WordPress

WordPress VIP nedir? Faydaları nelerdir?

WordPress VIP nedir,WordPress VIP faydaları,Son zamanlarda, okuyucularımızdan biri bize WordPress VIP ve avantajlarını sordu? WordPress VIP, kurumsal ve büyük ölçekli web siteleri için yönetilen bir WordPress barındırma hizmetidir . Bu yazıda, WordPress VIP’in ne olduğunu, faydalarının neler olduğunu ve bunun için iyi alternatiflerin neler olduğunu açıklayacağız.

WordPress VIP nedir?

WordPress VIP , kurumsal ve büyük ölçekli web siteleri için bir üst düzey yönetilen WordPress barındırma platformudur.

Satın alabileceğiniz en hızlı, en güvenli ve tamamen sorunsuz WordPress olduğu söyleniyor . Yüksek maliyetin yanı sıra, WordPress VIP, çok sıkı kodlama standartlarına ve işlemlerine sahiptir, bu da çoğu şirket için uygun olmadığı anlamına gelir.

WordPress.com VIP’i Kimler Kullanmalı?

WordPress.com VIP, rakipsiz performans ve güvenlik ile yüksek trafik hacmini ele almak için özel olarak tasarlanmış güçlü bir hosting planıdır.

Büyük işletmeler ve on milyonlarca sayfa görüntülemesine sahip yoğun trafikli web siteleri için uygundur.

WordPress.com VIP fiyatlandırma bir gizemdir, çünkü web sitesinin herkese açık bir fiyatlandırma sayfası yoktur. Ancak araştırmalar, planların site başına en az 5.000 USD kurulum ücreti karşılığında 5 web sitesine kadar 5,000 $ ila 25.000 $ arasında değiştiğini gösteriyor.

Bu fiyat için sınırsız depolama, bant genişliği, CDN ve özel destek alacaksınız.

İşte WordPress VIP’yi zaten kullanan en iyi markalardan bazıları.

1. Facebook

2. Spotify

3. Girişim

4. kuvars

 

5. ABD Bugün

6. TechCrunch

WordPress VIP’nin Yararları

WordPress.com VIP, kendi sınıfındadır, çünkü kritik, yüksek trafikli içerik açısından zengin bir web sitesinin yönetilmesiyle ilgili acıyı ortadan kaldırır. İşte WordPress.com VIP kullanmanın önemli faydalarından bazıları şunlardır:

1. Tamamen Yönetilen WordPress Platformu

WordPress.com VIP, yönetilen bir WordPress barındırma platformundan daha fazlasıdır. Aşağıdaki yönetilen hizmetleri içerir:

  • Otomatik saatlik yedeklemeler
  • Proaktif güvenlik ve tarama
  • Çekirdek yazılımı için otomatik güncellemeler
  • Üçüncü taraf eklentileri ve özel kod için inceleme süreci
  • Çalışma süresi ve performans izleme
  • Göz kırpma olmadan büyük trafik artışlarını işlemek için otomatik ölçeklendirme

Web sitenize herhangi bir kesinti yaşamadan sizin için her şeyle ilgilenen kendi geliştirme ekibinize sahip olmak gibidir.

2. Planlama ve Eğitim

Her bir WordPress.com VIP planı, web sitenizin ayrıntılı bir planlama ve strateji değerlendirmesi ile başlar. Bu süre zarfında WordPress.com’un VIP ekibi, ihtiyaçlarınızı ve ne yapmak istediğinizi gözden geçirmek için ekibinizle birlikte çalışacaktır.

Ekip ayrıca projeniz için tema (web sitesi tasarımı) ve WordPress eklentileri seçmenize yardımcı olacaktır. Geliştirilmiş bir temanız varsa, kodun her satırını inceleyeceklerdir. Aynı şey, üçüncü taraf eklentileri ve tüm özel kodlar için platformun kodlama ve güvenlik standartlarıyla uyumlu olduğundan emin olmak için de geçerlidir.

Geliştirme ekibinizi platform, güvenlik ve performans hakkında eğitecekler. Bu eğitim aynı zamanda web sitenizin editörleri , yazarları ve yöneticileri için de geçerlidir , böylece WordPress VIP’nin güçlü içerik yönetimi ve yayınlama özelliklerinden en iyi şekilde faydalanabilmeleri için.

3. En İyi Performans ve Blazing Hızlı Hız

WordPress.com VIP için tüm hosting platformu, en iyi WordPress performansınısunmak için optimize edilmiştir . Önbelleğe alma, kod optimizasyonu, CDN hizmeti veya eklentileri hakkında endişelenmenize gerek yoktur .

WordPress VIP platformu, dünya genelinde 20 veri merkezinin bir dağıtım ağı tarafından sunulmaktadır. Bu size en iyi zaman-ilk bayt sonucu, gecikme, SSL güvenliği ve DDOS saldırılarına karşı koruma sunar.

4. En İyi WordPress Güvenliği

Tüm WordPress.com VIP web siteleri, brute gücü ve diğer saldırı türlerini proaktif olarak engellemek için özel olarak oluşturulmuş bir altyapı ve WordPress güvenliği ile korunmaktadır . Tüm web sitesi trafiğiniz, uçtan başlayarak tamamen şifrelenecektir.

Her özel kod parçası manuel olarak incelenir ve bu da web sitenizin potansiyel olarak savunmasız kod çalıştırmasını engellemek için başka bir güvenlik katmanı ekler.

WordPress.com VIP Alternatifleri

Avantajlara rağmen, WordPress.com VIP, öncelikle maliyet nedeniyle herkes için değildir. Ancak, birçok şirket, web sitelerinde değişiklik yapmak için başvurmaları gereken ek kısıtlamaları ve işlemleri sevmiyor.

Neyse ki WordPress’in büyümesi nedeniyle WordPress.com VIP gibi hosting planlarının benzer seviyelerini sunmak için diğer WordPress hosting sağlayıcıları bulunmaktadır.

İşte e-ticaret ve yüksek ölçekli web siteleri için kurumsal sınıf barındırma hizmetleri sunan WordPress.com VIP için en iyi alternatifleri seçtik.

1. WP Motoru

WP Engine, piyasadaki en popüler yönetilen WordPress barındırma hizmetidir. Onların kurumsal teklif de yüksek trafikli web siteleri ve kurumsal müşteriler için en iyi WordPress.com VIP alternatifidir.

WP Engine’in kurumsal planı, yüksek bir artıklık, ölçeklenebilir ve tamamen yönetilen barındırma çözümüdür. Platformları, özel optimizasyonlarla Amazon web hizmetleri ve Google Cloud Platform’un üzerine kurulmuştur. Bunun üzerine, sayfa yükleme hızını artırmak için kendi özel önbellek çözümlerini kullanırlar.

Ayrıca, global CDN, yönetilen katılım, özel destek yanıtı ve 7/24 performans ve güvenlik izleme de içerir.

WP Engine, Zırh Altında, AMD, SoundCloud, JobVite, Thomson Reuters ve daha fazlası dahil olmak üzere en çok ziyaret edilen web sitelerine ev sahipliği yapıyor.

2. Sıvı Web

Sıvı Web kurumsal müşteriler için özel planlar da dahil olmak üzere birçok hosting planı sunan başka bir güvenilir yönetilen WordPress barındırma sağlayıcısıdır. Motorola, Red Bull, ESPN ve United Way gibi birçok büyük isim markasına hizmet veriyorlar.

Kendi veri merkezlerine sahipler ve telefon, canlı sohbet ve e-posta yoluyla 7 gün 24 saat destek sunuyorlar. Tüm yönetilen barındırma planlarında, herhangi bir aşım ücreti, yönetilen eklenti güncellemesi ve WordPress sitenizde kullandığınız eklentilerle ilgili sınır yoktur.

3. SiteGround

SiteGround , Enterprise hosting alanına yeni girmiş olan resmi olarak tavsiye edilen bir WordPress hosting sağlayıcısıdır. İhtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış tamamen özel altyapı sunma konusunda uzmanlar. Servisleri% 100 yönetilmektedir ve tüm yıl boyunca 7/24 hizmetinizdedir.

Geçen yıl WPForms , MonsterInsights ve OptinMonster dahil olmak üzere tüm e-Ticaret sitemizi SiteGround Enterprise yapısına geçirdik ve bu karardan daha mutlu olamayız. Onların desteği kesinlikle Slack , e-posta ve doğrudan kişisel telefonlardan alınabilir .

Bu yazının WordPress VIP, avantajları ve alternatifleri hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacağını umuyoruz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu