Wordpress Temaları

SEO Uzmanları için En İyi WordPress Temaları

SEO uzmanları için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz?

Seo uyumlu WordPress temaları mı arıyorsunuz ?SEO uzmanları için en iyi WordPress temaları burada? Bir SEO uzmanı olarak, ziyaretçilerinize müşterileri dönüştürmenize yardımcı olurken SEO’nuzu ve pazarlama becerilerinizi sergileyen bir tema seçmek isteyebilirsiniz. Bu yazıda, web siteniz için kullanabileceğiniz SEO uzmanları için en iyi WordPress temalarından bazılarını seçtik.

WordPress Kullanarak SEO İş Sitesi Oluşturma

WordPress, dünyanın en çok arama motoru dostu web sitesi oluşturucusudur . Bu yüzden en iyi markalar kendi web siteleri için WordPress kullanıyor .

İki tür WordPress mevcuttur. Tamamen barındırılan bir platform olan WordPress.com ve WordPress.org ayrıca kendi kendini barındırdığı WordPress olarak da bilinir.

WordPress.org’u kullanmanızı öneriyoruz, çünkü kutudan tüm WordPress özelliklerine anında erişmenizi sağlar.

Kendi kendini barındırılan bir WordPress web sitesi oluşturmak için bir alan adı satın almanız ve hosting yapmanız gerekecektir.

Bu, SEO uzmanları, danışmanları ve pazarlama uzmanları için en iyi WordPress temalarına bir göz atalım.

1. Ultra

Ultra, SEO uzmanlarına uygun, eksiksiz hazır tasarımlara sahip , çok amaçlı bir WordPress temasıdır . Tüm bu tasarımlar demo içeriği de dahil olmak üzere 1 tıklama ile kurulabilir. Daha sonra, devam edip içeriği kendiniz yapmak için kendi içeriklerinizle değiştirebilirsiniz.

Basit bir nokta ve tıklama arayüzü ile herhangi bir sayfa düzenini düzenlemenizi sağlayan güçlü bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu içerir . İçinde birkaç şablon, başlık tasarımları, blog düzenleri, sayfa şablonları ve kenar çubukları ile birden fazla tasarım seçeneği bulacaksınız.

2. Spencer

Spencer, SEO şirketleri, pazarlama ajansları ve girişimciler için zarif tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Basit sürükle ve bırak widget’ları ile kurulumu kolay olan modern bir iş anasayfasına sahiptir.

Açılış sayfası, iletişim formu , sayfa hakkında ve ayrı bir blog sayfası eklemek için şablonları kullanmaya hazırdır . Tüm tema seçenekleri, her seçeneği kolayca özelleştirmenizi ve web sitenizi kurmanızı sağlayan canlı tema özelleştirici altında düzenli bir şekilde düzenlenmiştir.

3. Corporate

Adından da anlaşılacağı gibi, Kurumsal SEO uzmanları ve ajansları da dahil olmak üzere her türlü iş için uygun olacak şekilde tasarlanmış bir WordPress iş teması . Çeşitli hazır açılış sayfa tasarımları ve bunları kolayca düzenlemek için dahili bir sürükle ve bırak oluşturucu ile birlikte gönderilir.

Farklı sayfa şablonları, pürüzsüz arka plan renk değişimi efekti , CSS animasyonları, referanslar ve daha fazlası için çoklu düzen seçimlerine sahiptir . 1 tıklama demo yükleyici ve tam özelleştirici desteği ile yeni başlayanlar için uygun bir tema seçenekleri paneli ile geliyor.

4. Academy Pro

Academy Pro, Genesis tema çerçevesinin üzerine kurulu güçlü bir WordPress temasıdır . SEO kursları ve diğer ürünlerle birlikte çevrimiçi kurslar ve eğitim satan SEO web siteleri için mükemmeldir .

Widgetlı bir ana sayfa düzeni, özel widget’lar ve bir tema seçenekleri sayfası ile kurulumu çok kolaydır. Öyle hazır e-ticaret için tam destek ile WooCommerce .

5. Indigo

Indigo SEO uzmanları, ajanslar ve işletmeler için uygun bir çok amaçlı WordPress teması. Tasarım için modüler bir yaklaşım gerektirir ve sayfa düzenleri oluşturmak için sadece modülleri sürükleyip bırakmanıza izin verir. Ayrıca 1 tıklama ile kurulabilen birkaç hazır tasarım elde edersiniz.

Diğer önemli özellikler arasında özel widget’lar, sosyal medya simgeleri , iletişim formu , Google yazı tipleri ve daha fazlası bulunur. Tüm tema ayarları yeni başlayanlar için bile oldukça basit ve kolay takip edilebilir.

6. Authority Pro

Yetkili Pro, SEO uzmanı olarak çevrimiçi varlığınızı oluşturmak için başka bir güçlü WordPress teması. Genesis çerçevesi üzerine kurulu , büyük bir başlık resmi, karşılama mesajı ve üstte bir e-posta abonelik formu ile taze ve modern bir tasarıma sahiptir .

4 widget hazır alanı, iki navigasyon menüsü ve benzersiz bir dikey navigasyon menüsü içerir. Tema ayarları, bir tema seçenekleri paneli ve kurulumu ve kullanımı oldukça kolay hale getiren canlı tema özelleştirici tarafından kontrol edilir.

7. Roxima

Roxima, SEO danışmanları ve ajansları için mükemmel bir modern WordPress iş teması. Ana sayfası, harekete geçirici mesajınız ve güzel paralaks arka plan efektleri ile geniş bir arka plan görüntüsüne sahiptir .

Özel widget’lar, çeşitli widget hazır alanları, sayfa şablonları, sınırsız renk seçenekleri ve daha fazlası ile birlikte gelir. Canlı tema özelleştiricisinde tonlarca seçenek ile kullanımı kolaydır.

8. Create

Oluşturun SEO ve pazarlama ajansları için mükemmel bir temiz ve profesyonel WordPress teması. Ana sayfasında, en güzel içeriğiniz ve ardından en güzel içeriğiniz ile son derece etkileyici bir düzen bulunur.

Çoklu başlık stilleri, yerleşik mega menü gezinme , iletişim formları, simge yazı tipleri ve daha fazlası var. Bir kaydırıcı eklentisi ile birlikte gelir ve popüler sayfa oluşturucu eklentileriyle iyi çalışır. İstediğiniz şekilde özelleştirmek için tonlarca seçenek ile kullanımı kolaydır.

9. Plum

SEO servis sağlayıcı için ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız , o zaman kontrol edin. Bu çok amaçlı WordPress teması, kaydırıcı, CSS animasyonları , öne çıkan içerik alanı ve widget hazır alanları ile güzel bir ana sayfa içeriyor.

Gerekirse kendi sayfa düzeninizi oluşturmak için herhangi bir üst sayfa oluşturucu eklentisi ile kullanılabilir. WooCommerce için hazır ve diğer dillere kolayca tercüme edilebilir .

10. Presence

Varlık, her tür iş web sitesi için oluşturulan çok amaçlı bir WordPress temasıdır. SEO servis sağlayıcıları için mükemmel olacak şekilde dijital ajanslar için bir tane olmak üzere 10 kullanıma hazır demo ile geliyor.

Bu içerir portföy bölümü esnek düzenleri ve 6 renk şemaları ile, ekip üyeleri, referanslar, özel widget’lar. Gelişmiş kullanıcılar için çok sayıda seçenek sunarken yeni başlayanlar için kutunun dışında çalışmak üzere tasarlanmıştır.

11. Creativo

Creativo, şık ve güçlü çok amaçlı WordPress temasıdır. 7 kaplama, 3 tasarım düzenleri, çoklu başlık stilleri ve sınırsız renk kombinasyonları ile geliyor.

Tema özelliklerini genişletmek için bir sayfa oluşturucu, kaydırıcı ve canlı sohbet eklentisi gibi freebies içerir. İçeride ayrıca portföy ve referans bölümleri, kenar çubukları, özel widget’lar, sosyal medya entegrasyonu ve daha fazlasını bulacaksınız. WooCommerce kutunun dışında hazırdır ve mağaza ve ürün sayfaları için güzel şablonlara sahiptir.

12. Capital

Sermaye SEO danışmanları için mükemmel olan modern ve profesyonel bir iş web sitesi görünümü. Bu WooCommerce hazır WordPress teması, hizmetlerinizi, portföyünüzü, müşteri referanslarınızı, ekip üyelerinizi ve daha fazlasını eklemek için bölümleri kullanımı kolay gelir.

Görsel ayarlarla, canlı özelleştirici desteğiyle ve kullanımı kolay tonlarca seçeneğiyle kullanımı oldukça kolaydır. Bu çeviri hazır ve çok dilli WordPress web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir .

13. Corner

Minimalist ve dikkat dağıtıcı bir tasarım arıyorsanız, Köşeye bir göz atın. Bu temiz ve basit WordPress iş teması, basit bir iki sütun düzeniyle birlikte gelir.

Dar bir sol kenar çubuğu ve çok fazla beyaz alan içeren daha geniş bir içerik alanına sahiptir. Bu kutudan çalışmak için tasarlanmıştır, ancak Twitter, Flickr ve içerik bulma widget’ları için renk kontrolleri, özel widget’lar sunar. Herhangi bir sayfa oluşturucu eklentisi ile genişletilmiş veya WooCommerce ile bir çevrimiçi mağaza eklemek için yeterince güçlüdür.

14. Bulk

Toplu herhangi bir iş sitesi inşa etmek için kullanılabilecek başka bir mükemmel ücretsiz WordPress teması. Popüler WordPress açılış sayfası eklentisiyle çalışacak şekilde tasarlanmış, müşterilerinizi kazanmanıza yardımcı olacak ilgi çekici sayfa düzenleri oluşturmanıza olanak tanır.

Bu WooCommerce hazır ve tek sayfalık bir WordPress teması olarak da kullanılabilir . Tüm tema seçenekleri, minimum çabayla hızlı bir şekilde kurmanızı sağlayan basit ve kullanımı kolaydır.

15. Koehn

Koehn SEO uzmanları, pazarlama ajansları ve benzeri işletmeler için uygun tasarlanmış benzersiz bir WordPress teması. Ana sayfasında üst kısımda tam ekran kaydırıcı, ardından da içerik widget’lerini kurmak için sürükleyip bırakmanıza izin veren widget hazır alanları bulunur.

Ayrıca sosyal medya ve içerik bulma özellikleri için projeler, ekip üyeleri, referanslar ve özel widget’lar içerir. SEO ve temel WordPress eklentileri ile uyumluluk için test edilmiştir .

16. Atmosphere Pro

Atmosphere Pro, Genesis tema çerçevesinin üzerine kurulmuştur . Üstte bir harekete geçirici mesaj ile güzel bir tam ekran başlık görüntüsüne sahip bir WordPress iş teması.

İçeriğinizi öne çıkarmak için geniş özellikli resimler ve zarif tipografi kullanır. Diğer özellikler özelleştirilebilir başlık, özel widget’lar, tema seçenekleri paneli ve canlı özelleştirme desteği içerir.

17. Atomic

Güzel tipografi ile şık bir tasarım arıyorsanız, Atomic’i seveceksiniz. Bu çok amaçlı WordPress teması, tüm iş siteleri için uygundur.

Başlıca özellikleri arasında büyük resimler, geniş düzen, özelleştirilebilir başlık ve tam WooCommerce desteği bulunmaktadır. Kutudan çalışmak üzere tasarlanmıştır ve minimum kurulum gerektirir.

18. Nayma

Nayma SEO uzmanları, bağlı pazarlamacılar ve ajanslar için uygun başka bir mükemmel WordPress çok amaçlı tema . Sayfa düzenleri oluşturmak için modülleri kullanır, bu da sadece ihtiyaçlarınız için yeniden tasarım yapmak için öğeleri sürükleyip bırakmanıza izin verir.

Kaydırıcılar, referanslar, portföy, iletişim formları ve daha fazlası için kullanıma hazır modülleri içerir. Tam bir WooCommerce desteği ile birlikte gelir ve çok dilli web siteleri için de kullanılabilir .

19. Highend

Highend, her türlü iş web sitesine uygun olarak tasarlanmış, özellikli bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Güzel bir açılış sayfası demosu da dahil olmak üzere birkaç kullanıma hazır demo şablonuyla birlikte gelir.

Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, sürgü ve simge fontları ile birlikte gelir. Diğer önemli özellikler arasında sayfa şablonları, özel widget’lar, çoklu kenar çubukları ve gezinme menüsü stilleri bulunur .

20. İntegral

Integral, tek sayfalık bir tema olarak da kullanılabilen ücretsiz bir WordPress iş temasıdır. Geniş arka plan görüntüsü , karşılama mesajı ve harekete geçirme düğmeleri ile modern bir anasayfa tasarımı sunar .

Güzel paralaks arka plan efektleri, çoklu kenar çubukları, projeler ve özellikler bölümü ve daha fazlası ile birlikte gelir. Canlı özelleştirici aracılığıyla tema renklerini, yazı tiplerini, widget bölümlerini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

21. Propel

Propel etkilemek ve meşgul etmek için tasarlanmış şaşırtıcı derecede güzel bir WordPress iş teması. Tek sayfalık bir temadır, ancak çok sayfalı web sitelerinde olduğu kadar güzel çalışır.

Önemli özellikler bir portföy bölümü, güzel animasyonlar, paralaks arka planlar, tam ekran başlığı ve daha fazlasını içerir. Web sitenizi hızlı bir şekilde kurmak için tek tıklamayla bir demo yükleyici ile birlikte gelir.

22. Potenza

SEO ajansı web siteniz için daha resmi bir tasarım arıyorsanız, Potenza’ya bir göz atın. Bu profesyonel ve kurumsal bir his ile bir WordPress iş teması. Bu sayfadaki farklı bölümlere bağlantılarla dikey gezinme ile tek sayfalı bir WordPress teması.

Ana sayfa, widget hazır alanlardan oluşur; bu, doldurmak için içerik widget’ları eklemeniz gerektiği anlamına gelir ve gitmek için iyi olursunuz. Bir iletişim formu, çoklu renkler, sosyal medya simgeleri, Google Haritalar ve popüler sayfa oluşturucuları için destek içerir.

23. Float

SEO işiniz için daha çok yönlü bir WordPress temasına mi ihtiyacınız var? Şamandırayı kontrol et. Bu çok amaçlı WordPress teması birden fazla tasarım, düzen seçeneği, başlık ve gezinme stili ile doludur.

Entegre bir sayfa oluşturucu, blog, dükkan, tek sayfa ve gönderiler için şablonlar içerir. Birden çok kenar çubuğu ve çeşitli özel widget’ları var. Tema seçeneklerini, tüm seçeneklerle özel bir tema kontrol paneli ile takip etmek oldukça kolay.

24. Port

Port ajanslar, SEO danışmanları ve diğer işletmeler için inanılmaz derecede zarif bir WordPress teması. Ana sayfasında hoşgeldin mesajı, logonuz veya işletme adınız ve daraltılmış gezinme menüsü bulunan tam ekran arka plan görüntüsü vardır. Diğer bölümler, kullanıcılar sayfayı aşağı kaydırdıkça paralaks efektleriyle birlikte görünür.

Hizmetleri, projeleri, referansları ve video bölümlerini içerir. Diğer özellikler arasında kısa kodlar, iletişim formu sayfası, Google yazı tipleri ve yerelleştirme desteği bulunur.

Bu makalenin, SEO uzmanları için en iyi WordPress temalarını bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu