca farklı stiller, özel widget’lar, çoklu kenar çubukları ve gezinme menü alanları ile çeşitli sayfa şablonları içerir. Portföyünüzü, ekip üyelerinizi, fotoğraf galerilerinizi kolayca ekleyebilir ve hatta bir e-ticaret sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

12. Feltmag

Feltmag içerik açısından zengin web siteleri için bir dergi stili WordPress çok amaçlı tema. Ana sayfasında tam ekranlı bir üstbilgi vardır, bunu bir ızgara düzenindeki en önemli içeriğiniz izler.

Üstte iki gezinme menüsü , geniş özellikli görüntüler, çoklu düzen kombinasyonları, şık başlıklar, sosyal simgeler ve daha fazlası var. Bu kutunun dışında çalışmak için tasarlanmıştır ve size benzersiz hale getirmek için birçok özelleştirme seçenekleri bulacaksınız.

13. Veni

Veni bloglar, dergiler ve iş siteleri için uygun güzel bir dergi tarzı WordPress çok amaçlı bir tema. Web sitenize kolayca çevrimiçi bir mağaza eklemenizi sağlayan tam bir WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

Diğer dikkat çekici özellikler arasında portre ve manzara özellikli resimler, öne çıkan sayfalar, esnek düzenler, Google yazı tipleri , sınırsız renkler, iletişim formu desteği ve daha fazlası bulunur. Özelleştirmek ve kurmak için süper kolay bir başlangıç ​​dostu tema kontrol paneli içerir.

14. Creativo

Creativo, 1 tıklama ile 11 hazır web sitesi ile başka bir güçlü WordPress çok amaçlı tema. Bu tasarımların her biri, temaya dahil olan premium sürükle ve bırak oluşturucu eklentisi kullanılarak özelleştirilebilir.

Ayrıca, web sitenizi kolayca ayarlamanıza yardımcı olan özel tema seçenekleri gösterge panosuna da sahiptir. Diğer özellikler çoklu düzen stilleri, farklı başlık stilleri, sınırsız renkler, kenar çubukları, özel widget’lar ve daha fazlasını içerir.

15. Bento

Ücretsiz bir WordPress çok amaçlı tema arıyorsanız, Bento’ya bir göz atın. Bu şık WordPress teması, herhangi bir web sitesi oluşturmak için tasarlanmıştır. Herhangi bir sayfa oluşturucu ile kullanılabilir ve hatta aktivasyon üzerine tavsiye eder.

Canlı tema özelleştirici altında kolayca organize edilebilen tonlarca özelliğe ve esnek özelleştirme seçeneğine sahiptir.

16. Lenscap

Lenscap bir dergi stil düzeni ve tam WooCommerce desteği ile çok amaçlı bir WordPress teması. Ana sayfasında geniş özellikli bir içerik kaydırıcısı ve hemen altında bir kategori tarayıcı bulunuyor.

Seçiminize bağlı olarak renkleri otomatik olarak ayarlayan dinamik bir renk şeması jeneratörü ile birlikte gelir. Ayrıca, kullanıma hazır renk şemaları, görüntüler ve videolar için ışık kutusu açılır penceresi, ürün sayfası şablonları, güzel tipografi ve daha fazlası var. Daha hızlı kurulum için kullanımı kolay ve canlı tema özelleştiricisini kullanır.

17. Atmosphere Pro

Atmosphere Pro, minimalist tasarıma sahip profesyonel bir WordPress çok amaçlı teması. Hız ve performans için bilinen Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir .

4 widget hazır alanları ile widgeted bir ana sayfa düzeni vardır. Kurulum için tema seçenekleri paneline ve canlı özelleştirici desteğine sahiptir. Ayrıca e-ticaret hazır ve WooCommerce ile kolayca kullanılabilir.

18. OceanWP

OceanWP, güçlü özellikleriyle birlikte ücretsiz bir WordPress çok amaçlı teması. Kendi arkadaşı eklentisi ile birlikte gelir ve aktivasyon üzerine ücretsiz bir sayfa oluşturucu eklentisi yüklemenizi önerir.

Kullanımı çok kolay ve tüm tema seçeneklerini kolayca anlayabiliyorsunuz. Çoklu düzen seçenekleri, tam genişlik sayfaları, üstte iki gezinme menüsü, özel logo desteği ve tam WooCommerce desteği içerir.

19. Nectar

Nektar, güzel bir renk düzeni ve şık bir düzen ile geniş bir WordPress çok amaçlı teması. Ana sayfasında üstte paralaks kaydırıcı, ardından da harekete geçirme ifadesi ve en önemli içeriğiniz bulunmaktadır.

Birden fazla düzen kombinasyonları, portföy ve referans posta tipleri , özel widget’lar, çoklu kenar çubukları ve daha fazlasını içerir. Web sitenizi, ayarlarla uğraşmadan hızlı bir şekilde kurmanıza olanak tanıyan bir tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir.

20. Plum

Erik, her türlü iş web siteleri ve bloglar için uygun başka bir ücretsiz WordPress çok amaçlı tema. Ana sayfasında üstte güzel bir kaydırıcı, CSS animasyonları , öne çıkan içerik alanı ve özel widget’lar bulunuyor.

Bu başlangıç ​​dostu ücretsiz WordPress teması da WooCommerce’i destekliyor. Tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici kullanılarak kolayca kurulabilir.

21. Authority Pro

Authority Pro, blogcular, girişimciler, serbest çalışanlar ve kişisel markalarını oluşturmak isteyen herkes için çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bu kaya katı Genesis tema çerçevesinde üstüne inşa edilmiş ve tüm temel WordPress eklentileri ile çalışmak üzere test edilmiştir .

Birden fazla widget hazır alanı, özelleştirilebilir başlık, tema seçenekleri sayfası, canlı özelleştirme desteği ve daha fazlası ile widget’lı bir ana sayfa düzenine sahiptir. Ayrıca WooCommerce hazır, böylece herhangi bir ürün satmak için kullanabilirsiniz.

22. Explorer

Esnek bir blog / dergi stili WordPress temasına mı ihtiyacınız var? Explorer’a göz atın. Ana sayfasında üstte bir yapışkan navigasyon menüsü, ardından son makaleleriniz ve esnek bölümler bulunuyor.

Gerekirse kendi sayfa düzenlerinizi oluşturmanızı sağlayan tüm üst sayfa oluşturucularıyla çalışır. Bu çeviri hazır ve çok dilli WordPress web sitelerioluşturmak için de kullanılabilir .

23. Hestia

Hestia iş, dergi ve blog web siteleri için prim benzeri ücretsiz bir WordPress çok amaçlı tema. Web sitenize müşteri referansları, hizmetler ve ana sayfa bölümü ekleyen ücretsiz bir tamamlayıcı eklenti ile birlikte gelir.

Çok dilli destek, çeviri hazır , WooCommerce hazır ve tüm üst sayfa oluşturucularıyla uyumludur. Tema kurulumu oldukça kolaydır ve tüm tema seçeneklerine canlı özelleştirici aracılığıyla erişilebilir.

24. Inspiro

Web sitenize video içeriği eklemek istiyorsanız, Inspiro’yu seveceksiniz. Bu güzel çok amaçlı WordPress teması, tam ekran video arka planları , güçlü bir portföy bölümü ve çarpıcı görüntü / video galerileri ile birlikte gelir.

Portföy öğeleri, çoklu sayfa şablonları ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu için özel widget’lara sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların dikkat dağınıklığı modunda video izlemeleri için video ışık kutusu vardır.

25. Peak

Web sitenize çok sayıda fotoğraf eklemeyi düşünüyorsanız, Peak’e bir göz atın. Bu çok amaçlı WordPress teması fotoğraf , sanatçı, tasarımcı, blog yazarı ve fotoğraflarını stiliyle sergilemek isteyen herkes için tasarlanmıştır.

Birden fazla galeri stilleri, farklı sayfa şablonları, animasyonlu widget’lar, sayfa başlığı başlığı ve daha fazlasını içerir. Son derece esnek ancak basit ve kullanımı kolaydır. Tüm tema seçenekleri basit kurulum talimatları ile tema panosunun altında bulunur.

26. Struct

Struct, iş siteleri için esnek, çok amaçlı bir WordPress teması olarak tasarlanmıştır. Büyük başlık resmi ve stratejik olarak yerleştirilmiş harekete geçirici mesaj düğmeleriyle temiz ve profesyonel bir tasarıma sahiptir.

Ana sayfa düzeni, her yerde kolayca içerik bulma özellikleri eklemek için özel widget’lar ile tamamen widget’lıdır. Dahil olan diğer özellikler hizmetler, projeler, ekip üyeleri ve SSS bölümleridir . Profesyonel bir iş web sitesine ihtiyacı olan yeni başlayanlar için kullanımı çok kolay ve uygundur.

27. Modules

Modüller, anında kurulabilen birkaç anahtar teslim tasarımla modüler çok amaçlı WordPress temasıdır. Basit sürükle ve bırak modülleriyle sayfa düzenlerini kolayca değiştirmenizi sağlar.

Fiyatlandırma tabloları, son yayınlar, iletişim formu , akordeonlar, sekmeler, kaydırıcılar ve daha fazlası gibi tüm yaygın web sitesi öğeleri için modüller vardır . Gelişmiş tipografi için hem TypeKit hem de Google Yazı Tiplerini destekler. Tasarım ve özellikler açısından kullanımı kolay ve çok yönlüdür.

28. Mesmerize

Mesmerize, gerçekten çok amaçlı tasarıma sahip bir başka harika ücretsiz WordPress teması. Tema seçenekleriyle uğraşmadan veya özel CSS yazmadan kolayca web sitesi oluşturmak için tonlarca esnek seçenek sunuyor .

Kolayca ekleyebileceğiniz 5 başlık stili ve 30’dan fazla kullanıma hazır içerik bölümüyle modern bir ana sayfa tasarımına sahiptir. Ayrıca video arka planları, slayt gösterileri, başlık içerik türleri, degrade kaplamaları ve daha fazlasını içerir.

29. Elegant

Temiz ve minimalist bir WordPress teması arıyorsanız, o zaman Elegant’a bir göz atın. Bu esnek WordPress teması birden fazla ana sayfa tasarımına sahiptir ve 6 renk şemasına sahiptir. Ayrıca daha hızlı kurulum için 1 tıklama demo yükleyici içerir.

İçinde entegre bir sayfa oluşturucu, çoklu sütun düzenleri, sosyal medya simgeleri, portföy ve eksiksiz WooCommerce desteği bulacaksınız. Özelleştirmeyi yeni başlayanlar için kolaylaştırır özel bir tema seçenekleri sayfası vardır.

30. True North

Fotoğrafları veya portföyleri sergilemek için çok amaçlı bir WordPress temasına ihtiyacınız varsa, True North mükemmel bir seçim olacaktır. Fotoğraflarınızı veya iş örneklerinizi paylaşmayı kolaylaştıran yerleşik bir portföy bölümüne sahiptir.

Tema ana sayfası, portföyünüzün veya fotoğraf öğelerinizin ızgara düzeniyle minimalist bir tasarım kullanır. Diğer önemli özellikler arasında özel arka planlar, büyük başlıklar, özel widget’lar ve canlı özelleştirme bulunur.

31. Float

Modern ve şık bir görünüm için Float’a bakın. Bu çok sürükleyici bir kullanıcı deneyimi yaratmak ana sayfasında güzel paralaks arka plan efektleri ile çok amaçlı bir WordPress teması .

Tek tıklamayla yüklenen çoklu demoları tek tıklatmayla yükler ve sayfalarınız ve yayınlarınız için çeşitli düzen seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Entegre bir sayfa oluşturucu ve güçlü bir tema seçenekleri paneli ile temayı kendi zevkinize göre özelleştirmek daha kolaydır.

Bu makalenin, web siteniz için en iyi çok amaçlı WordPress temalarını bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu