Wordpress Temaları

Üyelik Siteleri için En İyi WordPress Temaları

Üyelik web siteleri için en iyi WordPress temalarını arıyorsunuz. 

Üyelik web siteleri için en iyi WordPress temalarını arıyorsunuz. Bloglar ve iş temalarından farklı olarak, üyelik web sitelerinin farklı üyelik alanlarında kullanmak için çok çeşitli şablonlara ihtiyacı vardır. Bu makalede, üyelik siteleri için en iyi WordPress temalarından bazılarını seçtik.

WordPress ile Üyelik Sitesi Yapmak

WordPress, popülerlik ve küresel kullanım açısından en iyi web sitesi oluşturucusudur .

Şunu söyleyelim, deneyebileceğiniz web siteleri için en iyi WordPress temalarına bir göz atalım.

1. Public Opinion

Kamuoyu, üyelik siteleri dahil olmak üzere içerik açısından zengin web siteleri için bir dergi stili WordPress teması . Ana sayfası ve kategori sayfaları, içeriğinizi güzel bir ızgara düzeninde sergilemek üzere tasarlanmıştır. Başlığın altında bir ana gezinme menüsü ve ek bir sosyal profil menüsü ile üstte bir ikincil menüye sahiptir.

Google AdSense reklamlarını kolayca eklemek için özel noktalar içerir . Özel düzenleri seçebilir ve ayrıca herhangi bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisi ile kullanılacak tam genişlikte bir sayfa da içerir. Tüm tema seçenekleri, web sitenizin canlı önizlemesinde değişiklik yapmanıza izin veren özelleştirici altında bulunur.

2. Ultra

Ultra, herhangi bir kodu düzenlemeden herhangi bir web sitesi oluşturmak için tasarlanmış, her amaca uygun WordPress temasıdır. Tam demo içerikli olarak yükleyebileceğiniz birkaç hazır web sitesi tasarımı içerir. Ayrıca mevcut sayfaları düzenlemek veya yeni sayfa düzenleri oluşturmak için güçlü bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile donatılmıştır .

Bu tema, özel widget’lar, sosyal medya entegrasyonu, çoklu başlık stilleri, sınırsız düzen kombinasyonları ve daha fazlası gibi özelliklerle doludur. Bu e-ticaret hazır ve MemberPress veya başka bir WordPress üyelik eklentisi ile iyi çalışıyor .

3. Hive

Hive, okunabilirliğe ve temiz bir tasarıma odaklanmış minimalist bir WordPress teması. Ana sayfanız ve arşiv sayfalarınız için ızgara düzenine sahiptir. Ayrıca en sevdiğiniz sayfa oluşturucu eklentisi ile kullanmak için tam genişlikte bir sayfa şablonu içerir.

Kutudan çalışmak üzere tasarlanmıştır ve tüm tema ayarları özelleştirici altında bulunur. Bu çeviri hazır ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için de kullanılabilir .

4. Blockchain

Bir cryptocurrency topluluğu için üyelik sitesi oluşturma Blockchain, cryptocurrency web sitelerini oluşturmak için bir WordPress temasıdır. Tam işlevli bir kripto-para birimi döviz kuru modülü ile güzel ve modern bir tasarıma sahiptir.

Ayrıca projeler, hizmetler, vaka çalışmaları ve iş listeleri için özel posta türleriiçerir . İçinde ayrıca özel widget’lar, sayfa şablonları, sayfa oluşturucuları için tam destek ve daha fazlasını bulacaksınız. Yerleşik özelleştirici ile kurmak ve özelleştirmek çok kolaydır.

5. Binder Pro

Binder Pro üyelik web siteleri için uygun bir çok amaçlı WordPress iş teması . Kendi benzersiz sayfa mizanpajlarınızı oluşturmak için sadece sürükleyip bırakabileceğiniz modülleri kullanıma hazır içerir.

1-tıklama ile kurulabilir birkaç anahtar web sitesi tasarımları ile birlikte gelir. Diğer önemli özellikler arasında iletişim formu desteği, fiyatlandırma tabloları, Google Yazı Tipleri, özel widget’lar, sosyal medya simgeleri ve tam WooCommerce desteği bulunur.

6. Shoppe

Üyelik web sitenizle bir çevrimiçi mağaza çalıştırmak istiyorsanız , Shoppe’yi seveceksiniz. Bu WooCommerce WordPress teması 4 web sitesi derisinde, çoklu düzende, birkaç başlık stilinde ve sınırsız renkte geliyor. Ayrıca açılış sayfalarını hızlı bir şekilde oluşturmak için entegre bir sürükle ve bırak sayfası oluşturucu ile birlikte gönderilir .

Hızlı 1 tıklama demo yükleyici, özel tema kontrol paneli ve canlı özelleştirici ile kurulumu kolaydır. Bu süper esnek ve web sitenizin geri kalanını etkilemeden düzenleri ve herhangi bir sayfa veya post tasarımı özelleştirmenizi sağlar.

7. Latest

Son e-ticaret ve üyelik web siteleri için güzel tasarlanmış WordPress teması. Son gönderilerle veya en çok satan ürünlerle otomatik olarak doldurulabilen oldukça ilgi çekici bir ana sayfa tasarımı ile birlikte gelir .

Ana özellikleri güzel tipografi, görüntülerin güzel kullanımı ve detaylı ürün sayfalarıdır. Kutudan çalışmak üzere tasarlanmıştır ve minimum kurulum gerektirir. Tüm tema seçenekleri, temanızı dakikalar içinde ayarlayabileceğiniz özelleştirici altındadır.

8. Spencer

Üyelik siteniz için profesyonel bir WordPress iş teması arıyorsanız, o zaman Spencer’a bir göz atın. Bu temiz ve zarif tema esnek bir tasarıma sahip işletmeler için tasarlanmıştır. Tüm temel WordPress eklentileri için özel widget’lar, sınırsız renkler, çoklu düzenler ve destek vardır .

Spencer, widget’ları ayarlamak için sürükleyip bırakabileceğiniz widget’lı bir ana sayfa içerir. Ayrıca ziyaretçilere müşterileri dönüştürmek için net bir harekete geçirici mesaj ile bir yapışkan navigasyon menüsü de vardır . Başlangıç ​​dostu ve kullanımı oldukça kolaydır.

9. Elegant

Zarif iş ve üyelik web siteleri için temiz ve modern bir WordPress teması. Bu 6 renk şemaları ve hızlı 1 tıklama demo içerik ithalatçı mevcut birçok ana sayfa stilleri vardır. Ayrıca, istediğiniz herhangi bir düzeni oluşturmanıza olanak tanıyan entegre bir sayfa oluşturucu ile birlikte gönderilir.

Diğer önemli özellikler arasında çok sütunlu düzenler, sosyal simgeler , portföy bölümü, iletişim formu ve tam WooCommerce desteği bulunur. Tema kurulumunda sizi yönlendiren özel bir tema ayarları sayfasına sahiptir.

10. Lenscap

Lenscap içerik zengin üyelik web siteleri için uygun bir dergi stili WordPress teması. En iyi içeriğinizi ve kategorilerinizi sergileyen özelleştirilebilir bir başlık ile güzel bir ana sayfa düzenine sahiptir. Güzel görüntü galerilerine sahip ürün sayfaları için şablonlara sahiptir.

Kutunun dışında çalışır ve sadece kullanacağınız seçenekleri içerir, bu da yeni başlayanlar için ayarlamayı oldukça kolaylaştırır. İçeride ayrıca, web sitenizi bu tema ile kurma talimatları içeren bir başlangıç ​​sayfası bulacaksınız.

11. Loft

Loft, üyelik web siteleri için uygun güçlü bir WordPress eTicaret teması. Loft, e-ticaret, blog, iş ve portföy düzenleri için birden çok ana sayfa stiliyle gelir ve hepsi eşit derecede güzel görünür.

Yapışkan bir gezinme menüsü, harekete geçirme düğmeleri, özel widget’lar ve çoklu sayfa şablonları vardır. Ayrıca, hizmetler, portföy, ekip üyeleri ve referanslar eklemek için içerik türleri içerir . Tema kurulumu yeni başlayanlar için bile oldukça basit ve kolay takip edilebilir.

12. Checkout

Görüntülü ödeme başına bir web sitesi veya dijital indirmeli web sitesi oluşturuyorsanız, Checkout temasını beğeneceksiniz. MemberPress ve Kolay Dijital İndirmeler ile güzelce çalışan bir WordPress eTicaret teması .

Ödeme, gönderileriniz ve sayfalarınız için güzel sayfa şablonları içerir. Ayrıca portföy, takım üyeleri, iletişim sayfası, özelleştirilebilir başlıklar ve net tipografi içerir. Kullanımı oldukça kolaydır ve kurulması çok az zaman alır.

13. Composition

Kompozisyon, stok fotoğrafçılık siteleri için bir WordPress temasıdır. Bir üyelik eklentisi kullanarak fotoğraflarınızı ve illüstrasyonlarınızı bir abonelik seçeneği ile satmak için kullanılabilir. Tam ekran arka plan görüntüsü ve arama kutusuyla çarpıcı bir ana sayfa düzeni sunar .

Makalelerinizi duvar ızgarası düzeninde görüntülemek için güzel şablonlar içerir. Ayrıca, ana sayfa öğelerini görsel olarak yeniden düzenleyebilir ve portföy, blog, haber bülteni ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Tamamen widget’lıdır ve web sitenizi basit sürükle ve bırak ile tasarlamanıza olanak tanır.

14. The Thinker

Düşünür, blogcular, dergi ve üyelik web siteleri için premium bir WordPress temasıdır. Güzel tipografi ve özellikli görüntülerin muhteşem görüntüsü ile basit ve minimalist bir tema .

Çoklu sayfa şablonları, birkaç widget hazır alanları, premium WordPress kaydırıcı, iletişim formu desteği ve daha fazlasını içerir. Başlangıç ​​dostu ve çok dilli bir web sitesi oluşturmak için de kullanılabilir.

15. Noozbeat

Noozbeat, abonelik bazlı çevrimiçi yayınlar ve üyelik web siteleri için ideal bir WordPress haber ve dergi temasıdır. Ana sayfanız, en iyi içeriğinizin duvar ızgarası düzenini, özel logo yüklemesini ve reklamları görüntülemek için ayrılmış noktaları içerir.

Tam renk kontrolü, kategori şablonları, sosyal medya ve içerik bulma için özel widget’lar ve çoklu düzen seçenekleri ile birlikte gelir. WordPress’te özel sayfa düzenleri oluşturmak için onu favori sayfa oluşturucu eklentinizle kullanabilirsiniz .

16. Mesmerize

Üyelik web siteniz için ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Mesmerize çıkışını yapın. Bu başlangıç ​​dostu WordPress teması, herhangi bir kodlama yapmadan profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmanızı sağlayan esnek seçeneklerle birlikte gelir.

Bu 5 başlık tasarımları ile güzel bir ana sayfa ve özelleştirebileceğiniz 30’dan fazla içerik bölümleri kullanıma hazır. Diğer bazı dikkat çekici özellikler arasında video arka planı , slayt gösterisi arka planı, başlık içeriği türleri, degrade kaplamaları ve daha fazlası bulunur.

17. Indigo

Indigo, esnek özelliklere sahip mükemmel bir WordPress çok amaçlı teması. Ana sayfasında iki gezinme menüsü, özellikli kaydırma çubuğu, 3 sütunlu pencere öğesi alanı, yapışkan menü, öne çıkan kategoriler ve daha fazlası bulunur.

Ayrıca popüler yayınlar , son tweet’ler, bülten kayıt formu, sosyal simgeler ve daha fazlasını eklemek için özel widget’lar içerir . Seçebileceğiniz 6 renkli şema ile dergi, blog, iki sütun ve üç sütun düzenine sahiptir.

18. Cactus

Cactus, bir üyelik web sitesi oluşturmak için kolayca kullanılabilecek başka bir ücretsiz WordPress temasıdır. Ana sayfanızı oluşturmak için widget’ları sürükleyip bırakabileceğiniz 10+ içerik alanına sahiptir.

Üstünde, bir kaydırıcı ve en üst içerik bölümleri izleyen bir yapışkan kayan gezinme menüsü vardır. Popüler sayfa oluşturucu eklentileri ile test edilmiştir ve WooCommerce kutunun dışında hazırdır. Polylang eklentisini kullanarak çok dilli web siteleri için tam desteğe sahiptir .

19. Silk

İpek moda blogları ve web siteleri için bir WordPress teması . İçeriğinizi dışarı çıkaran minimal dikkat dağıtıcı özelliklerle şık ve modern bir ana sayfa düzeni sunar. Üstte iki gezinme menüsü, ardından öne çıkan içerik kaydırıcısı ve son gönderileriniz bir ızgara düzeninde bulunur.

Güzel tipografi kullanır ve popüler mesajlar, bülten kaydı , fotoğraf galerileri ve daha fazlası için birçok özel widget içerir . Kullanıcılar aşağı kaydırdıkça ekranda kalan bir yapışkan pencere alanıyla tek gönderi için yüzen bir sosyal paylaşım çubuğuna sahiptir .

20. Flash

Flash üyelik web siteleri için başka bir harika ücretsiz WordPress teması. Bu modern çok amaçlı WordPress teması WooCommerce hazır ve çok temiz ve profesyonel görünümlü güzel bir tasarıma sahip.

Demo içeriğini web sitenize kolayca aktarmanızı sağlayan kendi arkadaşı eklentisi vardır. Ayrıca, çoklu blog düzenleri, sayfa oluşturucu şablonları, çoklu başlık stilleri, çoklu renk seçenekleri ve daha fazlasını içerir.

21. Dijital Pro

Digital Pro, temiz ve profesyonel bir WordPress iş teması. Bu kaya katı kod, hız ve performans için bilinen Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir . Dijital içerik ve indirmeler sunan üyelik web siteleri için idealdir.

Tema ana sayfası tamamen widget’lıdır ve bunu ayarlamak için widget’ları sürükleyip bırakabilirsiniz. Tema seçenekleri paneli, 3 özel widget alanı, özelleştirilebilir başlık ve tam WooCommerce desteği vardır.

22. Specialty

Çevrimiçi iş kartı için bir WordPress üyelik sitesi oluşturuyorsanız , Uzmanlık bölümüne bakın. Bu tema, iş avcıları için ön uç iş sonrası gönderim formu ile bir iş kurulu teması olarak tasarlanmıştır. Ana sayfasında hızlı bir iş arama formu ve son listeler yer alıyor.

Herhangi bir sayfa oluşturucu eklentisi ile çalışır ve açılış sayfaları oluşturmak için kullanabileceğiniz birkaç sayfa şablonu içerir. Diğer önemli özellikler arasında özel widget’lar, sosyal simgeler, blog sayfası şablonu ve daha fazlası bulunur.

23. Paperback

Paperback, içerik açısından zengin üyelik web siteleri için kolayca kullanılabilen bir dergi stili WordPress temasıdır. Ana sayfasında üst kısımda öne çıkan içerik alanı ve ardından web sitenizin farklı bölümleri bulunur. Güzel tipografi ve geniş yerleşim düzeni ile daha iyi okunabilirlik için optimize edilmiştir .

Paperback, tema ile çok fazla uğraşmadan çalışmak üzere tasarlanmıştır. Sadece kullanacağınız seçenekleri içerir, bu da kurulumu oldukça kolaylaştırır.

24. Float

Float, her türlü web sitesi için kullanılabilecek çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Ana özelliği, çok ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi yaratan ana sayfadaki güzel paralaks arka plan efektleri olacaktır.

Float, 1 tıklama ile içe aktarılabilen önceden tasarlanmış birkaç demo içerir. Çeşitli yerleşim kombinasyonları sunar ve entegre bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Tema kurulumu için, sizi her şeyden geçiren özel tema seçenekleri panelini kullanabilirsiniz. İlk kurulumdan sonra web sitenizin her yönünü basit bir noktayla özelleştirebilir ve tıklayabilirsiniz.

Bu makalenin, üyelik siteleri için en iyi WordPress temalarını bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu