Wordpress Temaları

25+Yazarlar İçin En İyi WordPress Temaları

Yazarlar için en iyi minimalist WordPress temalarını mı arıyorsunuz? 

Yazarlar için en iyi minimalist WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Birçok modern WordPress şablonu, iş web siteleri için, okunabilirlikten daha fazla satışa odaklanarak tasarlanmıştır. Bu makalede, yazarlar ve blog yazarları için en iyi minimalist WordPress temalarını size göstereceğiz.

WordPress ile Yazarlar İçin Minimalist Bir Web Sitesi Oluşturma

Yeni başlayanların çoğu aslında iki tür WordPress olduğunu bilmiyorlar. Birincisi, WordPress.org web siteleri de denilen WordPress, diğeri de WordPress.com.

Kendinden barındırılan bir WordPress.org web sitesi, tüm WordPress özelliklerine kutudan çıkmanızı sağlar.

Kendi kendini barındırılan WordPress.org web sitenizi başlatmak için bir alan adı ve bir WordPress barındırma hesabına ihtiyacınız olacak.

Bunu söyledikten sonra, yazarlar için en iyi minimalist WordPress temalarına bir bakalım. Bu liste hem ücretsiz hem de ücretli WordPress temalarını içerir ve hepsi mobil uyumludur.

1. Wilson

Wilson blogcular için zarif bir minimalist WordPress temasıdır. Duvar ızgarası, liste, standart ve klasik stiller dahil olmak üzere 5 başlık stili ve çoklu blog düzenleri içerir.

Ana sayfa düzeni, 4 farklı düzende öne çıkan bir içerik kaydırıcısı içerir . Diğer bazı önemli özellikler Google yazı tipleri, özel widget’lar, yapışkan kenar çubuğu ve iletişim formu şablonu.

2. Elegant

Zarif güzel bir WordPress minimalist temasıdır. Okunabilirliği ve kullanıcı deneyimini geliştiren geniş özellikli görüntülere ve net tipografiye sahiptir.

Bir blog teması, ancak ajanslar, dergi web siteleri ve çevrimiçi mağazalartarafından da kullanılabilir . Çoklu başlık stilleri, portföy ve ekip bölümleri, çoklu renk şemaları ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucu içerir .

3. Camera

Kamera, fotoğrafçılar , blogcular ve yazarlar için minimalist bir WordPress temasıdır . Fotoğraf blogları için mükemmeldir ve fotoğraflarınızı web sitenizde sergilemenize olanak tanır. Katlanabilir kenar çubuğu ve gezinme menüleri ile dikkat dağıtıcı olmayan düzen kullanır.

Ana sayfa, tek gönderi sayfası ve fotoğraf galerileri için güzel şablonlar içerir . Kutunun dışında çalışır ve tüm tema seçenekleri canlı özelleştirici kullanılarak kolayca kurulabilir.

4. Tinos

Tinos yazarlar ve blogcular için muhteşem bir minimalist WordPress teması. Zarif tipografi ve dikkat dağıtıcı bir düzen ile daha fazla okunabilirliğe odaklanır .

Ana sayfadaki blog gönderilerinize sonraki ve önceki düğmeleri ekleyerek, kullanıcıların ekranda sonraki veya önceki yayınlara atlamasını sağlar. Minimal tema seçenekleri ve özel tema ayarları sayfası ile kurulumu çok kolaydır.

5. Monochrome

Sitenizin tasarımında daha fazla minimalizme mi ihtiyacınız var? Tek Renkli göz atın. Bu ultra minimalist WordPress teması çok sayıda beyaz alan, temiz tipografi ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Genesis tema çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir . Özelleştirilebilir başlıklar, widget’lı ana sayfa düzeni ve tema seçenekleri paneline sahiptir. E-Ticaret kutunun dışında hazır ve hız ve performans için son derece optimize edilmiştir .

6. Pocket

Pocket, yazarlar , blog yazarları ve yazarlar için dikkat çekici ücretsiz bir WordPress temasıdır . Ana özellikleri güzel tipografi ve etkileyici özellikli görüntüler içerir.

Bu kutudan çalışır ve sadece ihtiyacınız olan seçenekleri içerir. Üstte gezinme menüleri ve altta altbilgi widget alanı bulunan tek bir sütun düzeni vardır. Bu çeviri hazır ve tüm en iyi WordPress eklentileriyle çalışır .

7. Author Pro

Author Pro teması, yazarlar ve yazarlar için profesyonel bir WordPress temasıdır. Her öğe için ayrıntılar sayfası içeren bir kitaplık kütüphanesi oluşturmanıza izin veren bir eşlikçiye Yazar Pro eklentisi ile birlikte gönderilir. E-ticaret hazır ve e-kitaplar satmak için de kullanılabilir .

Görsellik çerçevesi üzerine kurulu olan Author pro, temiz ve zarif bir tasarıma sahiptir. Tam olarak widgetedilmiş bir ana sayfa düzeni, özel başlık, özelleştirici desteği ve bir tema seçenekleri sayfası vardır.

8. Brittany

Brittany, yaşam tarzı blog yazarları ve yazarları için temiz ve ferah bir WordPress şablonu. Blogunuz için farklı düzenler, renkler ve yazı tipleri seçmek için birçok özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir.

Ana sayfa, içerik widget’lerini sürükleyip bırakmanıza izin veren tam bir widget’tır. Ayrıca sosyal medya ve içerik bulma özellikleri için özel widget’lar içerir. Bu WooCommerce hazır ve tüm popüler sayfa oluşturucu eklentileri ile çalışır.

9. Atmosphere Pro

 

Atmosphere Pro teması, her türlü web sitesi için güzel bir minimalist WordPress temasıdır. Üstte büyük bir görüntü, karşılama mesajı ve harekete geçirici mesaj düğmesiyle widget’lı ana sayfa düzenine sahiptir.

Ayrı bir blog sayfasında , navigasyon menüsü, Özel başlıklı ve temalı ayarları sayfasında. Genesis çerçevesi üzerine inşa edilmiştir ve tam WooCommerce desteği ile birlikte gelir.

10. Ava

Ava, minimalist bir yaklaşımla bir WordPress blog temasıdır. Bu 5 blog düzenleri, 500+ Google Yazı Tipleri, çoklu başlık stilleri ve sayfa şablonları içerir.

Diğer dikkat çekici özellikler arasında özel widget’lar, yapışkan başlık, kenar çubuğu üreteci, paralaks arka plan efektleri ve daha fazlası bulunur. Web sitenizi hızlı bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olacak özel bir tema seçenekleri paneli ve canlı özelleştirici desteğine sahiptir.

11. Candid

Candid, minimalist bir tasarıma sahip modern bir WordPress blog temasıdır. İçeriğinizi web sitenizin önünde ve ortasında güzel tipografi ve zarif görüntüler ile birleştirmek için hazırlanmış bir el.

Fotoğraf galerileri ve videoları görüntülemek için güzel şablonlar içerir . Tek gönderi şablonları, ilgi çekici içerik yayınlamak için güzel düzen stilleriyle gelir. Kullanımı çok kolay ve kutudan çıktı. Ayrıca, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak bir başlangıç ​​kılavuzu da bulunmaktadır.

12. Modernize

Modernize, geleneksel blog düzenine sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır. Tema seçenekleri ile mücadele etmek istemeyen blogcular ve yazarlar için tasarlanmıştır.

Çoklu sütun düzeni, canlı özelleştirici desteği, sosyal menü simgeleri, özel arka plan ve başlık desteği ile birlikte gelir. Kullanımı çok kolay kılan sınırlı ayarlara sahiptir.

13. Corner

Corner, yazarlar ve blog yazarları da dahil olmak üzere yaratıcı profesyoneller için bir WordPress temasıdır. Bu güzel tema, minimal bir düzen, ana sayfa kaydırıcısı ve bir portföy bölümü sunuyor .

Bu WooCommerce hazır ve sosyal paylaşım ve içerik keşif için özel widget’lar ile geliyor. Daha kolay kurulum için bir tema seçenekleri paneli içerir.

14. Parallax Pro

Parallax Pro, bloglar dahil her türlü web sitesine uygun, çok amaçlı bir minimalist WordPress temasıdır. Genesis tema çerçevesinin sağlam sağlam temelinin üzerine inşa edilmiştir .

Güzel paralakx efektleri ile widgeted bir ana sayfa düzeni vardır. Hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak özelleştirilebilir bir başlık, canlı özelleştirici desteği ve tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir.

15. Wisteria

Wisteria, minimalist tasarım ve klasik bir blog düzeni ile ücretsiz bir WordPress blog teması. Sağdaki kenar çubuğuna sahip iki sütun düzenine sahiptir. Bu çeviri hazırdır ve özel arka plan, sınırsız renkler ve özelleştirilebilir başlık gibi özellikleri içerir.

16. Heron

Heron başka bir basit ve zarif WordPress minimalist tema. Kullanıcıların içeriğinize hemen erişmesini sağlamak için ana sayfada büyük özellikli resimler içeren tek bir sütun düzeni vardır.

Bu bir benzeri özellikler içerir tam ekran arama bindirme , sosyal medya simgeleri, yapışkan navigasyon menüsü ve yazar biyo kutusu desteği. Yolunuz dışına çıkıyor ve yazdıklarınızı kutudan çıkarmanıza izin veriyor.

17. Aesthetic

Estetik yazarlar, yaşam tarzı blog yazarları, dergiler ve kişisel web siteleri için uygun şık bir WordPress blog teması. Kendi özel sayfa düzenlerinizioluşturmak için entegre sürükle ve bırak sayfa oluşturucu içerir .

Sınırsız renk seçenekleri, çoklu düzenler, sınırsız kenar çubukları ve iletişim formu desteği içerir. Kurulum sürecini ve tema özelliklerini incelemenize yardımcı olacak daha basit bir tema seçenekleri paneline sahiptir.

18. Libretto

Dikkat çekmeyen düzen ve zarif tipografi ile ücretsiz bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Libretto’ya bir bak. Bu muhteşem WordPress teması güzel tipografi ve temiz bir düzen ile okunabilirlik için tasarlanmıştır.

Uzun form içeriği, şiir, kısa hikayeler ve daha fazlası için uygun tek bir sütun düzeni kullanır.

19. Elemin

Elemin, sağ kenar çubuğuna sahip iki sütun düzenine sahip klasik bir WordPress blog temasıdır. Ayrıca dört sütun düzeninde veya ızgara düzeninde de kullanılabilir.

Resim galerileri, sağdan sola dil desteği, altbilgi widget’ları ve 11 renk şeması için lightbox açılır. Web sitenizi ayarlamak için demo içeriğini kolayca içe aktarmanıza veya tema seçenekleri panelini kullanmanıza olanak tanır.

20. Eclipse

Eclipse blogcular, yazarlar ve yazarlar için zarif bir WordPress teması. Ana sayfasında içeriğinizi sergileyen güzel bir kaydırıcı, ardından önemli sayfalara bağlantı blokları ve daha sonra bir kılavuzdaki son gönderileriniz bulunmaktadır.

Instagram fotoğrafları ve videoları için özel bir widget ile birlikte gelir . Aynı zamanda güzel galeri şablonları, portföy bölümü ve WooCommerce ile tamamen uyumludur.

21. Verbosa

Verbosa, yaratıcı türler için şık ve ücretsiz bir WordPress temasıdır . Kullanıcılarınız için çekici bir deneyim yaratmak için zarif tipografi, kontrastın verimli kullanımı, boşluk ve minimalist bir tarz kullanır.

Ana sayfa, sosyal medya simgeleri, özel başlıklar, özel arka plan ve daha fazlası için çoklu sütun düzeni ile birlikte gelir. Kullanımı kolaydır ve tüm temalar tema özelleştirici altında özenle paketlenmiştir.

22. Chatter

Chatter, blogcular için premium bir WordPress minimalist temasıdır. Tek bir tıklama ve tam demo içerikle kurulabilen 22 web sitesi şablonundan oluşan bir paket ile birlikte gelir.

Çok sayıda beyaz alan ve üstte öne çıkan içerik kaydırıcısıyla temiz bir tasarıma sahiptir. Bu 4 başlık stilleri, altbilgi stilleri, sınırsız renkler, sayfa oluşturucu eklentisi ve çok dilli web sitesi desteği içerir.

23. Medium

Orta modern, güzel bir tasarıma sahip basit bir WordPress blog teması. Her iki tarafta iki kenar çubuğu ile ana sayfa için üç sütun düzeni kullanır.

Bu bir içermektedir özel arşiv sayfasını , yapışkan kenar çubukları iletişim formu sayfasını sosyal medya menüsü ve daha fazlası. Kullanımı çok kolay ve çok az ayarlarla kutudan çıktı.

24. Pepper+

Pepper + herhangi bir web sitesi oluşturmak için uygun bir çok amaçlı WordPress teması. İstediğiniz düzeni kolayca oluşturmak için 6 hazır tasarım ve sürükle ve bırak modülleri ile birlikte gelir.

Bu içerir Google fontları , çoklu başlık stillerini, simge yazı, e-posta abonelik formu ve daha fazlası. Bu süper esnek ve hızlı bir şekilde güzel bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilir.

25. Sixteen Nine

Sixteen Nine, Genesis çerçevesiyle oluşturulmuş şık bir WordPress minimalist temasıdır. Blogcular ve yazarlar için uygun olan bu tema, iki kenar çubuğuyla üç sütun düzenine sahiptir.

Sosyal medya menüleri, açılış sayfası şablonu , özel başlık, tam genişlikte sayfa şablonu ve daha fazlasını içerir. Kurulması gereken minimum süre ile kutudan çalışır.

Bu makalenin yazarlar için en iyi minimalist WordPress temalarını bulmanızda yardımcı olacağını umuyoruz.

Bir önceki yazımız olan İş Siteleri,E-Ticaret ve Girişimcilik İçin En İyi WordPress Temaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı